FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
- MortemHz
- Interni moderator
- Postovi: 53068
- Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Svakako, jedva cekam da vidim ko ce biti protivnik sutra. 
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Re: FK Sarajevo
ljudi pamte trofejepitic je napisao/la:Osvoji li se kup + već objezbjeđena evropa, sezona će biti uspješna. Biti će i onih koji opet neće biti zadovoljni, ali trofej kupa će im začepiti usta, vremenom.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače
- MortemHz
- Interni moderator
- Postovi: 53068
- Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Gostovanje u Širokom pred 1000 Hordi. 
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Re: FK Sarajevo
Sve što nam stoji iza leđa od osnivanja kluba počevši od države, institacija, entiteta, kantona, opština, mjesnih zajednica, policije, obavještajnih službi, džemata, sve angažovati na osvajanje kupa. U suprotnom ko će čitati pljuvačinu do početka evropskih utakmica. 
SRETAN BROJ - 1725
- TobeYarabi
- Postovi: 6892
- Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
MortemHz je napisao/la:Gostovanje u Širokom pred 1000 Hordi.
Re: FK Sarajevo
Čala u pamet. Raja sa tribina hoće da trčkara terenom sa trofejom kupa. Nema više razloga pričati o evropi koju smo već izborili. 
SRETAN BROJ - 1725
- Sarajlijica1946
- Postovi: 7851
- Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
- Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
I ono sto mi ne ide u glavu. Primise go protiv Krupe, svi zabili one glavesine dole u pod. Oni su se vec tad pomirili da nece zabiti drugi.
Re: FK Sarajevo
Jedna od osnovnih definicija ovosezonskog Sarajeva je da teško daje golove i da teško prima golove.Sarajlijica1946 je napisao/la:I ono sto mi ne ide u glavu. Primise go protiv Krupe, svi zabili one glavesine dole u pod. Oni su se vec tad pomirili da nece zabiti drugi.
SRETAN BROJ - 1725
Re: FK Sarajevo
To nas prati cijelu ovu sezonu. U drugoj minuti smo primili gol od Radnika i nekako sam bio prilično siguran da nećemo ponovo povest'.Sarajlijica1946 je napisao/la:I ono sto mi ne ide u glavu. Primise go protiv Krupe, svi zabili one glavesine dole u pod. Oni su se vec tad pomirili da nece zabiti drugi.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️
Re: FK Sarajevo
Ne bi nas bolila ne osvojena titula, da nismo presjekli ono jednom. Čudna smo mi sorta. Daj taj kup, da zaboravljamo, penal, Hebibovića i Sejfudina.
- escobarpablo
- Postovi: 1448
- Pridružen/a: 15 feb 2017, 18:21
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
U ovoj Rijeci ima materijala za Sarajevo 
FK Sarajevo 1946
Šampioni: 1967, 1985, 1999, 2007, 2015.
Osvajači kupa: 1997, 1998, 2002, 2005, 2014.
Osvajači super-kupa: 1997.
Impregnate pussys from Charity Field, and fuck their grandmothers!
Šampioni: 1967, 1985, 1999, 2007, 2015.
Osvajači kupa: 1997, 1998, 2002, 2005, 2014.
Osvajači super-kupa: 1997.
Impregnate pussys from Charity Field, and fuck their grandmothers!
- Sarajlijica1946
- Postovi: 7851
- Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
- Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Normalno da neces dati go kad te nema dvadeset metara ispred gola, nemamo AMF koja je najaca pozicija za mene u fudbalu. I prvu akciju koja j isla tim tokom je krunisana penalom za nas. Sve je 30 metara od gola, ili kruzi negdje prema korner zastavici. Duljev bljesnuo dvije tri tekme to stoji, ali isto se tako pogubio da ne zna sta igra. A ako ima 10 pasova prema gola protivnika Bog me ubio, sve nesto preko citavog terena haha. Mogao bih ovako do ujutru haha
Re: FK Sarajevo
Ima i u Juventusuescobarpablo je napisao/la:U ovoj Rijeci ima materijala za Sarajevo
Od sveg ovog sr*nja u koje smo se uvalili sa Tanom, najviše me bole ona lažna obećanja o posudbi igrača Cardiffa. Šta bi im falilo da pošalju momka koji tamo nije u planu, dobro i nama i njima i tom igraču.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️
- Sarajlijica1946
- Postovi: 7851
- Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
- Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Nek nam posalju jednog sto zna klepiti loptu van seSnaest ovi nase ne znaju ni to.skoroalen je napisao/la:Ima i u Juventusuescobarpablo je napisao/la:U ovoj Rijeci ima materijala za Sarajevo![]()
Od sveg ovog sr*nja u koje smo se uvalili sa Tanom, najviše me bole ona lažna obećanja o posudbi igrača Cardiffa. Šta bi im falilo da pošalju momka koji tamo nije u planu, dobro i nama i njima i tom igraču.
- PitarBordo
- Postovi: 7099
- Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
- Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Evo ja prvi nemam problem da halalimo ovu sezonu, pa i slijedeću, ali da se okrenemo odmah za 180°C, od Omladinskog pogona i struke tamo pa nadalje. Evropu ionako ne možemo zijaniti, ligu podrediti tom finalu Kupa, ali ne očekivati od istog nazor nešto.
Što reče neko, je8eš više to "zataškavanje," a mi se makli s mjesta bukvalno nismo. Okej, usojvili smo činjenicu da je prethodni menadžment krivac tome, evo imamo koliko/toliko novi menadžement, novi stručni štab, hajde i da se očisti Omladinski pogon, da se počnu afirmisati juniori, da na ljeto vidimo ne 10 novih igrača reda radi, nego ciljane promjene i jasan napredak i u prvom timu i u menadžmentu i u omladinskom.
Ali od toga gotovo sigurno nema ništa, pogotovo ako se uzme Kup, onda se bukvalno "nema razloga" da se bilo šta "značajno" promjeni.
Je8eš titulu svakih 8 godina, a na Koševu te valjaju Jajca, zaseoci iz Krajine, ekipe sastavljene od polurekreativaca...
Što reče neko, je8eš više to "zataškavanje," a mi se makli s mjesta bukvalno nismo. Okej, usojvili smo činjenicu da je prethodni menadžment krivac tome, evo imamo koliko/toliko novi menadžement, novi stručni štab, hajde i da se očisti Omladinski pogon, da se počnu afirmisati juniori, da na ljeto vidimo ne 10 novih igrača reda radi, nego ciljane promjene i jasan napredak i u prvom timu i u menadžmentu i u omladinskom.
Ali od toga gotovo sigurno nema ništa, pogotovo ako se uzme Kup, onda se bukvalno "nema razloga" da se bilo šta "značajno" promjeni.
Je8eš titulu svakih 8 godina, a na Koševu te valjaju Jajca, zaseoci iz Krajine, ekipe sastavljene od polurekreativaca...
Zadnja izmjena: PitarBordo, dana/u 25 apr 2017, 21:02, ukupno mijenjano 1 put.
Samo Saraj'vo.
Re: FK Sarajevo
Kad bi nam slali nešta što nemamo, došlo bi 8 igračaSarajlijica1946 je napisao/la:Nek nam posalju jednog sto zna klepiti loptu van seSnaest ovi nase ne znaju ni to.skoroalen je napisao/la:Ima i u Juventusuescobarpablo je napisao/la:U ovoj Rijeci ima materijala za Sarajevo![]()
Od sveg ovog sr*nja u koje smo se uvalili sa Tanom, najviše me bole ona lažna obećanja o posudbi igrača Cardiffa. Šta bi im falilo da pošalju momka koji tamo nije u planu, dobro i nama i njima i tom igraču.
Dosta bi bilo jedan pravi engleski veznjak, igrač levela League One, kod nas bi bio vjerovatno najbolji. Il' nekog ko zna prekide izvodit, kakve skakače imamo, to bi nam mogla bit prednost velika.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️
- PitarBordo
- Postovi: 7099
- Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
- Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Da li i jedan zaposlenik u Klubu trenutno ima neku tipa trogodišnju viziju, sad da baneš svima pred oči i pitaš ih šta su planovi za FK Sarajevo u 2020. godini niko ne bi, osim lupetanja i izmišljanja tipa priča o stadionu, imao šta da kaže.
Samo Saraj'vo.
Re: FK Sarajevo
Jel se može neko sjetiti zadnjeg duplog pasa naših galaktikosa ?
Re: FK Sarajevo
Najjače što svi u klubu kao papagaji ponavljaju "Sarajevo je najveći klub u državi i kao takav ima najveće ambicije", a ništa ne rade da te ambicije ostvare. Jedino ako su ambicije najvećeg kluba borba za mjesta koja vode u Evropu, onda OK. Al' onda nije najveći klub nego prosječan klub. Da bi bio velikan, moraš osvojit trofej. Naredne sezone odmah pucaš na dva trofeja. Ako uzmeš tu duplu, već za narednu sezonu planiraš da igraš grupnu fazu nekog takmičenja. A ne, osvojit jednu titulu pa 7 godina pričat' o njoj.PitarBordo je napisao/la:Da li i jedan zaposlenik u Klubu trenutno ima neku tipa trogodišnju viziju, sad da baneš svima pred oči i pitaš ih šta su planovi za FK Sarajevo u 2020. godini niko ne bi, osim lupetanja i izmišljanja tipa priča o stadionu, imao šta da kaže.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.






