FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9482
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 13 jul 2015, 00:55

Aj dresa majko mila :beba: obećavajuće obećavajuće :opaopa: :opaopa:
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
uNbx
Postovi: 6508
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 13 jul 2015, 01:02

THEC je napisao/la:objavi lik na infu, dosad je bio pouzdan :D
slika
:beba: :beba:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

zagorski
Postovi: 8310
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 13 jul 2015, 01:05

Sta rekoste za ovog drugog nigerijca,zna li neko sta je s njim???
Ja vec pitao ali niko ne obraca paznju,ove vas plavuse bas opcinile.
:D

Avatar
AdiFKS
Postovi: 1401
Pridružen/a: 12 maj 2014, 01:22
Lokacija: 1946 / 1987
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AdiFKS » 13 jul 2015, 01:07

Nista od njega. Razduzena oprema vec.
Ko krene na nas, u startu se zajeb'o. - 1987 -

"Uvijek trava, nekad bijelo, nikad zuto, nikad Zeljo"

zagorski
Postovi: 8310
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 13 jul 2015, 01:14

Sta je razlog,nije zadovoljio ili nesto drugo?

RN87
Postovi: 973
Pridružen/a: 12 jun 2015, 11:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la RN87 » 13 jul 2015, 01:16

Očajan je
Stepanov>Gutic Cimirot>Sunjevaric Alispahic>Jevtic Duljevic>Karic Benko>Krpic

eracinzeljez mebej et aj

Javster
Postovi: 35
Pridružen/a: 14 dec 2013, 23:39
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Javster » 13 jul 2015, 01:22

THEC je napisao/la:objavi lik na infu, dosad je bio pouzdan :D
slika
Prica li se jos sta o novom dresu. Ako je ovo novi dres, dobar pravo.

Avatar
HordasOdMalena
Postovi: 3829
Pridružen/a: 29 jun 2015, 01:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HordasOdMalena » 13 jul 2015, 01:23

zagorski je napisao/la:Sta je razlog,nije zadovoljio ili nesto drugo?
Nema pojma, a trazi puno novca
"Imao sam puno bolje opcije za ljeto, za mene lično su to bili odlični uslovi, puno bolji nego sad, ali mi je želja bila da Sarajevo zaradi. Klub je to zaslužio. Koliko god igrač bio dobar, uvijek je klub taj koji gura igrača."

Avatar
xbox
Postovi: 406
Pridružen/a: 25 jul 2014, 14:27
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la xbox » 13 jul 2015, 01:23

xbox je napisao/la:Nigerijac moze pakovati kofere,nista posebno ima ovakvih u Bosni koliko hoces. Nikakvog truda ja ne vidjeh kod njega.
Ovo sam napisao nakon 10 minuta igre Emanuela pa su me mnogi napali.

belosevic28
Postovi: 9727
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 13 jul 2015, 01:25

Sehurit, odspavat do podne i aBd put glavnog grada. Vidimo se na istoku sutra, a poseban respect za bracu sa Sjevera...
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
THEC
Postovi: 4480
Pridružen/a: 25 avg 2011, 21:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la THEC » 13 jul 2015, 01:29

@Javster ma nista ta slika samo, ugl sutra cemo vidjeti kako ce to sve izgledati

evo nesto uzivo, ko ne moze da spava, PVD :opaopa:

Pyro is not a crime !

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 16675
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

FK Sarajevo

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 13 jul 2015, 01:44

Da pozdravim @Heada i da se zahvalim na onoj hediji :bow: :mrgreen: Hilmo bi se onom svojom omrsio za iftar :bih:


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Zadnja izmjena: Bosniacum Lilium, dana/u 13 jul 2015, 01:54, ukupno mijenjano 1 put.

joker90
Postovi: 20448
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 13 jul 2015, 01:48

belosevic28 je napisao/la:Sehurit, odspavat do podne i aBd put glavnog grada. Vidimo se na istoku sutra, a poseban respect za bracu sa Sjevera...
Ovo i ti ko Mortem malo kren'o.. :kafa:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
xbox
Postovi: 406
Pridružen/a: 25 jul 2014, 14:27
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la xbox » 13 jul 2015, 01:54

THEC je napisao/la:@Javster ma nista ta slika samo, ugl sutra cemo vidjeti kako ce to sve izgledati

evo nesto uzivo, ko ne moze da spava, PVD :opaopa:


Ovo su ba šejtanska posla ;)

Avatar
THEC
Postovi: 4480
Pridružen/a: 25 avg 2011, 21:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la THEC » 13 jul 2015, 02:01

xbox je napisao/la:
THEC je napisao/la:@Javster ma nista ta slika samo, ugl sutra cemo vidjeti kako ce to sve izgledati

evo nesto uzivo, ko ne moze da spava, PVD :opaopa:


Ovo su ba šejtanska posla ;)
nista manje od onog sto ce biti 25. jula s tim da je ovo vizuelno dva nivoa iznad :D
Pyro is not a crime !

fukarezv
Postovi: 904
Pridružen/a: 04 feb 2014, 09:51
Lokacija: Stupine, Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fukarezv » 13 jul 2015, 02:27

slika
Slika od danas iz Tuzle, svratili sa aerodruma na kafu pa put Sarajeva :D
Ovo im je kao ta ekipa sto vodi tribinu ipak vise i bolje zna nas drug @Batva on je bio tu u njihovoj blizini :D
Oprostite sto upadam na temu, al reko moglo bi vam ovo biti interesantno :thumbup:
JEDAN TUZLAK TEBI SADA PJEVA SLOBODO IGRAJ I HRABRO BORI SE...

Avatar
pitarlOOk
Postovi: 527
Pridružen/a: 11 feb 2015, 09:04
Lokacija: Hasetov hram fudbala
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pitarlOOk » 13 jul 2015, 02:28

Lijepa vam je atmosferica na forumu :opaopa: još malo raja, jedva čekam :njanjanja:

P.S. DA VAM POTVRDIM DA JE OVO NOVI DRES SARAJEVA :kralj: :salut:
Mosa RajvoSa

esprit24
Postovi: 5375
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la esprit24 » 13 jul 2015, 02:30

fukarezv je napisao/la:[img]https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t34.0-12/11741810_382251978633453_387121216_n.jpg?oh=ff0f2dc79f439dd6f7fee592d95bbaa8&oe=55A53D8D[/img]
Slika od danas iz Tuzle, svratili sa aerodruma na kafu pa put Sarajeva :D
Ovo im je kao ta ekipa sto vodi tribinu ipak vise i bolje zna nas drug @Batva on je bio tu u njihovoj blizini :D
Oprostite sto upadam na temu, al reko moglo bi vam ovo biti interesantno :thumbup:
Imat ce sta udarat sarajevska specijala :kafa: :kafa:
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Avatar
Evolution87
Postovi: 10643
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evolution87 » 13 jul 2015, 02:30

Treba li govoriti na koga podsjeca ovaj u sredini? :rol:
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 7436
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 13 jul 2015, 02:42

je li ko sa foruma dobio ulaznice za lech?

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []