Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
-
KriskaKruha
- Postovi: 201
- Pridružen/a: 24 okt 2018, 03:36
-
Kontakt:
Post
Postao/la KriskaKruha » 12 feb 2019, 15:24
MortemHz je napisao/la:KriskaKruha je napisao/la:MortemHz je napisao/la:To ljudi
Sto mi obrisa komentar?
Nisam ulazio na forum nikako.. ne znam ni koji post, možda neko vrijeđanje, neko prijavio?
Onda je her himlija..Pisalo je ovo: Sad odgledah ovaj husrefov intervju nakon utakmice gdje kaze: MI SVIMA DAJEMO PODJEDNAKO VREMENA NA TERENU. zar je moguce da je 'covjek' ovoliki smrad?
Nebi rekao da je to uvreda, aj jbg. Ovdje vise raje navija za pojednice nego za grb koji nose
-
miky_hz
- Postovi: 22532
- Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
- Lokacija: BoRdO mAhAlA
-
Kontakt:
Post
Postao/la miky_hz » 12 feb 2019, 15:25
Federer17 je napisao/la:Husref Resicu, koliko sam uspio upratiti, nije dao ni 45 min ukupno u pripremnim, dok se neki drugi sigurno manje kvalitetni nalaze na spiskovima svaku utakmicu. Da je toliko bitan rezultat, pa bih i razumio. Ovako...
Nisi nas upravu,igrao je 3-4 utakmice od ovih 7(cini mi se) koliko vec smo igrali.Protiv Veleza je poceo npr itd ,sad u minut bas neznam ali igrao je skoro svaku kad su igrale ove "rezerve".
Zadnja izmjena:
miky_hz, dana/u 12 feb 2019, 15:26, ukupno mijenjano 1 put.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".
-
fks74
- Postovi: 13474
- Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
-
Kontakt:
Post
Postao/la fks74 » 12 feb 2019, 15:26
skoroalen je napisao/la:Ahmo je bolji napadač od Harisa, budimo realni. Al ima problem na proljeće. Ludo je držat špica koji ne zabija u prvoj postavi, nadam se da će Husref naučit iz Čalinih grešaka. Prije dvije sezone, tek u zadnje 2-3 utakmice je Čala ubacio Bekića, koji je zabio u Lištici, pa zabio na derbiju. Jest iz penala al je više uradio za ekipu.
Cekaj bolan, proljece nije jos pocelo. Mozda ce i Ahmo zabijati.
-
mma_hz
- Postovi: 11400
- Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la mma_hz » 12 feb 2019, 15:27
Hoce Jaha opet crveni,kakav bogalj grob te -

FK SARAJEVO.
FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.
-
Laznjak
- Postovi: 1843
- Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
-
Kontakt:
Post
Postao/la Laznjak » 12 feb 2019, 15:28
Federer17 je napisao/la:Laznjak je napisao/la:
Dok god smo prvi i imamo 43 gola postignuta, vala mogu i Mesi i Ronaldo biti na klupi, a ne neki Resic.
Druze, pricamo o pripremnim utakmicama. Nije Husref neko ko vec nije letio iz Sarajeva, pa eto zakovat ga u zvijezde zbog prvog mjesta na polusezoni.
Pricam ovo iz perspektive neutralnog navijaca koji bi volio da Sarajevo osvoji barem titulu PL ove godine.
@Mortem, ne moras podebljavati svoju ogranicenost koju si dokazao davno vec.
Navedi mi jednog koji nije letio iz Sarajeva?
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.
Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆
-
skoroalen
- Postovi: 12505
- Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
-
Kontakt:
Post
Postao/la skoroalen » 12 feb 2019, 15:29
fks74 je napisao/la:skoroalen je napisao/la:Ahmo je bolji napadač od Harisa, budimo realni. Al ima problem na proljeće. Ludo je držat špica koji ne zabija u prvoj postavi, nadam se da će Husref naučit iz Čalinih grešaka. Prije dvije sezone, tek u zadnje 2-3 utakmice je Čala ubacio Bekića, koji je zabio u Lištici, pa zabio na derbiju. Jest iz penala al je više uradio za ekipu.
Cekaj bolan, proljece nije jos pocelo. Mozda ce i Ahmo zabijati.
Možda, al ako ne zabije nijedan gol u naredna tri kola, jasno će bit da je polen, i onda nek Hare uskoči u prvu. Al mislim da se svaki trener nada da će proradit, da ga nazor guraju, nešta slično kao Torresa u Chelseaju, kad je najgori bio. Iz dana u dan se nadaš da će proradit a on ne može. Zadnjih pet sezona u Premijer ligi, Ahmo što zabije, zabije na jesen. Brojke ne lažu. Sreća pa imamo sad dva strašna napadača, ima ga ko mijenjat.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️
-
MortemHz
- Interni moderator
- Postovi: 53068
- Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la MortemHz » 12 feb 2019, 15:30
Tako možeš pričati sa onim ko te okotio, sa mnom nećeš. Nikada u životu nismo konverzaciju imali a ti me konstantno nešto napadaš preko tastature. Kao što sam ti rekao prvi put kad si ničim izazvan počeo pisati neinteligentne gluposti, drži se ti priče o ubijanju, vjeri i ostalim stvarima koje obožavaš a nas sa mozgom, pogotovo mene, pusti na miru. Valjda postoje još neke stvari koje možeš raditi u toj zabiti a ako ti i dalje nešto nije jasno obrati mi se na pp kao i prošli put što sam ti rekao, sad razguli kad nećeš normalno da pričaš.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
-
mma_hz
- Postovi: 11400
- Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la mma_hz » 12 feb 2019, 15:31
@federeru mars karino.
FK SARAJEVO.
FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.
-
robertkosar
- Postovi: 3632
- Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
-
Kontakt:
Post
Postao/la robertkosar » 12 feb 2019, 15:32
Sto mi obrisa komentar?[/quote]
Nisam ulazio na forum nikako.. ne znam ni koji post, možda neko vrijeđanje, neko prijavio?[/quote]
Onda je her himlija..Pisalo je ovo: Sad odgledah ovaj husrefov intervju nakon utakmice gdje kaze: MI SVIMA DAJEMO PODJEDNAKO VREMENA NA TERENU. zar je moguce da je 'covjek' ovoliki smrad?
Nebi rekao da je to uvreda, aj jbg. Ovdje vise raje navija za pojednice nego za grb koji nose[/quote]
HEHEHE ovo ti je jedan od najbolji postova ovih dana

KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM
-
mma_hz
- Postovi: 11400
- Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la mma_hz » 12 feb 2019, 15:32
Mi smo F.K. Mesari Sarajevo-

FK SARAJEVO.
FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.
-
KriskaKruha
- Postovi: 201
- Pridružen/a: 24 okt 2018, 03:36
-
Kontakt:
Post
Postao/la KriskaKruha » 12 feb 2019, 15:32
mma_hz je napisao/la:Hoce Jaha opet crveni,kakav bogalj grob te -

oporavdace to nas hordas koji voli Sarajevo vise od svog zivota
-
Federer17
- Postovi: 6559
- Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42
Post
Postao/la Federer17 » 12 feb 2019, 15:35
MortemHz je napisao/la:Tako možeš pričati sa onim ko te okotio, sa mnom nećeš. Nikada u životu nismo konverzaciju imali a ti me konstantno nešto napadaš preko tastature. Kao što sam ti rekao prvi put kad si ničim izazvan počeo pisati neinteligentne gluposti, drži se ti priče o ubijanju, vjeri i ostalim stvarima koje obožavaš a nas sa mozgom, pogotovo mene, pusti na miru. Valjda postoje još neke stvari koje možeš raditi u toj zabiti a ako ti i dalje nešto nije jasno obrati mi se na pp kao i prošli put što sam ti rekao, sad razguli kad nećeš normalno da pričaš.
O cemu ti bolan? Nikad ti se obratio nisam dok me jednom prilikom, nicim izazvan, nisi poceo prozivati i slati nebulozne pp. I ovo sad, bez ikakve potrebe indirektno prozivas. Nek bude da sam navijac Sarajeva i sta?
Ohladi malo, nije ovaj forum vrh zivota. Ako ti je toliko zadovoljstvo obrisati post, evo da ti to jos jednom omogucim.
-
MortemHz
- Interni moderator
- Postovi: 53068
- Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la MortemHz » 12 feb 2019, 15:35
KriskaKruha je napisao/la:mma_hz je napisao/la:Hoce Jaha opet crveni,kakav bogalj grob te -

oporavdace to nas hordas koji voli Sarajevo vise od svog zivota
Imao sam lud dan totalno

, možda i jesam ali se ne mogu sjetiti da sam ulazio

ako je neko prijavio radi vrijeđanja onda očito jesam, ne može samo
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
-
mma_hz
- Postovi: 11400
- Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la mma_hz » 12 feb 2019, 15:36
MortemHz je napisao/la:KriskaKruha je napisao/la:mma_hz je napisao/la:Hoce Jaha opet crveni,kakav bogalj grob te -

oporavdace to nas hordas koji voli Sarajevo vise od svog zivota
Imao sam lud dan totalno

, možda i jesam ali se ne mogu sjetiti da sam ulazio

ako je neko prijavio radi vrijeđanja onda očito jesam, ne može samo
Opet si nesto fulio @morto,ajd ti nek ti stravu neko salije.

FK SARAJEVO.
FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.
-
MortemHz
- Interni moderator
- Postovi: 53068
- Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la MortemHz » 12 feb 2019, 15:37
Šta sam to prvi put fulio hahaha
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
-
mma_hz
- Postovi: 11400
- Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la mma_hz » 12 feb 2019, 15:39
MortemHz je napisao/la:Šta sam to prvi put fulio hahaha
Zajebancija bolan,chill

FK SARAJEVO.
FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.
-
MortemHz
- Interni moderator
- Postovi: 53068
- Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la MortemHz » 12 feb 2019, 15:39
skoroalen je napisao/la:fks74 je napisao/la:skoroalen je napisao/la:Ahmo je bolji napadač od Harisa, budimo realni. Al ima problem na proljeće. Ludo je držat špica koji ne zabija u prvoj postavi, nadam se da će Husref naučit iz Čalinih grešaka. Prije dvije sezone, tek u zadnje 2-3 utakmice je Čala ubacio Bekića, koji je zabio u Lištici, pa zabio na derbiju. Jest iz penala al je više uradio za ekipu.
Cekaj bolan, proljece nije jos pocelo. Mozda ce i Ahmo zabijati.
Možda, al ako ne zabije nijedan gol u naredna tri kola, jasno će bit da je polen, i onda nek Hare uskoči u prvu. Al mislim da se svaki trener nada da će proradit, da ga nazor guraju, nešta slično kao Torresa u Chelseaju, kad je najgori bio. Iz dana u dan se nadaš da će proradit a on ne može. Zadnjih pet sezona u Premijer ligi, Ahmo što zabije, zabije na jesen. Brojke ne lažu. Sreća pa imamo sad dva strašna napadača, ima ga ko mijenjat.
Teško je reći ko je bolji napadač. Haretu treba manje vremena da zabije, Ahmo je bolji u skok igri.. obojica su efikasni ali mislim da je više od osobe do osobe kako gleda na to. Ja strašno gotivim obojicu bez daljnjeg.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
-
sonpenn
- Postovi: 3516
- Pridružen/a: 12 avg 2013, 00:07
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la sonpenn » 12 feb 2019, 15:49
Gubimo 1-2
Sarajevo ljubavi moja.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []