
FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
Re: FK Željezničar
Dobar sastav, ali mislim da će ipak i Ćulum i Radovanović biti u konkurenciji.avlami97 je napisao/la:Sutra ako Bog da, protiv Branitelja, treba isprobati igrače koji do sada nisu imali dovoljno prostora za igru. Mogao bi i jedan ovakav sastav istrčati na sutrašnju utakmicu.
----------------------------- Karić------------------------
B. Čolić------Gančev------------Vasilić-----------Stanić
----------Perak---------------Odović----------
H. Bešlija-----------Kolobov--------------------Rovčanin
------------------------Baljić--------------------------------
Na klupi bi mogli biti: Šehić, Kerla, Marković, Zolotić, Savić, Pehilj, M. Karić, Đip
Možda bi se i ovako moglo probati. Željo je šampion.
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."
F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
Re: FK Željezničar
Branitelj - Željezničar 10. novembar 13:00
Sutra su na rasporedu sve četiri revanš utakmice četvrtfinala kupa Bosne i Hercegovine, s tim što će se dvije igrati od 13 sati, a dvije od 17 sati. Sloboda i Olimpic, te Branitelj i Željezničar svoje utakmice počet će u 13 sati, dok će Čelik i Zrinjski, te Široki Brijeg i Sarajevo igrati od 17 sati.
U duelu Branitelja i Željezničara glavni sudija će biti Edin Jakupović.
Sutra su na rasporedu sve četiri revanš utakmice četvrtfinala kupa Bosne i Hercegovine, s tim što će se dvije igrati od 13 sati, a dvije od 17 sati. Sloboda i Olimpic, te Branitelj i Željezničar svoje utakmice počet će u 13 sati, dok će Čelik i Zrinjski, te Široki Brijeg i Sarajevo igrati od 17 sati.
U duelu Branitelja i Željezničara glavni sudija će biti Edin Jakupović.
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."
F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
Re: FK Željezničar
ovaj sudac je debil žešći..pojma o nogometu nema..vidjet ćeteellaxaz je napisao/la:Branitelj - Željezničar 10. novembar 13:00
Sutra su na rasporedu sve četiri revanš utakmice četvrtfinala kupa Bosne i Hercegovine, s tim što će se dvije igrati od 13 sati, a dvije od 17 sati. Sloboda i Olimpic, te Branitelj i Željezničar svoje utakmice počet će u 13 sati, dok će Čelik i Zrinjski, te Široki Brijeg i Sarajevo igrati od 17 sati.
U duelu Branitelja i Željezničara glavni sudija će biti Edin Jakupović.
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG
-
la la laaaand
- Postovi: 7
- Pridružen/a: 08 nov 2010, 12:01
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
jos je veca tuga kako se digla hajka za napad na Amora Zajku, koji je samo prvi dan bio u teskoj zdravstvenoj situaciji...nakon cega je hvala Bogu, brzo se oporavio, ali i narednih 7 dana su sijevali naslovi "navijac Sarajeva u zivotnoj opasnosti". ne bih da omalovazam napad ni na jednog ni na drugog, ali malo je reci da nemaju isti medijski tretman, pogotovo sa vodecih portala
Re: FK Željezničar
Al' šta možeš sad ? 
(za Jakupovića)
(za Jakupovića)
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."
F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
Re: FK Željezničar
Evo drug ja cu ti reci za Amora dok se oporavljao na intezivnoj (C 3) igrom prilika sam ga upoznao.Taj momak je k'o curica majke mi i fakat moras biti debil pravi da krenes nozem njega.Hajd sto je malo deblji i nosi naocale,nego sam siguran da on nebi mrava zgazio...ja sam stekao ovakav dojam u kontaktu s njim drago mi je da se oporavlja uspjesno.la la laaaand je napisao/la:jos je veca tuga kako se digla hajka za napad na Amora Zajku, koji je samo prvi dan bio u teskoj zdravstvenoj situaciji...nakon cega je hvala Bogu, brzo se oporavio, ali i narednih 7 dana su sijevali naslovi "navijac Sarajeva u zivotnoj opasnosti". ne bih da omalovazam napad ni na jednog ni na drugog, ali malo je reci da nemaju isti medijski tretman, pogotovo sa vodecih portala
Sto se tice naseg momka nadam se da ce se oporaviti i da ce pocinioci biti uhapseni i da ce odgovarati...pa dokle vise u mp3 nek idu...
1921-2011
Re: FK Željezničar
nemoj ziv bio viseEsii TM87 je napisao/la:Taj momak je k'o curica majke mi i fakat moras biti debil pravi da krenes nozem njega.Hajd sto je malo deblji i nosi naocale,nego sam siguran da on nebi mrava zgazio...
Tema je Zeljo a ne crna hronika...
Avlami sumnjam da odovic moze odigrati poziciju zadnjeg veznog jer dosad na treninzima i onim prijateljskim je vecinom igrao sa strane, dok kolobov igra vise poziciju zadnjeg (barem na treninzima je tako bilo mada nisam dugo bio), kao selimovic sto je igrao, a i slicne su konstitucije...
http://fkzeljeznicar.com/ Najbolji portal za najbolji klub!
"Mi imamo svoga Boga i na klupi sina njegovoga!!!"
"Mi imamo svoga Boga i na klupi sina njegovoga!!!"
Re: FK Željezničar
Sta me odma napadas necu vise..nemoj ziv bio vise
To su cinjenice,svidjelo se to nekom ili ne.
1921-2011
Re: FK Željezničar
kako je momak zna li se njegovo stanje??
ovo mora stati treba policija da uhvati te kriminalce (nisu to vise huligani) i da dobiju jedno 10 godina
jer dok se to ne uradi sve ce se nastaviti
ovo vrijedi i za slucaj onog malog navijaca sarajeva
sve to treba u zatvor
ako je to iskazivanje ljubavi prema klubu onda nek je tim debilima jasno da time samo stete klubu
ovo mora stati treba policija da uhvati te kriminalce (nisu to vise huligani) i da dobiju jedno 10 godina
jer dok se to ne uradi sve ce se nastaviti
ovo vrijedi i za slucaj onog malog navijaca sarajeva
sve to treba u zatvor
ako je to iskazivanje ljubavi prema klubu onda nek je tim debilima jasno da time samo stete klubu
Re: FK Željezničar
Sejo TM sigurno si u pravu za pozicije Odovića i Kolobova, ali nisam znao koga da stavim, a cilj mi nije bio da glumim Amara, nego da počnemo razgovarati o utakmici, a ne o nefudbalskim stvarima. Moram malo. Blekića mi, Željo će biti šampion.
Goethe: "Zabludi korisnoj, uvijek pretpostavljam istinu štetnu. Ako i probudi bol istina nosi i lijek".
- themaniaks
- Postovi: 1025
- Pridružen/a: 28 feb 2010, 12:26
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
pogresnu si sliku stekao o tom momkuEsii TM87 je napisao/la:Evo drug ja cu ti reci za Amora dok se oporavljao na intezivnoj (C 3) igrom prilika sam ga upoznao.Taj momak je k'o curica majke mi i fakat moras biti debil pravi da krenes nozem njega.Hajd sto je malo deblji i nosi naocale,nego sam siguran da on nebi mrava zgazio...ja sam stekao ovakav dojam u kontaktu s njim drago mi je da se oporavlja uspjesno.la la laaaand je napisao/la:jos je veca tuga kako se digla hajka za napad na Amora Zajku, koji je samo prvi dan bio u teskoj zdravstvenoj situaciji...nakon cega je hvala Bogu, brzo se oporavio, ali i narednih 7 dana su sijevali naslovi "navijac Sarajeva u zivotnoj opasnosti". ne bih da omalovazam napad ni na jednog ni na drugog, ali malo je reci da nemaju isti medijski tretman, pogotovo sa vodecih portala
Sto se tice naseg momka nadam se da ce se oporaviti i da ce pocinioci biti uhapseni i da ce odgovarati...pa dokle vise u mp3 nek idu...
I zato ja navijam za Želju jer Željo jeste sve ono što oni nisu i Željo nije i nikad neće biti ono što su oni uvijek bili
Re: FK Željezničar
Sasvim normalna stvar napisati koji sastav ce biti, nije to izigravanje "pametnijeg" od Amara...oni sto pljuju nakon tekme "treb'o je ovo, ono" e to je ta gluma...avlami97 je napisao/la:Sejo TM sigurno si u pravu za pozicije Odovića i Kolobova, ali nisam znao koga da stavim, a cilj mi nije bio da glumim Amara, nego da počnemo razgovarati o utakmici, a ne o nefudbalskim stvarima. Moram malo. Blekića mi, Željo će biti šampion.
Mislim da ce nekoga "iskusnijeg" staviti u sredinu, previse mi je nekako ovih iz drugog tima (osvrcem se na tvoj sastav)... b. colic ce najvjerovatnije samo u slucaju nuzde otici na bok (povrede, kartoni), mislim da ga je Amar u potpunosti vratio na njegovu prirodnu poziciju, a to je veza.
http://fkzeljeznicar.com/ Najbolji portal za najbolji klub!
"Mi imamo svoga Boga i na klupi sina njegovoga!!!"
"Mi imamo svoga Boga i na klupi sina njegovoga!!!"
Re: FK Željezničar
Sejo, pozdravio te Blekic!Seyo_TM je napisao/la:Sasvim normalna stvar napisati koji sastav ce biti, nije to izigravanje "pametnijeg" od Amara...oni sto pljuju nakon tekme "treb'o je ovo, ono" e to je ta gluma...avlami97 je napisao/la:Sejo TM sigurno si u pravu za pozicije Odovića i Kolobova, ali nisam znao koga da stavim, a cilj mi nije bio da glumim Amara, nego da počnemo razgovarati o utakmici, a ne o nefudbalskim stvarima. Moram malo. Blekića mi, Željo će biti šampion.![]()
Mislim da ce nekoga "iskusnijeg" staviti u sredinu, previse mi je nekako ovih iz drugog tima (osvrcem se na tvoj sastav)... b. colic ce najvjerovatnije samo u slucaju nuzde otici na bok (povrede, kartoni), mislim da ga je Amar u potpunosti vratio na njegovu prirodnu poziciju, a to je veza.
JA TRAZIM SAMO JEDNO,A TO SU DVIJE STVARI,RED,MIR I DISCIPLINU. ......TM87!
Re: FK Željezničar
dobro je ovo sve,rezulatati su po planu.kup je 80% nas! mogli bi i do jesenje titule. samo ce biti problem kasnije, cuo sam da odlazi kerla u grcku te seha u svedsku ili cesku (cini mi se) na polusezoni!ovo je sigurno, tako da ostajemo bez dva mlada a dobra igraca

Re: FK Željezničar
hvalaFidel je napisao/la:Sejo, pozdravio te Blekic!![]()
![]()
adano pozdravi i ti tog velikog gospodina, gromadu od covjeka
http://fkzeljeznicar.com/ Najbolji portal za najbolji klub!
"Mi imamo svoga Boga i na klupi sina njegovoga!!!"
"Mi imamo svoga Boga i na klupi sina njegovoga!!!"
Re: FK Željezničar
Gogo ti se smesiSeyo_TM je napisao/la:hvalaFidel je napisao/la:Sejo, pozdravio te Blekic!![]()
![]()
adano pozdravi i ti tog velikog gospodina, gromadu od covjeka
JA TRAZIM SAMO JEDNO,A TO SU DVIJE STVARI,RED,MIR I DISCIPLINU. ......TM87!
Re: FK Željezničar
treba li andola donijeti?Fidel je napisao/la:Gogo ti se smesiSeyo_TM je napisao/la:hvalaFidel je napisao/la:Sejo, pozdravio te Blekic!![]()
![]()
adano pozdravi i ti tog velikog gospodina, gromadu od covjeka![]()
![]()
http://fkzeljeznicar.com/ Najbolji portal za najbolji klub!
"Mi imamo svoga Boga i na klupi sina njegovoga!!!"
"Mi imamo svoga Boga i na klupi sina njegovoga!!!"
Re: FK Željezničar
Prerano je za kup jos bilo sta reci,u polufinalu smo i to je jako dobro,sto ne znaci da cemo biti u finalu ili dobiti kup,ima jos dvije prepreke...Ne sekiram se ja nesto puno ni sto ova dvojica idu,neka im je sretno,ako su nasli gdje im je bolje...to je prirodan put,steta je sto necemo neku lovu uzeti,ali jedan se otegao,drugi se protegao,tako to ide u fudbalu...uvijek ima mladih igraca i bice ih,samo u buducnosti treba raditi malo pametnije po pitanju njihovih ugovora...evo sanse mladima protiv Branitelja,i neka odigraju,neka se nadigravaju,nije mi se Branitelj ucinio kao ekipa koja lomi noge,pogotovo sto je i rezultatski rijeseno sve,i evo za mladog Kolobova sansa,evo za Baljica,za npr.Zoletica ako bude zelio Amar da ga vodi...ima mladih igraca dosta,a to sto ova dvojica odlaze,niko ne kaze da Amar nece reagovati i nadoknaditi taj eventualni minus...na poziciji stopera ga nemamo,a i golman taj mladi,junior sto je super talenat,moze biti uz Karica i Gusu i eto,i to je rijeseno...necu patiti od odlaska bilo kojeg igraca,samo je steta sto necemo uzeti neku lovu...no dobro,bice sanse i za to,Amar ce to pametnije raditi u buducnosti,to sam siguranabadabu je napisao/la:dobro je ovo sve,rezulatati su po planu.kup je 80% nas! mogli bi i do jesenje titule. samo ce biti problem kasnije, cuo sam da odlazi kerla u grcku te seha u svedsku ili cesku (cini mi se) na polusezoni!ovo je sigurno, tako da ostajemo bez dva mlada a dobra igraca![]()
http: //fkzeljeznicar.ba/ Najbolji portal za najbolji klub !
Re: FK Željezničar
Jel ide zrijeb i za polufinale kupa, ili se vec zna raspored ko s kim igra?
Online
Trenutno korisnika/ca: Anpa, CentarsutNaClanak921, Zigazaga i 47 gostiju.