FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

Avatar
rtm86
Postovi: 415
Pridružen/a: 08 mar 2010, 13:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la rtm86 » 09 nov 2010, 11:25

slika

Avatar
ellaxaz
Postovi: 1606
Pridružen/a: 22 sep 2010, 13:16
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ellaxaz » 09 nov 2010, 11:28

avlami97 je napisao/la:Sutra ako Bog da, protiv Branitelja, treba isprobati igrače koji do sada nisu imali dovoljno prostora za igru. Mogao bi i jedan ovakav sastav istrčati na sutrašnju utakmicu.


----------------------------- Karić------------------------

B. Čolić------Gančev------------Vasilić-----------Stanić

----------Perak---------------Odović----------

H. Bešlija-----------Kolobov--------------------Rovčanin

------------------------Baljić--------------------------------

Na klupi bi mogli biti: Šehić, Kerla, Marković, Zolotić, Savić, Pehilj, M. Karić, Đip


Možda bi se i ovako moglo probati. Željo je šampion.
Dobar sastav, ali mislim da će ipak i Ćulum i Radovanović biti u konkurenciji.
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.

Avatar
ellaxaz
Postovi: 1606
Pridružen/a: 22 sep 2010, 13:16
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ellaxaz » 09 nov 2010, 12:25

Branitelj - Željezničar 10. novembar 13:00

Sutra su na rasporedu sve četiri revanš utakmice četvrtfinala kupa Bosne i Hercegovine, s tim što će se dvije igrati od 13 sati, a dvije od 17 sati. Sloboda i Olimpic, te Branitelj i Željezničar svoje utakmice počet će u 13 sati, dok će Čelik i Zrinjski, te Široki Brijeg i Sarajevo igrati od 17 sati.

U duelu Branitelja i Željezničara glavni sudija će biti Edin Jakupović.
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.

Avatar
Kevin
Postovi: 5994
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Kevin » 09 nov 2010, 12:33

ellaxaz je napisao/la:Branitelj - Željezničar 10. novembar 13:00

Sutra su na rasporedu sve četiri revanš utakmice četvrtfinala kupa Bosne i Hercegovine, s tim što će se dvije igrati od 13 sati, a dvije od 17 sati. Sloboda i Olimpic, te Branitelj i Željezničar svoje utakmice počet će u 13 sati, dok će Čelik i Zrinjski, te Široki Brijeg i Sarajevo igrati od 17 sati.

U duelu Branitelja i Željezničara glavni sudija će biti Edin Jakupović.
ovaj sudac je debil žešći..pojma o nogometu nema..vidjet ćete
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

la la laaaand
Postovi: 7
Pridružen/a: 08 nov 2010, 12:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la la la laaaand » 09 nov 2010, 12:33

jos je veca tuga kako se digla hajka za napad na Amora Zajku, koji je samo prvi dan bio u teskoj zdravstvenoj situaciji...nakon cega je hvala Bogu, brzo se oporavio, ali i narednih 7 dana su sijevali naslovi "navijac Sarajeva u zivotnoj opasnosti". ne bih da omalovazam napad ni na jednog ni na drugog, ali malo je reci da nemaju isti medijski tretman, pogotovo sa vodecih portala

Avatar
ellaxaz
Postovi: 1606
Pridružen/a: 22 sep 2010, 13:16
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ellaxaz » 09 nov 2010, 12:34

Al' šta možeš sad ? :roll:
(za Jakupovića)
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.

Avatar
Esii TM87
Postovi: 1392
Pridružen/a: 12 feb 2010, 13:34
Lokacija: Juzna tribina
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Esii TM87 » 09 nov 2010, 12:45

la la laaaand je napisao/la:jos je veca tuga kako se digla hajka za napad na Amora Zajku, koji je samo prvi dan bio u teskoj zdravstvenoj situaciji...nakon cega je hvala Bogu, brzo se oporavio, ali i narednih 7 dana su sijevali naslovi "navijac Sarajeva u zivotnoj opasnosti". ne bih da omalovazam napad ni na jednog ni na drugog, ali malo je reci da nemaju isti medijski tretman, pogotovo sa vodecih portala
Evo drug ja cu ti reci za Amora dok se oporavljao na intezivnoj (C 3) igrom prilika sam ga upoznao.Taj momak je k'o curica majke mi i fakat moras biti debil pravi da krenes nozem njega.Hajd sto je malo deblji i nosi naocale,nego sam siguran da on nebi mrava zgazio...ja sam stekao ovakav dojam u kontaktu s njim drago mi je da se oporavlja uspjesno.

Sto se tice naseg momka nadam se da ce se oporaviti i da ce pocinioci biti uhapseni i da ce odgovarati...pa dokle vise u mp3 nek idu...
1921-2011

Avatar
Seyo_TM
Postovi: 4126
Pridružen/a: 16 jul 2009, 17:42
Lokacija: Νότια κόλαση
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Seyo_TM » 09 nov 2010, 12:59

Esii TM87 je napisao/la:Taj momak je k'o curica majke mi i fakat moras biti debil pravi da krenes nozem njega.Hajd sto je malo deblji i nosi naocale,nego sam siguran da on nebi mrava zgazio...
nemoj ziv bio vise ;)

Tema je Zeljo a ne crna hronika...


Avlami sumnjam da odovic moze odigrati poziciju zadnjeg veznog jer dosad na treninzima i onim prijateljskim je vecinom igrao sa strane, dok kolobov igra vise poziciju zadnjeg (barem na treninzima je tako bilo mada nisam dugo bio), kao selimovic sto je igrao, a i slicne su konstitucije...
http://fkzeljeznicar.com/ Najbolji portal za najbolji klub!

"Mi imamo svoga Boga i na klupi sina njegovoga!!!"

Avatar
Esii TM87
Postovi: 1392
Pridružen/a: 12 feb 2010, 13:34
Lokacija: Juzna tribina
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Esii TM87 » 09 nov 2010, 13:05

nemoj ziv bio vise
Sta me odma napadas necu vise.. :mrgreen:
To su cinjenice,svidjelo se to nekom ili ne.
1921-2011

Avatar
sektm87or
Postovi: 54
Pridružen/a: 29 okt 2010, 14:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sektm87or » 09 nov 2010, 13:07

kako je momak zna li se njegovo stanje??
ovo mora stati treba policija da uhvati te kriminalce (nisu to vise huligani) i da dobiju jedno 10 godina
jer dok se to ne uradi sve ce se nastaviti
ovo vrijedi i za slucaj onog malog navijaca sarajeva
sve to treba u zatvor
ako je to iskazivanje ljubavi prema klubu onda nek je tim debilima jasno da time samo stete klubu

Avatar
avlami97
Postovi: 2457
Pridružen/a: 19 sep 2010, 10:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la avlami97 » 09 nov 2010, 13:11

Sejo TM sigurno si u pravu za pozicije Odovića i Kolobova, ali nisam znao koga da stavim, a cilj mi nije bio da glumim Amara, nego da počnemo razgovarati o utakmici, a ne o nefudbalskim stvarima. Moram malo. Blekića mi, Željo će biti šampion.
Goethe: "Zabludi korisnoj, uvijek pretpostavljam istinu štetnu. Ako i probudi bol istina nosi i lijek".

Avatar
themaniaks
Postovi: 1025
Pridružen/a: 28 feb 2010, 12:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la themaniaks » 09 nov 2010, 13:12

Esii TM87 je napisao/la:
la la laaaand je napisao/la:jos je veca tuga kako se digla hajka za napad na Amora Zajku, koji je samo prvi dan bio u teskoj zdravstvenoj situaciji...nakon cega je hvala Bogu, brzo se oporavio, ali i narednih 7 dana su sijevali naslovi "navijac Sarajeva u zivotnoj opasnosti". ne bih da omalovazam napad ni na jednog ni na drugog, ali malo je reci da nemaju isti medijski tretman, pogotovo sa vodecih portala
Evo drug ja cu ti reci za Amora dok se oporavljao na intezivnoj (C 3) igrom prilika sam ga upoznao.Taj momak je k'o curica majke mi i fakat moras biti debil pravi da krenes nozem njega.Hajd sto je malo deblji i nosi naocale,nego sam siguran da on nebi mrava zgazio...ja sam stekao ovakav dojam u kontaktu s njim drago mi je da se oporavlja uspjesno.

Sto se tice naseg momka nadam se da ce se oporaviti i da ce pocinioci biti uhapseni i da ce odgovarati...pa dokle vise u mp3 nek idu...
pogresnu si sliku stekao o tom momku ;)
I zato ja navijam za Želju jer Željo jeste sve ono što oni nisu i Željo nije i nikad neće biti ono što su oni uvijek bili

Avatar
Seyo_TM
Postovi: 4126
Pridružen/a: 16 jul 2009, 17:42
Lokacija: Νότια κόλαση
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Seyo_TM » 09 nov 2010, 13:20

avlami97 je napisao/la:Sejo TM sigurno si u pravu za pozicije Odovića i Kolobova, ali nisam znao koga da stavim, a cilj mi nije bio da glumim Amara, nego da počnemo razgovarati o utakmici, a ne o nefudbalskim stvarima. Moram malo. Blekića mi, Željo će biti šampion.
Sasvim normalna stvar napisati koji sastav ce biti, nije to izigravanje "pametnijeg" od Amara...oni sto pljuju nakon tekme "treb'o je ovo, ono" e to je ta gluma... :mrgreen:
Mislim da ce nekoga "iskusnijeg" staviti u sredinu, previse mi je nekako ovih iz drugog tima (osvrcem se na tvoj sastav)... b. colic ce najvjerovatnije samo u slucaju nuzde otici na bok (povrede, kartoni), mislim da ga je Amar u potpunosti vratio na njegovu prirodnu poziciju, a to je veza.
http://fkzeljeznicar.com/ Najbolji portal za najbolji klub!

"Mi imamo svoga Boga i na klupi sina njegovoga!!!"

Fidel
Postovi: 64
Pridružen/a: 20 sep 2009, 18:14
Lokacija: 43°51′0″N,18°22′0″E
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Fidel » 09 nov 2010, 13:24

Seyo_TM je napisao/la:
avlami97 je napisao/la:Sejo TM sigurno si u pravu za pozicije Odovića i Kolobova, ali nisam znao koga da stavim, a cilj mi nije bio da glumim Amara, nego da počnemo razgovarati o utakmici, a ne o nefudbalskim stvarima. Moram malo. Blekića mi, Željo će biti šampion.
Sasvim normalna stvar napisati koji sastav ce biti, nije to izigravanje "pametnijeg" od Amara...oni sto pljuju nakon tekme "treb'o je ovo, ono" e to je ta gluma... :mrgreen:
Mislim da ce nekoga "iskusnijeg" staviti u sredinu, previse mi je nekako ovih iz drugog tima (osvrcem se na tvoj sastav)... b. colic ce najvjerovatnije samo u slucaju nuzde otici na bok (povrede, kartoni), mislim da ga je Amar u potpunosti vratio na njegovu prirodnu poziciju, a to je veza.
Sejo, pozdravio te Blekic! :D :D :D
JA TRAZIM SAMO JEDNO,A TO SU DVIJE STVARI,RED,MIR I DISCIPLINU. ......TM87!

abadabu
Postovi: 6
Pridružen/a: 21 avg 2010, 01:13
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la abadabu » 09 nov 2010, 13:25

dobro je ovo sve,rezulatati su po planu.kup je 80% nas! mogli bi i do jesenje titule. samo ce biti problem kasnije, cuo sam da odlazi kerla u grcku te seha u svedsku ili cesku (cini mi se) na polusezoni!ovo je sigurno, tako da ostajemo bez dva mlada a dobra igraca :| :shock:

Avatar
Seyo_TM
Postovi: 4126
Pridružen/a: 16 jul 2009, 17:42
Lokacija: Νότια κόλαση
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Seyo_TM » 09 nov 2010, 13:28

Fidel je napisao/la:Sejo, pozdravio te Blekic! :D :D :D
hvala :D
adano pozdravi i ti tog velikog gospodina, gromadu od covjeka :mrgreen:
http://fkzeljeznicar.com/ Najbolji portal za najbolji klub!

"Mi imamo svoga Boga i na klupi sina njegovoga!!!"

Fidel
Postovi: 64
Pridružen/a: 20 sep 2009, 18:14
Lokacija: 43°51′0″N,18°22′0″E
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Fidel » 09 nov 2010, 13:31

Seyo_TM je napisao/la:
Fidel je napisao/la:Sejo, pozdravio te Blekic! :D :D :D
hvala :D
adano pozdravi i ti tog velikog gospodina, gromadu od covjeka :mrgreen:
Gogo ti se smesi :D :D :D
JA TRAZIM SAMO JEDNO,A TO SU DVIJE STVARI,RED,MIR I DISCIPLINU. ......TM87!

Avatar
Seyo_TM
Postovi: 4126
Pridružen/a: 16 jul 2009, 17:42
Lokacija: Νότια κόλαση
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Seyo_TM » 09 nov 2010, 13:38

Fidel je napisao/la:
Seyo_TM je napisao/la:
Fidel je napisao/la:Sejo, pozdravio te Blekic! :D :D :D
hvala :D
adano pozdravi i ti tog velikog gospodina, gromadu od covjeka :mrgreen:
Gogo ti se smesi :D :D :D
treba li andola donijeti?
http://fkzeljeznicar.com/ Najbolji portal za najbolji klub!

"Mi imamo svoga Boga i na klupi sina njegovoga!!!"

boccaccio
Postovi: 1726
Pridružen/a: 07 dec 2009, 14:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la boccaccio » 09 nov 2010, 13:41

abadabu je napisao/la:dobro je ovo sve,rezulatati su po planu.kup je 80% nas! mogli bi i do jesenje titule. samo ce biti problem kasnije, cuo sam da odlazi kerla u grcku te seha u svedsku ili cesku (cini mi se) na polusezoni!ovo je sigurno, tako da ostajemo bez dva mlada a dobra igraca :| :shock:
Prerano je za kup jos bilo sta reci,u polufinalu smo i to je jako dobro,sto ne znaci da cemo biti u finalu ili dobiti kup,ima jos dvije prepreke...Ne sekiram se ja nesto puno ni sto ova dvojica idu,neka im je sretno,ako su nasli gdje im je bolje...to je prirodan put,steta je sto necemo neku lovu uzeti,ali jedan se otegao,drugi se protegao,tako to ide u fudbalu...uvijek ima mladih igraca i bice ih,samo u buducnosti treba raditi malo pametnije po pitanju njihovih ugovora...evo sanse mladima protiv Branitelja,i neka odigraju,neka se nadigravaju,nije mi se Branitelj ucinio kao ekipa koja lomi noge,pogotovo sto je i rezultatski rijeseno sve,i evo za mladog Kolobova sansa,evo za Baljica,za npr.Zoletica ako bude zelio Amar da ga vodi...ima mladih igraca dosta,a to sto ova dvojica odlaze,niko ne kaze da Amar nece reagovati i nadoknaditi taj eventualni minus...na poziciji stopera ga nemamo,a i golman taj mladi,junior sto je super talenat,moze biti uz Karica i Gusu i eto,i to je rijeseno...necu patiti od odlaska bilo kojeg igraca,samo je steta sto necemo uzeti neku lovu...no dobro,bice sanse i za to,Amar ce to pametnije raditi u buducnosti,to sam siguran
http: //fkzeljeznicar.ba/ Najbolji portal za najbolji klub !

Avatar
rtm86
Postovi: 415
Pridružen/a: 08 mar 2010, 13:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la rtm86 » 09 nov 2010, 13:43

Jel ide zrijeb i za polufinale kupa, ili se vec zna raspored ko s kim igra?

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []