Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

miden
Postovi: 1213
Pridružen/a: 14 feb 2015, 23:29
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la miden » 11 mar 2016, 21:13

Je li nendertalac skontao da ne može na Rusiju?
Das Ist Walter

Avatar
JoseeMourinho
Postovi: 1636
Pridružen/a: 14 apr 2015, 03:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la JoseeMourinho » 11 mar 2016, 21:13

NYKnicks Fan je napisao/la:sto niste izgubili onda sve tri do kraja, a ne samo u trebinju? :facepalm:
jbg neugodni leotar :mrgreen: iskreno ni prva ni zadnja ekipa koja nakon osigurane titule kiksa, ali opet da smo vas mi direktno izbacili pa haj, ali kada yebote ne smijes izgubiti 2 razlike, znaci ne moras cak ni x ganjat i izgubis e pisaj ga onda, za vas jos i bolje ispalo dobiste husica :mrgreen: slobodno recite hvala :thumbup: :mrgreen:
wobly92 je napisao/la:
JoseeMourinho je napisao/la: ma mislim jasno je i meni jbg ono brani kako znas i umijes, ali cisto logicki i ljudski zanima me da li im je ovo normalno :mrgreen:
Ma gdje će im bit normalno, samo neće ti nikad ovdje priznat. :)

Nego još jedna sramotna stvar koja se provuče fino je da Dino uopšte ne osudi one pojedine navijače Sarajeva za onaj njihov ispad, barem je toliko dostojanstva trebao imati. ;)
da optuzio je organizatore, ko ono normalno je ako ne stavis kordon murije ispred njih da ce uletiti :rol: :rol:

ma ne definitivno svaka cast azmiru treba jbg stisnut pa ovo iznijeti, mislim svi smo mi nagadjali sa ovim, ali kada neko to javno izjavi ko ima ime te rijeci ipak imaju tezinu :thumbup:

Avatar
moustapha
Postovi: 4118
Pridružen/a: 19 apr 2008, 19:52
Lokacija: http://home.fksarajevo.ba/
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la moustapha » 11 mar 2016, 21:13

miden je napisao/la:Kad smo kod Viteza

slika
Koja je ovo utakNica? :lol:
#divovi

Avatar
RedEvil
Postovi: 1877
Pridružen/a: 24 avg 2015, 15:32
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la RedEvil » 11 mar 2016, 21:14

To za kupovinu samo treba dokazat,pa nije pijaca rekla-kazala,gdje vi zivite,nek dokazu i nek nas izbace u kantonalnu nemam nista protiv,a ove price moze samo macku o rep lagano,bez potrebe,a za price setnja ligom,12-0-0,11-1-0,to je smijesno i fkt zajebancija svih koji su to postavljali,al ovdje nema zajebancije,sve se shvata ozb.nidje veze :salut: :thumbup:
grb sto kuca,umjesto srca
Jasno mi je da je Bog stvorio Varesanovice,
Al mi nije jasno sto ih sastavi u nasoj svetinji

odsutraopetultra
Postovi: 250
Pridružen/a: 09 jan 2009, 12:00
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la odsutraopetultra » 11 mar 2016, 21:14

Zadnja izmjena: odsutraopetultra, dana/u 11 mar 2016, 21:18, ukupno mijenjano 1 put.

miden
Postovi: 1213
Pridružen/a: 14 feb 2015, 23:29
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la miden » 11 mar 2016, 21:16

moustapha je napisao/la:
miden je napisao/la:Kad smo kod Viteza

slika
Koja je ovo utakNica? :lol:
Namještena :urnebes: :clap: :rol:
Das Ist Walter

VelikiKemo
Postovi: 364
Pridružen/a: 17 jan 2016, 20:16
Lokacija: TuzlaSlobodaŠampion
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la VelikiKemo » 11 mar 2016, 21:19

Azmir Husić "Sloboda ima Husrefa, Zebu i njegovih 17 kolega. nemamo ljude ni u savezu ni u Sudijskoj organizaciji NFS BiH. zato opet javno porucujem: bez pomoci sudija i saveza ove sezone nijedan klub nece biti ispred Slobode. na zelenom terenu nam ne mozete nista a kupovinom sudija i utakmica stetite i sebi i nogometu BiH" HVALA LIJEPO!! DOVIĐENJA I PRIJATNO
FK Sloboda budući prvak a vrapčićani budući dugogodišnji drugoligaš!Ima Boga :)

Avatar
Memara
Postovi: 5371
Pridružen/a: 21 dec 2015, 14:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Memara » 11 mar 2016, 21:19

odsutraopetultra je napisao/la:
Hvala to sam cekao, extra emisija! :thumbup:

Avatar
moustapha
Postovi: 4118
Pridružen/a: 19 apr 2008, 19:52
Lokacija: http://home.fksarajevo.ba/
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la moustapha » 11 mar 2016, 21:20

Ma nije, ja biJo na utakNici, mi Jih ubili. :mrgreen:
#divovi

slana_krv
Postovi: 1165
Pridružen/a: 10 apr 2008, 22:50
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la slana_krv » 11 mar 2016, 21:20

aleksandar_veliki je napisao/la:Prica o stiamnju rezultata u Premijer ligi nikada nece manjkati, kao ni namotavanja, samo sto cvrstih dokaza za to nikada nece biti. Rekla kazala ne prolazi na sudu. Meni je samo glupo reci Vitez pustio Sarajevu. Vitez je tu sezonu okoncao na 14 mjestu, protiv cetiri prvoplasirane ekipe, Sarajevo, Zeljo, Zrinjski i Siroki, koliko me pamcenje sluzi, nije osvojio niti jedan bod. Dakle od 24 moguca osvojio je 0 i samo jev Sarajevu pustio. Pomalo mi to izgleda cudno.

Predsjednik Slobode je iznio stvari koje nadlezni organi moraju provjeriti. Ukoliko se dokaze necija krivica, bez obzira iz kojeg kluba dolazio, treba ga dobro kazniti i njega i klub iz kojeg dolazi.
Dino je nesvjesno priznao za 20k, da su bili u sudnici izgubio bi zbog toga, a nije to toliko ni vazno, upravu je Senad sa svojom zadnjom recenicom. Svi namjestaju nije to samo slucaj kod nas, pa to radi i fifa i uefa.. Mene nesto drugo boli i zelim da vam uputim kritiku.
Nakon svih ovih scena najveci poraz su odnjeli novinari, jako ne objektivno i ne profesionalno bez savjesti i odgovornosti....sve ovo je trebalo biti u drugom planu a akcenat stavljen na trenutak kada je napravljen incident koji je direktno ugrozio zivote ljudi. To sto nema tesko povredeni ili ne daj Boze smrtni posljedica je samo puka slucajnost...niste pozvali na odgovornost ni MUP ni organizatora utakmice. Sutnjom i spinovanjem direktno posticete na naselje i opravdavate ovakve dogadjaje. Pogresno obrazujete javnost a narocito mladu populaciju, koja nije sazrila i izradila karakter, sve poslije sto se desi je kasno. Pisem vam kao otac a ne kao navijac.
Zadnja izmjena: slana_krv, dana/u 11 mar 2016, 21:24, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la BadrHari » 11 mar 2016, 21:21

pinoglavi je napisao/la:
miden je napisao/la:Neka neko objasni sisatom neandertalcu da ne može na Rusiju.
Niste jos Rusija, tek je -6. Mada do kraja sezone bi mogli otici na sibirske minuse.
:lol:
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

Avatar
19TM87
Postovi: 3409
Pridružen/a: 24 jul 2008, 19:12
Lokacija: dolina cupova
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la 19TM87 » 11 mar 2016, 21:23

Ja samo znam da je veceras ovaj Husić razbio Selimovica face to face... U istinu necu da ulazim imaju tu nadlezni organi ali se moglo vidjeti kako Selimovic guta knedlu. Dok je ovaj lopatom blatio fk sarajevo ovaj je na kasikicu branio obraz kluba.
ZELJO DO GROBA ZIVOTA MI MOGA

Škrba,Berjan,Baljić,Šabanadžović,Komšić,Čapljić,Bahtić,Škoro,Mihajlović,Baždarević,Nikić...

Avatar
Bolanos
Postovi: 2392
Pridružen/a: 13 sep 2015, 02:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Bolanos » 11 mar 2016, 21:23

SarajlijaTM je napisao/la:
aleksandar_veliki je napisao/la:Prica o stiamnju rezultata u Premijer ligi nikada nece manjkati, kao ni namotavanja, samo sto cvrstih dokaza za to nikada nece biti. Rekla kazala ne prolazi na sudu. Meni je samo glupo reci Vitez pustio Sarajevu. Vitez je tu sezonu okoncao na 14 mjestu, protiv cetiri prvoplasirane ekipe, Sarajevo, Zeljo, Zrinjski i Siroki, koliko me pamcenje sluzi, nije osvojio niti jedan bod. Dakle od 24 moguca osvojio je 0 i samo jev Sarajevu pustio. Pomalo mi to izgleda cudno.

Predsjednik Slobode je iznio stvari koje nadlezni organi moraju provjeriti. Ukoliko se dokaze necija krivica, bez obzira iz kojeg kluba dolazio, treba ga dobro kazniti i njega i klub iz kojeg dolazi.
A predpostavljam da ti nije nimalo cudno sto su se bas pred tekmu razbolili 7 igraca viteza (po doktorima na duze vrijeme),dvojica bila upitna,a odma sljedecu tekmu svi igrali???
Predpostavljam takodjer da nisi nikad ni sa livajom pricao o tome?

Nebi ovaj frajer u americi imao milione da je glup,pa ti sam zakljuci ima li dokaza. Moje licno obrazovanje i zanimanje je takvo da iz jednostavnog ponasanja ljudi u nekim situacijama mogu zakljuciti da li istinu govore,a cak i obicnom laiku je upadalo u oci kako fening cjedi casu vode i guta sline
29.Kolo:- Sarajevo: Skoric, Alic, Brankovic, Pezo, Santic, Juric, Smriko, Kapetan, Livancic, Jusufbasic, Vidovic.

28.Kolo (prije FKS) vs Mladost direktnog konkurenta za opstanak: Skoric, Livaja, Alic,
Pezo, Basara, Juric, Jusufbasic, Kapetan, Livancic, Vidovic.
Barisic dobio crveni i nije mogao nastupati protiv nas. Dakle dakle sastav se razlikuje za Livaja\Brankovic i kartonirani Basara (parni zuti)\Santic. Rekao sam vec Barisic u Bijeljini pocrvenio.

Kojih 6-7 igraca koji juniori? MITOMANIJAAA
Sabinho

KRSTE HVALA TI ZA SVE!

Avatar
RedEvil
Postovi: 1877
Pridružen/a: 24 avg 2015, 15:32
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la RedEvil » 11 mar 2016, 21:29

Smijesno,samo dokaz,a te price cuo ja,prica onaj,rekli mi oni,zna se sve,to je udar na inteligenciju svih normalnih,ako vec znas nesto i imas cvrst dokaz,prijavi i onda se dici stim,a ne ovako ko na pijaci :lol: :salut:
grb sto kuca,umjesto srca
Jasno mi je da je Bog stvorio Varesanovice,
Al mi nije jasno sto ih sastavi u nasoj svetinji

Avatar
Lakoste
Postovi: 7939
Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Lakoste » 11 mar 2016, 21:31

Kako Sloboda nema nikog u savezu kad u UO ima predstavnik TK-a :?
Covjek lupa gluposti, misli ako je grlat i ako upada drugom u rijec da je i u pravu. Stvara sebi neke imaginarne protivnike i izgovore za neuspjeh. Kakav god rezultat bio u revansu njemu ce biti krive sudije a po automatizmu ce biti da je Sarajevo kupilo prolaz.
Klasicna prica opanka koji se popauci, hvali se dnevnicom od 20 milja maraka a ne zna da se ponasa ko biznismen uopste.

Avatar
krmpotich
Postovi: 3244
Pridružen/a: 22 jan 2014, 07:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la krmpotich » 11 mar 2016, 21:31

xbox je napisao/la:Jedva cekam 29.kolo i taj dana kada ce vam ovo kurcenje izaci na nos. Vec ce se u Utorak aBd jedan dio vratiti za ovo u Tuzli a 29 Kolo ce biti slag na tortu kada cemo vas ostaviti bez titule. A sutra cemo dati Vitezu 20 milja da vas pobjede.
:rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:

Avatar
xbox
Postovi: 413
Pridružen/a: 25 jul 2014, 14:27
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la xbox » 11 mar 2016, 21:32

solinas je napisao/la:
xbox je napisao/la:Jedva cekam 29.kolo i taj dana kada ce vam ovo kurcenje izaci na nos. Vec ce se u Utorak aBd jedan dio vratiti za ovo u Tuzli a 29 Kolo ce biti slag na tortu kada cemo vas ostaviti bez titule. A sutra cemo dati Vitezu 20 milja da vas pobjede.
A mi vas trehnemo u utorak.... :hmmmmm:
Posto ste vi vec nasli krivce za bilo kakav poraz, ne sekiraj se i sudije cemo platiti u zadnje vrijeme smo dobri sa Valjicem. A mislim poslije ovog zadnjeg duela da ce igraci jesti travu na Kosevu.

slobodnjak
Postovi: 881
Pridružen/a: 29 maj 2013, 23:34
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la slobodnjak » 11 mar 2016, 21:47

Najgore je to što sve ostane uvjek na NEDOSTATKU DOKAZA.I kad postoje indicije nadlezni organi nece da rade svoj posao. Iz razloga sprege kriminala i vlasti.Jednostavno se kod nas stvari zataskavaju na taj nacin sto su tuzilastvo i sudstvo u rukama ljudi na vlasti koji dolaze iz istih politicko kriminalnih miljea ,iz kojih dolaze i ljudi koji su na celu klubova.
I ko ce sad na osnovu ovoga ganjati Sarajevo.Zato ovdje i čitamo floskule tipa,nek nadlezni rade svoj posao.
Kakvo licemjerije pojedinaca.
Po stoti put ponavljam primjer iz Travnika i stimanje medjunarodnih utakmica sa priprema u Svicarskoj prije dosta godina.
Najkonkretniji moguci dokazi stoje sakriveni u tuzilastvu BiH i u sudovima.Javno covjek na sudu u Bohumu svjedocio kako je stimao utakmice ,kome je platio u upravi Travnika.
Sve stoji i dostavljeno organima gonjenja u BiH .I niko qurcem nije mrdnuo.
Zasto.Zato sto su celnici iz vladajuce stranke u kantonu postavili svoje stranacke ljude u klub ,preko njih nema sta ne rade ,i normalno da ih organi gonjenja koji su takodje njihova produzena ruka nece teretiti .Glavna veza za sve malverzacije je Mithad Sarajcic koji godinama vedri i oblaci ligom cak je kao nagradu dobio mjesto u NSBIH.
Zasto ovo pisem o Travniku.Iz jednostavnog razloga.
Da pojasnim zasto REZIMSKI NOVINARI i ostala bratija cute o ovome a kad ih raja isproziva onda lafo pozivaju da se ovo istrazi znajuci veoma dobro da od te price ,iz razloga koje sam naveo,naravno nema nista...
I tako to traje i traje...

Avatar
NKMramor
Postovi: 4142
Pridružen/a: 29 apr 2013, 17:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la NKMramor » 11 mar 2016, 21:49

Bit' će svega u 29. kolu. Hvala lijepo, doviđenja i prijatno.
A kada se,
a kada se
opet vratimo...

kyrgios
Postovi: 427
Pridružen/a: 28 feb 2016, 21:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la kyrgios » 11 mar 2016, 21:49

slobodnjak je napisao/la:Najgore je to što sve ostane uvjek na NEDOSTATKU DOKAZA.I kad postoje indicije nadlezni organi nece da rade svoj posao. Iz razloga sprege kriminala i vlasti.Jednostavno se kod nas stvari zataskavaju na taj nacin sto su tuzilastvo i sudstvo u rukama ljudi na vlasti koji dolaze iz istih politicko kriminalnih miljea ,iz kojih dolaze i ljudi koji su na celu klubova.
I ko ce sad na osnovu ovoga ganjati Sarajevo.Zato ovdje i čitamo floskule tipa,nek nadlezni rade svoj posao.
Kakvo licemjerije pojedinaca.
Po stoti put ponavljam primjer iz Travnika i stimanje medjunarodnih utakmica sa priprema u Svicarskoj prije dosta godina.
Najkonkretniji moguci dokazi stoje sakriveni u tuzilastvu BiH i u sudovima.Javno covjek na sudu u Bohumu svjedocio kako je stimao utakmice ,kome je platio u upravi Travnika.
Sve stoji i dostavljeno organima gonjenja u BiH .I niko qurcem nije mrdnuo.
Zasto.Zato sto su celnici iz vladajuce stranke u kantonu postavili svoje stranacke ljude u klub ,preko njih nema sta ne rade ,i normalno da ih organi gonjenja koji su takodje njihova produzena ruka nece teretiti .Glavna veza za sve malverzacije je Mithad Sarajcic koji godinama vedri i oblaci ligom cak je kao nagradu dobio mjesto u NSBIH.
Zasto ovo pisem o Travniku.Iz jednostavnog razloga.
Da pojasnim zasto REZIMSKI NOVINARI i ostala bratija cute o ovome a kad ih raja isproziva onda lafo pozivaju da se ovo istrazi znajuci veoma dobro da od te price ,iz razloga koje sam naveo,naravno nema nista...
I tako to traje i traje...


ALOOOO

slika
Zadnja izmjena: kyrgios, dana/u 11 mar 2016, 21:50, ukupno mijenjano 1 put.

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.