BH fudbal je puno vise od boda protiv Francuske sto ce se nazalost i pokazati
Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)
BH fudbal je puno vise od boda protiv Francuske sto ce se nazalost i pokazati
Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)
FRA 9b 5u
FIN 5b 3u
UKR 5b 5u
BIH 2b 3u (s tim da nemamo francuze, samo 2x KHZ 2x UKR i FIN).
Ako sve uzmemo uz jos jedan kiks FRA, prvi smo
Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)
Sergej je gospodin, nema kod njega guranja, a ti nastavi se truditi da te admin prepozna, pa mozda jednog dana postanes i dopisnik snsdsportsport portala.harden je napisao/la: ↑04 sep 2021, 22:18Sjajan kontra argument onom sto sam ja napisao. Mozda bi ti mogao progurati koga svog u Sergejevu repku pa ti on bolji.
Ovo je jadno i nikakav nacin za borbu protiv saveza. Mogao je i na forum doci i prozivati, da mu se nesto radi zasukao bi rukave i pripremio se za repku, a ovako lik voda samo kerove po parku.
- akisarajevo92
- Postovi: 19198
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
- Kontakt:
Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)
poveli protiv j3benog Kuvajta i odmah svi ismijavaju Begovica i Barbareza, kako ih je lako kupiti
Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)
Ne valja Asmir, ne valja Sergej, valja Vico i menadzerska repka koja na okupljanima nosi poklone porodicama i prijateljima.
Bosnjo, prije ce deset metara u supak vec cenat u glavu.
- BoixosNois1899
- Postovi: 12612
- Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
- Kontakt:
Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)
FC Grizzlies
- feniksptica
- Postovi: 19106
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
- Kontakt:
Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)
Hajde eto kad se zadovoljamo da ono sto Saasa radi i zna i kad to smatramo odlicnim OKE. Koji rad Saveza..napisao sam vec iskorstio sliku stadiona i slabu popunjenost kojoj je ipak glavni uzrok nesto drugo i to je to.killafrommanilla je napisao/la: ↑04 sep 2021, 22:17Sasa vjerovatno kad zaboravi sve sto zna o bh. fudbalu i fudbalu uopce, ce znati vise od tebe. U sustini, zar nije novinarski posao ukazivati na ovakav rad Saveza?feniksptica je napisao/la: ↑04 sep 2021, 22:09Stavljajuci an staranu Begovica sad..ja ne znam ko Sasi Ibrulju slaga da je on bitan i neki faktor. Covjek misli da je Tito za fudbal a qurcu ne valja
Druga stvar je sto je on tebi mrzak, to je tvoj licni stav. Svaki podcast su on i Ica odlicno odradili, i puno stvari bi mogao nauciti kad bi samo malo slusao.
Ovo ti je tek presmijesno i nigdje veze. Nit poznajem covjeka nit ista da bih imao neki svojstav o njemu kao covjeku. Sve sto se napise smatra se na to kako radi i kako se ponasa u tom svom poslu.
BOT (ponude u inbox)
Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)
Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)
Pa nadam se da ne mislis kako on nije mogao tu upasti isto tako, samo sto nece. Da je dosao rekao dajte mi bilo koju mladju selekciju da vodim dobio bi je naredni dan, samo sto lik hoce odmah da bude selektor A repke sto je meni jadno.
Da se razumijemo, on je meni jedan od najdrazih reprezentativaca kako postoji ova drzava, ovaj savez je smece, lopovi i sta se sve jos moze reci, ja APSOLUTNO ne podrzavam ovu garnituru ljudi.
Isto tako ne podrzavam ni ovo prozivanje po drustvenim mrezama jer tako nije nista bolji od nas sto s.eremo po forumu.
Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)
Eh kad smo se ložili da će nam ga Hrvati ukrasti, eto i njega u m:tel ligu brzo
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!
Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)
Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)
Gdje sam ja to rekao?
Pogresno je vrijeme, mjesto i nacin na koji kritikuju jer nisu rekli nista sto 90% raje vec nezna.
Ovo nece rijesiti nista, samo ce stviriti gnjev vise prema njima nego prema reprezentaciji.
Za sve postoji pravi nacin da se rijesi. Ko gram mozga ima jasno mu je da ovo nije nacin.
- feniksptica
- Postovi: 19106
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
- Kontakt:
Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)
Najboljih 11 koje je Petev izveo u Francuskoj i on bi izveo isti sastav i to je to. Moze on sad psiat sta hoce al to je jedina istina
BOT (ponude u inbox)
Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)
Vrančić, Prcić, Jajalo, Šarić i za golmana Kovačević.
Siguran sam da bi ovi igrači značajno unaprijedili našu igru.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ajaca, ArtemisFowl, Atlanta, atomac123, bavariapivo, Bosnjo22, CAGarfia, CHR, Confiance, DanijelTZ, delko, ELDIABLO20, enobarca, farenhajt, feniksptica, Frankie, GrbavicaHrammm, HariTz, Hazre, Helemnejse, Iniesta12, invincible1921, J1897, jasmin10, JimmyPage, KockarVicin007, kovac, LeCoq, Lynx, Majstorinho, MaroonBjelave, nebeskasila, PeppermintSA, RajvoSa89, rossonero85, s4mke, SanaBosna, Shategabri, Shevko, Sheyi, signalidunapark, soccerfan, StevieG8, Venom, VensanKasel, Xaniesta i 371 gost.












