Neke cak i znam gdje su, ne mozes vjerovati. Problem je sto prosjecan Amerikanac ne zna ni za ove vece drzave u Evropi, a kamoli za BiH. Za njih postoji na svijetu kao u filmovima samo Amerika.
02.07.2026. R32: USA - BiH
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Ne znam ljudi, otkad smo se kvalifikovali bio sam mišljenja da prolazimo kao 3. (možda iznenadimo kao 2.) i da tu idemo na Njemačku ili USA, i da tu završavamo. Nadao sam se da će to biti USA da se manje obrukamo, ali sam bio ubjeđen da tu završavamo naš nastup, bez obzira na onakve utakmice u baražu.
Nakon ove 3 objektivno loše utakmice (za oko) sa naše strane, u kojima smo ostvarili ono što smo i željeli, ja sam nekako ubjeđen i potpuno uvjeren da prolazimo i Amere i narednu stepenicu, i da završavamo sa našim nastupom tek u 1/4, odnosno da idemo u 8 najboljih selekcija.
Nikakva euforija, samo moj interni osjećaj.
Ako izbacimo Amere, dobit ćemo u 1/8 finala objektivno slabijeg protivnika od Kanade, USA i Švicarske. A ako u drugom šeširu Austrija NEKAKO uspije iznenaditi Špance, možda bih se potajno nadao i 1/2, ali da sad ne idemo toliko daleko.
USA je mnogo jača od nas, možda ne jača ali igraju baš onako kako nam ne odgovara, ali isto su igrali i Kanada, donekle i Wales, pa smo izvukli realno pozitivne rezultate. Naše je da se nadamo, na igračima je da opravdaju naša i svoja nadanja.
Nakon ove 3 objektivno loše utakmice (za oko) sa naše strane, u kojima smo ostvarili ono što smo i željeli, ja sam nekako ubjeđen i potpuno uvjeren da prolazimo i Amere i narednu stepenicu, i da završavamo sa našim nastupom tek u 1/4, odnosno da idemo u 8 najboljih selekcija.
Nikakva euforija, samo moj interni osjećaj.
Ako izbacimo Amere, dobit ćemo u 1/8 finala objektivno slabijeg protivnika od Kanade, USA i Švicarske. A ako u drugom šeširu Austrija NEKAKO uspije iznenaditi Špance, možda bih se potajno nadao i 1/2, ali da sad ne idemo toliko daleko.
USA je mnogo jača od nas, možda ne jača ali igraju baš onako kako nam ne odgovara, ali isto su igrali i Kanada, donekle i Wales, pa smo izvukli realno pozitivne rezultate. Naše je da se nadamo, na igračima je da opravdaju naša i svoja nadanja.
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
nije, ja mislim da je to Antonee Robinson. Ali svakako je i Balogun silovit igrac. Imaju nekoliko individualnih munja u ekipi.
-
Sindikat12
- Postovi: 2287
- Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
- Kontakt:
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Nakon pobjede Rumunije x2, Velsa, Italije i prolazak u 1/16 SP:a malo glupo zvuci da nemamo igre. Samo pusta sreca ili?Iniesta12 je napisao/la: ↑27 jun 2026, 12:17Tako ce i biti. Pratim drustvene mreze, pojedine firme, privatnici, 2.jula nece raditi.Wilshere10 je napisao/la: ↑27 jun 2026, 12:12Kad prođemo sokeraše, očekujem da svi izađemo napolje u 5 ujutro![]()
Bit ce to veliki podvig ako prodjemo, jer nemamo igre, a imamo rezultat. Ameri igraju promjenjivo i iskreno se nadam da ce to biti los dan za njih.
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
A ko to van svog kontinenta zna gdje se nalazi svaka drzava.
isto ko da je rekla ne zna gdje su Rusija ili Kina a ne Bosna.
Evo pitanje za prosjecnog forumasa, na slijepoj karti nek pokaze Pakistan, Nigeriju i recimo Paragvaj. 90% Evropljana bi imalo laganih 0/3.
Evo pitanje za prosjecnog forumasa, na slijepoj karti nek pokaze Pakistan, Nigeriju i recimo Paragvaj. 90% Evropljana bi imalo laganih 0/3.
15.10.2013.
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Hej kvota preko 9 na nas
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Nisam misljenja ni da prolazimo, niti da ispadamo, ali znam da ce nasi dati sve od sebe i vidicemo sta ce biti, ali se pribojavam da sudija ne bude "lagan" sa kartonima protiv nas. Nadam se jos jednoj tekmi poslije ove, ali ako i ne bude, ponosan sam na ove momke.ErosViverosViv je napisao/la: ↑27 jun 2026, 14:05Samo regularno sudjenje i imamo dobru sansu za prolazak.
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
-
zeljovac21
- Postovi: 2534
- Pridružen/a: 06 jul 2019, 18:35
- Kontakt:
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Ubijedjen sam da cemo odigrati dobru utaknicu, izgleda Barba zna igrati na rezultat. I ako ispadnemo ne vjerujem da ce USA to lagano proci.
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Koja yebena USA, pa ne igramo protiv Francuske ljudi. OK, bolji su i oni nego prije par godina, ali nisu nepobjedivi. Pa ni protiv Italije nismo sami sebe otpisivali ovoliko. Tačno mi se ne ulazi na društvene mreže do četvrtka.
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Hajde nemoj se provaljivati, imas milion klipova gdje ljude u americi pitaju gdje se koja država nalazi cak i one bas vece države ljudi ne mogu pogoditi kontinent a kamo li gdje se država nalaziKaunas je napisao/la: ↑27 jun 2026, 14:51A ko to van svog kontinenta zna gdje se nalazi svaka drzava.isto ko da je rekla ne zna gdje su Rusija ili Kina a ne Bosna.
Evo pitanje za prosjecnog forumasa, na slijepoj karti nek pokaze Pakistan, Nigeriju i recimo Paragvaj. 90% Evropljana bi imalo laganih 0/3.
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Italija pod Gattusom u Zenici, jbg nije bas isto.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Izgleda i oni očekuju 4-4-2 i to je to.. Ja bih dobro razmislio o tri nazad (Hadžikadunić-Katić-Muharemović).. Sa tom formacijom smo prodisali protiv Švice, samo što je tada Memić prešao na lijevog beka, ovdje bih ostavio Seju.. Dva vezna ispred moraju shvatiti da nema uvlačenja u krilo štoperima, već da moraju biti na lopti i ispred njih (Šunjić-Bašić/Tahirović).. Protiv Švice se Kerim uvukao u sredinu a ovdje bi možda i mogli ići sa oba krila, i sa Mahmićem.. To bi nam možda dalo mogućnost da malo duže zadržimo loptu, veći je teret na fullbekovima nego na krilima, a krila moraju čitati igru i znati kad da skupe a kad da rašire prostir.. U napadu opcije za zadržati loptu (Džeko) i za stalni presing na loptu (Demirović). Imali bi Hadžiahmetovića za neko osvježenje veznog reda, Jovu ili Tabaka za Džeku, Memić na krilo...
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
S obzirom na njihovu brzinu ... Možda je bolje 3-5-2
Hadzikadunić - Muharemović - Sejo
Dedić - Bašić - Šunjić - Hadzija - Memić/ Aljabeg
Dzeko 60min. / Demir
U drugom : Tabak, Bajrak, Tahir, Mahma i Katić
U kost pa kud puklo da puklo....
Hadzikadunić - Muharemović - Sejo
Dedić - Bašić - Šunjić - Hadzija - Memić/ Aljabeg
Dzeko 60min. / Demir
U drugom : Tabak, Bajrak, Tahir, Mahma i Katić
U kost pa kud puklo da puklo....
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Gospodin.
Moralan je samo onaj tko se drži morala bez straha od kazne i bez očekivanja nagrade.
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
To je to, uvijek na granici faula, ali malo se i sudija pita jbg.
Moralan je samo onaj tko se drži morala bez straha od kazne i bez očekivanja nagrade.
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Upravo to. Fer sudije, i na terenu i u VAR sobi. Pa nek pobijedi spretniji i sretniji.ErosViverosViv je napisao/la: ↑27 jun 2026, 14:05Samo regularno sudjenje i imamo dobru sansu za prolazak.
Lole, taman se ludilo raščisti / taman smo nadomak smisla / evo ih sledeći falšisti dok si rek'o piksla
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Formacije s 3 pozadi bez Katica kao centralnog su urnebes
Inace ne mozemo to jer nemamo lijevog wingbacka
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Ti klipovi su ti izvor informacija? Nadam se da si svjestan da se rade tako što pitaš 30 ljudi i probereš 5 ljudi koji se provale da ih ubaciš u montažu. Sad bi mogao izaći na ulicu u nekom bh. gradu, ako budeš sat vremena na ulici, garantujem ti da ćeš moći montirati nekoliko minuta sadržaja gdje Bosanci ne znaju pokazati Argentinu na karti.lol89 je napisao/la: ↑27 jun 2026, 15:57Hajde nemoj se provaljivati, imas milion klipova gdje ljude u americi pitaju gdje se koja država nalazi cak i one bas vece države ljudi ne mogu pogoditi kontinent a kamo li gdje se država nalaziKaunas je napisao/la: ↑27 jun 2026, 14:51A ko to van svog kontinenta zna gdje se nalazi svaka drzava.isto ko da je rekla ne zna gdje su Rusija ili Kina a ne Bosna.
Evo pitanje za prosjecnog forumasa, na slijepoj karti nek pokaze Pakistan, Nigeriju i recimo Paragvaj. 90% Evropljana bi imalo laganih 0/3.
Online
Trenutno korisnika/ca: 231983, bosnas_, D97, dedo26, HalaMadrid, Kaunas, Principatus, StevieG8, Sveti, tuzlanskinacin i 61 gost.



