Ipak je usao u elitni klub
Haj pozz
Odoh vidjet imal sta pametno na SFF. . .
Samo netko tko je nepismen i ne informiran, što je u ovom slučaju taj komentator, može Zrinjski, Široki Brijeg, Željezničar, Leotar ili bilo koji drugi klub iz BiH nazvati bosanskim. Klubovi su iz Bosne i Hercegovine što znači da može biti bh klub ili bosanskohercegovački klub.Principatus je napisao/la:Iskreno ne razumjem zasto poneki umanjuju pobjedu Zrinjskog ili zasto im se to ne svidja. Mislim, znamo mi svi da Zrinjski upravo nije razbio Barcelonu, ali koga briga, pa bolje je i ovako da se na pocetku prodje dalje, nego da se izleti odmah. Meni je licno drago sto se ih napunili, kamo srece da su to ostale BiH ekipe uspjele, ma samo dijelic toga. Otisli ste tamo i jednostavno ih razbili, bez ikakvog pretjeranog respekta. Dok su se ponekima dobro napunile gace, da se niko ne nadje uvrijedjenim, ali hrabrosti cesce fali, mozda vise nego fudbalskog znanja.
Isto tako sam navijao i za SB, i jucer sam se nervirao zbog onako nepotrebno ispustene sanse i kiksa. Nisam primjetio u novinama neko dizanje tenzija protiv vas, ali iskreno i ne pratim PL i sve okolo toga toliko, samo ovo u Europi i kupove u BiH. No iskreno receno i ovaj clanak iznad se moze svrstati u isti cosak. O velikoj zavjeri bosnjackih medija protiv Zrinjskog i sire. Sorry, nemoram uzeti za ozbiljno. Najinteresantnija izjava mi je ipak bila ova: "...Zrinjskog i Ultrasi koji sa ponosom pronose ime hrvatskog Zrinjskog po cijelom svijetu."
Samo da na to nesto kazem, kao neko ko zivi izvan BiH, i da se niko ne uvrijedi i ne vidi neku daljnu zavjeru ili sakrivenu uvredu. Gledao sam naprimjer Siroki Brijeg protiv Austrije, na njemackom. Komentator je bezbrojno puta rekao stvari kao: Bosanski golman i ovu loptu kupi, bosanski igraci SB-a, bosanski klub, Bosanci idu u konter itd. To je kako se Zrinjski, SB, Borac ili bilo ko shvaca u Europi. Dakle nosi se ime bosanskog Zrinjskog po cijelom svijetu.
To navodim samo iz razloga, jer se autor navedenog teksta nenamjerno ili namjerno vara. I to je isto jedan od razloga, zasto sam i za vas navijao i zasto cu se dalje radovati uspjehu. Nije mi namjera ikoga da poducavam o tome koju zemlju mora da voli, ili kako treba da misli, to je licna stvar svake osobe. No to ne mijenja nista na prethodno navedenom. Pozdrav.
plemic1 je napisao/la:Mogu samo da nas mrze oni što nas ne vole
HŠKZ-svetinja je napisao/la:omalovazavaju sve nase uspjehe i jedva docekaju nesto da nas mogu blatiti...
to im je sva hrana u zivotu....
ultra gitano je napisao/la:tako je mi moramo da se borimo i branimo nas klub jer su svi skoro protiv nas pogotovo
ovi iz sarajeva...
Zbog čega "vi" toliko očajno želite da vas neko mrzi?Babilon je napisao/la:Problem je sto se u tekstovima svaki uspjeh naseg kluba prikazuje sa velikom dozom "mrznje"!
Hvala Bogu na internetu pa bas i nezavisimo toliko od ovih televizija!rebel je napisao/la:Stvarno ne znam zašto smo toliko iznenađeni natpisima nekih portala,ili nekih novina i telavizija sve je to očekivana reakcija ,moramo se pomiriti da nas te prozvane telavizije i portali ne fermaju pet posto i da smo mi za njih strano tijelo,nemamo svoju televiziju ali daleko od toga da nemamo gdje promovirat svoj klub i grad,pred nama su novi Europski izazovi ako ništa na RDV-u će pustit himnu ,a meni će bit srce ko hum
Baš tako ja ih i ne pratim jedino neku tekmu koja nema na HRT-u ,što se mene tiče mogu iskopčat i FTV i BHTBabilon je napisao/la:Hvala Bogu na internetu pa bas i nezavisimo toliko od ovih televizija!rebel je napisao/la:Stvarno ne znam zašto smo toliko iznenađeni natpisima nekih portala,ili nekih novina i telavizija sve je to očekivana reakcija ,moramo se pomiriti da nas te prozvane telavizije i portali ne fermaju pet posto i da smo mi za njih strano tijelo,nemamo svoju televiziju ali daleko od toga da nemamo gdje promovirat svoj klub i grad,pred nama su novi Europski izazovi ako ništa na RDV-u će pustit himnu ,a meni će bit srce ko hum
Mislim da nisi u pravu ,htijelo se reći samo kako BH mediji tretiraju jedan klub koji ne nosi prefiks Bosanski ili Bošnjački ,mislim da u njemu nema mržnje prema nekom narodu nego samo prema nekim javnim medijima,koji stoje ispred ove države koja Zrinjski ne smatra svojim klubomIsnar je napisao/la:http://zrinjski.info/kolumna/mogu-samo- ... vole/4134/
Ovako tendenciozan tekst pun mržnje prema jednom narodu se u iole normalnoj drzavi ne bi tolerisao i potpisnik ovog smeca bi bio adekvatno sankcionisan. On je sebi nasao za pravo da odredjuje meni jel ja podrzavam Zrinjski u Europi ili ga licemjerno podrzavam. Ocito je da doticni gospodin pokazuje sindrom pećine i ne shvata da je Zrinjski bosanskohercegovački klub i da je isto i moj koliko i njegov. Svojatat moze grablje i lopate u svojoj avliji, a jedan fudbalski klub nece i ne moze
Kako se iz poluamaterskog teksta samoproglasenog novinara Ljeve moze zakljuciti da drzava BiH ne smatra Zrinjski svojim klubom? Umjesto da se bavi amaterizmom pojedinaca, ovaj toz je jedva docekao da prica o politici, ugozenosti, zapostavljanju, mrznji... ti mene kamenom, ja tebe kubikom armiranog betona... tako nam i treba kad smo glupe ovcerebel je napisao/la:Mislim da nisi u pravu ,htijelo se reći samo kako BH mediji tretiraju jedan klub koji ne nosi prefiks Bosanski ili Bošnjački ,mislim da u njemu nema mržnje prema nekom narodu nego samo prema nekim javnim medijima,koji stoje ispred ove države koja Zrinjski ne smatra svojim klubomIsnar je napisao/la:http://zrinjski.info/kolumna/mogu-samo- ... vole/4134/
Ovako tendenciozan tekst pun mržnje prema jednom narodu se u iole normalnoj drzavi ne bi tolerisao i potpisnik ovog smeca bi bio adekvatno sankcionisan. On je sebi nasao za pravo da odredjuje meni jel ja podrzavam Zrinjski u Europi ili ga licemjerno podrzavam. Ocito je da doticni gospodin pokazuje sindrom pećine i ne shvata da je Zrinjski bosanskohercegovački klub i da je isto i moj koliko i njegov. Svojatat moze grablje i lopate u svojoj avliji, a jedan fudbalski klub nece i ne moze
Isnar je napisao/la:Kako se iz poluamaterskog teksta samoproglasenog novinara Ljeve moze zakljuciti da drzava BiH ne smatra Zrinjski svojim klubom? Umjesto da se bavi amaterizmom pojedinaca, ovaj toz je jedva docekao da prica o politici, ugozenosti, zapostavljanju, mrznji... ti mene kamenom, ja tebe kubikom armiranog betona... tako nam i treba kad smo glupe ovcerebel je napisao/la:Mislim da nisi u pravu ,htijelo se reći samo kako BH mediji tretiraju jedan klub koji ne nosi prefiks Bosanski ili Bošnjački ,mislim da u njemu nema mržnje prema nekom narodu nego samo prema nekim javnim medijima,koji stoje ispred ove države koja Zrinjski ne smatra svojim klubomIsnar je napisao/la:http://zrinjski.info/kolumna/mogu-samo- ... vole/4134/
Ovako tendenciozan tekst pun mržnje prema jednom narodu se u iole normalnoj drzavi ne bi tolerisao i potpisnik ovog smeca bi bio adekvatno sankcionisan. On je sebi nasao za pravo da odredjuje meni jel ja podrzavam Zrinjski u Europi ili ga licemjerno podrzavam. Ocito je da doticni gospodin pokazuje sindrom pećine i ne shvata da je Zrinjski bosanskohercegovački klub i da je isto i moj koliko i njegov. Svojatat moze grablje i lopate u svojoj avliji, a jedan fudbalski klub nece i ne moze
Ti nisi HSK Zrinjski, kad to shvatis bice ti jasno o cemu pricamHŠKZ-svetinja je napisao/la: ne trebas nekog pojedinca izdvajati,nekog ljevu...cijela bosna je za Zrinjski ljevo
u pravu si...osoba a; ja sam HŠK ZRINJSKI MOSTARIsnar je napisao/la:Ti nisi HSK Zrinjski, kad to shvatis bice ti jasno o cemu pricamHŠKZ-svetinja je napisao/la: ne trebas nekog pojedinca izdvajati,nekog ljevu...cijela bosna je za Zrinjski ljevo
Ma dobro ali moraš priznat da Zrinjski kao Hrvatski klub ima smiješan tretman u BH medijima ,ja sad ne govorim o nekoj teoriji zavijere i ugroženosti i tim folovima nego je tako ,sad mi reagujemo ovako vi ovako ,mislim na tv,internet portale i novine ,za očekivat je bilo ovakav tekst kao reakcija na ono što je FTV i BHT posvetila Zrinjskom,ja se osobno ne slažem sa svim ali u principu je to takoIsnar je napisao/la:Ti nisi HSK Zrinjski, kad to shvatis bice ti jasno o cemu pricamHŠKZ-svetinja je napisao/la: ne trebas nekog pojedinca izdvajati,nekog ljevu...cijela bosna je za Zrinjski ljevo
Mogo li ja pitati slijedece:HŠKZ-svetinja je napisao/la:u pravu si...osoba a; ja sam HŠK ZRINJSKI MOSTARIsnar je napisao/la:Ti nisi HSK Zrinjski, kad to shvatis bice ti jasno o cemu pricamHŠKZ-svetinja je napisao/la: ne trebas nekog pojedinca izdvajati,nekog ljevu...cijela bosna je za Zrinjski ljevo![]()
osoba b: ja sam HSK ZRINJSKI MOSTAR![]()
osoba c; ja sam HŠK Zrinjski Mostar
goran markovica kojeg smo mi otpisaliii,kupita nase otpatkeeeeBlueone je napisao/la:Ma kako god jaci smo za Gorana Markovica!!
Ipak je usao u elitni klub![]()
Haj pozz
Odoh vidjet imal sta pametno na SFF. . .
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.