Pa na prvu kada sam vidio naslov kae izvadili zastavu Rusije da provociraju, wtf, to ko da su naši 92 u Barceloni izvadili srpsku trobojku da provociraju Olimpijski Komitet Norveške. Sad mi je jasnije.
Kakvi mentoli, grob te ****.
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Bas to.
Trenutno korisnika/ca: alacious, Balorda, CAGarfia, dena24, edin139, Frankie, Goalgetter, HariTz, hurem, Iniesta12, KockarVicin007, kontra, legendarnadruga, nastrojeni21, nerkolfc, Principatus, SanaBosna, Sheyi, Sveti i 169 gostiju.