Sav sam se naježioLenyYoro15 je napisao/la: ↑19 jun 2026, 18:47Kakav respekt Xhake sinoć prema Džeki u 2 ili 3 situacije![]()
I kada je Edin izlazio priđe mu Granit i pozdravi ga
18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
- PeppermintSA
- Postovi: 3490
- Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Primjetno je ovo bilo.LenyYoro15 je napisao/la: ↑19 jun 2026, 18:47Kakav respekt Xhake sinoć prema Džeki u 2 ili 3 situacije![]()
I kada je Edin izlazio priđe mu Granit i pozdravi ga
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Madal je napisao/la: ↑19 jun 2026, 18:40Ali vrijedi zbog manjine normalnih, uzivao sam citajuci tvoj komentar nakon snimkaviKK je napisao/la: ↑19 jun 2026, 17:56Al druze stvarno nevjerovatno kakva se septicka jama društva skuplja na ovom forumu, bude me sramota što uopste dođem i pišem nešto ozbiljno ovdje, pola postova već sakriveno kad uđem na temusignalidunapark je napisao/la: ↑19 jun 2026, 17:09
Upravo tako, ali nemoj buraz prosipat zdrav razum na ovom brodu luđaka, mentalnih bolesnika, menadžerskih analnih jarana i roditelja bivših uvrijeđenih reprezentativaca.
Tacno me to i zanimalo, ne moram sad ni gledati
-
DzaniMehmet
- Postovi: 50
- Pridružen/a: 18 maj 2026, 17:10
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Sljedeće sedmice opet smo mi najbolji, Esmir je sljedeći mega svjetski fudbalski prospekt, Katić mora vrijediti 30 miliona eura i tako dalje… nakon što pobijedimo Katar i prođemo u nokaut fazu.
Onda igramo protiv Njemačke i s njima smo 50:50…
Ne mogu više slušati te gluposti. Nema mjere ni balansa, samo besmislice, većinom ili pesimistične ili previše optimistične!
Sad se traži Mahmić jer je već navodno svjetska klasa.
Jučer smo dobili lekciju. Nekih 15 minuta smo mogli donekle parirati, ali inače smo se samo (doduše dobro) branili. Možemo biti sretni što je Ndoye precijenjena nula, a Embolo maksimalno solidan napadač, inače bi već u prvom poluvremenu primili gol.
Tarik je još bio i najbolji, ali i on je imao grešaka i to nikako nije bila neka vrhunska utakmica od njega. Crveni karton mu ne zamjeram ni najmanje, morao je to riskirati.
Jučer jednostavno nije išlo. Rezultat je za jedan gol previsok, ali s 4 boda ćeš vjerovatno proći dalje čak i sa gol-razlikom -10.
Generalno je zabrinjavajuće koliko slabo zasad igraju Kerim, Demir i Esmir. Sve djeluje bez energije. Ipak, mlađima ne želim previše zamjeriti — to što trenutno proživljavaju nije nimalo jednostavno i može te zakočiti. To će doći s iskustvom. Kod Demira ne vidim tu vrstu opravdanja; on je jednostavno dobar “šablonski” igrač za određene sisteme (ne baš za naš), ali bez većeg ličnog utjecaja ili kontrole nad igrom.
Što se Tahira tiče, realno nemamo boljeg veznog igrača. Šta sad ubaciti ofanzivnog Mahmića u potpuno defanzivan sistem? To tako ne funkcioniše.
Kao zamjena je trenutno dobra opcija, pogotovo kad moramo ići na potpunu ofanzivu.
Bašić, Šunjić, Tahirović sve je to vrlo slično. Kad pročitam da Bašić pripada u top 5 liga… mogu se složiti, ako se misli na top 5 druge lige.
Onda igramo protiv Njemačke i s njima smo 50:50…
Ne mogu više slušati te gluposti. Nema mjere ni balansa, samo besmislice, većinom ili pesimistične ili previše optimistične!
Sad se traži Mahmić jer je već navodno svjetska klasa.
Jučer smo dobili lekciju. Nekih 15 minuta smo mogli donekle parirati, ali inače smo se samo (doduše dobro) branili. Možemo biti sretni što je Ndoye precijenjena nula, a Embolo maksimalno solidan napadač, inače bi već u prvom poluvremenu primili gol.
Tarik je još bio i najbolji, ali i on je imao grešaka i to nikako nije bila neka vrhunska utakmica od njega. Crveni karton mu ne zamjeram ni najmanje, morao je to riskirati.
Jučer jednostavno nije išlo. Rezultat je za jedan gol previsok, ali s 4 boda ćeš vjerovatno proći dalje čak i sa gol-razlikom -10.
Generalno je zabrinjavajuće koliko slabo zasad igraju Kerim, Demir i Esmir. Sve djeluje bez energije. Ipak, mlađima ne želim previše zamjeriti — to što trenutno proživljavaju nije nimalo jednostavno i može te zakočiti. To će doći s iskustvom. Kod Demira ne vidim tu vrstu opravdanja; on je jednostavno dobar “šablonski” igrač za određene sisteme (ne baš za naš), ali bez većeg ličnog utjecaja ili kontrole nad igrom.
Što se Tahira tiče, realno nemamo boljeg veznog igrača. Šta sad ubaciti ofanzivnog Mahmića u potpuno defanzivan sistem? To tako ne funkcioniše.
Kao zamjena je trenutno dobra opcija, pogotovo kad moramo ići na potpunu ofanzivu.
Bašić, Šunjić, Tahirović sve je to vrlo slično. Kad pročitam da Bašić pripada u top 5 liga… mogu se složiti, ako se misli na top 5 druge lige.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Mislim da nije to sve tako crno, ali ne možeš igrati Bunker sa igračima koji traže napadačku igru. Treba se znati braniti, nije to samo izbi loptu preko centra.
„Prava misterija svijeta je ono što vidimo, a ne ono što ne vidimo.“ Oscar Wilde
Željezničar za život cijeli !
SiggiSmallz a sad En...
Željezničar za život cijeli !
SiggiSmallz a sad En...
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
BenjooJutub je napisao/la: ↑19 jun 2026, 08:32Vjerujem da smo svi radili projekcije utakmica i bodova prije početka ovog SP. Moja projekcija, a vjerujem i ostaliH 99% navijača su bila 4 boda.
Sad ne znam da li su ovi što pljuju taj 1% ili su i oni imali neku projekciju od 4 boda ali svejedno pljuju, vrijeđaju, prozivaju.
Samo se ne zamarajte sa tim degenericima, pola sam ih poblokirao. Malograđanština koja ne umije uživati u trenutku u kojem se nalazimo, a nalazimo se na Svjetskom prvenstvu.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Sad gledam neke klipove navijaca nasih 
zaplakao sam kad sma cuo kako pjevaju poljem se siri miris liljana.
Respect
malo ko ima navijace kao mi.
Respect
-
RodjeniiBrato
- Postovi: 1257
- Pridružen/a: 09 feb 2013, 14:41
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Dobri Ameri, razbucat ce nas ako dobijemo Katar. Al haj samo nek ne puca.
❶❾ ❷ ❷ ★ ❶❾❽❶
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Imamo. Ludilo je bilo. Citav stadion je za nas navijao. 110dB bio sound level.
Ameri se cude kako smo organizovani
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Neka stavi tog famoznog Mahmića u prvih 11 ali neka igra 4-4-2, ofanzivni vezni može ok to odigrati protiv ekipe poput Katara (protiv jačih ne, takav igrač mora biti odmah iza napadača u 4-5-1). Ako ne, lako je prebaciti u 4-5-1.
Dakle, mojih prvih 11 za Katar: Vasilj-Dedić, Katić, Hadžikadunić, Kolašinac-Bajraktarević, Hadžiahmetović, Mahmić, Alajbegović-Džeko, Lukić
4-5-1: Vasilj-Dedić, Katić, Hadžikadunić, Kolašinac-Bašić, Hadžiahmetović-Bajraktarević, Mahmić, Alajbegović-Lukić
Dakle, mojih prvih 11 za Katar: Vasilj-Dedić, Katić, Hadžikadunić, Kolašinac-Bajraktarević, Hadžiahmetović, Mahmić, Alajbegović-Džeko, Lukić
4-5-1: Vasilj-Dedić, Katić, Hadžikadunić, Kolašinac-Bašić, Hadžiahmetović-Bajraktarević, Mahmić, Alajbegović-Lukić
Glory Glory Man United
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Sinoć razmišljam kojem još igraču Granit bi iskazao čast tako, velik si EdinePeppermintSA je napisao/la: ↑19 jun 2026, 19:39Sav sam se naježioLenyYoro15 je napisao/la: ↑19 jun 2026, 18:47Kakav respekt Xhake sinoć prema Džeki u 2 ili 3 situacije![]()
I kada je Edin izlazio priđe mu Granit i pozdravi ga
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Citam da je bilo 70+ hiljada navijaca. Na onoj mrcini od stadiona nasi navijaci su rijec vodili.Wolffire je napisao/la: ↑19 jun 2026, 21:53Mislim da ljudi jos nisu svjesni koliko je ovo sve veliko za nas kao naciju. aBd ide pobjeda protiv Qatara.
Ne znam koja je prica u vezi 30 hiljada vs Kanada, al znam da je sinoc tih 30 hiljada bilo na tribinama ...
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Bilo nas je vise od pola stadiona. Ono sto sa ja vidio, bilo je mozda vise meksa neg svicaraca. A i oni su vecinom za nas navijali. Vidjecemo sta ce biti u Seattlu al ovo u LA je bio dozivljaj samo takavDrum je napisao/la: ↑19 jun 2026, 23:19Citam da je bilo 70+ hiljada navijaca. Na onoj mrcini od stadiona nasi navijaci su rijec vodili.
Ne znam koja je prica u vezi 30 hiljada vs Kanada, al znam da je sinoc tih 30 hiljada bilo na tribinama ...
- NebeskaSila96
- Postovi: 712
- Pridružen/a: 26 jun 2016, 20:35
- Lokacija: U oblacima
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Pročitao sam milijardu komentara bolje da ne pobijedimo Katar jer će nas Ameri razvaliti.Meni nije jasan nas stav da ljudi ne razumiju koliki bi to uspjeh bio da se plasiramo u nokaut fazu.Voditi se tom logikom onda najbolje da ugasimo repku da ne igramo nikako jer prvaci nikad ne možemo biti.Neka mi dobijemo Katar i prodjemo pa neka nas Ameri dobiju 5-0 odmahRodjeniiBrato je napisao/la: ↑19 jun 2026, 21:24Dobri Ameri, razbucat ce nas ako dobijemo Katar. Al haj samo nek ne puca.
- Unofficialpage
- Moderator
- Postovi: 21911
- Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
- Lokacija: Niđe
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Cijeli stadion pjeva
Momak je inače legenda, mislim na Sea!
Damir Dzumhur!!!!
Roger Federer the Best!!!!!!!
Damir Dzumhur!!!!
Roger Federer the Best!!!!!!!
-
RodjeniiBrato
- Postovi: 1257
- Pridružen/a: 09 feb 2013, 14:41
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Tako ce ti i bit. I onda ce fukara bit zadovoljna a ko se imalo razumije u fudbal vidit ce gdje smo i sta smo.NebeskaSila96 je napisao/la: ↑19 jun 2026, 23:56Pročitao sam milijardu komentara bolje da ne pobijedimo Katar jer će nas Ameri razvaliti.Meni nije jasan nas stav da ljudi ne razumiju koliki bi to uspjeh bio da se plasiramo u nokaut fazu.Voditi se tom logikom onda najbolje da ugasimo repku da ne igramo nikako jer prvaci nikad ne možemo biti.Neka mi dobijemo Katar i prodjemo pa neka nas Ameri dobiju 5-0 odmahRodjeniiBrato je napisao/la: ↑19 jun 2026, 21:24Dobri Ameri, razbucat ce nas ako dobijemo Katar. Al haj samo nek ne puca.
❶❾ ❷ ❷ ★ ❶❾❽❶
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Ako svicaraci pobjede kanadu 2 0 a mi Katar 7 0 mi smo drugi. Pobjeda svicarske sa 2 3 razlike uopste nije nemoguca Ali mislim da I mi mozemo natrpati Katar pod uslovi da sunjic I tahirovic ne igraju
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Ne bi natrpali ni vreću jabuka a kamo li 7 golova u mrežu.
Online
Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Bosniacum Lilium, GIBRA, Harare, MiranGlasnic, random11, Zgemboo89 i 46 gostiju.


