Premijer liga BiH - aktuelno

SamoTi4000
Postovi: 39
Pridružen/a: 25 maj 2026, 13:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la SamoTi4000 » 25 jun 2026, 13:26

Zeničani su čudo.Kad neko iz Sarajeva dođe njima,sve divno krasno.Kad iz Zenice u Sarajevo,smrtni neprijatelji,rivalitet,tenzije... :facepalm:

Avatar
prisonbreak
Postovi: 5328
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la prisonbreak » 25 jun 2026, 13:38

Bazinga12345 je napisao/la:
25 jun 2026, 11:58
Zigazaga je napisao/la:
25 jun 2026, 11:42
Sad na nekom portalu čitam pojačanja premijerligaških klubova. Promaklo mi je da je Sami Faraž prešao u Čelik.
Top igrač,po meni bolji i od Ghorzija,samo što je imao puno povreda ove sezone.
Čelik fino radi, na vrijeme dovode korektne igrače.
Treba ti jos par igraca naprijed. Radi se i na tome, ja vjerujem da cemo imati disciplinu u ekipu kao nijedna druga ekipa.

Cak su im i sve moguce uslove obezbjedili da se sto bolje pripreme. Ne bi trebalo biiti problema sa kasnjenjem i slicnim stvarima oko finansija, vjerujem da i to dosta utice. Vjerujem da cemo sklopiti ekipu kojoj opstanak ne bi treba visiti u zraku.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

NoDi80
Postovi: 19027
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 25 jun 2026, 13:39

slika
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11456
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 25 jun 2026, 13:39

Venom je napisao/la:
25 jun 2026, 13:06
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
25 jun 2026, 13:01
Venom je napisao/la:
24 jun 2026, 17:26


Pa dobro to drugo me svakako od vas i ne iznenađuje. Prvo bi bilo fino da se sami sa sobom dogovorite jel se zvizdalo ili nije, imas postova od tog dana gdje vas dosta tvrdi da se nije zvizdalo, kao sto i nije.

Razumijem da vam je fetish da vazda pravite zrtvu od sebe, al ne morate bas toliko nisko past
Da, nemam pametnijeg posla nego lagati o nečemu što sam svjedok bio.
Jedino sto nemas su stid i obraz. Kontam da vas je to gostovanje bilo manje tj. onoliko koliko vas bude na domacim utakmicama, lakse bi postigli konsenzus jel se zvizdalo ili nije, ovako vam je vec pretesko.
Trebam konsenzus sa drugima da bi znao ono što sam svojim ušima čuo?
Možda je do mene, kako smo krenuli skandirati Vedranu, tako su i krenuli zvižduci, čudno u najmanju ruku.
Ne generalizujem, ne kažem da su svi od prvog do zadnjeg zviždali, ali podobar dio - jeste.
Evo i ekipu sklapate, sve super, nek bude fer i korektno pa ako možete i da opstanak izborite, nemam nikakav problem s time.
Živ bio :bih:
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
Combattente87
Postovi: 1406
Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Combattente87 » 25 jun 2026, 13:40

Znači ipak tek od ponedjeljka ništa više neće biti kao prije ?
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !

Avatar
Threeplanetrees
Postovi: 1786
Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Threeplanetrees » 25 jun 2026, 13:40

Čelik jako ozbiljan do sada. Doveo par provjerenih igrača i ako Regoje uvede disciplinu nije isključeno da se sa nama i Širokim potuku za četvrto mjesto. Neće nikome biti lako na bilinom osim ona dva lopovska kluba koje sudije guraju

Tuce11
Postovi: 463
Pridružen/a: 13 avg 2024, 23:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tuce11 » 25 jun 2026, 13:43

"BiH je na SP zahvajujući novom formatu..."
Ostaje žal što Amar Osim nije selektor🤣

Avatar
Threeplanetrees
Postovi: 1786
Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Threeplanetrees » 25 jun 2026, 13:51

Tuce11 je napisao/la:
25 jun 2026, 13:43
"BiH je na SP zahvajujući novom formatu..."
Ostaje žal što Amar Osim nije selektor🤣
Jako zanimljive analize i sugestije najuspješnijem posljeratnom treneru i bivšem prvom strijelcu bundeslige šta se treba i kako treba od stručnjaka kojima su roditelji namještali trofeje i napadača kojem je špica karijere bio Energie Cotbus. Još samo da nafataju Mensura Dogana jedino on fali :mrgreen:

Avatar
N3R3D
Postovi: 1389
Pridružen/a: 22 nov 2015, 14:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la N3R3D » 25 jun 2026, 14:16

Šta kaže Nedo, jel sve okej?

Arma00
Postovi: 763
Pridružen/a: 08 dec 2025, 12:38
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Arma00 » 25 jun 2026, 14:43

mnon46 je napisao/la:
25 jun 2026, 12:48
Arma00 je napisao/la:
25 jun 2026, 11:52
mnon46 je napisao/la:
25 jun 2026, 11:49
Joj Amara glupana
Šta je pogrešno rekao ?
Da smo profitirali od proširenja svjetskog.
Pa kako nismo, da nije ovog formata ne bi prošli kao treći

Avatar
mnon46
Postovi: 5198
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mnon46 » 25 jun 2026, 14:58

Arma00 je napisao/la:
25 jun 2026, 14:43
mnon46 je napisao/la:
25 jun 2026, 12:48
Arma00 je napisao/la:
25 jun 2026, 11:52


Šta je pogrešno rekao ?
Da smo profitirali od proširenja svjetskog.
Pa kako nismo, da nije ovog formata ne bi prošli kao treći
Drugi smo bili, drugi svakako igra baraž.
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.

guadalupe
Postovi: 1715
Pridružen/a: 01 feb 2022, 14:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la guadalupe » 25 jun 2026, 15:03

NoDi80 je napisao/la:
25 jun 2026, 13:39
slika
Odakle vam je ovaj Nodi, reci mu da nas ne bruka po Americi sa bijelim carapama i crnim tenama.

slika

Pact1921
Postovi: 1088
Pridružen/a: 05 mar 2024, 19:44
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pact1921 » 25 jun 2026, 15:09

mnon46 je napisao/la:
25 jun 2026, 14:58
Arma00 je napisao/la:
25 jun 2026, 14:43
mnon46 je napisao/la:
25 jun 2026, 12:48


Da smo profitirali od proširenja svjetskog.
Pa kako nismo, da nije ovog formata ne bi prošli kao treći
Drugi smo bili, drugi svakako igra baraž.
Pa i tu ima svoje imao si 12 grupa a ne 10 . Da je 10 grupa ne bi austrija bila prvi nosioc nego drugi nosioc. Rumunija bi bila jos uvijek 2 nosioc ali bi Bosna ja mislim bila cak 4 nosioc svoje grupe.
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici

Marokanci58
Postovi: 707
Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
Lokacija: Gračanica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Marokanci58 » 25 jun 2026, 15:53

Pregledao sam Čelikova pojačanja koja spominjete, sasvim solidno za sada ali ako žele biti baš konkurenti svima treba još sigurno dosta kvaliteta pa rekao bi i do 5 igrača sa iskustvom prvog ranga fudbala. Prvi put djeluju ko organizovan klub, posluju legalno, licenca prvostepena, pripreme među prvima ali ne mogu bez dodatne kvalitete i ne mogu uvijek igrati na isti foru agresivnost, teške utakmice na Bilinom gdje skoro nikada ne gube, velika podrška i pritisak gdje se mnogi pogube ipak sada im gostuju mnogo ozbiljnije i kvalitetnije ekipe koje imaju igrače sa stotinama utakmica u nogama i desetine derbi utakmica sa preko 10 000 gledalaca. Hoću reći bit će to prednost ali sada u najjacem rangu moraju imati i osjetljiv kvalitet IGRAČKI na terenu.
BRATSTVO GRAČANiCA

Avatar
Combattente87
Postovi: 1406
Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Combattente87 » 25 jun 2026, 16:06

U sarajevu svako malo neka parada ponosa :)
slika
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !

Avatar
prisonbreak
Postovi: 5328
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la prisonbreak » 25 jun 2026, 17:06

Marokanci58 je napisao/la:
25 jun 2026, 15:53
Pregledao sam Čelikova pojačanja koja spominjete, sasvim solidno za sada ali ako žele biti baš konkurenti svima treba još sigurno dosta kvaliteta pa rekao bi i do 5 igrača sa iskustvom prvog ranga fudbala. Prvi put djeluju ko organizovan klub, posluju legalno, licenca prvostepena, pripreme među prvima ali ne mogu bez dodatne kvalitete i ne mogu uvijek igrati na isti foru agresivnost, teške utakmice na Bilinom gdje skoro nikada ne gube, velika podrška i pritisak gdje se mnogi pogube ipak sada im gostuju mnogo ozbiljnije i kvalitetnije ekipe koje imaju igrače sa stotinama utakmica u nogama i desetine derbi utakmica sa preko 10 000 gledalaca. Hoću reći bit će to prednost ali sada u najjacem rangu moraju imati i osjetljiv kvalitet IGRAČKI na terenu.
Bice jos pojacanja. Sigurno 4-5.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
rishovski
Postovi: 5013
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 25 jun 2026, 17:57

LondonBlues je napisao/la:
25 jun 2026, 12:16
Evo ja ceko i cetvrtak i jos je tu.
Pa eto jos malo pa utorak...ne budi nestrpljiv :bih: :opaopa:
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
Convicts1988
Postovi: 3472
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Convicts1988 » 25 jun 2026, 18:06

slika

Igrači se odricu vlastito zradjenog novca samo da bi zaigrali na Bilinom Polju :tokralju:
Od bukvalno kluba pred gašenjem prije 6 godina do ovoga danas :clap:

ELDIABLO20
Postovi: 1194
Pridružen/a: 19 okt 2024, 22:22
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ELDIABLO20 » 25 jun 2026, 18:36

Stetno Celiku u Premier Ligi :bih: na stranu rivalstvo itd. Bolje mi je gledati Celika i imati 5 hiljada na stadionu nego gostovati negdje gdje ljudi i ne znaju da je tekma.


Celik mora dovesti jos 5 igraca za orve postave kako bi imao ekipu da se bori.

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2067
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DoktorXabaras » 25 jun 2026, 19:31

rishovski je napisao/la:
25 jun 2026, 17:57
LondonBlues je napisao/la:
25 jun 2026, 12:16
Evo ja ceko i cetvrtak i jos je tu.
Pa eto jos malo pa utorak...ne budi nestrpljiv :bih: :opaopa:
Ta vaša kazna ko prozivka Željezničara, sutra i sljedeća sedmica nikad nestat.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Anpa, belosevic23, BungaBum, napapijri1987, Samba71 i 24 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []