Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,BoixosNois1899
-
let3
- Postovi: 31808
- Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la let3 » 17 avg 2020, 14:31
JoeBleck je napisao/la: ↑17 avg 2020, 14:08
Kuman je budala ako prihvati posao.Bit ce popisan nakon 6 mjeseci.Sto je tragedija
To je to.
Da on prihvati Barcinu klupu u nekim normalnim okolnostima kad je klub sređen i funkcionalan, pa hajde. Covjek je zabio gol za prvu titulu LP, legenda kluba, zaslužio je šansu.
Ali doci u ovo rasulo da spašava Bartinu guz.icu, ne mogu da vjerujem da na to pristaje

nije on glup covjek, pa da ne vidi gdje dolazi i kad dolazi u kojem momentu...i zašto ga pacov sad zove

-
sombrero
- Postovi: 1744
- Pridružen/a: 25 avg 2009, 04:16
-
Kontakt:
Post
Postao/la sombrero » 17 avg 2020, 14:32
ma kakav stručni štab, Pique za predsjednika jer zna sa medijima i ograničiti mu ovlasti, Xaviju dati da bude sportski direktor idućih 100 godina, njemu bi dao dijete da ga čuva da ga imam
Iniesta nek bira koju ce dozivotnu ulogu u upravi, Puyol u stručni štab dozivotno da igračima opali šamar kad treba.
i Donald Trump za trenera, Make Barca great again.
-
xaviesta
- Postovi: 5825
- Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
- Lokacija: The dark side of the moon
-
Kontakt:
Post
Postao/la xaviesta » 17 avg 2020, 14:33
A po cemu su to Xavi, Iniesta i Villa kvalifikovani da vode klub? To sto su bili dobi igraci ne znaci da imaju pojma o poslu. Odavno Barcelona nema dobre ljude na tim pozicijama cak ni u vrijeme Laporte samo sto je on imao suflera Cruyffa pa a neke stvari prosrale.
Don't hate what you don't understand.
-
Puma
- Moderator
- Postovi: 11419
- Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
- Lokacija: SK
-
Kontakt:
Post
Postao/la Puma » 17 avg 2020, 14:36
Po mom skromnom misljenju idelana trener za barcelonu bi bio Marcelo Gallardo.
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'
-
JoeBleck
- Postovi: 6010
- Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
-
Kontakt:
Post
Postao/la JoeBleck » 17 avg 2020, 14:39
Puma je napisao/la: ↑17 avg 2020, 14:36
Po mom skromnom misljenju idelana trener za barcelonu bi bio Marcelo Gallardo.
Da sjajan je.Ono sto radi sa Riverom je suflirani fudbal kakav je igrala Barcelona.Nema tu nekih superklasa ali ekipa djeluje atomski na terenu.Brzo,jednostavno i pokretljivo.
Za njega je potrebno da se klub dozove jer smatram sa ni on sam ne bi dozvolio da ga neko pravi budalom.
On ima ogroman rejting u J.Americi i napravio je vrhunske stvari,ne vjerujem da je voljan biti popisan da bi trenirao cisto Barcu.
-
Puma
- Moderator
- Postovi: 11419
- Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
- Lokacija: SK
-
Kontakt:
Post
Postao/la Puma » 17 avg 2020, 14:47
JoeBleck je napisao/la: ↑17 avg 2020, 14:39
Puma je napisao/la: ↑17 avg 2020, 14:36
Po mom skromnom misljenju idelana trener za barcelonu bi bio Marcelo Gallardo.
Da sjajan je.Ono sto radi sa Riverom je suflirani fudbal kakav je igrala Barcelona.Nema tu nekih superklasa ali ekipa djeluje atomski na terenu.Brzo,jednostavno i pokretljivo.
Za njega je potrebno da se klub dozove jer smatram sa ni on sam ne bi dozvolio da ga neko pravi budalom.
On ima ogroman rejting u J.Americi i napravio je vrhunske stvari,ne vjerujem da je voljan biti popisan da bi trenirao cisto Barcu.
Pa zato sam njega i naveo jer mi izgleda kao ozbiljan tip koji ne bi dozvoljavao da mu se iko mijesa u posao.
Sigurno, ono sto je najbitnije da je dokazao da je vrhunski strucnjak, a dodatni plusevi svakako sto nema jezicku barijeru i sto je Messijev sunarodnjak.
Od njega se svakako ocekuje da svakog momenta preseli u Europu.
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'
-
Chinaglia
- Postovi: 28946
- Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la Chinaglia » 17 avg 2020, 14:55
barci treba trener koji ce uvidjeti da glavni igraci moraju ici i da mladi igraci moraju dobiti priliku za igru
navodna (arhivska) izjava ronalda koemana i to u teoriji zvuci idealno, no praksa je vec nesto drugo
-
xaviesta
- Postovi: 5825
- Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
- Lokacija: The dark side of the moon
-
Kontakt:
Post
Postao/la xaviesta » 17 avg 2020, 15:03
Gdje je i sta radi Loui Van Gaal?
Don't hate what you don't understand.
-
let3
- Postovi: 31808
- Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la let3 » 17 avg 2020, 15:08
"Valverde ➡ Setien ➡ Koeman.
U pitanju je zbunjen klub."
Koga Pacov dovede, jadna mu majka. Ne žalim Koemana, sam je kriv kad je pristao da bude Bartin potrčko. Svakako ce ga šutnuti za pola godine.
Klub je u kandžama ćoravog kretena i njegove samovolje i svi samo gledaju

-
BoixosNois1899
- Postovi: 12606
- Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
-
Kontakt:
Post
Postao/la BoixosNois1899 » 17 avg 2020, 15:10
let3 je napisao/la: ↑17 avg 2020, 14:31
JoeBleck je napisao/la: ↑17 avg 2020, 14:08
Kuman je budala ako prihvati posao.Bit ce popisan nakon 6 mjeseci.Sto je tragedija
To je to.
Da on prihvati Barcinu klupu u nekim normalnim okolnostima kad je klub sređen i funkcionalan, pa hajde. Covjek je zabio gol za prvu titulu LP, legenda kluba, zaslužio je šansu.
Ali doci u ovo rasulo da spašava Bartinu guz.icu, ne mogu da vjerujem da na to pristaje

nije on glup covjek, pa da ne vidi gdje dolazi i kad dolazi u kojem momentu...i zašto ga pacov sad zove
Kako ne shvatate da je Bartomeu bivši. Prijevremeni izbori su neminovnost. Danas će odlučiti kad i kako ali najvjerovatnije je da će biti održani u novembru. Dakle nema te sile koja će spasiti ovu upravu više. Oni su prošlost.
Kao što sam i sinoć spomenuo, mene ovo iznenađuje jedino zato što je Koeman nekoliko puta već ponovio da hoće da vodi Nizozemsku na Europskom prvenstvu. Zato me iznenađuje da je pristao na ovo, ali kao što reče @messilla izgleda da je shvatio da mu je ovo zadnja šansa da vodi Barcu.
Sljedeća sezona je svakako nebitna i glupo je očekivati neke spektakularne stvari. Treba sačekati da nova uprava dođe i onda se tek mogu očekivati nege ozbiljnije promjene.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"
FC Grizzlies
-
let3
- Postovi: 31808
- Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la let3 » 17 avg 2020, 15:12
@BoixosNois1899
Kako bolan bivši, zar ne vidiš da dovodi novog trenera. Svog novog potrčka, kao što su mu bili Valverde i Setien.
Bivši predsjednici ne mogu dovoditi nove trenere

-
Romagnoli13
- Postovi: 14208
- Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
-
Kontakt:
Post
Postao/la Romagnoli13 » 17 avg 2020, 15:16
Još samo da sad oteraju jedno 10 igrača i dovedu 10 novih, to bi spasilo situaciju. Previše je tu matori igrača koji imaju strašno jake ugovore, te koje niko ne želi, jer malo koji klub može podnijeti njihove ugovore.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)
-
leorey
- Postovi: 14108
- Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
-
Kontakt:
Post
Postao/la leorey » 17 avg 2020, 15:19
JoeBleck je napisao/la: ↑17 avg 2020, 14:39
Puma je napisao/la: ↑17 avg 2020, 14:36
Po mom skromnom misljenju idelana trener za barcelonu bi bio Marcelo Gallardo.
Da sjajan je.Ono sto radi sa Riverom je suflirani fudbal kakav je igrala Barcelona.Nema tu nekih superklasa ali ekipa djeluje atomski na terenu.Brzo,jednostavno i pokretljivo.
Za njega je potrebno da se klub dozove jer smatram sa ni on sam ne bi dozvolio da ga neko pravi budalom.
On ima ogroman rejting u J.Americi i napravio je vrhunske stvari,ne vjerujem da je voljan biti popisan da bi trenirao cisto Barcu.
Tata Martino isto razvaljivao tamo
27.10.2020
-
leorey
- Postovi: 14108
- Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
-
Kontakt:
Post
Postao/la leorey » 17 avg 2020, 15:21
Nece niko od kicme tima otici, to je jasno ko dan
27.10.2020
-
let3
- Postovi: 31808
- Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la let3 » 17 avg 2020, 15:29
Romagnoli13 je napisao/la: ↑17 avg 2020, 15:16
Još samo da sad oteraju jedno 10 igrača i dovedu 10 novih, to bi spasilo situaciju. Previše je tu matori igrača koji imaju strašno jake ugovore, te koje niko ne želi, jer malo koji klub može podnijeti njihove ugovore.
Ne 10, vec 11 ide na transfer listu
Na to dodaj. Firpa, Rafihnu, Braithwaita, Todiboa, možda i Griezmanna...ide to na 15 igrača

-
Romagnoli13
- Postovi: 14208
- Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
-
Kontakt:
Post
Postao/la Romagnoli13 » 17 avg 2020, 15:31
Samo što niti jedan of ovih igrača ne vrijedi ni pola od ovoga što je navedeno. Osim možda Coutinha i Dembelea, ali on ponajviše zbog godina.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)
-
BoixosNois1899
- Postovi: 12606
- Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
-
Kontakt:
Post
Postao/la BoixosNois1899 » 17 avg 2020, 15:31
let3 je napisao/la: ↑17 avg 2020, 15:12
@BoixosNois1899
Kako bolan bivši, zar ne vidiš da dovodi novog trenera. Svog novog potrčka, kao što su mu bili Valverde i Setien.
Bivši predsjednici ne mogu dovoditi nove trenere
Dani su mu odbrojani. On je tu još ovu sezonu i onda nadam se Font preuzima. A budući da ćemo vjerovatno već u novembru znati novog predsjednika imaće dovoljno vremena da se pripremi do ljeta.
I dajte molim vas kakav Marcelo Gallardo. Nikakve razlike ne bi bilo. Sažvakala bi ga svlačionica brže nego Setiena. Uostalom vidjeli smo svi kako se Tata Martino fino proveo u Europi.

"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"
FC Grizzlies
-
let3
- Postovi: 31808
- Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la let3 » 17 avg 2020, 15:36
BoixosNois1899 je napisao/la: ↑17 avg 2020, 15:31
let3 je napisao/la: ↑17 avg 2020, 15:12
@BoixosNois1899
Kako bolan bivši, zar ne vidiš da dovodi novog trenera. Svog novog potrčka, kao što su mu bili Valverde i Setien.
Bivši predsjednici ne mogu dovoditi nove trenere
Dani su mu odbrojani. On je tu još ovu sezonu i onda nadam se Font preuzima. A budući da ćemo vjerovatno već u novembru znati novog predsjednika imaće dovoljno vremena da se pripremi do ljeta.
I dajte molim vas kakav Marcelo Gallardo. Nikakve razlike ne bi bilo. Sažvakala bi ga svlačionica brže nego Setiena. Uostalom vidjeli smo svi kako se Tata Martino fino proveo u Europi.
To smo pisali nakon Rome, odtad prošle još dvije godine, u međuvremenu se se desili Liverpul i Bajern, nogirana dva trenera , a Barto i dalje jaše dok raja prica price "on je bivši, dani su mu odbrojani"

kako da ne. Barto se očito ne smatra bivšim, dok šutira starog a danas dovodi novog trenera

to ne rade ljudi ciji su dani odbrojani.
Vjerovatno ce zaganjati Neymara i time ponovo zaluditi svjetinu.
-
Evander
- Postovi: 16474
- Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la Evander » 17 avg 2020, 16:12
Sretno Kumanu, trebat ce mu puno srece.
Jedna od vecih legendi kluba, nadam se da ga nece tek tako potrositi i baciti.
-
let3
- Postovi: 31808
- Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la let3 » 17 avg 2020, 16:14
Evander je napisao/la: ↑17 avg 2020, 16:12
Sretno Kumanu, trebat ce mu puno srece.
Jedna od vecih legendi kluba, nadam se da ga nece tek tako potrositi i baciti.
Ne treba žaliti Koemana, kad ga za pola godine šutnu ko kera.
Zna gdje je došao , u kakvim okolnostima i ko ga je doveo

Trenutno korisnika/ca: Sport90 i 10 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []