FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Seipronto
Postovi: 457
Pridružen/a: 03 jul 2023, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Seipronto » 26 jun 2026, 23:26

DoktorXabaras je napisao/la:
26 jun 2026, 23:21
Seipronto je napisao/la:
26 jun 2026, 23:02
DoktorXabaras je napisao/la:
26 jun 2026, 21:58
Nekako mi djeluje da je "to to" što se tiće dolazaka, nema više imena ni u špekulacijama.
U tom slučaju se zaista nemamo čemu nadati ove sezone, neophodan je ako ništa još štoper jedan.
Struka je rekla svoje, Mamić da je zadovoljan Ivaniševićem a Zekić sa Gojkovićem, tako da je to vjerovatno stoperski par za sezonu. Treći stoper je Ristovski dok još imaš Marudžu u Đurića. Možda je ćak jedan i višak.
To Ristovskom nije primarna pozicija a Ivanišević nema dovoljno kvalitete tako da objektivno gledajući fali nam jedan iskusan štoper da to izgleda kompaktnije i sigurnije...

bvsic
Postovi: 4875
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bvsic » 26 jun 2026, 23:34

Seipronto je napisao/la:
26 jun 2026, 23:26
DoktorXabaras je napisao/la:
26 jun 2026, 23:21
Seipronto je napisao/la:
26 jun 2026, 23:02


U tom slučaju se zaista nemamo čemu nadati ove sezone, neophodan je ako ništa još štoper jedan.
Struka je rekla svoje, Mamić da je zadovoljan Ivaniševićem a Zekić sa Gojkovićem, tako da je to vjerovatno stoperski par za sezonu. Treći stoper je Ristovski dok još imaš Marudžu u Đurića. Možda je ćak jedan i višak.
To Ristovskom nije primarna pozicija a Ivanišević nema dovoljno kvalitete tako da objektivno gledajući fali nam jedan iskusan štoper da to izgleda kompaktnije i sigurnije...
Kralju FM kupis i dovedes mozda jos jednog Gojkovica
Nisi realan sekunde.

Seipronto
Postovi: 457
Pridružen/a: 03 jul 2023, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Seipronto » 26 jun 2026, 23:46

bvsic je napisao/la:
26 jun 2026, 23:34
Seipronto je napisao/la:
26 jun 2026, 23:26
DoktorXabaras je napisao/la:
26 jun 2026, 23:21


Struka je rekla svoje, Mamić da je zadovoljan Ivaniševićem a Zekić sa Gojkovićem, tako da je to vjerovatno stoperski par za sezonu. Treći stoper je Ristovski dok još imaš Marudžu u Đurića. Možda je ćak jedan i višak.
To Ristovskom nije primarna pozicija a Ivanišević nema dovoljno kvalitete tako da objektivno gledajući fali nam jedan iskusan štoper da to izgleda kompaktnije i sigurnije...
Kralju FM kupis i dovedes mozda jos jednog Gojkovica
Nisi realan sekunde.
Šta je brate nerealno? Pa otišlo nam deset igrača mi doveli četiri, ako se nakon onako velikih prihoda od transfera ne može dovesti štoper ja nez...

NoProfit
Postovi: 2782
Pridružen/a: 27 okt 2024, 14:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NoProfit » 27 jun 2026, 00:16

Nema vise dovodzenja indijanci

Avatar
Nirton
Postovi: 7535
Pridružen/a: 18 feb 2021, 10:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Nirton » 27 jun 2026, 01:56

Seipronto je napisao/la:
26 jun 2026, 23:46
bvsic je napisao/la:
26 jun 2026, 23:34
Seipronto je napisao/la:
26 jun 2026, 23:26


To Ristovskom nije primarna pozicija a Ivanišević nema dovoljno kvalitete tako da objektivno gledajući fali nam jedan iskusan štoper da to izgleda kompaktnije i sigurnije...
Kralju FM kupis i dovedes mozda jos jednog Gojkovica
Nisi realan sekunde.
Šta je brate nerealno? Pa otišlo nam deset igrača mi doveli četiri, ako se nakon onako velikih prihoda od transfera ne može dovesti štoper ja nez...
Otisao Menalo krilo dosao Mikic krilo, otisla 3 spica od kojih je samo Carlos igrao standardno, dosla 2 nova spica tj. tacno onoliko koliko nam treba. Otisao veznjak Krdzalic a dosao veznjak Galesic, otisao stoper Bralic a dosao stoper Djuric(vracen sa posudbe), i plus dosli jos Agyekum i Kosi. Dakle, na svim pozicijama su popunjeni nedostaci, cak mislim negdje da imamo i viska igraca(lijevi bek, vezni red)
24. oktobar 1946 - ostalo je historija. Ostalo je emocija, otrov i lijek, porodica, život, strast


I dok tvoje grane lome, još si draži srcu mome.

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8139
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 27 jun 2026, 03:12

Maroodza opste nije toliko los koliko se ovde pljuje momak. Realno gledajuci Maroodza je bolji stoper od bralica. Jedinu gresku koju je napravio iz koje smo primili go jeste ona greska u prijedoru, greska koja nije uzorkovana njegovim ne kvalitetom ili sto ga je protivnicki igrac prisilio na gresku.

Cak smatram kad sw uigra sa Renatom da ce Maroodza bit bolji i od njeg. Mirnocu kod iznosenja lopte i pas iz zadnje linije ima bolji nego gojkovic

bordobijeli
Postovi: 18330
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 27 jun 2026, 06:06

Pitar6785 je napisao/la:
27 jun 2026, 03:12
Maroodza opste nije toliko los koliko se ovde pljuje momak. Realno gledajuci Maroodza je bolji stoper od bralica. Jedinu gresku koju je napravio iz koje smo primili go jeste ona greska u prijedoru, greska koja nije uzorkovana njegovim ne kvalitetom ili sto ga je protivnicki igrac prisilio na gresku.

Cak smatram kad sw uigra sa Renatom da ce Maroodza bit bolji i od njeg. Mirnocu kod iznosenja lopte i pas iz zadnje linije ima bolji nego gojkovic
Ima finu motoriku ,jak je . Ali ima jwdan problem ogroman to sam vidio na utakmici s Borcem na kosevu kad ima loptu u nogama a napadaju ga igraci Borca to je takva panika da ne zna sta radi ,bas djeluje nesigurno.

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2073
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 27 jun 2026, 06:22

Nirton je napisao/la:
27 jun 2026, 01:56
Seipronto je napisao/la:
26 jun 2026, 23:46
bvsic je napisao/la:
26 jun 2026, 23:34

Kralju FM kupis i dovedes mozda jos jednog Gojkovica
Nisi realan sekunde.
Šta je brate nerealno? Pa otišlo nam deset igrača mi doveli četiri, ako se nakon onako velikih prihoda od transfera ne može dovesti štoper ja nez...
Otisao Menalo krilo dosao Mikic krilo, otisla 3 spica od kojih je samo Carlos igrao standardno, dosla 2 nova spica tj. tacno onoliko koliko nam treba. Otisao veznjak Krdzalic a dosao veznjak Galesic, otisao stoper Bralic a dosao stoper Djuric(vracen sa posudbe), i plus dosli jos Agyekum i Kosi. Dakle, na svim pozicijama su popunjeni nedostaci, cak mislim negdje da imamo i viska igraca(lijevi bek, vezni red)
Ali nisu došli "kapitalci", umjesto Krdžalića je trebao Rahmanović, umjesto napadaća Prevljak i Koljić, umjesto Bralića, Vukotić...itd. da bi se zadovoljio pitarski ukus.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Sazg
Postovi: 465
Pridružen/a: 11 apr 2023, 20:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sazg » 27 jun 2026, 08:40

DoktorXabaras je napisao/la:
27 jun 2026, 06:22
Nirton je napisao/la:
27 jun 2026, 01:56
Seipronto je napisao/la:
26 jun 2026, 23:46

Šta je brate nerealno? Pa otišlo nam deset igrača mi doveli četiri, ako se nakon onako velikih prihoda od transfera ne može dovesti štoper ja nez...
Otisao Menalo krilo dosao Mikic krilo, otisla 3 spica od kojih je samo Carlos igrao standardno, dosla 2 nova spica tj. tacno onoliko koliko nam treba. Otisao veznjak Krdzalic a dosao veznjak Galesic, otisao stoper Bralic a dosao stoper Djuric(vracen sa posudbe), i plus dosli jos Agyekum i Kosi. Dakle, na svim pozicijama su popunjeni nedostaci, cak mislim negdje da imamo i viska igraca(lijevi bek, vezni red)
Ali nisu došli "kapitalci", umjesto Krdžalića je trebao Rahmanović, umjesto napadaća Prevljak i Koljić, umjesto Bralića, Vukotić...itd. da bi se zadovoljio pitarski ukus.
100 % 👏👏👏

Avatar
GalileoGalilei
Postovi: 2828
Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GalileoGalilei » 27 jun 2026, 09:22

Seipronto je napisao/la:
26 jun 2026, 23:46
bvsic je napisao/la:
26 jun 2026, 23:34
Seipronto je napisao/la:
26 jun 2026, 23:26


To Ristovskom nije primarna pozicija a Ivanišević nema dovoljno kvalitete tako da objektivno gledajući fali nam jedan iskusan štoper da to izgleda kompaktnije i sigurnije...
Kralju FM kupis i dovedes mozda jos jednog Gojkovica
Nisi realan sekunde.
Šta je brate nerealno? Pa otišlo nam deset igrača mi doveli četiri, ako se nakon onako velikih prihoda od transfera ne može dovesti štoper ja nez...
Ne brukaj se sine dragi više. Jel računaš to i Turkeša? :rol:
Eto čovjek ti gore fino napisao, ko je otišao, ko ih je zamijenio i ti opet lupetaš. Šta si očekivao da ćeš u junu dovesti klasne igrače?

Ekipa je fino popunjena, možda još krilo jedno fali. Odbrana prepunjena, vezni red i bekovi isto, napadači novi došli.
Svi zaboravljate u odbrani Miškovića, koji je jedan od najvećih talenata na ovim prostorima.

Seipronto
Postovi: 457
Pridružen/a: 03 jul 2023, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Seipronto » 27 jun 2026, 09:26

Nirton je napisao/la:
27 jun 2026, 01:56
Seipronto je napisao/la:
26 jun 2026, 23:46
bvsic je napisao/la:
26 jun 2026, 23:34

Kralju FM kupis i dovedes mozda jos jednog Gojkovica
Nisi realan sekunde.
Šta je brate nerealno? Pa otišlo nam deset igrača mi doveli četiri, ako se nakon onako velikih prihoda od transfera ne može dovesti štoper ja nez...
Otisao Menalo krilo dosao Mikic krilo, otisla 3 spica od kojih je samo Carlos igrao standardno, dosla 2 nova spica tj. tacno onoliko koliko nam treba. Otisao veznjak Krdzalic a dosao veznjak Galesic, otisao stoper Bralic a dosao stoper Djuric(vracen sa posudbe), i plus dosli jos Agyekum i Kosi. Dakle, na svim pozicijama su popunjeni nedostaci, cak mislim negdje da imamo i viska igraca(lijevi bek, vezni red)
Ako ćemo realno skoro sve što si nabrojao upravo ide u prilog tome da je došlo do pada kvalitete kadra, Mikić je lošiji znatno od Menala (iako je ovaj bio neefikasan kod nas mislim da bi ga Zeka malo razdrmao), Galešić je misterija tako da ne znamo šta možemo očekivati, Đurić je nekvalitetan štoper iako ni Bralić nije briljirao (zato trebamo dovesti nekog kvalitetnog), Agyekum totalno neprovjeren igrač i Kosi koji je eto jedini da se može reći da ima kvalitet i neko iskustvo, tako da možete do sutra pravdati stvari ali činjenica je da je roster opskuran

MSOZ101
Postovi: 930
Pridružen/a: 11 avg 2020, 19:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MSOZ101 » 27 jun 2026, 10:02

Banić
Ivanišević - Gojković - Maroodza
Hujber - Telalović - Cimirot - Kuprešak
Elezi - Ljajić
Barišić

Svaki od ovih igrača ima zamjenu na klupi: Mušija, Ristovski, Đurić, Mišković, Mujkić, Beganović, Galešić, Ignatkov, Senga, Kosi, Kyeremeh, Agyekum, Mikić, Caraballo, Živković.

Roster je ok ima ovde nabrojanih 26 igrača, bez djece, ali i ja sam za to da se dovede stoper koji igra lijevom nogom.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 20 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []