FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 53068
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 25 apr 2017, 20:08

Svakako, jedva cekam da vidim ko ce biti protivnik sutra. :D
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7274
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 25 apr 2017, 20:08

pitic je napisao/la:Osvoji li se kup + već objezbjeđena evropa, sezona će biti uspješna. Biti će i onih koji opet neće biti zadovoljni, ali trofej kupa će im začepiti usta, vremenom. :kafa:
ljudi pamte trofeje :D promašene zicere samo forumaši :rol: :urnebes:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 53068
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 25 apr 2017, 20:11

Gostovanje u Širokom pred 1000 Hordi. :cool:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
pitic
Postovi: 5504
Pridružen/a: 30 nov 2013, 11:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pitic » 25 apr 2017, 20:13

Sve što nam stoji iza leđa od osnivanja kluba počevši od države, institacija, entiteta, kantona, opština, mjesnih zajednica, policije, obavještajnih službi, džemata, sve angažovati na osvajanje kupa. U suprotnom ko će čitati pljuvačinu do početka evropskih utakmica. :kafa:
SRETAN BROJ - 1725

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 6892
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TobeYarabi » 25 apr 2017, 20:13

MortemHz je napisao/la:Gostovanje u Širokom pred 1000 Hordi. :cool:
:opaopa: :opaopa: :opaopa:

Avatar
pitic
Postovi: 5504
Pridružen/a: 30 nov 2013, 11:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pitic » 25 apr 2017, 20:19

Čala u pamet. Raja sa tribina hoće da trčkara terenom sa trofejom kupa. Nema više razloga pričati o evropi koju smo već izborili. :kafa:
SRETAN BROJ - 1725

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 7851
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 25 apr 2017, 20:33

I ono sto mi ne ide u glavu. Primise go protiv Krupe, svi zabili one glavesine dole u pod. Oni su se vec tad pomirili da nece zabiti drugi.

Avatar
pitic
Postovi: 5504
Pridružen/a: 30 nov 2013, 11:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pitic » 25 apr 2017, 20:38

Sarajlijica1946 je napisao/la:I ono sto mi ne ide u glavu. Primise go protiv Krupe, svi zabili one glavesine dole u pod. Oni su se vec tad pomirili da nece zabiti drugi.
Jedna od osnovnih definicija ovosezonskog Sarajeva je da teško daje golove i da teško prima golove. :kafa:
SRETAN BROJ - 1725

Avatar
skoroalen
Postovi: 12505
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 25 apr 2017, 20:39

Sarajlijica1946 je napisao/la:I ono sto mi ne ide u glavu. Primise go protiv Krupe, svi zabili one glavesine dole u pod. Oni su se vec tad pomirili da nece zabiti drugi.
To nas prati cijelu ovu sezonu. U drugoj minuti smo primili gol od Radnika i nekako sam bio prilično siguran da nećemo ponovo povest'.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Unknown33
Postovi: 8708
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown33 » 25 apr 2017, 20:42

Ne bi nas bolila ne osvojena titula, da nismo presjekli ono jednom. Čudna smo mi sorta. Daj taj kup, da zaboravljamo, penal, Hebibovića i Sejfudina.

Avatar
escobarpablo
Postovi: 1448
Pridružen/a: 15 feb 2017, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la escobarpablo » 25 apr 2017, 20:42

U ovoj Rijeci ima materijala za Sarajevo :kafa:
FK Sarajevo 1946
Šampioni: 1967, 1985, 1999, 2007, 2015.
Osvajači kupa: 1997, 1998, 2002, 2005, 2014.
Osvajači super-kupa: 1997.

Impregnate pussys from Charity Field, and fuck their grandmothers!

Avatar
pitic
Postovi: 5504
Pridružen/a: 30 nov 2013, 11:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pitic » 25 apr 2017, 20:43

Hoćemo opet penal i u Bijeljini. :kafa: Nastaviti seriju penala.
SRETAN BROJ - 1725

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 7851
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 25 apr 2017, 20:44

Normalno da neces dati go kad te nema dvadeset metara ispred gola, nemamo AMF koja je najaca pozicija za mene u fudbalu. I prvu akciju koja j isla tim tokom je krunisana penalom za nas. Sve je 30 metara od gola, ili kruzi negdje prema korner zastavici. Duljev bljesnuo dvije tri tekme to stoji, ali isto se tako pogubio da ne zna sta igra. A ako ima 10 pasova prema gola protivnika Bog me ubio, sve nesto preko citavog terena haha. Mogao bih ovako do ujutru haha

Avatar
skoroalen
Postovi: 12505
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 25 apr 2017, 20:45

escobarpablo je napisao/la:U ovoj Rijeci ima materijala za Sarajevo :kafa:
Ima i u Juventusu :mrgreen:
Od sveg ovog sr*nja u koje smo se uvalili sa Tanom, najviše me bole ona lažna obećanja o posudbi igrača Cardiffa. Šta bi im falilo da pošalju momka koji tamo nije u planu, dobro i nama i njima i tom igraču.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 7851
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 25 apr 2017, 20:48

skoroalen je napisao/la:
escobarpablo je napisao/la:U ovoj Rijeci ima materijala za Sarajevo :kafa:
Ima i u Juventusu :mrgreen:
Od sveg ovog sr*nja u koje smo se uvalili sa Tanom, najviše me bole ona lažna obećanja o posudbi igrača Cardiffa. Šta bi im falilo da pošalju momka koji tamo nije u planu, dobro i nama i njima i tom igraču.
Nek nam posalju jednog sto zna klepiti loptu van seSnaest ovi nase ne znaju ni to. :mrgreen:

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7099
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PitarBordo » 25 apr 2017, 21:01

Evo ja prvi nemam problem da halalimo ovu sezonu, pa i slijedeću, ali da se okrenemo odmah za 180°C, od Omladinskog pogona i struke tamo pa nadalje. Evropu ionako ne možemo zijaniti, ligu podrediti tom finalu Kupa, ali ne očekivati od istog nazor nešto.

Što reče neko, je8eš više to "zataškavanje," a mi se makli s mjesta bukvalno nismo. Okej, usojvili smo činjenicu da je prethodni menadžment krivac tome, evo imamo koliko/toliko novi menadžement, novi stručni štab, hajde i da se očisti Omladinski pogon, da se počnu afirmisati juniori, da na ljeto vidimo ne 10 novih igrača reda radi, nego ciljane promjene i jasan napredak i u prvom timu i u menadžmentu i u omladinskom.

Ali od toga gotovo sigurno nema ništa, pogotovo ako se uzme Kup, onda se bukvalno "nema razloga" da se bilo šta "značajno" promjeni.

Je8eš titulu svakih 8 godina, a na Koševu te valjaju Jajca, zaseoci iz Krajine, ekipe sastavljene od polurekreativaca...
Zadnja izmjena: PitarBordo, dana/u 25 apr 2017, 21:02, ukupno mijenjano 1 put.
Samo Saraj'vo.

Avatar
skoroalen
Postovi: 12505
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 25 apr 2017, 21:01

Sarajlijica1946 je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:
escobarpablo je napisao/la:U ovoj Rijeci ima materijala za Sarajevo :kafa:
Ima i u Juventusu :mrgreen:
Od sveg ovog sr*nja u koje smo se uvalili sa Tanom, najviše me bole ona lažna obećanja o posudbi igrača Cardiffa. Šta bi im falilo da pošalju momka koji tamo nije u planu, dobro i nama i njima i tom igraču.
Nek nam posalju jednog sto zna klepiti loptu van seSnaest ovi nase ne znaju ni to. :mrgreen:
Kad bi nam slali nešta što nemamo, došlo bi 8 igrača :rol:
Dosta bi bilo jedan pravi engleski veznjak, igrač levela League One, kod nas bi bio vjerovatno najbolji. Il' nekog ko zna prekide izvodit, kakve skakače imamo, to bi nam mogla bit prednost velika.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7099
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PitarBordo » 25 apr 2017, 21:07

Da li i jedan zaposlenik u Klubu trenutno ima neku tipa trogodišnju viziju, sad da baneš svima pred oči i pitaš ih šta su planovi za FK Sarajevo u 2020. godini niko ne bi, osim lupetanja i izmišljanja tipa priča o stadionu, imao šta da kaže.
Samo Saraj'vo.

Avatar
haris004
Postovi: 1537
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la haris004 » 25 apr 2017, 21:14

Jel se može neko sjetiti zadnjeg duplog pasa naših galaktikosa ?

Avatar
skoroalen
Postovi: 12505
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 25 apr 2017, 21:18

PitarBordo je napisao/la:Da li i jedan zaposlenik u Klubu trenutno ima neku tipa trogodišnju viziju, sad da baneš svima pred oči i pitaš ih šta su planovi za FK Sarajevo u 2020. godini niko ne bi, osim lupetanja i izmišljanja tipa priča o stadionu, imao šta da kaže.
Najjače što svi u klubu kao papagaji ponavljaju "Sarajevo je najveći klub u državi i kao takav ima najveće ambicije", a ništa ne rade da te ambicije ostvare. Jedino ako su ambicije najvećeg kluba borba za mjesta koja vode u Evropu, onda OK. Al' onda nije najveći klub nego prosječan klub. Da bi bio velikan, moraš osvojit trofej. Naredne sezone odmah pucaš na dva trofeja. Ako uzmeš tu duplu, već za narednu sezonu planiraš da igraš grupnu fazu nekog takmičenja. A ne, osvojit jednu titulu pa 7 godina pričat' o njoj.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []