FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
79
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 444

itatabisine
Postovi: 663
Pridružen/a: 28 okt 2021, 13:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la itatabisine » 25 jun 2026, 19:57

Je li istina da Al Jaber dolazi na posudbu, to bi bio extra potez jer nam fali takav jedan igrac

MukiBek
Postovi: 594
Pridružen/a: 22 sep 2025, 20:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MukiBek » 25 jun 2026, 20:07

TvrtkoPrvi je napisao/la:
25 jun 2026, 19:33
MukiBek je napisao/la:
25 jun 2026, 13:46
Nema objava ljudi na svjetskom prvenstvu, zato je forum utihnulo. Nema sanjinalege i kompanije da pojedu kilo pite podrignu i dodju na forum. To je posao u Zelji, nigdje bolje nema.
Sta je s onim drugim novinarem Kako se već preziva Delic, kad on misli napustiti klub ublehas
Joj ovaj brat ko onaj sto Pise sehic tare po gradu i ostavlja njegove brojeve hshahahahahahahha kakva mentalna retardacija
A sta mislis jesi ti mentalno retardiran ili mislis da si smijesan i pametan?

NoDi80
Postovi: 19029
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 25 jun 2026, 20:09

Tirol austrijski cvajtas doveo Hamzica, steta da je neko htio mogli smo ga dovesti
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

KrajinaTm87
Postovi: 82
Pridružen/a: 15 jan 2026, 00:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KrajinaTm87 » 25 jun 2026, 20:09

Al Jaber-Gojak-Sosic😍🔥(lijepo je mastati haha)

SamLake
Postovi: 185
Pridružen/a: 31 mar 2026, 01:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SamLake » 25 jun 2026, 20:11

NoDi80 je napisao/la:
25 jun 2026, 20:09
Tirol austrijski cvajtas doveo Hamzica, steta da je neko htio mogli smo ga dovesti
Ode onaj isto neki naš Bosanac u Osijek mogli smo i njega zaganjati jbg

Avatar
Neymar11
Postovi: 1196
Pridružen/a: 19 maj 2014, 14:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neymar11 » 25 jun 2026, 21:28

Dugo nisam pisao,
U SUbotu dolazi citav strucni stab,Lejla ce u nedelju predstavit Sefa.. u pon je prozivka..
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

perodeformero
Postovi: 1252
Pridružen/a: 10 dec 2014, 13:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la perodeformero » 25 jun 2026, 21:48

itatabisine je napisao/la:
25 jun 2026, 19:57
Je li istina da Al Jaber dolazi na posudbu, to bi bio extra potez jer nam fali takav jedan igrac
Nema ko da ga prozove

MukiBek
Postovi: 594
Pridružen/a: 22 sep 2025, 20:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MukiBek » 25 jun 2026, 21:50

Pa logicno da u Pon moraju biti svi ako mislis krenuti s pripremama. Pišete stvari koje su logične. Ovdje je problem što nama fali trenutno 15 igraca, a trener da ce doci ne moze logičnije i nece sigurno u julu doci.

Manijakdokraja9
Postovi: 947
Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijakdokraja9 » 25 jun 2026, 21:50

perodeformero je napisao/la:
25 jun 2026, 21:48
itatabisine je napisao/la:
25 jun 2026, 19:57
Je li istina da Al Jaber dolazi na posudbu, to bi bio extra potez jer nam fali takav jedan igrac
Nema ko da ga prozove
Samo nek nisu adzem i ratnici nasi, hadzija, jasko pa makar svi mi pocrkali

ELDIABLO20
Postovi: 1196
Pridružen/a: 19 okt 2024, 22:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ELDIABLO20 » 25 jun 2026, 21:52

Manijakdokraja9 je napisao/la:
25 jun 2026, 21:50
perodeformero je napisao/la:
25 jun 2026, 21:48
itatabisine je napisao/la:
25 jun 2026, 19:57
Je li istina da Al Jaber dolazi na posudbu, to bi bio extra potez jer nam fali takav jedan igrac
Nema ko da ga prozove
Samo nek nisu adzem i ratnici nasi, hadzija, jasko pa makar svi mi pocrkali
Ali prvi Muki :)

Avatar
Ideneide
Postovi: 100
Pridružen/a: 02 apr 2025, 21:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ideneide » 25 jun 2026, 22:16

opet vam price o nekom kreditu nisu posle za tastaturom, zasto nam se ne javljate po tom pitanju sada, ili jos niste čuli od izvora?
Zadnja izmjena: Ideneide, dana/u 25 jun 2026, 22:27, ukupno mijenjano 1 put.
"Odlazim i gotovo je... Ono jedino što mogu da učinim za taj grad pa da se i vi sjetite da sam se rodio u Sarajevu, a znate šta se dešava"

Ejnur
Postovi: 650
Pridružen/a: 14 avg 2020, 16:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ejnur » 25 jun 2026, 22:21

Ovi nasi u klubu trenutno imaju srecu pa je svjetsko i navijaci su zabavljeni oko repke i svjetskog inace da nema svjetskog **** bi im sve po spisku.
Ovakav amaterizam nije bio ni kad nismo imali za kifle,nije mi jasno sta se dogadja,pripreme trebaju da pocnu mi nemamo trenera.

Admir74
Postovi: 3742
Pridružen/a: 06 jun 2018, 11:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Admir74 » 25 jun 2026, 22:35

Ideneide je napisao/la:
25 jun 2026, 22:16
opet vam price o nekom kreditu nisu posle za tastaturom, zasto nam se ne javljate po tom pitanju sada, ili jos niste čuli od izvora?
Loši izvori možda :kafa:

GIBRA
Postovi: 4083
Pridružen/a: 08 avg 2022, 16:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GIBRA » 25 jun 2026, 22:36

Da li sutra Berisha potpisuje
SCUDETTI 38X 🏆
COPPA ITALIA 15X🏆
SUPER CUP 9X🏆

FK ŽELJEZNIČAR 💙

"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "

SUPER MAX 🧡

allegri OUT

Avatar
mamonelafo
Postovi: 1132
Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
Lokacija: Bulevar Ivice Osima 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mamonelafo » 25 jun 2026, 22:49

Admir74 je napisao/la:
25 jun 2026, 22:35
Ideneide je napisao/la:
25 jun 2026, 22:16
opet vam price o nekom kreditu nisu posle za tastaturom, zasto nam se ne javljate po tom pitanju sada, ili jos niste čuli od izvora?
Loši izvori možda :kafa:
Kupio sam košpice, čekam sve info od dušebrižnika. :puke:
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

Jači od ratova, režima i partija!

ELDIABLO20
Postovi: 1196
Pridružen/a: 19 okt 2024, 22:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ELDIABLO20 » 25 jun 2026, 22:50

Cekaju upute za djelovanje

NoDi80
Postovi: 19029
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 25 jun 2026, 23:28

SamLake je napisao/la:
25 jun 2026, 20:11

Ode onaj isto neki naš Bosanac u Osijek mogli smo i njega zaganjati jbg
Pisao sam brate i njega da dovedemo prosle godine, Senad Mustafic u21 reprezetativac presao iz Sturma u Osijek
Trebamo sve pratiti, pogotovo nasih korijena
Repki fali lijevi bek, nadam se da ce OP i skauting sluzba raditi na lijevom beku. Moramo napraviti igraca koji sa 20 godina moze igrati prvih 11 u Austrijskoj, Ceskoj ligi.
Repka je najvazniji faktor, moramo praviti igrace koje repka treba i odrzati primat sa Dzekom, Hadziahmetovicem i ostalima koji su u godinama. Takodjer Korora je u godinama u kojim se mora maksimalno raditi s njim da bude najbolji igrac U21 repke.
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 26 jun 2026, 05:39, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

berjan
Postovi: 217
Pridružen/a: 18 feb 2026, 01:38

Re: FK Željezničar

Post Postao/la berjan » 26 jun 2026, 01:41

MukiBek je napisao/la:
25 jun 2026, 13:46
Nema objava ljudi na svjetskom prvenstvu, zato je forum utihnulo. Nema sanjinalege i kompanije da pojedu kilo pite podrignu i dodju na forum. To je posao u Zelji, nigdje bolje nema.
Sta je s onim drugim novinarem Kako se već preziva Delic, kad on misli napustiti klub ublehas
eno men'scini i onog mirzu fotografa naseg juce prikazase na tekmi na tribinama razvio ljiljanas ovo ono
jesmo elita hebt

carukisupakpohaluh
Postovi: 54
Pridružen/a: 10 feb 2026, 22:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la carukisupakpohaluh » 26 jun 2026, 02:27

MukiBek je napisao/la:
25 jun 2026, 21:50
Pišete stvari koje su logične.
Tako je. Logicno je da ti mi svi kolektivno, na svakom tvom profilu ovdje, yebemo familiju pitarsku u tu pitarsku picku koja te i izbacila na ovaj svijet da ga svojim postojanjem zagadjujes. Smece jedno poremeceno i jadno, sve ti mrtvo i zivo yebemo do besvijesti. Pogini sto prije, pickurino jedna ucmala.
hulahopkapusikurac

MukiBek
Postovi: 594
Pridružen/a: 22 sep 2025, 20:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MukiBek » 26 jun 2026, 07:40

berjan je napisao/la:
26 jun 2026, 01:41
MukiBek je napisao/la:
25 jun 2026, 13:46
Nema objava ljudi na svjetskom prvenstvu, zato je forum utihnulo. Nema sanjinalege i kompanije da pojedu kilo pite podrignu i dodju na forum. To je posao u Zelji, nigdje bolje nema.
Sta je s onim drugim novinarem Kako se već preziva Delic, kad on misli napustiti klub ublehas
eno men'scini i onog mirzu fotografa naseg juce prikazase na tekmi na tribinama razvio ljiljanas ovo ono
jesmo elita hebt
Ma to je patriota nas iz zavidovica

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []