Edin Džeko - Arhiva postova
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Edin Džeko
Ima li ovaj Irfan uopste druge igrace? Samo se spominje u vezi Dzeke.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester
The flowers of English football, the flowers of Manchester
Re: Edin Džeko
Pa ni jednog ne moze da vodi a kamoli 10.Cartman je napisao/la:Ima li ovaj Irfan uopste druge igrace? Samo se spominje u vezi Dzeke.
Amater
Re: Edin Džeko
Sada će 4 informacije od raznih bjelosvjetskih medija o Džekinim novim destinacijama... Ja se u jednu ruku radujem što će Mancini dovesti novog napadača, pa kad bude Tevez ili Aguero na klupi vidjet ćemo kako će se snači...
Re: Edin Džeko
Tevez je se bunio i u Unitedu i Cityu kad je bio na klupi, tako da sigurno nece prihvatit. A Aguero ce sigurno igrat svakako.tarikbu je napisao/la:Sada će 4 informacije od raznih bjelosvjetskih medija o Džekinim novim destinacijama... Ja se u jednu ruku radujem što će Mancini dovesti novog napadača, pa kad bude Tevez ili Aguero na klupi vidjet ćemo kako će se snači...
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester
The flowers of English football, the flowers of Manchester
Re: Edin Džeko
Ma ovo je samo zamazivanje ociju a i od ovog irfana je isto suplja,cvrsto vjerujem da je dzeko sinoc imo kontakteAzRimiRzA je napisao/la:Eno ga sa Caticem bilda.
sa BVB i da je dogovorio prelazak samo se ceka najbolji momenat za objavu....
- Neutralan88
- Postovi: 1242
- Pridružen/a: 23 maj 2012, 18:48
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Definitivno ima neka caka i ja mislim da je vec dogovorio se sa BvB jer jos traje liga a on po Njemackoj trenira ili mozda pomaze Adnanu Caticu za sparing 
Re: Edin Džeko
ha yaFordinjo je napisao/la:Ma ovo je samo zamazivanje ocijuAzRimiRzA je napisao/la:Eno ga sa Caticem bilda.
Re: Edin Džeko
Napadač Manchester Cityja je istina otišao u Njemačku, ali ne da bi pregovorao sa bilo kojim klubom, već je otišao u posjetu svog velikog prijetelja, Adnana Ćatića.
Naime, Dijamant je odradio jedan trening sa Ćatićem, a sada je poruka glasila:
„Trening sa najboljim“. - See more at: http://www.24sata.info/sport/svijet-spo ... KPw5Y.dpuf" onclick="window.open(this.href);return false;
kakva Borusija.... 
Naime, Dijamant je odradio jedan trening sa Ćatićem, a sada je poruka glasila:
„Trening sa najboljim“. - See more at: http://www.24sata.info/sport/svijet-spo ... KPw5Y.dpuf" onclick="window.open(this.href);return false;
- Goalgetter
- Postovi: 24475
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Felix Sturm @SturmBoxing 3h
ma Mancini je glupan teski....

ma Mancini je glupan teski....
Re: Edin Džeko
Ma Irfan imao vise srece nego znanja kad je u pitanju dzeke , imao je dosta pomoci od ljudi pogotovo u ceskoj , transfer u njemacku je stvar scoutinga Magatha , A u CIty ih je odveo onaj hrvat da njega nije bilo nikad nebi bilo dogovora... Sad je usrao transfer u Bayern zato mandzo sad ispada zvijezda , a nas edin levat ...
Da mu je Cenga menadzer , vjerujte mi bio bi dosad U Bayern/Barcelona/Real ekipe tog tipa i imao bi platu 10 miliona i igrao bi redovno !! al et.. imao irfo srece , pa hajd...
Da mu je Cenga menadzer , vjerujte mi bio bi dosad U Bayern/Barcelona/Real ekipe tog tipa i imao bi platu 10 miliona i igrao bi redovno !! al et.. imao irfo srece , pa hajd...
>>No body likes us but we dont care<<
Re: Edin Džeko
Treba Dzeko na zaposli onog EaglesFan'a sa blumun foruma. A mozda je i to Irfan, pa mu dio posla reklamirat' Edina. 
Re: Edin Džeko
To mu Dzeko preuzeo twitter.Goalgetter je napisao/la:Felix Sturm @SturmBoxing 3h
ma Mancini je glupan teski....
![]()
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester
The flowers of English football, the flowers of Manchester
- skyisthelimit
- Postovi: 3068
- Pridružen/a: 26 mar 2011, 16:47
Re: Edin Džeko
Goalgetter je napisao/la:Felix Sturm @SturmBoxing 3h
ma Mancini je glupan teski....
![]()
A mozes li pronaci taj tweet, ne mogu da ga nadjem
edit: pronasao sam
A jest i on pita Dzeku izravno jel to ides u Dormund
15.10 - 15.06 ...
- brzitesanj
- Postovi: 897
- Pridružen/a: 21 jan 2012, 11:08
- Lokacija: Tešanj!
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Mislim da je Džekin transfer u BvB već gotov, nije on slučajno sinoć letio za Dizeldorf "ldošao u Dizeldorf da trenira sa Caticem" moš mislit. Sigurno da je imamo neki razgovor ili sastanak sa nekim iz BvB. Smatram da je ovaj transfer u BvB gotov ako nije gotov onda je pri karju i čeka se pravi momenat da se ta vijest plasira u medije. Možda kada se BvB izbori finale LP.
I ♥ Bayern!
25.05.2013g.
25.05.2013g.
- Goalgetter
- Postovi: 24475
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Ma sutra potpisuje za Fortunu Düsseldorf 
- Principatus
- Postovi: 9477
- Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
- Lokacija: Germany
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Kako bi to bilo sjajno kada bi Dzeko presao u Dortmund i nazad u Bundesligu. Pa sljedecu sezonu ponovo u Champions League i silovati spanske klubove. 
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.
Re: Edin Džeko
Ma sta ti je, Dzeko prelazi u boksere, potpisao za Adin Sturmboxing. Kaze ,posto je teskas, ima sansu odma za titulu protiv KlickeGoalgetter je napisao/la:Ma sutra potpisuje za Fortunu Düsseldorf
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97
Re: Edin Džeko
Iskreno, ja bi volio ,da dobiju ponovo u grupi City, pa nek njih silujePrincipatus je napisao/la:Kako bi to bilo sjajno kada bi Dzeko presao u Dortmund i nazad u Bundesligu. Pa sljedecu sezonu ponovo u Champions League i silovati spanske klubove.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97
- brzitesanj
- Postovi: 897
- Pridružen/a: 21 jan 2012, 11:08
- Lokacija: Tešanj!
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
I kladionice su daju najviše šanse Dortmundu da u svoje redove za isuću sezonu dovedu Džeku, kvota 1.25 za Džeko u Dortmundu. 
I ♥ Bayern!
25.05.2013g.
25.05.2013g.
- Consigliere
- Postovi: 7335
- Pridružen/a: 06 mar 2012, 23:31
- Lokacija: ★ Kingdom of Bosnia ★
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
link?brzitesanj je napisao/la:I kladionice su daju najviše šanse Dortmundu da u svoje redove za isuću sezonu dovedu Džeku, kvota 1.25 za Džeko u Dortmundu.
Fit Tony: I keep my friends close...
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, B1988K, damir_82, DzaniMehmet, Google Adsense [Bot], greenwood, hurem, lumani i 62 gosta.



