02.07.2026. R32: USA - BiH

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
DamirT
Postovi: 31106
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la DamirT » 27 jun 2026, 14:24

Sport90 je napisao/la:
27 jun 2026, 12:38
DamirT je napisao/la:
27 jun 2026, 12:16
Samo dokazuju da su izuzetno glupa nacija.
Znaš li ti na karti npr naci državu Aranas, Delaware, Montana itd. Da ne nabrajam dalje?
Neke cak i znam gdje su, ne mozes vjerovati. Problem je sto prosjecan Amerikanac ne zna ni za ove vece drzave u Evropi, a kamoli za BiH. Za njih postoji na svijetu kao u filmovima samo Amerika.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

insimadop
Postovi: 393
Pridružen/a: 02 dec 2023, 00:31
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la insimadop » 27 jun 2026, 14:34

Ne znam ljudi, otkad smo se kvalifikovali bio sam mišljenja da prolazimo kao 3. (možda iznenadimo kao 2.) i da tu idemo na Njemačku ili USA, i da tu završavamo. Nadao sam se da će to biti USA da se manje obrukamo, ali sam bio ubjeđen da tu završavamo naš nastup, bez obzira na onakve utakmice u baražu.

Nakon ove 3 objektivno loše utakmice (za oko) sa naše strane, u kojima smo ostvarili ono što smo i željeli, ja sam nekako ubjeđen i potpuno uvjeren da prolazimo i Amere i narednu stepenicu, i da završavamo sa našim nastupom tek u 1/4, odnosno da idemo u 8 najboljih selekcija.

Nikakva euforija, samo moj interni osjećaj.

Ako izbacimo Amere, dobit ćemo u 1/8 finala objektivno slabijeg protivnika od Kanade, USA i Švicarske. A ako u drugom šeširu Austrija NEKAKO uspije iznenaditi Špance, možda bih se potajno nadao i 1/2, ali da sad ne idemo toliko daleko.

USA je mnogo jača od nas, možda ne jača ali igraju baš onako kako nam ne odgovara, ali isto su igrali i Kanada, donekle i Wales, pa smo izvukli realno pozitivne rezultate. Naše je da se nadamo, na igračima je da opravdaju naša i svoja nadanja.

Shevko
Postovi: 643
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Shevko » 27 jun 2026, 14:42

EnesSS je napisao/la:
27 jun 2026, 13:51
Shevko je napisao/la:
27 jun 2026, 13:03
Amerikanci su neki mix divljačke ekipe koja ludo trči i vole šutati iz raznoraznih uglova, primijetio sam da im je opasan neki tamnoputi igrač sa lijeve strane, taj uspijeva silovito da probija.

Definitivno im je odbrana najslabija tačka.
To je Balogun, on ima brzinu i eksplozivnost, mora se obratiti pažna na njega, Pulišić zna igrati toplo - hladno, a izlazi iz povrede nadam se da neće biti na nivou. Pepi je isto nezgodan igrač.
nije, ja mislim da je to Antonee Robinson. Ali svakako je i Balogun silovit igrac. Imaju nekoliko individualnih munja u ekipi.

Sindikat12
Postovi: 2287
Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Sindikat12 » 27 jun 2026, 14:46

Iniesta12 je napisao/la:
27 jun 2026, 12:17
Wilshere10 je napisao/la:
27 jun 2026, 12:12
Kad prođemo sokeraše, očekujem da svi izađemo napolje u 5 ujutro :yawn:
Tako ce i biti. Pratim drustvene mreze, pojedine firme, privatnici, 2.jula nece raditi.

Bit ce to veliki podvig ako prodjemo, jer nemamo igre, a imamo rezultat. Ameri igraju promjenjivo i iskreno se nadam da ce to biti los dan za njih.
Nakon pobjede Rumunije x2, Velsa, Italije i prolazak u 1/16 SP:a malo glupo zvuci da nemamo igre. Samo pusta sreca ili?

Kaunas
Postovi: 13532
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Kaunas » 27 jun 2026, 14:51

A ko to van svog kontinenta zna gdje se nalazi svaka drzava. :facepalm: isto ko da je rekla ne zna gdje su Rusija ili Kina a ne Bosna.
Evo pitanje za prosjecnog forumasa, na slijepoj karti nek pokaze Pakistan, Nigeriju i recimo Paragvaj. 90% Evropljana bi imalo laganih 0/3.
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Telalovic
Postovi: 784
Pridružen/a: 25 feb 2026, 23:11
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Telalovic » 27 jun 2026, 15:02

Rodju je napisao/la:
27 jun 2026, 08:11
Telalovic je napisao/la:
26 jun 2026, 23:29
Poraz ispod 6-0 bi bio ogroman uspjeh
Ti Boga moliš, da pogodiš rezultat kako bi mogao reći, eto, jesam vam rekao. Jazavče jazavi.
Jedva cekam da izgubimo pa da svi zajedno sujemo barbarezu sve pospisku :opaopa:

Avatar
Sheyi
Postovi: 13938
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Sheyi » 27 jun 2026, 15:11

Hej kvota preko 9 na nas

Avatar
Murga
Postovi: 2869
Pridružen/a: 20 jul 2013, 16:29
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Murga » 27 jun 2026, 15:12

ErosViverosViv je napisao/la:
27 jun 2026, 14:05
Samo regularno sudjenje i imamo dobru sansu za prolazak.
Nisam misljenja ni da prolazimo, niti da ispadamo, ali znam da ce nasi dati sve od sebe i vidicemo sta ce biti, ali se pribojavam da sudija ne bude "lagan" sa kartonima protiv nas. Nadam se jos jednoj tekmi poslije ove, ali ako i ne bude, ponosan sam na ove momke.
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...

Rodju
Postovi: 1884
Pridružen/a: 25 jun 2018, 10:42
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Rodju » 27 jun 2026, 15:29

Telalovic je napisao/la:
27 jun 2026, 15:02
Rodju je napisao/la:
27 jun 2026, 08:11
Telalovic je napisao/la:
26 jun 2026, 23:29
Poraz ispod 6-0 bi bio ogroman uspjeh
Ti Boga moliš, da pogodiš rezultat kako bi mogao reći, eto, jesam vam rekao. Jazavče jazavi.
Jedva cekam da izgubimo pa da svi zajedno sujemo barbarezu sve pospisku :opaopa:
Glup.ane.

zeljovac21
Postovi: 2534
Pridružen/a: 06 jul 2019, 18:35
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la zeljovac21 » 27 jun 2026, 15:33

Ubijedjen sam da cemo odigrati dobru utaknicu, izgleda Barba zna igrati na rezultat. I ako ispadnemo ne vjerujem da ce USA to lagano proci.

Sensei
Postovi: 1128
Pridružen/a: 14 okt 2020, 22:50
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Sensei » 27 jun 2026, 15:48

Koja yebena USA, pa ne igramo protiv Francuske ljudi. OK, bolji su i oni nego prije par godina, ali nisu nepobjedivi. Pa ni protiv Italije nismo sami sebe otpisivali ovoliko. Tačno mi se ne ulazi na društvene mreže do četvrtka.

lol89
Postovi: 1100
Pridružen/a: 16 jan 2019, 00:48
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la lol89 » 27 jun 2026, 15:57

Kaunas je napisao/la:
27 jun 2026, 14:51
A ko to van svog kontinenta zna gdje se nalazi svaka drzava. :facepalm: isto ko da je rekla ne zna gdje su Rusija ili Kina a ne Bosna.
Evo pitanje za prosjecnog forumasa, na slijepoj karti nek pokaze Pakistan, Nigeriju i recimo Paragvaj. 90% Evropljana bi imalo laganih 0/3.
Hajde nemoj se provaljivati, imas milion klipova gdje ljude u americi pitaju gdje se koja država nalazi cak i one bas vece države ljudi ne mogu pogoditi kontinent a kamo li gdje se država nalazi

Avatar
StevieG8
Postovi: 13337
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la StevieG8 » 27 jun 2026, 16:00

Sensei je napisao/la:
27 jun 2026, 15:48
Koja yebena USA, pa ne igramo protiv Francuske ljudi. OK, bolji su i oni nego prije par godina, ali nisu nepobjedivi. Pa ni protiv Italije nismo sami sebe otpisivali ovoliko. Tačno mi se ne ulazi na društvene mreže do četvrtka.
Italija pod Gattusom u Zenici, jbg nije bas isto.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

damir_82
Postovi: 1031
Pridružen/a: 30 avg 2009, 17:09
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la damir_82 » 27 jun 2026, 16:03

Izgleda i oni očekuju 4-4-2 i to je to.. Ja bih dobro razmislio o tri nazad (Hadžikadunić-Katić-Muharemović).. Sa tom formacijom smo prodisali protiv Švice, samo što je tada Memić prešao na lijevog beka, ovdje bih ostavio Seju.. Dva vezna ispred moraju shvatiti da nema uvlačenja u krilo štoperima, već da moraju biti na lopti i ispred njih (Šunjić-Bašić/Tahirović).. Protiv Švice se Kerim uvukao u sredinu a ovdje bi možda i mogli ići sa oba krila, i sa Mahmićem.. To bi nam možda dalo mogućnost da malo duže zadržimo loptu, veći je teret na fullbekovima nego na krilima, a krila moraju čitati igru i znati kad da skupe a kad da rašire prostir.. U napadu opcije za zadržati loptu (Džeko) i za stalni presing na loptu (Demirović). Imali bi Hadžiahmetovića za neko osvježenje veznog reda, Jovu ili Tabaka za Džeku, Memić na krilo...

Harare
Postovi: 11
Pridružen/a: 17 maj 2026, 08:58
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Harare » 27 jun 2026, 16:12

S obzirom na njihovu brzinu ... Možda je bolje 3-5-2
Hadzikadunić - Muharemović - Sejo
Dedić - Bašić - Šunjić - Hadzija - Memić/ Aljabeg
Dzeko 60min. / Demir

U drugom : Tabak, Bajrak, Tahir, Mahma i Katić

U kost pa kud puklo da puklo....

Avatar
perun
Postovi: 957
Pridružen/a: 25 feb 2025, 14:50
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la perun » 27 jun 2026, 16:15

Gospodin.
Moralan je samo onaj tko se drži morala bez straha od kazne i bez očekivanja nagrade.

Avatar
perun
Postovi: 957
Pridružen/a: 25 feb 2025, 14:50
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la perun » 27 jun 2026, 16:17

Sveti je napisao/la:
26 jun 2026, 20:29
Ma samo tvrdo. Poslije prvog lakta i bodychecka ce vec igrat sa rezervom
To je to, uvijek na granici faula, ali malo se i sudija pita jbg.
Moralan je samo onaj tko se drži morala bez straha od kazne i bez očekivanja nagrade.

Avatar
Makanaky
Postovi: 816
Pridružen/a: 06 jul 2010, 15:33
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Makanaky » 27 jun 2026, 16:24

ErosViverosViv je napisao/la:
27 jun 2026, 14:05
Samo regularno sudjenje i imamo dobru sansu za prolazak.
Upravo to. Fer sudije, i na terenu i u VAR sobi. Pa nek pobijedi spretniji i sretniji.
Lole, taman se ludilo raščisti / taman smo nadomak smisla / evo ih sledeći falšisti dok si rek'o piksla

Avatar
Madal
Postovi: 6058
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Madal » 27 jun 2026, 16:27

Harare je napisao/la:
27 jun 2026, 16:12
S obzirom na njihovu brzinu ... Možda je bolje 3-5-2
Hadzikadunić - Muharemović - Sejo
Dedić - Bašić - Šunjić - Hadzija - Memić/ Aljabeg
Dzeko 60min. / Demir

U drugom : Tabak, Bajrak, Tahir, Mahma i Katić

U kost pa kud puklo da puklo....
Formacije s 3 pozadi bez Katica kao centralnog su urnebes
Inace ne mozemo to jer nemamo lijevog wingbacka
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

Avatar
Zglavkar
Postovi: 1218
Pridružen/a: 11 feb 2017, 20:53
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Zglavkar » 27 jun 2026, 16:30

lol89 je napisao/la:
27 jun 2026, 15:57
Kaunas je napisao/la:
27 jun 2026, 14:51
A ko to van svog kontinenta zna gdje se nalazi svaka drzava. :facepalm: isto ko da je rekla ne zna gdje su Rusija ili Kina a ne Bosna.
Evo pitanje za prosjecnog forumasa, na slijepoj karti nek pokaze Pakistan, Nigeriju i recimo Paragvaj. 90% Evropljana bi imalo laganih 0/3.
Hajde nemoj se provaljivati, imas milion klipova gdje ljude u americi pitaju gdje se koja država nalazi cak i one bas vece države ljudi ne mogu pogoditi kontinent a kamo li gdje se država nalazi
Ti klipovi su ti izvor informacija? Nadam se da si svjestan da se rade tako što pitaš 30 ljudi i probereš 5 ljudi koji se provale da ih ubaciš u montažu. Sad bi mogao izaći na ulicu u nekom bh. gradu, ako budeš sat vremena na ulici, garantujem ti da ćeš moći montirati nekoliko minuta sadržaja gdje Bosanci ne znaju pokazati Argentinu na karti.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], KockarVicin007, kouadio, Muumii, RacioEmocionalan, SanaBosna, Shevko, Sveti i 63 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []