Na temi stanje redovno, svi samaraju jadnog Evandera.
Formula 1
Moderator/ica: rio_Ferdy88
Re: Formula 1
Sta se desilo, propustio sam kvale?
Na temi stanje redovno, svi samaraju jadnog Evandera.
Na temi stanje redovno, svi samaraju jadnog Evandera.
-
CrvenoCrnaArmija
- Postovi: 1471
- Pridružen/a: 29 okt 2023, 15:55
- Kontakt:
Re: Formula 1
Jedva čekamo Turn 3
Max odvezao za 1 hiljaditinku sporije sektor 1, drugi najbrži od svih, da li bi to nadoknadio u trećem za pole, možda i bi jer je evidentno da je vozio preagresivno. Brutalan krug skoro. Liči na Saudiju prije par godina
63. minut, Švicarska vodi Italiju 2:0, a ono
“Publika u Berlinu se očito zabavlja meksičkim valom”
Velid Spaho
“Publika u Berlinu se očito zabavlja meksičkim valom”
Velid Spaho
- BocaJuniors1905
- Postovi: 5206
- Pridružen/a: 17 avg 2019, 23:20
- Kontakt:
Re: Formula 1
Ma otpuhaće ga oba Ferarija na startu i eto mu Kimija iza leđa, a ove godine mali ga šiša po racepacuAshburtonG je napisao/la: ↑27 jun 2026, 17:13Samo tako je i mogao uzet Kimija.![]()
Nadam se nekom kvaru u prvom krugu vec. Mercedes ce se inace prosetat.
MANIJACI JUG 1987
MI SMO ONI ŠTO NE DAJU NA SVOJE!
MI SMO ONI ŠTO NE DAJU NA SVOJE!
Re: Formula 1
džaba se se.ru sebi u sezonu odlukom jer do kraja sezone neće niko usporavat tokom žutih
Re: Formula 1
Debil Max, amaterskim potezom upropasti odlicne kvalifikacije ostalim vozacima, prije svega Kimiu. Steta sto nije ispao u Q2.
Zadnja izmjena: Elrond, dana/u 27 jun 2026, 17:21, ukupno mijenjano 1 put.
- AshburtonG
- Postovi: 6327
- Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
- Kontakt:
Re: Formula 1
Ferrari ako je normalan, moraju forsirat ovdje Lewisa do ljetne pauze s ciljem smanjivanja razlike do Kimija. Ne mogu oni s dva auta poput McLarena prosle godine pratit tempo. Pogotovo ako nekim slucajem Lewis bude ispred nakon prvog kruga. Naravno, sanse za takvo nesto su skoro nepostojece jer Leclerc i dalje misli da ce osvojit nekad WDC.BocaJuniors1905 je napisao/la: ↑27 jun 2026, 17:17Ma otpuhaće ga oba Ferarija na startu i eto mu Kimija iza leđa, a ove godine mali ga šiša po racepacuAshburtonG je napisao/la: ↑27 jun 2026, 17:13Samo tako je i mogao uzet Kimija.![]()
Nadam se nekom kvaru u prvom krugu vec. Mercedes ce se inace prosetat.
Re: Formula 1
Fia se generalno gubi ove sezone, ja mislim da je preko pola grida nekakvu štetu u manjem ili većem obimu napravila, a dosta je utjecalo na ishode trka. Monako je masterclass.
63. minut, Švicarska vodi Italiju 2:0, a ono
“Publika u Berlinu se očito zabavlja meksičkim valom”
Velid Spaho
“Publika u Berlinu se očito zabavlja meksičkim valom”
Velid Spaho
- BocaJuniors1905
- Postovi: 5206
- Pridružen/a: 17 avg 2019, 23:20
- Kontakt:
Re: Formula 1
Slažem se, ali Ferari je to, sutra će ključni onaj pravac biti poslije starta da ga tu uzmu barem jedan od njih.AshburtonG je napisao/la: ↑27 jun 2026, 17:21Ferrari ako je normalan, moraju forsirat ovdje Lewisa do ljetne pauze s ciljem smanjivanja razlike do Kimija. Ne mogu oni s dva auta poput McLarena prosle godine pratit tempo. Pogotovo ako nekim slucajem Lewis bude ispred nakon prvog kruga. Naravno, sanse za takvo nesto su skoro nepostojece jer Leclerc i dalje misli da ce osvojit nekad WDC.BocaJuniors1905 je napisao/la: ↑27 jun 2026, 17:17Ma otpuhaće ga oba Ferarija na startu i eto mu Kimija iza leđa, a ove godine mali ga šiša po racepacuAshburtonG je napisao/la: ↑27 jun 2026, 17:13
Samo tako je i mogao uzet Kimija.![]()
Nadam se nekom kvaru u prvom krugu vec. Mercedes ce se inace prosetat.
Ovako kada Maks nije u priči nekako mi rahat sve gledati, samo ne bih volio da Rasel plačipička osvoji titulu, eto samo za to navijam. Ostalo neka se kolju
MANIJACI JUG 1987
MI SMO ONI ŠTO NE DAJU NA SVOJE!
MI SMO ONI ŠTO NE DAJU NA SVOJE!
Re: Formula 1
navijači Hamiltona misle da je on u nekoj borbi za titulu 
-
CrvenoCrnaArmija
- Postovi: 1471
- Pridružen/a: 29 okt 2023, 15:55
- Kontakt:
Re: Formula 1
Jesu li bile dvostruke žute zastave?
63. minut, Švicarska vodi Italiju 2:0, a ono
“Publika u Berlinu se očito zabavlja meksičkim valom”
Velid Spaho
“Publika u Berlinu se očito zabavlja meksičkim valom”
Velid Spaho
Re: Formula 1
Mercedes ima 8/8 poleova i 6/7 pobjeda, od čega ta jedna Ferrarijeva pobjeda prvenstveno radi dobrog tajminga SC.CrvenoCrnaArmija je napisao/la: ↑27 jun 2026, 18:04Nego sta je? Sutra ima priliku skresati prednost jos u odnosu na Kimija.
Bolid izgleda dobro.
kakva borba i kakvi bakrači
Re: Formula 1
U ovoj fazi, odnos snaga bolida se brzo mjenja, bukvalno od staze do staze. Vrucine generalno ne odgovaraju Mercedesu. Ne bi me cudilo da Hamilton sutra bude ispred oba Mercedesa.Jabroni je napisao/la: ↑27 jun 2026, 18:20Mercedes ima 8/8 poleova i 6/7 pobjeda, od čega ta jedna Ferrarijeva pobjeda prvenstveno radi dobrog tajminga SC.CrvenoCrnaArmija je napisao/la: ↑27 jun 2026, 18:04Nego sta je? Sutra ima priliku skresati prednost jos u odnosu na Kimija.
Bolid izgleda dobro.
kakva borba i kakvi bakrači
Ako bi kojim slucajem to uradio i slijedecu utrku, onda bi se moglo reci da jeste u borbi.
-
RobertHrkac555
- Postovi: 2763
- Pridružen/a: 10 jan 2022, 15:45
- Kontakt:
Re: Formula 1
-41 bod za ovu fazu nije nikakva prednost. Sutra neka bude ispred Kimija opet i vraća se još više. Iskustvo je na njegovoj strani, valjda je Ferrari pametan pa počne njega gurati
Slikao se s Dilettom, svoje sam ostvario
Re: Formula 1
Pa ne sporim ja da bi se Hamilton izborio s klinjom
Kažem da Ferrari nema bolid za titulu, i da je pipe dream misliti drugačije gledajući rezultate u sezoni. Danas Russel imao 0.5s prednost prije žutih
Kažem da Ferrari nema bolid za titulu, i da je pipe dream misliti drugačije gledajući rezultate u sezoni. Danas Russel imao 0.5s prednost prije žutih

/origin-imgresizer.eurosport.com/2024/06/12/image-b3c9ebe4-2186-4541-88ba-0b9790003858-85-2560-1440.jpeg)


