Moderatori/ce: TaRgEt_ ,Monolog ,ribery ,_dreamer_ ,insider
Arvid
Postovi: 24106 Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:
Post
Postao/la Arvid » 16 nov 2021, 22:20
Zadnja izmjena:
Arvid , dana/u 16 nov 2021, 22:21, ukupno mijenjano 1 put.
I found freedom. Losing all hope was freedom.
sljivo
Postovi: 13801 Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:
Post
Postao/la sljivo » 16 nov 2021, 22:20
Fino igramo, u odnosu na ind. kvalitet ovo.je odlicno
Tekashi
Postovi: 17041 Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:
Post
Postao/la Tekashi » 16 nov 2021, 22:21
Jao da je usla...
Ma ofsajd
Zadnja izmjena:
Tekashi , dana/u 16 nov 2021, 22:22, ukupno mijenjano 1 put.
al...
Postovi: 3565 Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:
Post
Postao/la al... » 16 nov 2021, 22:21
"Ko ne skače mrzi Bosnu..." 'bem ti repertoar više
delinjo
Postovi: 21775 Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:
Post
Postao/la delinjo » 16 nov 2021, 22:22
Trpaj bogalje
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!
RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF
Captain4
Postovi: 9114 Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:
Post
Postao/la Captain4 » 16 nov 2021, 22:22
Bejha je u Braziluuuu
"We need to suffer. And we need to fight."
Arvid
Postovi: 24106 Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:
Post
Postao/la Arvid » 16 nov 2021, 22:22
VIDEO
I found freedom. Losing all hope was freedom.
ElCartel11
Postovi: 13439 Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:
Post
Postao/la ElCartel11 » 16 nov 2021, 22:22
Oh kmoooon
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.
BOSANSKA KRAJINA!
Justin
Postovi: 11675 Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:
Post
Postao/la Justin » 16 nov 2021, 22:23
sljivo je napisao/la: ↑ 16 nov 2021, 22:20
Fino igramo, u odnosu na ind. kvalitet ovo.je odlicno
Bas to.
I bolje da izgube da Finci ne idu u baraz.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜
JonSnow
Postovi: 5426 Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:
Post
Postao/la JonSnow » 16 nov 2021, 22:23
Aj bar nordijski Grci ne idu dalje.
"...njegovo kultno Bilino polje — a prije njega stara Blatuša — sa svih dvadeset hiljada ljutih metalaca, ložača i kovača na tribinama bili su naša najgora nedjeljna noćna mora."
Sainz55
Postovi: 74 Pridružen/a: 13 nov 2021, 14:26
Kontakt:
Post
Postao/la Sainz55 » 16 nov 2021, 22:23
Kako hejteri nadolaze na svoje. Volim Te Bosno !
let3
Postovi: 31814 Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:
Post
Postao/la let3 » 16 nov 2021, 22:23
Ove defanzivce Hadzikadunic, Kovacevic, Susic i ostala precjenjena gowna - protjerati trajno iz selekcije.
Swanfilter
Postovi: 841 Pridružen/a: 25 dec 2018, 12:39
Kontakt:
Post
Postao/la Swanfilter » 16 nov 2021, 22:23
Tri stvari.
Nadam se da je Pjanic vidio onu loptu Prcica u prvih 20 min. Od Pjanica je nisam vidio godinama.
Susic je doktor nauka za Civica. Al tu su godine.
Menalo zasluzuje mnogo, mnogo vise paznje ...
Meraak1921
Postovi: 3278 Pridružen/a: 17 mar 2021, 09:47
Kontakt:
Post
Postao/la Meraak1921 » 16 nov 2021, 22:23
Vicina repka je igrala jucer, kazu da je slavio sa Dodom.. sta drugo reci
BenWhite
Postovi: 2583 Pridružen/a: 28 okt 2021, 19:23
Kontakt:
Post
Postao/la BenWhite » 16 nov 2021, 22:24
Precijenio sam ovu ekipu,
mislim da je Luksembrug ipak jači.
41:34
Arvid
Postovi: 24106 Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:
Post
Postao/la Arvid » 16 nov 2021, 22:24
Ma čist ofsajd, zayebo nas sudija opet **** maaaaaaaaaamu.
I found freedom. Losing all hope was freedom.
ANamelessGhoul
Postovi: 1401 Pridružen/a: 10 apr 2020, 04:08
Kontakt:
Post
Postao/la ANamelessGhoul » 16 nov 2021, 22:24
Hahahahah hajmo svima aplauz. Zasluzili su to nasi majstori
Machak
Postovi: 3454 Pridružen/a: 05 nov 2019, 13:30
Kontakt:
Post
Postao/la Machak » 16 nov 2021, 22:24
Fake taxi, ovaj rusi u baraz a tamo su i real rusi, inace zestok baraz ove godine.
Mjau !
Tekashi
Postovi: 17041 Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:
Post
Postao/la Tekashi » 16 nov 2021, 22:24
Bosna je sampion ooooo
zaostrog
Postovi: 1791 Pridružen/a: 11 nov 2021, 23:34
Kontakt:
Post
Postao/la zaostrog » 16 nov 2021, 22:25
Ovo je smiješna igra. Pokušavali trkom da nadoknadimo, a zapravo NIŠTA smisleno nismo odigrali. Nema ovdje kvaliteta da se igra bolje od ovog nivoa, pa vi pljujte Pjanića do sutra. S njim se makar nadaš da će se lopta malo zadržati.
Trenutno korisnika/ca: Alucard , AzRimiRzA , CAGarfia , CHR , D97 , dariolovrinovic00 , delko , denza , Drum , dsulejm , ExBlueone , Fudo , Google Adsense [Bot] , invincible1921 , jasmin10 , Kaunas , KockarVicin007 , Lavcina , Matterhorn22 , Micron , Mocvara1991 , NazorUso , NeRi_K , Pensioner26 , prisonbreak , Redfire16 , rossonero85 , safun79 , samirr , seha77 , Slobodanpad1945 , TETRAPAK , Zgemboo89 i 206 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []