FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54794
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 23 jan 2020, 16:31

fanatikk je napisao/la:
23 jan 2020, 16:29
OsmanhodzicBuco je napisao/la:
23 jan 2020, 16:25
fanatikk je napisao/la:
23 jan 2020, 16:23
Fala na odgovoru, jako ste ljubazni.
😂
Želimo još pitanja!
Jel istina da nasi ganjaju Milicevica :think:

@Mortem, a jbg i pogodio sam ponesto :beba:
On se ne pika! :lolno:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 23 jan 2020, 16:32

ThrillerHz je napisao/la:
23 jan 2020, 16:04
Evander je napisao/la:
23 jan 2020, 16:04
Nekad mi pisanje po forumima lici na onu basnu:

"Lisica, vidjevšo grožđe na jednoj visokoj lozi, pokuša ga na sve načine dohvatiti. Nikako nije mogla doći do njega. Kad je sve probala, ona se okrene i ode govoreći: - Još je kiselo. Ništa ne valja...."

E upravo ovako neki pisu o Zakaricu. A da je doveden, isti bi onanisali ovdje.
Ne kontam zasto bi lisica jela grozdje?
neki djelovi lisice zaboravili da nam je grožđe zabilo 8 komada :D :urnebes: :rol:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
ledesma
Postovi: 5043
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 23 jan 2020, 16:33

Iskreno nikakvo pojacanje, pratio sam ga prije 2-3 godine, mali u 60min diše na škrge.

Dabogda bio CR7 kod nas!
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 23 jan 2020, 16:34

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
23 jan 2020, 16:23

Igrao je i desno krilo trecinu tekmi tako da...
i Tatar je....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5920
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 23 jan 2020, 16:35

Ovog malog opste nisam upratio nit znam kakav je igrac (nesto malo sam citao kad je igro za u21)

Ali cinjenica je da je sa 23 godine imo finu minutazu u ligi koja je po svim parametrima duplo jaca od nase. Drugo nije povrijeden nije nas zavlacio do 20 februara znaci doso je na pocetku priprema sto je jako vazno. Ako je pristao za platu manju za 5 k km nego zakaric i duzi ugovor od zakarica za godinu i odigra bar ko habib ovu polusezonu onda je zamene on bolja varijanta od zakarica. Goran je u skretnici bio 2-3 godine cinimi se extra je bio samo zadnjih 6 mjeseci dotad malo bolji od habiba.

Igro u oartizanu nakon 2 mjeseca teazili da mu smanje platu i 3 mjeseca posle toga noga otisao u rumuniju 0 minuta u reprezentaci nista nije pokazo sjedio na klupi 27-28 godina ima i za 10 godina karijere uspio vani da se zadrzi 1.5 godinu i vraca se u sisograd hehe. Ocito njemu je samo i iskljucivo bitne pare..

Zakaric jedino sto ima dugo iskustvo nesto ko nermin u pl bh i netrebamu puno da se uklopi jer zna sta ga ceka dok ivan kad vidi onaj stadion u ugljeviku odma ce ici u medzugorje da se krsti

Livada je mjerilo dobro dosao ivane

Avatar
kosevskobrdo
Postovi: 422
Pridružen/a: 29 dec 2016, 00:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kosevskobrdo » 23 jan 2020, 16:35

Denchi je napisao/la:
23 jan 2020, 16:30
kosevskobrdo je napisao/la:
23 jan 2020, 15:57
Zip je napisao/la:
23 jan 2020, 15:55
E cuj doveli dva igraca iz Ceske i Poljske...

Da nije Seata bgme, mogli smo svicarcima na vrata pokucati i dovesti igrace koje pozelimo...
Netačno. Doveo si igrača koji je bilo bez kluba, tj. free agent...

Kad počnemo plaćat za igrače pod ugovorom onda se počni kur**t.
vadi ga Zipe, Slobo Milanović kupljen pod ugovorom lani još.... :rol: :opaopa: :kralj:
Igračina. Kupljen iz ogromnog kluba koji ga nije htio pustit bez 5 godina besplatnih ćevapa kod Ferhatovića.
Asim Ferhatović, Safet Sušić, Franjo Lovrić, Vahidin Musemić, Ibrahim Biogradilić, Svetozar Vujović, Želimir Vidović, Miroslav Brozović, Boško Antić, Edhem Šljivo... i još mnogi DIVOVI...FK SARAJEVO

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 23 jan 2020, 16:38

kosevskobrdo je napisao/la:
23 jan 2020, 16:35
Denchi je napisao/la:
23 jan 2020, 16:30
kosevskobrdo je napisao/la:
23 jan 2020, 15:57


Netačno. Doveo si igrača koji je bilo bez kluba, tj. free agent...

Kad počnemo plaćat za igrače pod ugovorom onda se počni kur**t.
vadi ga Zipe, Slobo Milanović kupljen pod ugovorom lani još.... :rol: :opaopa: :kralj:
Igračina. Kupljen iz ogromnog kluba koji ga nije htio pustit bez 5 godina besplatnih ćevapa kod Ferhatovića.
sad mora bit i iz ogromnog kluba, nije više dosta da ga kupujemo pod ugovorom?

de pomakni još malo ljestvicu, mora samo manekenke sisate guzit i bit iz Brazila il Portugala??? :thumbdown: :wave: :kafa:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

VratiloSeZlo
Postovi: 250
Pridružen/a: 22 avg 2019, 18:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VratiloSeZlo » 23 jan 2020, 16:46

Cuj ti njega pa krupa treba nama platiti jer su se rijesili onog panja,jos zaradili i on se hvali sa tim

Avatar
zlo87
Postovi: 3298
Pridružen/a: 04 dec 2015, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zlo87 » 23 jan 2020, 16:53

holyman je napisao/la:
23 jan 2020, 13:54
zlo87 je napisao/la:
23 jan 2020, 13:52
Denchi je napisao/la:
23 jan 2020, 13:50
Radit ce se VAR soba na bilinom izgleda, extra i za evropu i za repku....
sta je tu ekstra za evropu
Mislio je kad se plasiramo u grupnu fazu :salut:
denchi ikona foruma
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..

Avatar
Napapijri
Postovi: 4633
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Napapijri » 23 jan 2020, 16:56

Milicevic?
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

Avatar
skoroalen
Postovi: 12884
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 23 jan 2020, 16:58

Pa dobro je rekao, neće se Koševo dovoljno sredit za 5 mjeseci sigurno. Ne gine nam nicaZe opet.
Il jednostavno, ne osvojimo titulu i ispadnemo u drugom pretkolu EL, toliko smijemo igrat na Koševu. Pa se ne ofiramo za Zenicom. :kafa:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 23 jan 2020, 17:00

nadoće momak, ne pali iz prve....
pustiš ga samo...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Sanchezhz
Postovi: 173
Pridružen/a: 12 jan 2020, 23:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sanchezhz » 23 jan 2020, 17:00

Denchi je napisao/la:
23 jan 2020, 16:28
Sanchezhz je napisao/la:
23 jan 2020, 15:30
Sve ok dobar igrac,al mi imamo 4 klasicna lijeva krila,i da kazem,ni jedno klasicno desno,po meni je trebalo dva desno dva lijevo al klasicna,ovako ce biti bacaj,mijenjaj,,probaj i odma si 10-20 % slabiji.
od lijevih krila samo je Cruz klasično, ova 3 Jukić,benjo i milanović su moderna krila, kontra(desne) noge koja ulaze u sredinu i šutiraju....
od desnih šišić i hebib su više klasična jer su dešnjaci ali netipično lošeg centaršuta...
Ja milanovica desno nisam nikad vidio,tatar duplo bolji lijevo,a jukic igrao koliko ja vidim sve lijevo,po tome ja kazem,moze on igrati al nije to to kad igracu ne lezi nesto,drugo su svjetski igraci,ovi nasi jedva na svojim prirodnim pozicijama 😁

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 23 jan 2020, 17:04

Borussia Monchengladbach je bila zainteresovana za Jukića, barem je tako pisalo na portalu Oslobođenja 20.11. 2017. Navodno, oni su ga htjeli nakon što je odlično odigrao za mladu reprezentaciju, u pobjedi nad Velsom u gostima 4:0, početkom novembra 2017.Po sastavu mlade reprezentacije sa te utakmice, mislim da je Jukić tada igrao na desnom krilu, jer je Luka Menalo klasično lijevo krilo.Selektor je bio Vinko Marinović, a igrali su Trkulja na golu, zadnja linija Todorović, Radeljić, Mihojević, Čivić, u sredini Lončar, Čavar, Gojak, na krilima Jukić i Menalo, te u špicu Demirović.Jukić je igrao 61 minute, izašao je zbog povrede, a zamjenio ga je Mićo Kuzmanović.

Avatar
skoJaa
Postovi: 588
Pridružen/a: 28 okt 2012, 01:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoJaa » 23 jan 2020, 17:09

skoroalen je napisao/la:
23 jan 2020, 16:58
Pa dobro je rekao, neće se Koševo dovoljno sredit za 5 mjeseci sigurno. Ne gine nam nicaZe opet.
Il jednostavno, ne osvojimo titulu i ispadnemo u drugom pretkolu EL, toliko smijemo igrat na Koševu. Pa se ne ofiramo za Zenicom. :kafa:
Ono sto treba Kosevu se sve odradi na ljetnoj pauzi, samo je pitanje hoce li biti para.

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 23 jan 2020, 17:13

Sanchezhz je napisao/la:
23 jan 2020, 17:00
Denchi je napisao/la:
23 jan 2020, 16:28
Sanchezhz je napisao/la:
23 jan 2020, 15:30
Sve ok dobar igrac,al mi imamo 4 klasicna lijeva krila,i da kazem,ni jedno klasicno desno,po meni je trebalo dva desno dva lijevo al klasicna,ovako ce biti bacaj,mijenjaj,,probaj i odma si 10-20 % slabiji.
od lijevih krila samo je Cruz klasično, ova 3 Jukić,benjo i milanović su moderna krila, kontra(desne) noge koja ulaze u sredinu i šutiraju....
od desnih šišić i hebib su više klasična jer su dešnjaci ali netipično lošeg centaršuta...
Ja milanovica desno nisam nikad vidio,tatar duplo bolji lijevo,a jukic igrao koliko ja vidim sve lijevo,po tome ja kazem,moze on igrati al nije to to kad igracu ne lezi nesto,drugo su svjetski igraci,ovi nasi jedva na svojim prirodnim pozicijama 😁
pa neki dan na prijateljskoj kriziro po desnoj,
kažem sva 3 su lijeva krila ali dešnjaci i idu na šut prema golu....ne na centaršut kao klasično krilo....
ne vidim poentu toga, ako neće Benjo ići? na ljeto?
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Sanchezhz
Postovi: 173
Pridružen/a: 12 jan 2020, 23:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sanchezhz » 23 jan 2020, 17:18

Denchi je napisao/la:
23 jan 2020, 17:13
Sanchezhz je napisao/la:
23 jan 2020, 17:00
Denchi je napisao/la:
23 jan 2020, 16:28


od lijevih krila samo je Cruz klasično, ova 3 Jukić,benjo i milanović su moderna krila, kontra(desne) noge koja ulaze u sredinu i šutiraju....
od desnih šišić i hebib su više klasična jer su dešnjaci ali netipično lošeg centaršuta...
Ja milanovica desno nisam nikad vidio,tatar duplo bolji lijevo,a jukic igrao koliko ja vidim sve lijevo,po tome ja kazem,moze on igrati al nije to to kad igracu ne lezi nesto,drugo su svjetski igraci,ovi nasi jedva na svojim prirodnim pozicijama 😁
pa neki dan na prijateljskoj kriziro po desnoj,
kažem sva 3 su lijeva krila ali dešnjaci i idu na šut prema golu....ne na centaršut kao klasično krilo....
ne vidim poentu toga, ako neće Benjo ići? na ljeto?
Zato i kazem strasan je bio desno 😁 milanovic se uopste nije pokazao za sad kao pojacanje a igrao je gdje mu pase,a zamisli onda desno kakav ce biti,ponavljam ok moze igrati al ne mozes izvuci od njega najbolje sto zna,moze onda i rahman na cm npr,al kakav ce biti.

Samozdravlje
Postovi: 7792
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 23 jan 2020, 17:25

simidobar je napisao/la:
23 jan 2020, 01:32
Samozdravlje je napisao/la:
22 jan 2020, 20:44
simidobar je napisao/la:
22 jan 2020, 18:55


Zar neko krivi nekog sto Krste igra kod nas ? :urnebes: :urnebes:

Postojil neko ko je zasluzio postovanje od nas ?

Ako dozvolite drugacije misljenje . Meni ste Vas dvojica, a pogotovo svih onih 3.000 navijaca vazniji i drazi od Merse,Stanojevica,Rahmanovica i dr. igraca . Mozda samo Akademce bih izravnao sa navijacima. Igraci ce svako 3 mjeseca dici od 10 do 40 kKM . Vas dvojica cete kupiti godisnje,ici na gostovanja i oni se vuku po terenu u Tuzli i protiv Zvijezde 09 (sa i bez Husrefa - pice su igraci ). Hoce li Crepulja,Adukor ili Halilovic kupiti clanske i godisnje . Hoce ili nece kad ponovo dodju u Šeher . Postujem ja da Vi postujete pojedince , ali vjerujte nema napretka u tom pogledu , nema napretka za FKS i nema grupa EL .

Jarane-komso jesi li to TI ? :urnebes: Samo me Ti poznajes ovako , a i ja Tebe . Ako se iza @simidobar nalazi neko ko me licno ne poznaje , ja se Tebi @simidobar zahvaljujem na lijepim rijecima . Malo sumnjam da si @simidobar upoznat sa mojim pisanjem . Meni su sto se FKS tice najvazniji:
1. NAVIJACI
2. AKADEMIJA
3. USPJEH I TITULE
4. nema
5. nama
Meni Husref , Velkoski nisu ono sto su Tebi . Jesu mi oba blizi srcu od Marinovica i Lazica (npr.). No ako Marinovic uspije ovo pod 1,2 i 3 , dakle pod 1.obraduje navijace(leprsavom igrom) , afirmise 1-2 ili 3 Akademca ala K+P+Dj i naravno osvoji Titulu(e).... . Rekao sam jednom:
- Kad bi birao prijatelje onda bi to bio Musemic & i moj jaran-komso i svi Vi (volim odanu raju , naravno bez interesa ,onako kao moj jaran)
- Kad bi birao trenera i misljenje navijaca onda bi se priklonio Marinovicu & @fenikptici,@paulasu ,@AngelDiMaria ....
Nisam ja od onih koji ne bi branio svog brata , familiju , ono bas slijepo(iskren sam) . Otisao bih ja za lovom u bhTelekom , iako znam da ima boljih i mladjih ing. na forumu (opet iskreno , lagao bih da kazem drugacije ).
Znam ja da moj jaran-komso nije u rodbinskoj vezi sa Husrefom,zato ga i gotivim sto ima stav. E sad moj jaran-komso kaze da je Husref otjeran hinjski , a ja mu odgovaram da su ga igraci izdali . Husref je sam sebi podapeo sa FKŽ , a balerine nisu mu vratile ni 10% , oni igraci koji su mu trebali vatiti na terenu to nisu uradili . Ja slijepo ne vjerujem nikom od profesionalnih uposlenika . Namazani su profesionalci svi (bojim se da ne pokvare i Akademce), svi bi oni u FKŽ za 10% veca primanja . Samo su navijaci constanta (ovi ili Vi ).Zao mi sto se vrijedjate , ko je prvi poceo(to je kao ,sta je starije kokos ili jaje ) . Nek si srecan @simidobar i mi svi na forumu (ma kakvi bili).
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

fks74
Postovi: 9466
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 23 jan 2020, 17:26

ledesma je napisao/la:
23 jan 2020, 16:33
Iskreno nikakvo pojacanje, pratio sam ga prije 2-3 godine, mali u 60min diše na škrge.

Dabogda bio CR7 kod nas!
Onda ubaciti Velkoskog, kada ovaj crkne. :beba:

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8303
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 23 jan 2020, 17:31

Milanović :urnebes:

Tom liku je Sloboda ili Čelik maksimalan domet. Husrefu se zahvaliti trebamo na dovođenju panja i drugog većeg panja Guzine.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: avalkaB, fks74, Vanja8 i 53 gosta.