FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
holyman
Postovi: 8934
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 16 jan 2020, 00:48

I dalje smo u kontaktu s cavarom :?
NEMA NAZAD

Avatar
kanarinac
Postovi: 2758
Pridružen/a: 28 jun 2011, 22:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kanarinac » 16 jan 2020, 01:00

Nasi sve rade na dolasku Mujakica,jer Marinovicu treba jos jedan stoper,covjek ima zamisao da igra sa tri stopera.
Samo Sarajevo

Samozdravlje
Postovi: 9012
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 16 jan 2020, 01:02

fera je napisao/la:
15 jan 2020, 22:52

Ne kontam sta ova raja ima od pljuvanja unaprijed i tjeranja inata, valjda je bitnije da se osvoji titula ko god je na klupi nego ko ce na kraju biti u pravu.
Svakako sumnjam da ce vise od 2 il 3 igraca doci u ovom prelaznom roku, ako se vec ulaze u akademiju treba prvo tu gledati sta imamo na raspolaganju pa onda traziti pojacanja.
Zaboravilo je dosta raje koliki su doprinos akademci dali u duploj kruni prosle sezone, vjerujem da ce se kolega samozdravlje sloziti sa mnom.
Zamolio sam te davno da me oslovljavas kao @Akademac :rol: . Znas Ti bolje od @Akademc-a :rol: sta znaci biti mlad igrac(necu Te ofirati-ne dao Bog). Neko nabroja da imamo 35 igraca pod ugovorom , a mashala njih 15-tak Akademci. Ide dobro , mozda je moglo i bolje ,ali ok evo moj osvrt :
KOVACEVIC + PIDRO + DJOKANOVIC + MUJAKIC = 3-4-5 mill.E
Adukor+Crepulja = 0 KM (a obojicu bi i Pozicija i Opozicija radije vidjeli od Djokanovica ).
Podcjenjuju se Sabanovic , Kurdic , Mustafic i dr. , mozda ne budu nivo za FKS , ali cemo ih pratiti u Sloveniji, Austriji ... aBd . :bih:
Nikako ne smijem da ne spomenem biser-golman B.Dizdarevica , neka mi neko pomogne ko jos odskace .
Naravno da bi stasali da nam u svakoj liniji treba neko iskusniji , ali ne stariji od 32-35 god.(Ahmetovic izuzetak,da potvrdi pravilo :bow: ), dakle 4-5 iskusnih i bas kvalitetnih. Ono ostalo za klupe i treninga mogu pokriti igraci tipa Guzina,Milanovic(bit ce on ok,blizu terena),Sisic,Gavric(??),Velkoski ,Dupovac itt . Pozdrav Tebi i Tvojim najmilijim . :salut:
Zadnja izmjena: Samozdravlje, dana/u 16 jan 2020, 01:04, ukupno mijenjano 1 put.
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
Sabinho
Postovi: 19168
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 16 jan 2020, 01:04

Pantelija je napisao/la:
15 jan 2020, 22:35
Kamuflazn je napisao/la:
15 jan 2020, 22:29
Sta ima sa pravom otkupa, istice mu ugovor 2020 😂. Nemojte insajderi zdravlja vam.
Kad.vec pametujes, sta ako momak ima ugovor gdje na isteku 6. Mjeseca ide produze je automatsko ako sparata hoce?
Vrlo moguce.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11456
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 16 jan 2020, 01:16

Brate,evo nije ni problem dati 300-350k eura za igraca,ali problem je taj sto ti nemas para da ga placas..Mozda i imas para,ali u konacnici ti budes u minusu nakon svega..
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13439
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 16 jan 2020, 01:17

Sto se toliko muce oko Mujakica i tako bi bila samo jeb.ena posudba posle koje bi se vratio nazad. Brat bratu imas sad jedno 3-4 vrh stopera koja su slobodna i imaju iskustva igranja po ligama 5.
Zapeli za Mujakica ko ludi...
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11456
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 16 jan 2020, 01:23

ElCartel11 je napisao/la:
16 jan 2020, 01:17
Sto se toliko muce oko Mujakica i t²ako bi bila samo jeb.ena posudba posle koje bi se vratio nazad. Brat bratu imas sad jedno 3-4 vrh stopera koja su slobodna i imaju iskustva igranja po ligama 5.
Zapeli za Mujakica ko ludi...
Bas vala..Zar im nije bolje i lakse ako planiramo igraticsa 3 stopera,da sad damo pare koje trazi Lazic i produziti ugovor,i sad dovesti 2 top stopera(ako se Serbecic nece otkupiti) i tako biti miran..Jer onda na ljeto pred evropske tekme ostajes bez 2 stopera(Serbecica i Mujakica) i onda si u problemima..Sve i da imas dogovorene transfere top igraca neces imati dobro uigranu odbranu pred aBd prvo pretkolo LP
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Dadox
Postovi: 1350
Pridružen/a: 19 jul 2018, 20:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dadox » 16 jan 2020, 01:36

I Letic je bio kapitalac za dosta ljudi,dolazi iz iste lige ko ovaj Zidan tako da,polako samo.

Avatar
RUMENIge1946
Postovi: 224
Pridružen/a: 16 dec 2019, 19:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la RUMENIge1946 » 16 jan 2020, 02:36

Zlatno pravilo: Nikad ne vracaj bivse zene i igrace!
Izuzetak su zene koje su dobile na lotu i igraci svjetske klase koji igraju za najbolje klubove liga petice, svima ostalima odgovoris sa 4 slova
MRSH

VLADA129
Postovi: 213
Pridružen/a: 30 sep 2019, 23:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VLADA129 » 16 jan 2020, 03:05

Vjerovatno dolazi Mustedanagić, i jos neko pozicija desni bek iz svinjskog al debele pare ce dat da ga uzmu.
Kada umrem i odem, kad’ me ne bude, ja ću žaliti samo što nisam uz tebe.

FK SARAJEVO 💖

Avatar
RUMENIge1946
Postovi: 224
Pridružen/a: 16 dec 2019, 19:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la RUMENIge1946 » 16 jan 2020, 03:09

VLADA129 je napisao/la:
16 jan 2020, 03:05
Vjerovatno dolazi Mustedanagić, i jos neko pozicija desni bek iz svinjskog al debele pare ce dat da ga uzmu.
Kadusic :mrgreen:

VLADA129
Postovi: 213
Pridružen/a: 30 sep 2019, 23:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VLADA129 » 16 jan 2020, 03:25

On ili mozda onaj listice Corić cini mi se
Kada umrem i odem, kad’ me ne bude, ja ću žaliti samo što nisam uz tebe.

FK SARAJEVO 💖

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8137
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 16 jan 2020, 05:28

Napokon mirna tema.

Ja sam misljenja da bez kupovine nema napredovanja, mozda se nekad ulovi u mutnom al to je jedno evropsko kolo maksimalno dva al konstantno da igramo play off le ili grupu le to nemoze bez kupovine igrac Bar od 250 k €

Jer ako ides striktno preko akademije moras imat akademiju tako dobru da je na svakom nivou bar 10x bolja od svih domaci skola fudbala, moras imat srecu da bar od odlicni igraca roditelji i menageri budu normalni (ne mahniti i pohlepni ko u suareA) i moras imat muda (uzet rizik) da kad ti dode ponuda ko za gojka ili nihada da trazis duplo znaci 2.5 m € u suprotnom nema idiva (svi znamo da su djeca sportasi jako siromasni umno neki i financiski i kad im neko ponudi platu 300 k km godisnje umjesto 80 k km sto imaju kod nas i recimo klub ne pristane desi samir radovac koji spominue samoubistvo ili prijeti da ce nekog upucat)

Sto je jos problem svemu ovome sto su uslovi za treniranje te djece kad su pjetlici pa do kadeta teska kita, vecina njih pocinju na betonu pa onda cumur pa onda na stadion gdje svako 35 m imas jedan busem i sta tu trazit, njima je super ako mogu tu naucit da hodaju a ne da trci, repka klubovi igraci iz pl
Bh niko se nije pokazo da vrijedi po p i c k e hladne vode, malo jedino visca i gojko..dzeka nemozemo brojat jer je covjek u teplikama tek poceo igrat.. Reputacija nula


Igrace zakaric benku zenedin cavara nermin brandeo treba dovest i dat im platu 110k € sezonski

Igrace poput stilica sejtan serbedzica nihada treba bit u situaci da ih mozes kupit i finu platu 150€ godisnje i ostetu do 300 k € dat ako su vezani ugovorom

Mislim da je ovo naj brza naj jeftinija i naj profitabilnija varijanta uz to imas mogucnost brzeg razvijanja juniora pored ovakvi igraca.

Posto saban se nemoze razvijat pored hodzica kad je saban sa 15 godina bio bolji igrac od dusana sa 27

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 53068
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 16 jan 2020, 07:32

kanarinac je napisao/la:
16 jan 2020, 01:00
Nasi sve rade na dolasku Mujakica,jer Marinovicu treba jos jedan stoper,covjek ima zamisao da igra sa tri stopera.
Mogu to završiti ako ima dovoljno volje, Nihad nije ni u planu tamo.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Kamuflazn
Postovi: 1943
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 16 jan 2020, 07:46

Nihad ne zeli da se vrati ovamo, e sad hoce li se sta promijeniti vidjet cemo. Treba ze okrenuti dugorocnijim rijesenjima.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Avatar
skoJaa
Postovi: 724
Pridružen/a: 28 okt 2012, 01:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoJaa » 16 jan 2020, 07:51

Kamuflazn je napisao/la:
16 jan 2020, 07:46
Nihad ne zeli da se vrati ovamo, e sad hoce li se sta promijeniti vidjet cemo. Treba ze okrenuti dugorocnijim rijesenjima.
Nihad prica drugacije, ne znam otkud informacije da ne zeli.

mirzatele
Postovi: 12012
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mirzatele » 16 jan 2020, 08:11

Ako planira igrati sa 3 stopera, bolje da se ne vraća Nihad pa da odustane od te ideje

Avatar
robertkosar
Postovi: 3626
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la robertkosar » 16 jan 2020, 08:16

RUMENIge1946 je napisao/la:
16 jan 2020, 03:09
VLADA129 je napisao/la:
16 jan 2020, 03:05
Vjerovatno dolazi Mustedanagić, i jos neko pozicija desni bek iz svinjskog al debele pare ce dat da ga uzmu.
Kadusic :mrgreen:
Neka njega u svinjskom ziv bio :puke:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Avatar
Benjolos
Postovi: 963
Pridružen/a: 01 avg 2016, 14:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benjolos » 16 jan 2020, 08:19

Kamuflazn je napisao/la:
16 jan 2020, 07:46
Nihad ne zeli da se vrati ovamo, e sad hoce li se sta promijeniti vidjet cemo. Treba ze okrenuti dugorocnijim rijesenjima.
Mozda ona plavuša koju stalno objavljuje na instagramu neće u Bosnu, pa ona koči sve :mrgreen:
Bordo bijeli za život cijeli!!

Kamuflazn
Postovi: 1943
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 16 jan 2020, 08:25

Kamuflazn je napisao/la:
16 jan 2020, 07:46
Nihad ne zeli da se vrati ovamo, e sad hoce li se sta promijeniti vidjet cemo. Treba ze okrenuti dugorocnijim rijesenjima.
Rece mi drug koji je dobar sa nihadom.

Mozda je i do plavkice :D
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 30 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []