18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
PeppermintSA
Postovi: 3490
Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la PeppermintSA » 19 jun 2026, 19:39

LenyYoro15 je napisao/la:
19 jun 2026, 18:47
Kakav respekt Xhake sinoć prema Džeki u 2 ili 3 situacije :salut:
I kada je Edin izlazio priđe mu Granit i pozdravi ga
Sav sam se naježio

ajaca
Postovi: 64
Pridružen/a: 24 jul 2014, 20:20
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la ajaca » 19 jun 2026, 19:39

LenyYoro15 je napisao/la:
19 jun 2026, 18:47
Kakav respekt Xhake sinoć prema Džeki u 2 ili 3 situacije :salut:
I kada je Edin izlazio priđe mu Granit i pozdravi ga
Primjetno je ovo bilo.

Avatar
viKK
Postovi: 3618
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:00
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la viKK » 19 jun 2026, 20:37

Madal je napisao/la:
19 jun 2026, 18:40
viKK je napisao/la:
19 jun 2026, 17:56
signalidunapark je napisao/la:
19 jun 2026, 17:09


Upravo tako, ali nemoj buraz prosipat zdrav razum na ovom brodu luđaka, mentalnih bolesnika, menadžerskih analnih jarana i roditelja bivših uvrijeđenih reprezentativaca.
Al druze stvarno nevjerovatno kakva se septicka jama društva skuplja na ovom forumu, bude me sramota što uopste dođem i pišem nešto ozbiljno ovdje, pola postova već sakriveno kad uđem na temu
Ali vrijedi zbog manjine normalnih, uzivao sam citajuci tvoj komentar nakon snimka :thumbup:
Tacno me to i zanimalo, ne moram sad ni gledati
:salut:

DzaniMehmet
Postovi: 50
Pridružen/a: 18 maj 2026, 17:10
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la DzaniMehmet » 19 jun 2026, 20:53

Sljedeće sedmice opet smo mi najbolji, Esmir je sljedeći mega svjetski fudbalski prospekt, Katić mora vrijediti 30 miliona eura i tako dalje… nakon što pobijedimo Katar i prođemo u nokaut fazu.

Onda igramo protiv Njemačke i s njima smo 50:50…
Ne mogu više slušati te gluposti. Nema mjere ni balansa, samo besmislice, većinom ili pesimistične ili previše optimistične!
Sad se traži Mahmić jer je već navodno svjetska klasa.
Jučer smo dobili lekciju. Nekih 15 minuta smo mogli donekle parirati, ali inače smo se samo (doduše dobro) branili. Možemo biti sretni što je Ndoye precijenjena nula, a Embolo maksimalno solidan napadač, inače bi već u prvom poluvremenu primili gol.

Tarik je još bio i najbolji, ali i on je imao grešaka i to nikako nije bila neka vrhunska utakmica od njega. Crveni karton mu ne zamjeram ni najmanje, morao je to riskirati.
Jučer jednostavno nije išlo. Rezultat je za jedan gol previsok, ali s 4 boda ćeš vjerovatno proći dalje čak i sa gol-razlikom -10.

Generalno je zabrinjavajuće koliko slabo zasad igraju Kerim, Demir i Esmir. Sve djeluje bez energije. Ipak, mlađima ne želim previše zamjeriti — to što trenutno proživljavaju nije nimalo jednostavno i može te zakočiti. To će doći s iskustvom. Kod Demira ne vidim tu vrstu opravdanja; on je jednostavno dobar “šablonski” igrač za određene sisteme (ne baš za naš), ali bez većeg ličnog utjecaja ili kontrole nad igrom.
Što se Tahira tiče, realno nemamo boljeg veznog igrača. Šta sad ubaciti ofanzivnog Mahmića u potpuno defanzivan sistem? To tako ne funkcioniše.

Kao zamjena je trenutno dobra opcija, pogotovo kad moramo ići na potpunu ofanzivu.
Bašić, Šunjić, Tahirović sve je to vrlo slično. Kad pročitam da Bašić pripada u top 5 liga… mogu se složiti, ako se misli na top 5 druge lige.

Avatar
Enigmaa
Postovi: 14
Pridružen/a: 13 jun 2026, 21:45
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Enigmaa » 19 jun 2026, 21:15

Mislim da nije to sve tako crno, ali ne možeš igrati Bunker sa igračima koji traže napadačku igru. Treba se znati braniti, nije to samo izbi loptu preko centra.
„Prava misterija svijeta je ono što vidimo, a ne ono što ne vidimo.“ Oscar Wilde

Željezničar za život cijeli !

SiggiSmallz a sad En...

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59749
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Virtu4l » 19 jun 2026, 21:18

BenjooJutub je napisao/la:
19 jun 2026, 08:32
Vjerujem da smo svi radili projekcije utakmica i bodova prije početka ovog SP. Moja projekcija, a vjerujem i ostaliH 99% navijača su bila 4 boda.
Sad ne znam da li su ovi što pljuju taj 1% ili su i oni imali neku projekciju od 4 boda ali svejedno pljuju, vrijeđaju, prozivaju.

Samo se ne zamarajte sa tim degenericima, pola sam ih poblokirao. Malograđanština koja ne umije uživati u trenutku u kojem se nalazimo, a nalazimo se na Svjetskom prvenstvu.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Avatar
Wolffire
Postovi: 1635
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Wolffire » 19 jun 2026, 21:19

Sad gledam neke klipove navijaca nasih 😍😍 zaplakao sam kad sma cuo kako pjevaju poljem se siri miris liljana.
Respect 🫡 malo ko ima navijace kao mi.

RodjeniiBrato
Postovi: 1257
Pridružen/a: 09 feb 2013, 14:41
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la RodjeniiBrato » 19 jun 2026, 21:24

Dobri Ameri, razbucat ce nas ako dobijemo Katar. Al haj samo nek ne puca.
❶❾ ❷ ❷ ★ ❶❾❽❶

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59749
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Virtu4l » 19 jun 2026, 21:34

:mrgreen: :mrgreen:

"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

soko
Postovi: 5164
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la soko » 19 jun 2026, 21:41

Wolffire je napisao/la:
19 jun 2026, 21:19
Sad gledam neke klipove navijaca nasih 😍😍 zaplakao sam kad sma cuo kako pjevaju poljem se siri miris liljana.
Respect 🫡 malo ko ima navijace kao mi.
Imamo. Ludilo je bilo. Citav stadion je za nas navijao. 110dB bio sound level.
Ameri se cude kako smo organizovani

Avatar
Wolffire
Postovi: 1635
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Wolffire » 19 jun 2026, 21:53

soko je napisao/la:
19 jun 2026, 21:41
Wolffire je napisao/la:
19 jun 2026, 21:19
Sad gledam neke klipove navijaca nasih 😍😍 zaplakao sam kad sma cuo kako pjevaju poljem se siri miris liljana.
Respect 🫡 malo ko ima navijace kao mi.
Imamo. Ludilo je bilo. Citav stadion je za nas navijao. 110dB bio sound level.
Ameri se cude kako smo organizovani
Mislim da ljudi jos nisu svjesni koliko je ovo sve veliko za nas kao naciju. aBd ide pobjeda protiv Qatara.

Daduli
Postovi: 1026
Pridružen/a: 10 avg 2016, 14:30
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Daduli » 19 jun 2026, 22:53

Neka stavi tog famoznog Mahmića u prvih 11 ali neka igra 4-4-2, ofanzivni vezni može ok to odigrati protiv ekipe poput Katara (protiv jačih ne, takav igrač mora biti odmah iza napadača u 4-5-1). Ako ne, lako je prebaciti u 4-5-1.
Dakle, mojih prvih 11 za Katar: Vasilj-Dedić, Katić, Hadžikadunić, Kolašinac-Bajraktarević, Hadžiahmetović, Mahmić, Alajbegović-Džeko, Lukić

4-5-1: Vasilj-Dedić, Katić, Hadžikadunić, Kolašinac-Bašić, Hadžiahmetović-Bajraktarević, Mahmić, Alajbegović-Lukić
Glory Glory Man United

Iceplayer
Postovi: 2186
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Iceplayer » 19 jun 2026, 22:55

PeppermintSA je napisao/la:
19 jun 2026, 19:39
LenyYoro15 je napisao/la:
19 jun 2026, 18:47
Kakav respekt Xhake sinoć prema Džeki u 2 ili 3 situacije :salut:
I kada je Edin izlazio priđe mu Granit i pozdravi ga
Sav sam se naježio
Sinoć razmišljam kojem još igraču Granit bi iskazao čast tako, velik si Edine :bih:

Drum
Postovi: 1287
Pridružen/a: 12 maj 2023, 18:37
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Drum » 19 jun 2026, 23:19

Wolffire je napisao/la:
19 jun 2026, 21:53
soko je napisao/la:
19 jun 2026, 21:41
Wolffire je napisao/la:
19 jun 2026, 21:19
Sad gledam neke klipove navijaca nasih 😍😍 zaplakao sam kad sma cuo kako pjevaju poljem se siri miris liljana.
Respect 🫡 malo ko ima navijace kao mi.
Imamo. Ludilo je bilo. Citav stadion je za nas navijao. 110dB bio sound level.
Ameri se cude kako smo organizovani
Mislim da ljudi jos nisu svjesni koliko je ovo sve veliko za nas kao naciju. aBd ide pobjeda protiv Qatara.
Citam da je bilo 70+ hiljada navijaca. Na onoj mrcini od stadiona nasi navijaci su rijec vodili.

Ne znam koja je prica u vezi 30 hiljada vs Kanada, al znam da je sinoc tih 30 hiljada bilo na tribinama ...

soko
Postovi: 5164
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la soko » 19 jun 2026, 23:49

Drum je napisao/la:
19 jun 2026, 23:19
Wolffire je napisao/la:
19 jun 2026, 21:53
soko je napisao/la:
19 jun 2026, 21:41


Imamo. Ludilo je bilo. Citav stadion je za nas navijao. 110dB bio sound level.
Ameri se cude kako smo organizovani
Mislim da ljudi jos nisu svjesni koliko je ovo sve veliko za nas kao naciju. aBd ide pobjeda protiv Qatara.
Citam da je bilo 70+ hiljada navijaca. Na onoj mrcini od stadiona nasi navijaci su rijec vodili.

Ne znam koja je prica u vezi 30 hiljada vs Kanada, al znam da je sinoc tih 30 hiljada bilo na tribinama ...
Bilo nas je vise od pola stadiona. Ono sto sa ja vidio, bilo je mozda vise meksa neg svicaraca. A i oni su vecinom za nas navijali. Vidjecemo sta ce biti u Seattlu al ovo u LA je bio dozivljaj samo takav

Avatar
NebeskaSila96
Postovi: 713
Pridružen/a: 26 jun 2016, 20:35
Lokacija: U oblacima
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la NebeskaSila96 » 19 jun 2026, 23:56

RodjeniiBrato je napisao/la:
19 jun 2026, 21:24
Dobri Ameri, razbucat ce nas ako dobijemo Katar. Al haj samo nek ne puca.
Pročitao sam milijardu komentara bolje da ne pobijedimo Katar jer će nas Ameri razvaliti.Meni nije jasan nas stav da ljudi ne razumiju koliki bi to uspjeh bio da se plasiramo u nokaut fazu.Voditi se tom logikom onda najbolje da ugasimo repku da ne igramo nikako jer prvaci nikad ne možemo biti.Neka mi dobijemo Katar i prodjemo pa neka nas Ameri dobiju 5-0 odmah

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21911
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Unofficialpage » 20 jun 2026, 00:00

Cijeli stadion pjeva

Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

RodjeniiBrato
Postovi: 1257
Pridružen/a: 09 feb 2013, 14:41
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la RodjeniiBrato » 20 jun 2026, 02:27

NebeskaSila96 je napisao/la:
19 jun 2026, 23:56
RodjeniiBrato je napisao/la:
19 jun 2026, 21:24
Dobri Ameri, razbucat ce nas ako dobijemo Katar. Al haj samo nek ne puca.
Pročitao sam milijardu komentara bolje da ne pobijedimo Katar jer će nas Ameri razvaliti.Meni nije jasan nas stav da ljudi ne razumiju koliki bi to uspjeh bio da se plasiramo u nokaut fazu.Voditi se tom logikom onda najbolje da ugasimo repku da ne igramo nikako jer prvaci nikad ne možemo biti.Neka mi dobijemo Katar i prodjemo pa neka nas Ameri dobiju 5-0 odmah
Tako ce ti i bit. I onda ce fukara bit zadovoljna a ko se imalo razumije u fudbal vidit ce gdje smo i sta smo.
❶❾ ❷ ❷ ★ ❶❾❽❶

Diadora
Postovi: 683
Pridružen/a: 18 nov 2024, 03:49
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Diadora » 20 jun 2026, 02:37

Ako svicaraci pobjede kanadu 2 0 a mi Katar 7 0 mi smo drugi. Pobjeda svicarske sa 2 3 razlike uopste nije nemoguca Ali mislim da I mi mozemo natrpati Katar pod uslovi da sunjic I tahirovic ne igraju

Shevko
Postovi: 527
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Shevko » 20 jun 2026, 02:38

Ne bi natrpali ni vreću jabuka a kamo li 7 golova u mrežu.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Futbol i 25 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []