Edin Džeko - Arhiva postova

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
Cartman
Postovi: 20541
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Cartman » 29 apr 2013, 13:51

Ima li ovaj Irfan uopste druge igrace? Samo se spominje u vezi Dzeke.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Batko
Postovi: 4912
Pridružen/a: 27 apr 2012, 10:37
Lokacija: Tuj
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Batko » 29 apr 2013, 13:58

Cartman je napisao/la:Ima li ovaj Irfan uopste druge igrace? Samo se spominje u vezi Dzeke.
Pa ni jednog ne moze da vodi a kamoli 10.

Amater

tarikbu
Postovi: 42
Pridružen/a: 16 nov 2009, 10:40
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la tarikbu » 29 apr 2013, 14:01

Sada će 4 informacije od raznih bjelosvjetskih medija o Džekinim novim destinacijama... Ja se u jednu ruku radujem što će Mancini dovesti novog napadača, pa kad bude Tevez ili Aguero na klupi vidjet ćemo kako će se snači...

Avatar
Cartman
Postovi: 20541
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Cartman » 29 apr 2013, 14:08

tarikbu je napisao/la:Sada će 4 informacije od raznih bjelosvjetskih medija o Džekinim novim destinacijama... Ja se u jednu ruku radujem što će Mancini dovesti novog napadača, pa kad bude Tevez ili Aguero na klupi vidjet ćemo kako će se snači...
Tevez je se bunio i u Unitedu i Cityu kad je bio na klupi, tako da sigurno nece prihvatit. A Aguero ce sigurno igrat svakako.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Fordinjo
Postovi: 886
Pridružen/a: 13 mar 2012, 11:12
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Fordinjo » 29 apr 2013, 14:59

AzRimiRzA je napisao/la:Eno ga sa Caticem bilda. :D
Ma ovo je samo zamazivanje ociju a i od ovog irfana je isto suplja,cvrsto vjerujem da je dzeko sinoc imo kontakte
sa BVB i da je dogovorio prelazak samo se ceka najbolji momenat za objavu....

Avatar
Neutralan88
Postovi: 1242
Pridružen/a: 23 maj 2012, 18:48
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Neutralan88 » 29 apr 2013, 15:58

Definitivno ima neka caka i ja mislim da je vec dogovorio se sa BvB jer jos traje liga a on po Njemackoj trenira ili mozda pomaze Adnanu Caticu za sparing :D

Avatar
mandraX
Postovi: 16225
Pridružen/a: 04 dec 2009, 21:52
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la mandraX » 29 apr 2013, 16:00

Fordinjo je napisao/la:
AzRimiRzA je napisao/la:Eno ga sa Caticem bilda. :D
Ma ovo je samo zamazivanje ociju
ha ya ;)

Avatar
bivsi
Postovi: 324
Pridružen/a: 15 mar 2013, 15:18
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la bivsi » 29 apr 2013, 16:31

Napadač Manchester Cityja je istina otišao u Njemačku, ali ne da bi pregovorao sa bilo kojim klubom, već je otišao u posjetu svog velikog prijetelja, Adnana Ćatića.

Naime, Dijamant je odradio jedan trening sa Ćatićem, a sada je poruka glasila:

„Trening sa najboljim“. - See more at: http://www.24sata.info/sport/svijet-spo ... KPw5Y.dpuf" onclick="window.open(this.href);return false; :lol: :lol: :lol: :lol: kakva Borusija.... :lol:

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24475
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Goalgetter » 29 apr 2013, 16:47

Felix Sturm ‏@SturmBoxing 3h
ma Mancini je glupan teski....

:mrgreen: :lol:

Avatar
D€LUX
Postovi: 586
Pridružen/a: 31 mar 2009, 08:37
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la D€LUX » 29 apr 2013, 16:53

Ma Irfan imao vise srece nego znanja kad je u pitanju dzeke , imao je dosta pomoci od ljudi pogotovo u ceskoj , transfer u njemacku je stvar scoutinga Magatha , A u CIty ih je odveo onaj hrvat da njega nije bilo nikad nebi bilo dogovora... Sad je usrao transfer u Bayern zato mandzo sad ispada zvijezda , a nas edin levat ...

Da mu je Cenga menadzer , vjerujte mi bio bi dosad U Bayern/Barcelona/Real ekipe tog tipa i imao bi platu 10 miliona i igrao bi redovno !! al et.. imao irfo srece , pa hajd...
>>No body likes us but we dont care<<

Avatar
AzRimiRzA
Postovi: 1081
Pridružen/a: 02 jul 2012, 22:43
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la AzRimiRzA » 29 apr 2013, 17:01

Treba Dzeko na zaposli onog EaglesFan'a sa blumun foruma. A mozda je i to Irfan, pa mu dio posla reklamirat' Edina. :lol:

Avatar
Cartman
Postovi: 20541
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Cartman » 29 apr 2013, 17:34

Goalgetter je napisao/la:Felix Sturm ‏@SturmBoxing 3h
ma Mancini je glupan teski....

:mrgreen: :lol:
To mu Dzeko preuzeo twitter. :lol:
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
skyisthelimit
Postovi: 3068
Pridružen/a: 26 mar 2011, 16:47

Re: Edin Džeko

Post Postao/la skyisthelimit » 29 apr 2013, 18:39

Goalgetter je napisao/la:Felix Sturm ‏@SturmBoxing 3h
ma Mancini je glupan teski....

:mrgreen: :lol:

:lol:

A mozes li pronaci taj tweet, ne mogu da ga nadjem

edit: pronasao sam

A jest i on pita Dzeku izravno jel to ides u Dormund :lol: Kao da bi mi smio odgovoriti nesto
15.10 - 15.06 ...

Avatar
brzitesanj
Postovi: 897
Pridružen/a: 21 jan 2012, 11:08
Lokacija: Tešanj!
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la brzitesanj » 29 apr 2013, 20:43

Mislim da je Džekin transfer u BvB već gotov, nije on slučajno sinoć letio za Dizeldorf "ldošao u Dizeldorf da trenira sa Caticem" moš mislit. Sigurno da je imamo neki razgovor ili sastanak sa nekim iz BvB. Smatram da je ovaj transfer u BvB gotov ako nije gotov onda je pri karju i čeka se pravi momenat da se ta vijest plasira u medije. Možda kada se BvB izbori finale LP.
I ♥ Bayern!
25.05.2013g.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24475
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Goalgetter » 29 apr 2013, 20:45

Ma sutra potpisuje za Fortunu Düsseldorf :mrgreen:

Avatar
Principatus
Postovi: 9477
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Principatus » 29 apr 2013, 20:46

Kako bi to bilo sjajno kada bi Dzeko presao u Dortmund i nazad u Bundesligu. Pa sljedecu sezonu ponovo u Champions League i silovati spanske klubove. :D
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
emir79
Postovi: 8915
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la emir79 » 29 apr 2013, 20:48

Goalgetter je napisao/la:Ma sutra potpisuje za Fortunu Düsseldorf :mrgreen:
Ma sta ti je, Dzeko prelazi u boksere, potpisao za Adin Sturmboxing. Kaze ,posto je teskas, ima sansu odma za titulu protiv Klicke :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
emir79
Postovi: 8915
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la emir79 » 29 apr 2013, 20:50

Principatus je napisao/la:Kako bi to bilo sjajno kada bi Dzeko presao u Dortmund i nazad u Bundesligu. Pa sljedecu sezonu ponovo u Champions League i silovati spanske klubove. :D
Iskreno, ja bi volio ,da dobiju ponovo u grupi City, pa nek njih siluje :mrgreen:
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
brzitesanj
Postovi: 897
Pridružen/a: 21 jan 2012, 11:08
Lokacija: Tešanj!
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la brzitesanj » 29 apr 2013, 20:56

I kladionice su daju najviše šanse Dortmundu da u svoje redove za isuću sezonu dovedu Džeku, kvota 1.25 za Džeko u Dortmundu. :D
I ♥ Bayern!
25.05.2013g.

Avatar
Consigliere
Postovi: 7335
Pridružen/a: 06 mar 2012, 23:31
Lokacija: ★ Kingdom of Bosnia ★
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Consigliere » 29 apr 2013, 21:03

brzitesanj je napisao/la:I kladionice su daju najviše šanse Dortmundu da u svoje redove za isuću sezonu dovedu Džeku, kvota 1.25 za Džeko u Dortmundu. :D
link?
Fit Tony: I keep my friends close...
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Beduin, Bing [Bot], Daduli, darker10, Edincapitano, emir79, Google Adsense [Bot], HZbec, invincible1921, Kobayashi, Mocvara1991, Proximic, Romagnoli13, thulkazal i 90 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []