promijeni potpisMourinhokilledbarca je napisao/la:ovo je samo pocetak onoga sto slijedi dusmanima najveceg kluba u BiH![]()
![]()
FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
-
padobranac1978
- Postovi: 1441
- Pridružen/a: 14 nov 2010, 11:56
- Lokacija: Čekrčići
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
MI SLAVIMO TITULE NA GLAVNOM SKVERU
I IMAMO ULICU PO FUDBALERU!
I IMAMO ULICU PO FUDBALERU!
- FK Sarajevo
- Postovi: 2240
- Pridružen/a: 21 jan 2009, 19:14
- Lokacija: Bosanska Krajina
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ovo je nacin da me usrece
.Hvala Bogu da smo se i Zvaljka rijesili,a u cetvrtak cemo ako Bog da dobiti i prva pojacanja
,svaki dan sve pozitivnije,svaka cast predsjednice.
Mi smo divovi svako nam je plijen nas je cijeli svijet u bordo obojen
Jedna si jedina,moja domovina.
Jedna si jedina,BOSNA I HERCEGOVINA!!!
Jedna si jedina,moja domovina.
Jedna si jedina,BOSNA I HERCEGOVINA!!!
- FK Sarajevo
- Postovi: 2240
- Pridružen/a: 21 jan 2009, 19:14
- Lokacija: Bosanska Krajina
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ostao ti jos samo Alihodzicpadobranac1978 je napisao/la:promijeni potpisMourinhokilledbarca je napisao/la:ovo je samo pocetak onoga sto slijedi dusmanima najveceg kluba u BiH![]()
![]()
Mi smo divovi svako nam je plijen nas je cijeli svijet u bordo obojen
Jedna si jedina,moja domovina.
Jedna si jedina,BOSNA I HERCEGOVINA!!!
Jedna si jedina,moja domovina.
Jedna si jedina,BOSNA I HERCEGOVINA!!!
Re: FK Sarajevo
Ljudi Alihodzic nije zasposlenik kluba, on samo drzi nas racun ali Rizvanovic ce to rijesiti na drugi nacin, a Alihodzicu cemo ostaviti onaj blokirani racun haha neka ga u grob ponese

Rafa Benitez : " Ja sam jedan celavi idiot, koji je dosao na svijet da bi se igrao sa velikim klubovima i od njih napravio nizerazredne. Do sada sam vodio dva takva kluba, Liverpool i Inter i uspio sam u namjeri da ih dobro upropastim."
Re: FK Sarajevo
miky_hz je napisao/la:“Ništa vam konkretnije ne mogu reći. Sve će biti jasnije sutra u toku dana. Samo ću reći da se radi o kvalitetnom igraču-strancu. On bi trebao biti vrhunsko pojačanje,jer smo dobili vrhunske preporuke. U svakom slučaju taj igrač ne dolazi na probu. Sutra ću nastaviti razgovore i sa ostalim igračima”, rekao nam je Hadžialagić.
da nije Daliba ?
![]()
![]()
Re: FK Sarajevo
paaaaaaaa HVALAAAAAAAAAAAAA BOGU VISE !!!
jooooooj srece ljudi moji gazimo krupnim i sigurnim koracima naprijed !!!
Sad jos ove igrace fino dovesti i srediti ekipu pa u Antaliji se maximalno spremiti da pregazimo ove sezone sve !
Iako ako zavrsimo na mjesto koje vodi u Europu i nije lose ... samo da krenemo fino.
Sad ostaje velik zal za bodovima na Kosevu protiv Drine (-2), Borac mogli smo minimalno uzeti bod (-1)
a, od gostovanja ... Gradacac (-2), Prijedor (-2) ... to je 7 sigurni bodova izgubljeni
šteta al sta je tu je ...
U NOVIIII BOJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ
jooooooj srece ljudi moji gazimo krupnim i sigurnim koracima naprijed !!!
Sad jos ove igrace fino dovesti i srediti ekipu pa u Antaliji se maximalno spremiti da pregazimo ove sezone sve !
Iako ako zavrsimo na mjesto koje vodi u Europu i nije lose ... samo da krenemo fino.
Sad ostaje velik zal za bodovima na Kosevu protiv Drine (-2), Borac mogli smo minimalno uzeti bod (-1)
a, od gostovanja ... Gradacac (-2), Prijedor (-2) ... to je 7 sigurni bodova izgubljeni
U NOVIIII BOJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ
Re: FK Sarajevo
Uh ako ovo bude tacno za pojacanje kako se prica ima da se pojedincima pripisa opasno 
Rafa Benitez : " Ja sam jedan celavi idiot, koji je dosao na svijet da bi se igrao sa velikim klubovima i od njih napravio nizerazredne. Do sada sam vodio dva takva kluba, Liverpool i Inter i uspio sam u namjeri da ih dobro upropastim."
Re: FK Sarajevo
dug je 4 miliona km ... a, ako se dobije ti 10 miliona ... ostaje znaci 6, a sa tim parama u ovoj futavoj ligi moze svasta uraditi
Re: FK Sarajevo
jos uz pojacanje akd PETICA uletiDirk je napisao/la:Uh ako ovo bude tacno za pojacanje kako se prica ima da se pojedincima pripisa opasno
Nisam u situaciji da mogu birati utakmice,ali i da jesam nikad ne bih odlučio da propustim neko od reprezentativnih okupljanja.Istina, Atlanta je daleko i razumijem ukoliko igrači ne mogu doći,ali ja ću se uvijek odazvati",-Ibrahim Šehić
-
padobranac1978
- Postovi: 1441
- Pridružen/a: 14 nov 2010, 11:56
- Lokacija: Čekrčići
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
e dobro,fino smo se nasalili na nasem forumuDirk je napisao/la:Uh ako ovo bude tacno za pojacanje kako se prica ima da se pojedincima pripisa opasno
MI SLAVIMO TITULE NA GLAVNOM SKVERU
I IMAMO ULICU PO FUDBALERU!
I IMAMO ULICU PO FUDBALERU!
Re: FK Sarajevo
Uostalom ne trebaju nam pojacanja , BALJAK DOBIO NOGU
Vec se nazire invazija Hordi u zenicu
Vec se nazire invazija Hordi u zenicu
Rafa Benitez : " Ja sam jedan celavi idiot, koji je dosao na svijet da bi se igrao sa velikim klubovima i od njih napravio nizerazredne. Do sada sam vodio dva takva kluba, Liverpool i Inter i uspio sam u namjeri da ih dobro upropastim."
- molotovljev
- Postovi: 2301
- Pridružen/a: 24 jan 2011, 11:26
- Lokacija: Sarajevo
Re: FK Sarajevo
Ne radujte se previse kazu da je Baljak vec uplatio kurs engleskog jezika da bi se mogao prijaviti na ovaj konkurs

Rafa Benitez : " Ja sam jedan celavi idiot, koji je dosao na svijet da bi se igrao sa velikim klubovima i od njih napravio nizerazredne. Do sada sam vodio dva takva kluba, Liverpool i Inter i uspio sam u namjeri da ih dobro upropastim."
Re: FK Sarajevo
Utorak kad je otiš'o Baljak !
"I think for me the most talented of all times was Rios. But unfortunately he doesn't want to continue his tennis career, because when it's too easy for you, then it's boring. For me, tennis is not so easy" - Marat Safin
Profesionalnitenis.com
Profesionalnitenis.com
Re: FK Sarajevo
Hajmo svi danas nam je divan dan, divan dan,divan dan Nihad Baljak otjeran, otjeran, otjeran 
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".
Re: FK Sarajevo
Ko u četvrtak slijeće na Koševo? Argentinac, Brazilac ili...
Večeras je održana redovna sjednica Upravnog odbora FK Sarajevo. Ono što smo uspjeli saznati od sportskog direktora Sarajeva Edima Hadžialagića jeste da bi bordo tim u četvrtak, dakle za dva dana trebao dobiti najveće ovosezonsko pojačanje.
“Ništa vam konkretnije ne mogu reći. Sve će biti jasnije sutra u toku dana. Samo ću reći da se radi o kvalitetnom igraču-strancu. On bi trebao biti vrhunsko pojačanje,jer smo dobili vrhnske preporuke. U svakom slučaju taj igrač ne dolazi na probu. Sutra ću nastaviti razgovore i sa ostalim igračima”, rekao nam je Hadžialagić.
Još je bilo govora i o promjenama na rukovodećim pozicijama, ali Hadžilagić je i ovaj put ostao zatajan i rekao da će se sve saznati u toku sutrašnjeg dana. Ipak, saznajemo da Nihad Baljak više nije direktor koševskog premijerligaša, što će najviše obradovati simpatizere bordo boje.
Podsjetimo, Sarajevo je do sada pojačao Emir Obuća i Semir Đip, a pregovori se još vode sa Damirom Smajlovićem, a sa bordo timom trenira i Ajdin Maksumić.
Večeras je održana redovna sjednica Upravnog odbora FK Sarajevo. Ono što smo uspjeli saznati od sportskog direktora Sarajeva Edima Hadžialagića jeste da bi bordo tim u četvrtak, dakle za dva dana trebao dobiti najveće ovosezonsko pojačanje.
“Ništa vam konkretnije ne mogu reći. Sve će biti jasnije sutra u toku dana. Samo ću reći da se radi o kvalitetnom igraču-strancu. On bi trebao biti vrhunsko pojačanje,jer smo dobili vrhnske preporuke. U svakom slučaju taj igrač ne dolazi na probu. Sutra ću nastaviti razgovore i sa ostalim igračima”, rekao nam je Hadžialagić.
Još je bilo govora i o promjenama na rukovodećim pozicijama, ali Hadžilagić je i ovaj put ostao zatajan i rekao da će se sve saznati u toku sutrašnjeg dana. Ipak, saznajemo da Nihad Baljak više nije direktor koševskog premijerligaša, što će najviše obradovati simpatizere bordo boje.
Podsjetimo, Sarajevo je do sada pojačao Emir Obuća i Semir Đip, a pregovori se još vode sa Damirom Smajlovićem, a sa bordo timom trenira i Ajdin Maksumić.
-
padobranac1978
- Postovi: 1441
- Pridružen/a: 14 nov 2010, 11:56
- Lokacija: Čekrčići
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
[youtube][/youtube]Dirk je napisao/la:Ne radujte se previse kazu da je Baljak vec uplatio kurs engleskog jezika da bi se mogao prijaviti na ovaj konkurs![]()
![]()
![]()
mogao ga je Baka besplatno poduciti
MI SLAVIMO TITULE NA GLAVNOM SKVERU
I IMAMO ULICU PO FUDBALERU!
I IMAMO ULICU PO FUDBALERU!
Re: FK Sarajevo
pa ja ne mogu da vjerujem gledao sam milion puta ovo i svaki put oplacempadobranac1978 je napisao/la:[youtube][/youtube]Dirk je napisao/la:Ne radujte se previse kazu da je Baljak vec uplatio kurs engleskog jezika da bi se mogao prijaviti na ovaj konkurs![]()
![]()
![]()
mogao ga je Baka besplatno poduciti
-
padobranac1978
- Postovi: 1441
- Pridružen/a: 14 nov 2010, 11:56
- Lokacija: Čekrčići
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
[youtube][/youtube]
evo jos jedna preporuka
evo jos jedna preporuka
MI SLAVIMO TITULE NA GLAVNOM SKVERU
I IMAMO ULICU PO FUDBALERU!
I IMAMO ULICU PO FUDBALERU!
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.
