FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

padobranac1978
Postovi: 1441
Pridružen/a: 14 nov 2010, 11:56
Lokacija: Čekrčići
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la padobranac1978 » 25 jan 2011, 20:42

Mourinhokilledbarca je napisao/la:ovo je samo pocetak onoga sto slijedi dusmanima najveceg kluba u BiH :evil: :lol: 8-)
promijeni potpis ;)
MI SLAVIMO TITULE NA GLAVNOM SKVERU
I IMAMO ULICU PO FUDBALERU!

Avatar
FK Sarajevo
Postovi: 2240
Pridružen/a: 21 jan 2009, 19:14
Lokacija: Bosanska Krajina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FK Sarajevo » 25 jan 2011, 20:44

Ovo je nacin da me usrece :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .Hvala Bogu da smo se i Zvaljka rijesili,a u cetvrtak cemo ako Bog da dobiti i prva pojacanja :) ,svaki dan sve pozitivnije,svaka cast predsjednice.
Mi smo divovi svako nam je plijen nas je cijeli svijet u bordo obojen
Jedna si jedina,moja domovina.
Jedna si jedina,BOSNA I HERCEGOVINA!!!

Avatar
FK Sarajevo
Postovi: 2240
Pridružen/a: 21 jan 2009, 19:14
Lokacija: Bosanska Krajina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FK Sarajevo » 25 jan 2011, 20:46

padobranac1978 je napisao/la:
Mourinhokilledbarca je napisao/la:ovo je samo pocetak onoga sto slijedi dusmanima najveceg kluba u BiH :evil: :lol: 8-)
promijeni potpis ;)
Ostao ti jos samo Alihodzic :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
Mi smo divovi svako nam je plijen nas je cijeli svijet u bordo obojen
Jedna si jedina,moja domovina.
Jedna si jedina,BOSNA I HERCEGOVINA!!!

Avatar
Dirk
Postovi: 1217
Pridružen/a: 13 jan 2010, 11:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dirk » 25 jan 2011, 20:51

Ljudi Alihodzic nije zasposlenik kluba, on samo drzi nas racun ali Rizvanovic ce to rijesiti na drugi nacin, a Alihodzicu cemo ostaviti onaj blokirani racun haha neka ga u grob ponese :lol: :lol:
Rafa Benitez : " Ja sam jedan celavi idiot, koji je dosao na svijet da bi se igrao sa velikim klubovima i od njih napravio nizerazredne. Do sada sam vodio dva takva kluba, Liverpool i Inter i uspio sam u namjeri da ih dobro upropastim."

ekii
Postovi: 521
Pridružen/a: 16 sep 2010, 16:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ekii » 25 jan 2011, 21:15

miky_hz je napisao/la:“Ništa vam konkretnije ne mogu reći. Sve će biti jasnije sutra u toku dana. Samo ću reći da se radi o kvalitetnom igraču-strancu. On bi trebao biti vrhunsko pojačanje,jer smo dobili vrhunske preporuke. U svakom slučaju taj igrač ne dolazi na probu. Sutra ću nastaviti razgovore i sa ostalim igračima”, rekao nam je Hadžialagić.


da nije Daliba ?




slika slika slika

Avatar
aS_Roma
Postovi: 2386
Pridružen/a: 11 avg 2010, 10:36

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la aS_Roma » 25 jan 2011, 21:15

paaaaaaaa HVALAAAAAAAAAAAAA BOGU VISE !!!

jooooooj srece ljudi moji gazimo krupnim i sigurnim koracima naprijed !!!

Sad jos ove igrace fino dovesti i srediti ekipu pa u Antaliji se maximalno spremiti da pregazimo ove sezone sve !
Iako ako zavrsimo na mjesto koje vodi u Europu i nije lose ... samo da krenemo fino.

Sad ostaje velik zal za bodovima na Kosevu protiv Drine (-2), Borac mogli smo minimalno uzeti bod (-1)
a, od gostovanja ... Gradacac (-2), Prijedor (-2) ... to je 7 sigurni bodova izgubljeni :x šteta al sta je tu je ...

U NOVIIII BOJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ

Avatar
Dirk
Postovi: 1217
Pridružen/a: 13 jan 2010, 11:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dirk » 25 jan 2011, 21:25

Uh ako ovo bude tacno za pojacanje kako se prica ima da se pojedincima pripisa opasno :lol:
Rafa Benitez : " Ja sam jedan celavi idiot, koji je dosao na svijet da bi se igrao sa velikim klubovima i od njih napravio nizerazredne. Do sada sam vodio dva takva kluba, Liverpool i Inter i uspio sam u namjeri da ih dobro upropastim."

Avatar
aS_Roma
Postovi: 2386
Pridružen/a: 11 avg 2010, 10:36

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la aS_Roma » 25 jan 2011, 21:26

dug je 4 miliona km ... a, ako se dobije ti 10 miliona ... ostaje znaci 6, a sa tim parama u ovoj futavoj ligi moze svasta uraditi

johnnyHZ
Postovi: 1584
Pridružen/a: 11 jun 2009, 10:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la johnnyHZ » 25 jan 2011, 21:26

Dirk je napisao/la:Uh ako ovo bude tacno za pojacanje kako se prica ima da se pojedincima pripisa opasno :lol:
jos uz pojacanje akd PETICA uleti :D ko kec na desetku :D a pred stecajem bili :oops: :oops:
Nisam u situaciji da mogu birati utakmice,ali i da jesam nikad ne bih odlučio da propustim neko od reprezentativnih okupljanja.Istina, Atlanta je daleko i razumijem ukoliko igrači ne mogu doći,ali ja ću se uvijek odazvati",-Ibrahim Šehić

padobranac1978
Postovi: 1441
Pridružen/a: 14 nov 2010, 11:56
Lokacija: Čekrčići
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la padobranac1978 » 25 jan 2011, 21:27

Dirk je napisao/la:Uh ako ovo bude tacno za pojacanje kako se prica ima da se pojedincima pripisa opasno :lol:
e dobro,fino smo se nasalili na nasem forumu :lol: ako bude onaj golman ;) strasno...
MI SLAVIMO TITULE NA GLAVNOM SKVERU
I IMAMO ULICU PO FUDBALERU!

Avatar
Dirk
Postovi: 1217
Pridružen/a: 13 jan 2010, 11:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dirk » 25 jan 2011, 21:29

Uostalom ne trebaju nam pojacanja , BALJAK DOBIO NOGU :lol: :lol:

Vec se nazire invazija Hordi u zenicu 8-)
Rafa Benitez : " Ja sam jedan celavi idiot, koji je dosao na svijet da bi se igrao sa velikim klubovima i od njih napravio nizerazredne. Do sada sam vodio dva takva kluba, Liverpool i Inter i uspio sam u namjeri da ih dobro upropastim."

Avatar
molotovljev
Postovi: 2301
Pridružen/a: 24 jan 2011, 11:26
Lokacija: Sarajevo

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la molotovljev » 25 jan 2011, 21:38

Dolaze bolji dani.. INSTITUCIJA
F.K.SARAJEVO

Avatar
Dirk
Postovi: 1217
Pridružen/a: 13 jan 2010, 11:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dirk » 25 jan 2011, 21:40

Ne radujte se previse kazu da je Baljak vec uplatio kurs engleskog jezika da bi se mogao prijaviti na ovaj konkurs :lol: :lol: :lol: :lol:
Rafa Benitez : " Ja sam jedan celavi idiot, koji je dosao na svijet da bi se igrao sa velikim klubovima i od njih napravio nizerazredne. Do sada sam vodio dva takva kluba, Liverpool i Inter i uspio sam u namjeri da ih dobro upropastim."

formance
Postovi: 2066
Pridružen/a: 09 jan 2009, 18:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la formance » 25 jan 2011, 21:40

Utorak kad je otiš'o Baljak !
"I think for me the most talented of all times was Rios. But unfortunately he doesn't want to continue his tennis career, because when it's too easy for you, then it's boring. For me, tennis is not so easy" - Marat Safin

Profesionalnitenis.com

Avatar
miky_hz
Postovi: 22532
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 25 jan 2011, 21:42

Hajmo svi danas nam je divan dan, divan dan,divan dan Nihad Baljak otjeran, otjeran, otjeran :lol:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
ado-hz
Postovi: 3881
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 25 jan 2011, 21:43

Ko u četvrtak slijeće na Koševo? Argentinac, Brazilac ili...

Večeras je održana redovna sjednica Upravnog odbora FK Sarajevo. Ono što smo uspjeli saznati od sportskog direktora Sarajeva Edima Hadžialagića jeste da bi bordo tim u četvrtak, dakle za dva dana trebao dobiti najveće ovosezonsko pojačanje.

“Ništa vam konkretnije ne mogu reći. Sve će biti jasnije sutra u toku dana. Samo ću reći da se radi o kvalitetnom igraču-strancu. On bi trebao biti vrhunsko pojačanje,jer smo dobili vrhnske preporuke. U svakom slučaju taj igrač ne dolazi na probu. Sutra ću nastaviti razgovore i sa ostalim igračima”, rekao nam je Hadžialagić.

Još je bilo govora i o promjenama na rukovodećim pozicijama, ali Hadžilagić je i ovaj put ostao zatajan i rekao da će se sve saznati u toku sutrašnjeg dana. Ipak, saznajemo da Nihad Baljak više nije direktor koševskog premijerligaša, što će najviše obradovati simpatizere bordo boje.

Podsjetimo, Sarajevo je do sada pojačao Emir Obuća i Semir Đip, a pregovori se još vode sa Damirom Smajlovićem, a sa bordo timom trenira i Ajdin Maksumić.

spica
Postovi: 73
Pridružen/a: 28 mar 2010, 15:38
Lokacija: sjever
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la spica » 25 jan 2011, 21:44

i kad mi neko kaze utorak, nesretan dan... :mrgreen:
na sjeveru uvijek spica

padobranac1978
Postovi: 1441
Pridružen/a: 14 nov 2010, 11:56
Lokacija: Čekrčići
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la padobranac1978 » 25 jan 2011, 21:44

Dirk je napisao/la:Ne radujte se previse kazu da je Baljak vec uplatio kurs engleskog jezika da bi se mogao prijaviti na ovaj konkurs :lol: :lol: :lol: :lol:
[youtube][/youtube]

mogao ga je Baka besplatno poduciti :lol:
MI SLAVIMO TITULE NA GLAVNOM SKVERU
I IMAMO ULICU PO FUDBALERU!

Avatar
aS_Roma
Postovi: 2386
Pridružen/a: 11 avg 2010, 10:36

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la aS_Roma » 25 jan 2011, 21:46

padobranac1978 je napisao/la:
Dirk je napisao/la:Ne radujte se previse kazu da je Baljak vec uplatio kurs engleskog jezika da bi se mogao prijaviti na ovaj konkurs :lol: :lol: :lol: :lol:
[youtube][/youtube]

mogao ga je Baka besplatno poduciti :lol:
pa ja ne mogu da vjerujem gledao sam milion puta ovo i svaki put oplacem :lol: :lol: :lol: :lol:

padobranac1978
Postovi: 1441
Pridružen/a: 14 nov 2010, 11:56
Lokacija: Čekrčići
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la padobranac1978 » 25 jan 2011, 21:51

[youtube][/youtube]

evo jos jedna preporuka :lol:
MI SLAVIMO TITULE NA GLAVNOM SKVERU
I IMAMO ULICU PO FUDBALERU!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amcho1, Amidzaa, laznokrilo, PingoFTW i 12 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []