ATP Tour
Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage
-
samosarajvo
- Postovi: 3631
- Pridružen/a: 16 jul 2010, 00:26
- Kontakt:
Re: ATP Tour
Do sljedeceg meca uzivajte u klipu
" onclick="window.open(this.href);return false;
FALIIIIIŠ ČOVJEČE, VRAĆAJ SE STO PRIJEEEEE!
" onclick="window.open(this.href);return false;
FALIIIIIŠ ČOVJEČE, VRAĆAJ SE STO PRIJEEEEE!
Re: ATP Tour
@no1e msm da ti grijesis za ovaj forum... Ima svega, ali na ovom dijelu je uglavnom dobra atmosfera... Opusti se malo, neće te niko banovati je fan noleta, moderator bi onda prvo morao sam sebe... A to što šta se radi na drugim forumima nije tema i iskreno nas ne zanima....
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI
Re: ATP Tour
Opasan Djokovic u Londonu, jbg, mora se potruditi, da ne bude k'o ljetos 
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
Re: ATP Tour
Pa Đe si jbmti miša,ja se bio zabrinuo ?Virtu4l je napisao/la:Opasan Djokovic u Londonu, jbg, mora se potruditi, da ne bude k'o ljetos
Kakve su tvoje prognoze ? Ko će u polufinale,ko do trona...?
"Indija,Pakistan..."
Re: ATP Tour
kad smo vec kod videasamosarajvo je napisao/la:Do sljedeceg meca uzivajte u klipu
" onclick="window.open(this.href);return false;
FALIIIIIŠ ČOVJEČE, VRAĆAJ SE STO PRIJEEEEE!
[youtube][/youtube]
Re: ATP Tour
Jede Vemić ****,natrljaće njemu Nole nos zbog ovih pod-je-bavanja.Ipak je on na novakovoj "kašikici" a ovaj je dobar sa Tipsom 
"Indija,Pakistan..."
Re: ATP Tour
Ko je sretan? Meni je Tipsarevic drag igrac, a drago mi sto sam pogodio hendikep, a ti mi udario kontrusoba 39 je napisao/la:Što ti je b olan drago kad izgube Srbi ? Ja da sam sretan kad gube(vezano za sport) moje komšije Bošnjaci ja bih bio najsretniji čovjek na svijetu.Ali nisam,ne volim kad mi je komšija nesretan.Kad je njemu bolje i meni je,kad je on sretan i ja se bolje osjećam,ako ništa pivu će mi zovnutEdin TM87 je napisao/la:Sobo jesil' uplatio kontru? Tako mi je drago![]()
![]()
Ne mogu ti opisat, i sutra imam nesto pa opet kontriraj
![]()
Samo da Jankela ne preda![]()
Reci šta si planirao za sutra ?
Ne znam bas da bi bio najsretniji na svijetu
E kasno je sad, al' vjerujem da ce biti vise od 9,5 gemova prvi set Tsonga - Murray, inace volio bih da Jo prodje
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!
Re: ATP Tour
Teško će Conga dalje... Teško da može uzeti i set, ali eto sportski je nadati se....
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI
Re: ATP Tour
Ma ne nadam se, al' tesko ce biti protiv Murraya u polufinalu, sto dovodi do zakljucka da je bolje imat tezu grupu, jer u polufinalu igras protiv lakseg protivnika, al' Roger bi sigurno isp'o u grupi u kojoj je bio Djokovic sa 0-3 omjerom bez dobijenog seta ako je vjerovati noletovom znanju statisticaru koji prati tenis od famozne '11-e i koji skace na stranicu ATP toura cim je kakva diskusija...DANTES je napisao/la:Teško će Conga dalje... Teško da može uzeti i set, ali eto sportski je nadati se....
S tobom je lakse puno pricat, vidim stariji si lik, pratis tenis dugo i ostale sportove... A volio bih da Roger izgubi od Delpa i da igra protiv Novaka u polufinalu, a ne u finalu.
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!
Re: ATP Tour
Ja bih volio da Delpo prođe... Ko zna, Janko za kraj možda i pomogne.... David mu najviše leži u toj grupi...
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI
Re: ATP Tour
pa edine... ne bi ti bilo lose da skoknes bilo gdje da se informises prije nego pocnes sa masovnim lupetanjima. toliko netacnih informacija u tako kratkim postovima je za ginisa!
Re: ATP Tour
imal' prijenos marej-conga na bntv ?
Re: ATP Tour
Malo guras rijeci usta, malo citas izmedju redova, malo izvrces rijeci, sta je sljedece?No1e je napisao/la:pa edine... ne bi ti bilo lose da skoknes bilo gdje da se informises prije nego pocnes sa masovnim lupetanjima. toliko netacnih informacija u tako kratkim postovima je za ginisa!
Kazem Delpo je dobar na mastersu, dobro igra u zadnje vrijeme, dobio je Rogera na njegovom najdrazem turniru, neugodan je na betonu - skaces odma' s pricom kao Delpo je najneugodniji moguci igrac na betonu, a Djokovic veze nema.
Kazem Ferrer je neugodan igrac (na stranu to sto Roger zna igrat s njim), igra strasno u zadnje vrijeme, uzeo masters, uzeo Valenciju - skaces sa pricom kao Ferrer bolja opcija od Murraya? PA GDJE SAM REK'O DA JE BOLJI?! Samo je neugodan sto je istina.
Kazem Djokovic uvijek igra nesto slabije na zavrsnom mastersu nego inace u sezoni - eto povrijedjen ovo ono, nije mu trebalo, vec broj 1, problemi s ocem blabla i onda opet navodis neke h2h i ostale gluposti...
Peres me sa nekom statistikom i h2h mecevima Federera protiv ovih igraca s kojim je u grupi, Roger zna igrat protiv njih i najbolji je svih vremena i dugi niz godina nabija omjer protiv njih, to onda znaci da ne valjaju?
Nemam vise vremena da se raspravljam s tobom, vec kasnim i ne citiraj me vise.
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!
Re: ATP Tour
bla bla bla...
nista ja ne izvrcem... mogu te i citirati ... ako mi ne bude mrsko traziti... ukratko:
rekao si da ferer uvjek odlicno odigra zavrsni masters a nole lose... pa kako ovaj odigra dobro a ovaj drugi lose ako ovaj drugi ima puno bolje rezultate na istom.
kazes potro UVJEK prodje grupu a ovaj cini mi se jednom prosao grupu!
sudeci po rezultatima na zavrsnom mastersu da bi sada i ferer i potro razbili noleta KAO sto su ga razbijali... pa ide i DAVIDENKO koji je na zavrsnom mastersu 0-3 sa noletom!
isto tako ako ja kazem da je fed imao srece sto je izvukao ferera a ne mareja a ti pala-mudis kako je ferer zeznut onda se logicno namece zakljucak da je eto on kao gori izbor od mareja. jer je bilo ili jedan ili drugi. nije mjesto ferera mogao dobiti congu nego jedino bas mareja. ako se slazes da je marej gori izbor od ferera, conga od tipse a berdih od potra onda to znaci da fed jeste dobio najlkse moguce protivnike i nema razloga za onolikim protivrjecenjem i ubjedjivanjem da to nije tako... jer je ferer.... blablalblalbla.... marej je ovdje jaci od sljakera ferera i tacka! (i inace je jaci na betonu + domaca publika).
....
nema tu nikakvog izmisljanja i iskrivljivanja rijeci. statistiku navodim kao jedino mjerodavno i objektivno mjerilo. jel ako ti kazes da potro UVJEK prodje grupui, kako drugacija da ti dokazem da nije tacno nego da navedem sve njegove rezultate?
ako kazes da ferer UVJEK odigra dobro a nole slabo, kako da te opovrgnem nego da uporedim te DOBRE rezultate jednog sa LOSIM ovog drugog. pa ako se uspostavi da su ovi DOBRI losiji od onih LOSIH onda tu nesto ne stima.
isto tako ako je davidenko redovno lupao noleta ja mogu samo da povadim sve njihove susrete na WTF-u pa da vidim jeli tako ili nije?
nista ja ne izvrcem... mogu te i citirati ... ako mi ne bude mrsko traziti... ukratko:
rekao si da ferer uvjek odlicno odigra zavrsni masters a nole lose... pa kako ovaj odigra dobro a ovaj drugi lose ako ovaj drugi ima puno bolje rezultate na istom.
kazes potro UVJEK prodje grupu a ovaj cini mi se jednom prosao grupu!
sudeci po rezultatima na zavrsnom mastersu da bi sada i ferer i potro razbili noleta KAO sto su ga razbijali... pa ide i DAVIDENKO koji je na zavrsnom mastersu 0-3 sa noletom!
isto tako ako ja kazem da je fed imao srece sto je izvukao ferera a ne mareja a ti pala-mudis kako je ferer zeznut onda se logicno namece zakljucak da je eto on kao gori izbor od mareja. jer je bilo ili jedan ili drugi. nije mjesto ferera mogao dobiti congu nego jedino bas mareja. ako se slazes da je marej gori izbor od ferera, conga od tipse a berdih od potra onda to znaci da fed jeste dobio najlkse moguce protivnike i nema razloga za onolikim protivrjecenjem i ubjedjivanjem da to nije tako... jer je ferer.... blablalblalbla.... marej je ovdje jaci od sljakera ferera i tacka! (i inace je jaci na betonu + domaca publika).
....
nema tu nikakvog izmisljanja i iskrivljivanja rijeci. statistiku navodim kao jedino mjerodavno i objektivno mjerilo. jel ako ti kazes da potro UVJEK prodje grupui, kako drugacija da ti dokazem da nije tacno nego da navedem sve njegove rezultate?
ako kazes da ferer UVJEK odigra dobro a nole slabo, kako da te opovrgnem nego da uporedim te DOBRE rezultate jednog sa LOSIM ovog drugog. pa ako se uspostavi da su ovi DOBRI losiji od onih LOSIH onda tu nesto ne stima.
isto tako ako je davidenko redovno lupao noleta ja mogu samo da povadim sve njihove susrete na WTF-u pa da vidim jeli tako ili nije?
Re: ATP Tour
Edin u Noleta gleda kao jednog od tri najbolja igraca svih vremena, ako ne i najboljeg. Noletovi rezultati na zavrsnom turniru nisu u skladu s njegovim renomeom koji ima kod Edina, pa otud te izjave da igra lose.No1e je napisao/la:
rekao si da ferer uvjek odlicno odigra zavrsni masters a nole lose... pa kako ovaj odigra dobro a ovaj drugi lose ako ovaj drugi ima puno bolje rezultate na istom.
Re: ATP Tour
...Edin TM87 je napisao/la: Djokovic bi izgubio i od Ferrera (k'o i prosle godine kad je pometen) i od Del Potra (koji mu ne lezi ove godine). A s Jankom bi se mucio jer znamo kako Janko igra protiv njega. Ta ti prica ne pije vode, jasno je k'o dan koji igraci koje turnire bolje igraju, a koji slabije. Federer je uvijek dominirao na zavrsnom mastersu, kao i Ferrer koji je prije toga uzim'o vazda turnire (ove godine Valensiju, pa Pariz), a vala i Delpo koji je uvijek prolazio grupu...
Dok Djokovic, Murray, Nadal recimo slabije igraju zavrsni masters, sva vam ta prica ne pije vode oko namjestanja, Roger ima velika sanse da uzme ovo, a da mu konkurent napusti turnir mnogo ranije...
evo koliko lupetanja i neistina samo u ovom postu: jesi li pogledao h2h ove godine potra i noleta na betonu?
ferer dominirao na WTF_u????? boze moj!!!! a dominirao je i potro koji je UVJEK prolazio grupu!?!?
...
pa nole pred ovaj turnir ima osvajane i pariz i sangaj i bazel i tokio a ima bogami i sam WTF... ali vazno da on uvjek igra slabije a ferer i potro dominiraju!!!
usput ove godine su potro i nole na betonu igrali 2 meca i to ne tako davno. polufinale sinsija i cetvrtfinale USO i u oba je pometen 6-3, 6-2 i 6-2, 7-6(3), 6-4!!!! al eto ne lezi mu ove godine... sta bi tek bilo da mu lezi???
znaci potro i ferer dominiraju i uvjek prolaze grupu dok nole slabije igra zavrsni masters... al ima bolje rezultate zbog??? sto ja visim na atp i trazim podatke i pratim tenis od 2011???
Re: ATP Tour
svi ga rasturali pazi duuugi niz godina cak i davidenko sa 0-3 h2h na WTF-u. eto velika stvar za noleta, JEDVA prodje grupu! ovo mora da mu je prvi put da je prosao (jednom je ovo osvojio al preko veze sumnjam da je i tada prosao grupu).... za razliku od potra i ferera koji to UVJEK, stalno i redovno cine!!Edin TM87 je napisao/la: Sto se tice Djokovica nema smisla da nabrajam rasturanja od Soderlinga, Davidenka, Ferrera i ekipe na ovom turniru dugi niz godinaVelika stvar za njeg ce biti ako prodje grupu, inace, sutra ce biti odlican mec, a gubitnik bi mogao izvisiti (zavisi i od meca Tsonge i Berde).
Zadnja izmjena: No1e, dana/u 10 nov 2012, 00:55, ukupno mijenjano 1 put.
Online
Trenutno korisnika/ca: Google Adsense [Bot] i 1 gost.




