Pa na prvu kada sam vidio naslov kae izvadili zastavu Rusije da provociraju, wtf, to ko da su naši 92 u Barceloni izvadili srpsku trobojku da provociraju Olimpijski Komitet Norveške. Sad mi je jasnije.
Kakvi mentoli, grob te ****.
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Bas to.
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, Balorda, bordobijeli, Bosnjo22, GrbavicaHrammm, head88, HeavyBassBlues, Iceplayer, LeCoq, Lokomotifa, Micron, misstianopenaldo, Sheyi, signalidunapark i 86 gostiju.