Emir Karić

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

19vendetta87
Postovi: 10268
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Emir Karić

Post Postao/la 19vendetta87 » 03 jun 2026, 11:06

eleGancy je napisao/la:
03 jun 2026, 10:54
Pa na tvom licnom poslu postoje pojedinci koje ne volis, koji se jedenostavno ne uklapaju u tim. Sto jezicka barijera, sto njihov karakter. Ali opet mislim, vidi se na slikama, da ovi koji su problem se ne uklapaju u ekipu, ne cine ekipu boljom. Radeljic, Mujakic, Hadzikic, Sunjic, Hadzikadunic, Basic, Zlomislic, pa cak eto i Gigovic i Bazdar. Niko od njih nije s ostalima na slikama, vec u sjeni.
Znaci Katic, Vasilj, Dzeko i Kolasinac su nebitni igrac jer nisu na slici, a karinas Burnic, Malic i Hadzikic su bitni jer su u grupi na slici i cine ekipu boljom.. :bow:
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

eleGancy
Postovi: 214
Pridružen/a: 10 avg 2025, 09:34
Kontakt:

Re: Emir Karić

Post Postao/la eleGancy » 03 jun 2026, 11:29

19vendetta87 je napisao/la:
03 jun 2026, 11:06
eleGancy je napisao/la:
03 jun 2026, 10:54
Pa na tvom licnom poslu postoje pojedinci koje ne volis, koji se jedenostavno ne uklapaju u tim. Sto jezicka barijera, sto njihov karakter. Ali opet mislim, vidi se na slikama, da ovi koji su problem se ne uklapaju u ekipu, ne cine ekipu boljom. Radeljic, Mujakic, Hadzikic, Sunjic, Hadzikadunic, Basic, Zlomislic, pa cak eto i Gigovic i Bazdar. Niko od njih nije s ostalima na slikama, vec u sjeni.
Znaci Katic, Vasilj, Dzeko i Kolasinac su nebitni igrac jer nisu na slici, a karinas Burnic, Malic i Hadzikic su bitni jer su u grupi na slici i cine ekipu boljom.. :bow:
Hajd izvuci iz konteksta i da mi se ne svidja boja teksta na majici I am from Bosnia take me to America pa sam zato spomenuo Burnica. Lijep pozdrav!

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24452
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Emir Karić

Post Postao/la Goalgetter » 16 jun 2026, 11:54

Prema pisanjima austrijskih medija, Karic je pred transferom u MLS u Americi. Klub nisu jos spomenuli.

Avatar
Sveti
Postovi: 10097
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Emir Karić

Post Postao/la Sveti » 16 jun 2026, 20:44

Goalgetter je napisao/la:
16 jun 2026, 11:54
Prema pisanjima austrijskih medija, Karic je pred transferom u MLS u Americi. Klub nisu jos spomenuli.
:crazy:
naprijed rejal

Coolpanda24
Postovi: 3178
Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
Kontakt:

Re: Emir Karić

Post Postao/la Coolpanda24 » 19 jun 2026, 23:43


Ujedno i završio s repkom 😁

Avatar
Sveti
Postovi: 10097
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Emir Karić

Post Postao/la Sveti » 20 jun 2026, 00:55

Uh, steta.
naprijed rejal

Avatar
bh22
Postovi: 62
Pridružen/a: 07 jun 2026, 20:37
Kontakt:

Re: Emir Karić

Post Postao/la bh22 » 20 jun 2026, 00:58

Nemozes ga ni kriviti. Uzeo pare kad je vidljivo da od reprezentativne karijere nema nista dok je ovaj strucni stab ovdje. Opet iza ovo nam je i najbolja opcija na lijevom beku, cak HR igra napadaca iz MLS-a, ali ovo ce sad samo biti dodatni razlog trenutnom sefu da su Mujakic, Burnic i Kolasinac u prednost na tu poziciju.

Diadora
Postovi: 685
Pridružen/a: 18 nov 2024, 03:49
Kontakt:

Re: Emir Karić

Post Postao/la Diadora » 20 jun 2026, 02:49

MLS je nivo austrijske I svicarske lige, tako da nije korak nazad. Ako ce svaku igrati 90 minuta onda ga treba zvati. Kriminal je sto nije pozvan za svjetsko.
Hrvatska ima 2 MLS igraca, dosta ovih repki naseg ranga ili malo jaci imaju na rosteru 2 3 MLS igraca

Avatar
dedo26
Postovi: 639
Pridružen/a: 19 sep 2022, 12:56
Kontakt:

Re: Emir Karić

Post Postao/la dedo26 » 20 jun 2026, 07:01

Diadora je napisao/la:
20 jun 2026, 02:49
MLS je nivo austrijske I svicarske lige, tako da nije korak nazad. Ako ce svaku igrati 90 minuta onda ga treba zvati. Kriminal je sto nije pozvan za svjetsko.
Hrvatska ima 2 MLS igraca, dosta ovih repki naseg ranga ili malo jaci imaju na rosteru 2 3 MLS igraca
Slazem se. Mada ova njegova ekipa je zadnja na tabeli.

DeeWa
Postovi: 2469
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: Emir Karić

Post Postao/la DeeWa » 20 jun 2026, 07:57

Pa ja koliko se sjećam Barbarez je izjavio da su i Burnic i Mujakic bolji lijevi bekovi od Karića. Što nije naravno tačno, ali pričam šta je on rekao. Tako da Karića svakako nećemo vjerovatno gledati osim ako baš ne bude opet neki pritisak javnosti. Jer glupo je pozvati u sastav 4 lijeva beka, a ovamo imaš drugih problema.

Plus evo koliko se sjećam Mujakic je i inače uglavnom samo igrao beka kod barbareza, a ni za Burnica se ne mogu sjetiti da je nešto mnogo igrao u vezi. Tj igrao je ali mislim da je bilo nešto baš malo i da ga je uglavnom koristio na beku što znači da su oni praktički samo tu radi lijeve strane.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: CAGarfia, denza, EnesSS, Futbol, Google [Bot], rossonero85, signalidunapark, soccerfan i 21 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []