Jel sa derbija ta slika.sekac je napisao/la:NE TJERAJ ME DA TRAŽIM SLIKU SA TRANSOM BOŠNJACI PA ŠTA(eti ima bržih na žalost nečiju)pile87 je napisao/la:Kad smo kod pjevanja ja se sjecam derbija od prije rata na kome navijaci Zelje pjevaju Bosna , Bog i carsija a navijaci sarajeva odgovaraju skandiranjem Jugoslavija na nasu zastavu isto tako odgovaraju zastavom Jugosalvije.soe je napisao/la:@ tu i tamo:Zaboravio si onu vasu tamo daleko.
Nadji mi neki klip sa utamice gdje se pjeva ja jos spavam po navici.
Zasto nisi nabrojo nase obrade Merlina,Azre itd.
A da paradoks bude veci danas se busaju u bosanstvno, dobro jesu vremena druga i drugi ljudi ali... istinotost price mogu potvrditi stariji navijaci oba kluba...
FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
- Evolution87
- Postovi: 10643
- Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
jug je vasa sveta strana po islamu odabrana..
I nemojte vise o pjesmama i navijanju ovdje
I nemojte vise o pjesmama i navijanju ovdje
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!
Re: FK Sarajevo
Protiv Lištice treba igrati bunker i pokušati na kontru i iz prekida zabiti gol, što bi nam garantovalo bar bod, jer odbrana s Vuletom na čelu teško prima golove. Tatomirovića bih na stopera,formacija 5-4-1, ili onu juveovu 3-5-2.
------------------komazec---------------
todor----tadejevic---radovac---jevtić
puzigaća----------------------vusljanin
-----dupovac-----vule-----tatko-----
-----------------bandović---------------
Klupa: abdihodžić,kovačević,bišanović,osmanagić,travančić,huseinbašić,karić. Ako bi se Cimirot oporavio, onda njega ubaciti umjesto Vusljanina ili Jevtića. Travančića obavezno ubaciti zadnjih 30min., u zavisnosti od rez.
------------------komazec---------------
todor----tadejevic---radovac---jevtić
puzigaća----------------------vusljanin
-----dupovac-----vule-----tatko-----
-----------------bandović---------------
Klupa: abdihodžić,kovačević,bišanović,osmanagić,travančić,huseinbašić,karić. Ako bi se Cimirot oporavio, onda njega ubaciti umjesto Vusljanina ili Jevtića. Travančića obavezno ubaciti zadnjih 30min., u zavisnosti od rez.
Re: FK Sarajevo
Otiso si Dragane ostala je tuga, vjecno ce te voljeti Grobari sa juga ?! Mozes li se sjetiti ove prije rata a danas je pjevate legendi tribine.pile87 je napisao/la:Kad smo kod pjevanja ja se sjecam derbija od prije rata na kome navijaci Zelje pjevaju Bosna , Bog i carsija a navijaci sarajeva odgovaraju skandiranjem Jugoslavija na nasu zastavu isto tako odgovaraju zastavom Jugosalvije.soe je napisao/la:@ tu i tamo:Zaboravio si onu vasu tamo daleko.
Nadji mi neki klip sa utamice gdje se pjeva ja jos spavam po navici.
Zasto nisi nabrojo nase obrade Merlina,Azre itd.
A da paradoks bude veci danas se busaju u bosanstvno, dobro jesu vremena druga i drugi ljudi ali... istinotost price mogu potvrditi stariji navijaci oba kluba...
Doduse vi ne znate obraditi pjesmu, vec LETECE MEDVJEDICE pjevate u orginalu
Re: FK Sarajevo

Pustite male plave i uzivajte u pobjedi Sarajeva, kakva god da je , nasa je.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga
Re: FK Sarajevo
Meni se svidjelo kako je ovaj Jevtic odigrao iako sam se iznenadio na pocetku iskreno postavkom(ne negativno da se razumijemo),cini mi se dosta dobar na lopti,nije bas za zadnjeg veznog ali u ovome sustavu mislim da je neko ko moze i desetku tu famoznu solidno odigrati.Mislim da jako lijepo barata loptom i da mu je to jaca strana ,vidjela se svakako promjena u toj formaciji sa dva gore pa makar taj drugi bio i Karic vidljivo je koliko prostora vise ima za ostale,u tom omjeru je Karic 2 puta mogao gurnuti Nikolu samog gore prvi put peglao loptu i bio faul,drugi put nije zelio da doda.Hocu da kazem da je drasticna razlika pa makar taj drugi bio i Karic opasnije to izgleda i puno se vise prostora ostavlja,vidio sam neke napredke u igri.Prilikom centarsuteva se u 16 ubacivalo po minimalno 3 igraca mada je znalo i 4 da bude u datom trenutku,to mi je inace uvijek smetalo ranije jel konstantno kad smo napadali trazio se centarsut a gore samo Komazec stoji i tu je vrlo tesko nesto ocekivati,ovako kad je vise glava mnogo je lakse i opasnije po protivnicki gol
Po meni Puzigaca i Trivunovic veceras najbolji bili,Todorovic podbacio skroz,Karica ne vrijedi ni komentarisati
U globalu nije bila nesto aman zaman ni utakmica ni igra,lijep je rezultat i to je najbitnije
I svakako da Komazec i ko jos ima kartone treba da se cisti naredno kolo i da preskoce Leotar da nebi u nastavku sezone na nekim bitnijim utakmica strahovali i eventualno ih cuvali
Po meni Puzigaca i Trivunovic veceras najbolji bili,Todorovic podbacio skroz,Karica ne vrijedi ni komentarisati
U globalu nije bila nesto aman zaman ni utakmica ni igra,lijep je rezultat i to je najbitnije
I svakako da Komazec i ko jos ima kartone treba da se cisti naredno kolo i da preskoce Leotar da nebi u nastavku sezone na nekim bitnijim utakmica strahovali i eventualno ih cuvali
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".
-
bacelonafan
- Postovi: 940
- Pridružen/a: 25 apr 2013, 12:30
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Jevtic nije za dm-a to je definitivno on je ofanzivan igrac,dobar je tehnicki odma se to vidi
- Bosniacum Lilium
- Postovi: 16673
- Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
- Lokacija: Nigerija
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Uglavnom puno bolja postava nego s onim silnim razbijacima. Mislim da je tu dovoljan Cimirot
Re: FK Sarajevo
Treba reci da Tadejevicu dobro lezi pozicija zadnjeg veznog.Dobar pregled igre ima !
- AdiRajvosa
- Postovi: 254
- Pridružen/a: 25 maj 2013, 01:28
- Lokacija: " Gdje si Ti, tu smo i mi"
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
pile87 je napisao/la:Kad smo kod pjevanja ja se sjecam derbija od prije rata na kome navijaci Zelje pjevaju Bosna , Bog i carsija a navijaci sarajeva odgovaraju skandiranjem Jugoslavija na nasu zastavu isto tako odgovaraju zastavom Jugosalvije.soe je napisao/la:@ tu i tamo:Zaboravio si onu vasu tamo daleko.
Nadji mi neki klip sa utamice gdje se pjeva ja jos spavam po navici.
Zasto nisi nabrojo nase obrade Merlina,Azre itd.
A da paradoks bude veci danas se busaju u bosanstvno, dobro jesu vremena druga i drugi ljudi ali... istinotost price mogu potvrditi stariji navijaci oba kluba...
Kakve ti decko gluposti pises.
Re: FK Sarajevo
Sarajevo je prvi gol postiglo iz klasičnog ofsajda (Bojan Puzigaća). Uvjerite se: Puzigaća je u trenutku upućivanja lopte u šesnaesterac bio u ofsajdu. Ne znam kako to nije vidio pomoćni sudija. To sam i jučer napisao, ali sam se sada i konačno uvjerio.
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
Goethe: "Zabludi korisnoj, uvijek pretpostavljam istinu štetnu. Ako i probudi bol istina nosi i lijek".
-
vincenttan
- Postovi: 331
- Pridružen/a: 15 sep 2013, 16:51
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
0:36 je taj detalj, u trenutku kada igrac udara loptu, puzigaća jeste u ifajsdu ali je taj ofsajd otprilike 20 cm, tj ako sudija nije bio dobro namjesten (a nije vidi se sa klipa) nije mogao vidjeti to nikako...
Dakle ofajd jeste, ali je tesko bilo za vidjeti, uz to , nije stekao nikakvu prednost jer je vraćao se nazad...
Dakle ofajd jeste, ali je tesko bilo za vidjeti, uz to , nije stekao nikakvu prednost jer je vraćao se nazad...
Re: FK Sarajevo
Dilema je riješena. Ofsajd je bio. Zbog takvog ofsajda (Adilović protiv Čelika) i sličnih situacija, cijelu prošlu sezonu, Željo je iz Zenice i pitara bio na meti provokacija.vincenttan je napisao/la:0:36 je taj detalj, u trenutku kada igrac udara loptu, puzigaća jeste u ifajsdu ali je taj ofsajd otprilike 20 cm, tj ako sudija nije bio dobro namjesten (a nije vidi se sa klipa) nije mogao vidjeti to nikako...
Dakle ofajd jeste, ali je tesko bilo za vidjeti, uz to , nije stekao nikakvu prednost jer je vraćao se nazad...
Goethe: "Zabludi korisnoj, uvijek pretpostavljam istinu štetnu. Ako i probudi bol istina nosi i lijek".
Re: FK Sarajevo
Al šta je s golmanom Slavije?
Pa slijepac bi obranio tu loptu.
Čovjek s 11m 20cm od sredine gola pukne loptu GLAVOM i ovaj si je zakuca u mrežu. Sramota
Pa slijepac bi obranio tu loptu.
Čovjek s 11m 20cm od sredine gola pukne loptu GLAVOM i ovaj si je zakuca u mrežu. Sramota
-
vincenttan
- Postovi: 331
- Pridružen/a: 15 sep 2013, 16:51
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
adilovic je trcao prema naprijed i ofsajdom izgradio sebi prednost, dok se puzigaća nije kretao prema golu i ofajd od 10 -20 cm je nemoguce vidjeti, adilovic je cijelim tijelom bio ispred obrane i kretao se prema golu...avlami97 je napisao/la: Dilema je riješena. Ofsajd je bio. Zbog takvog ofsajda (Adilović protiv Čelika) i sličnih situacija, cijelu prošlu sezonu, Željo je iz Zenice i pitara bio na meti provokacija.
na vasoj tekmi
-penal?? napucana lopta
-faul prije gola nad igracem travnika
i dosta skakljivvih situacija... koje su bile tu i tamo , bas kao i ovaj ofajd.... tako da su i tu dileme sve rijesene
nama se spocitava penal u bijeljini, a niko nema ni jedan snimak gdje se vidi je li bilo kontakta ili nije...
igrac sarajeva kaze da je bilo kontakta ovaj kaze da nije... posto nema DOKAZA da nije bio penal, smatra se da jeste... i to je to
jucer gledam ovaj snimak gdje igrač želje sa 7-8 metara napucava igraca travnika u ruku i ne vidi se NISTA na snimku... odakle meni pravo da kazem sta je bilO?
meni je ono napucana lopta, da li je igrac imao ruku u priirodnom polozaju ili nije ne vidi se i necu da monetarisem...
Re: FK Sarajevo
vincenttan je napisao/la:adilovic je trcao prema naprijed i ofsajdom izgradio sebi prednost, dok se puzigaća nije kretao prema golu i ofajd od 10 -20 cm je nemoguce vidjeti, adilovic je cijelim tijelom bio ispred obrane i kretao se prema golu...avlami97 je napisao/la: Dilema je riješena. Ofsajd je bio. Zbog takvog ofsajda (Adilović protiv Čelika) i sličnih situacija, cijelu prošlu sezonu, Željo je iz Zenice i pitara bio na meti provokacija.
na vasoj tekmi
-penal?? napucana lopta
-faul prije gola nad igracem travnika
i dosta skakljivvih situacija... koje su bile tu i tamo , bas kao i ovaj ofajd.... tako da su i tu dileme sve rijesene
nama se spocitava penal u bijeljini, a niko nema ni jedan snimak gdje se vidi je li bilo kontakta ili nije...
igrac sarajeva kaze da je bilo kontakta ovaj kaze da nije... posto nema DOKAZA da nije bio penal, smatra se da jeste... i to je to
jucer gledam ovaj snimak gdje igrač želje sa 7-8 metara napucava igraca travnika u ruku i ne vidi se NISTA na snimku... odakle meni pravo da kazem sta je bilO?
meni je ono napucana lopta, da li je igrac imao ruku u priirodnom polozaju ili nije ne vidi se i necu da monetarisem...
Znači i penal za Sarajevo protiv Viteza je sumnjiv. Nije igrač Viteza mogao sebi odrezati ruku, da ga lopta ne pogodi u istu.
Faul na 16 za Želju je crveni karton za Travnik (prethodio golu). Zadnji igrač odbrane je srušio napadača Želje. Sudija je odolio pritiscima i nije dodijelio crveni igraču Travnika. Vjerovatno si gledao utakmicu.
Goethe: "Zabludi korisnoj, uvijek pretpostavljam istinu štetnu. Ako i probudi bol istina nosi i lijek".
-
vincenttan
- Postovi: 331
- Pridružen/a: 15 sep 2013, 16:51
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
onaj detalj protiv viteza se jasno vidi na snimci... ruka nije u prirodnom polzaju
ovo protiv travnika se ne vidi i ja ne tvrdim da nije penal jer ako nesto ne vidim onda NE VIDIM
to je kao i penal u bijeljini, nema ni jedna kamera koja prikazuje trnutak kada pada Todorović
tendenciozno sudjenje i lose sudjenje su dva razlicita pojma...
tendenciozno sudjenje je kada sudija 90 min pravi "greske" u koris jedne ekipe, dok je lose sudjenje kaada sudija grijesi na obje strane...
Primjer loseg je bijeljina gdje je sudija nakon penala i crvenog za radnik, dopustio da ista ekipa pravi masakr po terenu i divljacke startove je dopsutao, a svirao svaki kontakt i pad igraca radnika....znaci izgubio konce utakmice
tendenciozno sudjenje vrati se par sezona u nazad i imas mnogo, mnogo primjera
ovo protiv travnika se ne vidi i ja ne tvrdim da nije penal jer ako nesto ne vidim onda NE VIDIM
to je kao i penal u bijeljini, nema ni jedna kamera koja prikazuje trnutak kada pada Todorović
tendenciozno sudjenje i lose sudjenje su dva razlicita pojma...
tendenciozno sudjenje je kada sudija 90 min pravi "greske" u koris jedne ekipe, dok je lose sudjenje kaada sudija grijesi na obje strane...
Primjer loseg je bijeljina gdje je sudija nakon penala i crvenog za radnik, dopustio da ista ekipa pravi masakr po terenu i divljacke startove je dopsutao, a svirao svaki kontakt i pad igraca radnika....znaci izgubio konce utakmice
tendenciozno sudjenje vrati se par sezona u nazad i imas mnogo, mnogo primjera
Re: FK Sarajevo
Ma daj **** vas vise penal.
Izgleda da nam se vraca Emir Hadzic.Bice to tandem u vrhu napada Komazec-Hadzic-Bilbija.
STRAŠNO. 
Izgleda da nam se vraca Emir Hadzic.Bice to tandem u vrhu napada Komazec-Hadzic-Bilbija.
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.

