FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA 2

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Može li FK Sarajevo proći FC Milsami i tako se plasirati u 2. pretkolo Konferencijske Lige?

Da
141
67%
Ne
69
33%
 
Ukupno glasova: 210

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 24 mar 2021, 00:11

ajdohordas je napisao/la:
24 mar 2021, 00:00
Velika enigma je za mene ovaj Zinedin...
Ja se vrlo dobro sjecam kad je tek dosao i u onih par pripremnih ovdje se uveliko pisalo kako ce se Rahman dobro oznojiti da zauzme prvih 11 pored njega. Ne znam sta mu se desava, ali ja i dalje mislim da u njemu ima kuveta.
Od kako je došao bio je loš. Nema nijednu kvalitetnu utakmicu uključujući i prijateljske kod nas. Pratim ga sa pažnjom od kako je došao i uvijek me je razočarao. Dobar šut iz slobodnjaka meni nije bitan.
Mene fascinira i pomalo nervira tolika vjera navijača u njega i tolika žudnja za njegovu šansu, iznova i iznova a svaki ALI SVAKI put razočara i smeta na terenu.

Jedina greška koju zamjerim Sport.Koord./treneru je njegov angažman i to otkup ugovora. Hej otkupiti ugovor za igrača koji ti nije nikako ni igrao.

Okačiti mačku o rep priču:
Proigraće. Kako kad nije nikad ni igrao?
Privatni problemi. I da su bili, prošli su, on još gori.
Ne dobija šansu. Ne zaslužuje je.
Kako da se pokaže u 15 minuta kad ganjaš rezultat. Velika glupost.

Trom, spor, bezvoljan, bez energije, loša fizička sprema. Ono što on može u svom maximumumu je nivu trenutnog Radovca, i to kad se baš potrudi, spremi, dobije volju i nađe negdje energije.
Zadnja izmjena: BordoSarajevo, dana/u 24 mar 2021, 00:14, ukupno mijenjano 1 put.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 24 mar 2021, 00:14

Bliži se kraj marta, ima li išta od tog sastanka sa Mandićem u vezi stadiona ??

ajdohordas
Postovi: 3902
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 24 mar 2021, 00:15

BordoSarajevo je napisao/la:
24 mar 2021, 00:11
ajdohordas je napisao/la:
24 mar 2021, 00:00
Velika enigma je za mene ovaj Zinedin...
Ja se vrlo dobro sjecam kad je tek dosao i u onih par pripremnih ovdje se uveliko pisalo kako ce se Rahman dobro oznojiti da zauzme prvih 11 pored njega. Ne znam sta mu se desava, ali ja i dalje mislim da u njemu ima kuveta.
Od kako je došao bio je loš. Nema nijednu kvalitetnu utakmicu uključujući i prijateljske kod nas. Pratim ga sa pažnjom od kako je došao i uvijek me je razočarao. Dobar šut iz slobodnjaka meni nije bitan.
Mene fascinira i pomalo nervira tolika vjera navijača u njega i tolika žudnja za njegovu šansu, iznova i iznova a svaki ALI SVAKI put razočara i smeta na terenu.

Jedina greška koju zamjerim Sport.Koord./treneru je njegov angažman i to otkup ugovora. Hej otkupiti ugovor za igrača koji ti nije nikako ni igrao.

Okačiti mačku o rep priču:
Proigraće. Kako kad nije nikad ni igrao?
Privatni problemi. I da su bili, prošli su, on još gori.
Ne dobija šansu. Ne zaslužuje je.
Nema on ništa od tih 15 minuta kad ganjaš rezultat. Velika glupost.
Ma nije brate ovako bio los kada je dosao nemoj zezat. Znas da je imao dobrih poteza i sad ti kazem pisalo se ovdje uveliko da ce se izborit za prvih 11.
A znamo i da su navijace Sparte plakali za njim po komentarima... nisu ljudi valjda debili da placu za ovakvim propalitetom ako je ovakve partije pruzao i kod njih... :mrgreen:

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 24 mar 2021, 00:20

Zidan nije ni prvi a ni posljedni igrac koji se nije snasao.
Meni je jedino zao sto nije dobio priliku da igra, a opet valjda bolje Vinko zna koji je sa igracima dva puta dnevno, 3-4h na dan.

Mozda se ne trudi dovoljno dobro da bi stekao povjerenje da igra, mozda je fkt los toliko da ne moze dobiti ni 15 minuta.
Nzm, zao mi je jer je mali talenat i Sigurno da najbolje izdanje Zidana moze praviti razliku na terenu.

Cilj je titula, sa njim ili bez. Isti mi qurac, samo da na krsju budemo prvi.

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 24 mar 2021, 00:26

Bio dobar u kadetima i solidan u juniorima. Ima dobar šut i inteligenciju ali nema ono najbitnije bez čega ne možeš bit profesionalni fudbaler. Naveo sam iznad to.
Kakav je samo igrač bio Faris Handžić kod nas u oml.pogonu pa eno ga tek sad kao počeo malo igrat za Olimpik. Pojede većinu taj prelaz iz omladinskog fudbala u seniorski.

Sjećam se ja dobro kad je on došao i lijepljenja komentara čeha nešto tipa "škoda" što znači kao šteta, mada, on u Sparti nije ni dobio priliku neku. Iskreno, bilo mi je drago kad je došao iako nisam bio fasciniran. Pratio ga na svakoj utakmici od početka, tj. kad god je igro i kad god je bio prenos a bilo je skoro uvijek. Uvijek LOŠ.

Ja još npr vjerujem u Milanovića da nije toliki flop iako je pokazao do sad da je više to nego pojačanje. Dok ti npr misliš vjerojatno da ga odma treba otjerat a Zinedinu dat šansu. Ja baš kontra tog :D
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

ajdohordas
Postovi: 3902
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 24 mar 2021, 00:41

BordoSarajevo je napisao/la:
24 mar 2021, 00:26
Bio dobar u kadetima i solidan u juniorima. Ima dobar šut i inteligenciju ali nema ono najbitnije bez čega ne možeš bit profesionalni fudbaler. Naveo sam iznad to.
Kakav je samo igrač bio Faris Handžić kod nas u oml.pogonu pa eno ga tek sad kao počeo malo igrat za Olimpik. Pojede većinu taj prelaz iz omladinskog fudbala u seniorski.

Sjećam se ja dobro kad je on došao i lijepljenja komentara čeha nešto tipa "škoda" što znači kao šteta, mada, on u Sparti nije ni dobio priliku neku. Iskreno, bilo mi je drago kad je došao iako nisam bio fasciniran. Pratio ga na svakoj utakmici od početka, tj. kad god je igro i kad god je bio prenos a bilo je skoro uvijek. Uvijek LOŠ.

Ja još npr vjerujem u Milanovića da nije toliki flop iako je pokazao do sad da je više to nego pojačanje. Dok ti npr misliš vjerojatno da ga odma treba otjerat a Zinedinu dat šansu. Ja baš kontra tog :D
I za Milanovica mislim da nije pokazao puni potencijal. I tu se slazem sa tobom i njega bi cekao jos malo.
Onaj koga bi se ja rijesio je Heba, Dzafic, Hodzic, Jukic i mozda Krle ili da mu se da neka funkcija u klubu, al realno on tesko da moze dati vise bilo kakav doprinos nasoj igri.

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6442
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la JavierBosnia » 24 mar 2021, 00:55

Puno se pljuje Hadzica ovdje. Previse.
Napustili nas Rahmanovic i Tatar
Dosli Varesanovic, Kanuric, Cmiljanic, Mesanovic + produzeni Oremus, Milicevic, Dupovac

Sta vi ocekujete? Zamjene su dobre. Pa i Ajax kad proda pola tima, ne dovede igrace iste kvalitete. I normalno je sve i da dovedes igraca priblizne kvalitete da se nece uklopiti jedan period.

To sto se vi igrate master lige na pesu je druga stvar. Da treba napredovati u svim stvarima. Da, treba. Ali nemamo mi taj domet jos kako neki misle
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Covid19
Postovi: 449
Pridružen/a: 14 jan 2021, 02:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Covid19 » 24 mar 2021, 01:35

Samozdravlje je napisao/la:
23 mar 2021, 18:45
Olli je napisao/la:
23 mar 2021, 18:13
slika

Za castiti si. Mustuluk vrijedan penzije. Samo da COVID prodje :kafa:
Casti ti slobodno. Necu ti ja nista :rol:

Samozdravlje
Postovi: 7811
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 24 mar 2021, 01:48

Antikloc je napisao/la:
23 mar 2021, 18:12


:D :urnebes: Ogromne cifre :urnebes:
Ljudi koji igraju za FCS su u rangu kasirki Binga !! Imamo par momaka Mali Pape i Mesanovic u rangu malo jaceg baustelca. Namjerno ne koristim izraz fudbaleri. Fudbaler kad platu dobije,ljudima srce zatrokira,zene gube menstruaciju,djeci se usta iskrive !! Zadnji fudbaler koji je igrao za Sarajevo je Elvir Baljic. Ovo je buranija ,sitno smeche !! A u odnosu na to su i rezultati !! Neko s ovim jadno placenim jadovima ,hoce grupe !! :mrgreen:
Qurac ,sine !! Prvo pare,pa onda muzika !!

Nama je ova godina sto se tice napretka propala i da osvojimo titulu. Greske su napravljene prije 1,5 godina i produzenja ugovora 6-7 igraca, koji mogu dobro igrati u Zrinjskom,Borcu,MDK i sl. ekipama. Dvojac koji je otisao je nosio ekipu i klub se uljuljao. Milanovic je tipican primjer, on ce u Borcu biti vrh, ali u FKS ne. Vidjet cemo kako ce se SD i SS ponasati kad su u pitanju igraci kojima isticu ugovori, ne male pare uzimaju, a davno prosli zenit.
Te pare od 6-ce uloziti u 2 dobra krila i d.beka. Oremus kao alternativa tom beku i Andreju, bit ce na z.veznom ok, obzirom da ce Andrej vjerovatno vani traziti selameta. Imamo mi solidnu osnovu u: Kova,Mirko,Milicevic,Pidro,Andrej,Fanimo,TSS,Mesanovic i na tu ekipu dodati 3-jicu. Samo ne dovoditi nikad vise neke za "klupu".
Imamo mi za klupe:Dizdarevic,Kanuric,Salcin,Dal,F.Hodzic,Ramic,Besic(?),Dupovac,Handzic(?),Jukic,Kurdic,Pejovic,Cmiljanic(?)..
Ako pogrjesimo u sljedecem prelaznom roku, tesko cemo do grupa Evrope(3). Znam oa Titula je bitna radi 75-godisnjice.
Tacno je da bez para, nema muzike.
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Samozdravlje
Postovi: 7811
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 24 mar 2021, 01:53

Covid19 je napisao/la:
24 mar 2021, 01:35

Casti ti slobodno. Necu ti ja nista :rol:

Mojne Ti Titati, dugujes Husrefu,forumasima i meni dernek sa H.Beslicem za DK :urnebes:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 24 mar 2021, 02:02

slika

Otkud Ledesma s Namom?
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Covid19
Postovi: 449
Pridružen/a: 14 jan 2021, 02:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Covid19 » 24 mar 2021, 02:07

Samozdravlje je napisao/la:
24 mar 2021, 01:53
Covid19 je napisao/la:
24 mar 2021, 01:35

Casti ti slobodno. Necu ti ja nista :rol:

Mojne Ti Titati, dugujes Husrefu,forumasima i meni dernek sa H.Beslicem za DK :urnebes:
Za vas moze uvjek. A usrefu kita.

Samozdravlje
Postovi: 7811
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 24 mar 2021, 02:11

Covid19 je napisao/la:
24 mar 2021, 02:07
Samozdravlje je napisao/la:
24 mar 2021, 01:53
Covid19 je napisao/la:
24 mar 2021, 01:35

Casti ti slobodno. Necu ti ja nista :rol:

Mojne Ti Titati, dugujes Husrefu,forumasima i meni dernek sa H.Beslicem za DK :urnebes:
Za vas moze uvjek. A usrefu kita.
:urnebes: Naci cu post, samo ne znam nick :urnebes: Maskirao si se :urnebes: :wave:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5928
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 24 mar 2021, 02:16

Sellam mom jaranu samozdravlje, ja razumijem da ce se desavat da prokockamo napravit taj mravlji korak naprijed sto se tice igraca ugovora itd, al i ako to ne uradimo TITULA SE MORA UZIMAT i onda radit na analizi i odklanjat greske koje imamo. Nekad moras i pogrjesit da bi naucio nije moguce da uvjek donosis ispravne odluke, ali TITULU NESMIJE NIKO IZGUBIT NI POD RAZNO, jer sam ubjedjen ako uspjednemo 10 x uzastopno uzet titulu (pomogucnosti i kup) da cemo napravit iskorak prvo u AKADEMI jer ce rezultati u seniorskom takmicenju tjerat da se tamo bolje radi jer ce jednostavno zahtjevat od akademije vecu ivalitet, takodje ako uspijemo bit 10 godina uzastopno sampioni napravice se iskorak u evropi (grupa lige prvaka ili lige evrope) samim tim to ce dovest do prodaje nasih igraca za vise pare i pocetak povratka investitoru novca koji je ulago.

TITULA I SAMO TITULA

Covid19
Postovi: 449
Pridružen/a: 14 jan 2021, 02:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Covid19 » 24 mar 2021, 02:23

Samozdravlje je napisao/la:
24 mar 2021, 02:11
Covid19 je napisao/la:
24 mar 2021, 02:07
Samozdravlje je napisao/la:
24 mar 2021, 01:53



Mojne Ti Titati, dugujes Husrefu,forumasima i meni dernek sa H.Beslicem za DK :urnebes:
Za vas moze uvjek. A usrefu kita.
:urnebes: Naci cu post, samo ne znam nick :urnebes: Maskirao si se :urnebes: :wave:
Presvuko me admin :rol: :rol:

Samozdravlje
Postovi: 7811
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 24 mar 2021, 02:31

Pantelija je napisao/la:
24 mar 2021, 00:01

Jel te ko sta pitao?
Jesi to ti neki policajac? Sendvičar? Noj?
Eto ti si zanimljiv... ko vinkova taktika i igra zadnjih 5 tekmi

Priznaj da si opusteno gledao Sarajevo dok su tu bili Rahman i onaj drugi. Cinilo se da imamo sirinu, a sad strepimo od posljednjeplasiranog, kojeg MDK otrese. Zadnjih 15 minuta 5-ca stranaca na terenu, a mi se bunkerisemo i drhtio za 3 boda. I ja mislim da ce Titula biti bordo,ali ova godina do sada je za zaborav.
Vinko mozda i ima krivice,ali koordinator ili SD treba gledati godinu dana unaprijed. Ovaj roster sto imamo danas je malo iznad PL BiH.
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Samozdravlje
Postovi: 7811
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 24 mar 2021, 02:34

Covid19 je napisao/la:
24 mar 2021, 02:23
Samozdravlje je napisao/la:
24 mar 2021, 02:11
Covid19 je napisao/la:
24 mar 2021, 02:07


Za vas moze uvjek. A usrefu kita.
:urnebes: Naci cu post, samo ne znam nick :urnebes: Maskirao si se :urnebes: :wave:
Presvuko me admin :rol: :rol:
Dobro,onda ako sad osvojimo onda castis Musiju,menadzera Mesanovica, Adziju i par forumasa. :urnebes:
Moze, pa jah :njanjanja:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Covid19
Postovi: 449
Pridružen/a: 14 jan 2021, 02:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Covid19 » 24 mar 2021, 02:44

Samozdravlje je napisao/la:
24 mar 2021, 02:34

Dobro,onda ako sad osvojimo onda castis Musiju,menadzera Mesanovica, Adziju i par forumasa. :urnebes:
Moze, pa jah :njanjanja:
Mogu svi ali bez adzije. On nas je yebo da valja.

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 24 mar 2021, 04:59

Ahmoveliki je napisao/la:
23 mar 2021, 22:35
Mosa noDze Uscuplic!
Mane Cencali!
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Ahmoveliki
Postovi: 1099
Pridružen/a: 21 feb 2020, 08:44
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Ahmoveliki » 24 mar 2021, 05:34

Denchi je napisao/la:
24 mar 2021, 04:59
Ahmoveliki je napisao/la:
23 mar 2021, 22:35
Mosa noDze Uscuplic!
Mane Cencali!
:rol:

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: perodeformero i 21 gost.