AC Milan - Arhiva postova
Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma
- eurofighter typhoon
- Postovi: 190
- Pridružen/a: 25 feb 2011, 14:55
- Kontakt:
Re: AC Milan
milan je prvi u Italiji i cini se da ima jaku ekipu al nije to bas tako.LP nije ni slicna itlijanskoj ligi i to je dokazao totenham na san siru....Dokazat ce to opet i u Londonu tako sto ce vas i tamo dobiti jer milan ima preslab vezni red i ne uspijevaju adekvatno uposliti brahimovica,pata ili robinja..
Milanov vezni red je defanzivno orijentisan i necete uspjeti zabit gol totenhamu jer vam napad ostaje prakticno odsjecen...Jedina sansa za gol milana je prekid ali i ako slucajno prodjete to ce biti nezasluzeno i danak vasem iskustvu
Ove sezone nemate snagu da ista postignete u LP mada ce te vjerovatno osvojiti skudeto....
Recept za bolji milan:
2 kvalitetna vezna igraca(2 kreativaca a ne snagatora)
odbrana nije losa al moglo bi to jos malo bolje
i potreban je golman svjetske klase a ne da brani neki drugorazredni golman
Milanov vezni red je defanzivno orijentisan i necete uspjeti zabit gol totenhamu jer vam napad ostaje prakticno odsjecen...Jedina sansa za gol milana je prekid ali i ako slucajno prodjete to ce biti nezasluzeno i danak vasem iskustvu
Ove sezone nemate snagu da ista postignete u LP mada ce te vjerovatno osvojiti skudeto....
Recept za bolji milan:
2 kvalitetna vezna igraca(2 kreativaca a ne snagatora)
odbrana nije losa al moglo bi to jos malo bolje
i potreban je golman svjetske klase a ne da brani neki drugorazredni golman
trener partizana Alexandar Stanojevic:sviđa mi se igra barcelone ali bih vise volio da igramo kao bayern!!!!!
The "bomber" is one of the best striker ever
Der "TITAN"
Der "KAISER"
The "bomber" is one of the best striker ever
Der "TITAN"
Der "KAISER"
Re: AC Milan
Ako onda odbranu treba pojačati, ja stvarno neznam, pa Nesta i Silva su najbolji tandem brate ..eurofighter typhoon je napisao/la:milan je prvi u Italiji i cini se da ima jaku ekipu al nije to bas tako.LP nije ni slicna itlijanskoj ligi i to je dokazao totenham na san siru....Dokazat ce to opet i u Londonu tako sto ce vas i tamo dobiti jer milan ima preslab vezni red i ne uspijevaju adekvatno uposliti brahimovica,pata ili robinja..
Milanov vezni red je defanzivno orijentisan i necete uspjeti zabit gol totenhamu jer vam napad ostaje prakticno odsjecen...Jedina sansa za gol milana je prekid ali i ako slucajno prodjete to ce biti nezasluzeno i danak vasem iskustvu
Ove sezone nemate snagu da ista postignete u LP mada ce te vjerovatno osvojiti skudeto....
Recept za bolji milan:
2 kvalitetna vezna igraca(2 kreativaca a ne snagatora)
odbrana nije losa al moglo bi to jos malo bolje
i potreban je golman svjetske klase a ne da brani neki drugorazredni golman
Zemljo tisucljetna, na vjernost ti se kunem, od mora do Save, od Drine do Une.
Jedna si, jedina, moja domovina, Jedna si jedina, Bosna i Hercegovina !!!
Jedna si, jedina, moja domovina, Jedna si jedina, Bosna i Hercegovina !!!
Re: AC Milan
EVO NEKOLIKO SLIKA SA JUČERAŠNJEG TRENINGA

STRRASER I DIDAC VILA, A U POZADINI ZAMBROTTA

ODUAMADI I YEPES U JEDNOJ OD AKCIJA

LENGROTTAGLIE I ROBINHO I U POZADINI ALLEGRI
I KAO ŠTO MOŽEMO USTANOVITI, ZAMBROTTA CE BITI SPREMAN PROTIV TOOTENHAMA
JUHUUUUU

STRRASER I DIDAC VILA, A U POZADINI ZAMBROTTA

ODUAMADI I YEPES U JEDNOJ OD AKCIJA

LENGROTTAGLIE I ROBINHO I U POZADINI ALLEGRI
I KAO ŠTO MOŽEMO USTANOVITI, ZAMBROTTA CE BITI SPREMAN PROTIV TOOTENHAMA
JUHUUUUU
Zemljo tisucljetna, na vjernost ti se kunem, od mora do Save, od Drine do Une.
Jedna si, jedina, moja domovina, Jedna si jedina, Bosna i Hercegovina !!!
Jedna si, jedina, moja domovina, Jedna si jedina, Bosna i Hercegovina !!!
- eurofighter typhoon
- Postovi: 190
- Pridružen/a: 25 feb 2011, 14:55
- Kontakt:
Re: AC Milan
dobro to, al fali vam jedan vrhunski bek.
Bayen-Lahm
Inter-Maicon
Barca-Alves
Milan-????
Bayen-Lahm
Inter-Maicon
Barca-Alves
Milan-????
trener partizana Alexandar Stanojevic:sviđa mi se igra barcelone ali bih vise volio da igramo kao bayern!!!!!
The "bomber" is one of the best striker ever
Der "TITAN"
Der "KAISER"
The "bomber" is one of the best striker ever
Der "TITAN"
Der "KAISER"
Re: AC Milan
Jooj eto ti nas uci sta nama fali a sta ne fali, navijam za ovaj klub 20 godina i ti meni ovdje poso pametovat ko nam fali, pricas nesto za odbranu a neznas da je ta odbrana primila najmanje golova u Seriji A i da su T.Silva i Nesta najbolji stoperski tandem na svijetu !eurofighter typhoon je napisao/la:dobro to, al fali vam jedan vrhunski bek.
Bayen-Lahm
Inter-Maicon
Barca-Alves
Milan-????
Pricas nesto za vezni red a neznas da smo ostali na samo 3 klasicna vezna igraca, mora nam Silva igrat DMF ... Pito bi te ja druze da su tu svi (Pirlo,Ambrosini,Gattuso,Boateng,Bommel,Emanuelson) ostaje nam samo Slowdorf,Flamini (Merkel i Strasser iz Primavere)
i umjesto da se brines za svoj rastavljeni' Bayern kako ce protiv Razigranog' Intera, ti ovdje doso prosipat pamet ko i sta nam fali ...
Ako su celnici doveli 3 igraca koja nemaju pravo nastupa u LP to znaci da su se okrenuli SERIJI A ... a o LP nagodinu
Zlatan Ibrahimović : The most Complete Striker in The World !
A.C Milan The Most Successful Club in The World ! ♥
Mi dispiace per te non va, Noi Siamo in Serie A, ma tu vai bene per la Serie A HAHAHA!
A.C Milan The Most Successful Club in The World ! ♥
Mi dispiace per te non va, Noi Siamo in Serie A, ma tu vai bene per la Serie A HAHAHA!
Re: AC Milan
robovi88 je napisao/la: i da su T.Silva i Nesta najbolji stoperski tandem na svijetu !
...što je više lome to je volim jače...
- eurofighter typhoon
- Postovi: 190
- Pridružen/a: 25 feb 2011, 14:55
- Kontakt:
Re: AC Milan
Jooj eto ti nas uci sta nama fali a sta ne fali, navijam za ovaj klub 20 godina i ti meni ovdje poso pametovat ko nam fali, pricas nesto za odbranu a neznas da je ta odbrana primila najmanje golova u Seriji A
u Seriji A-a vecc sam rekao da to nije ni slicno LP a to vem je i totenham dokazao---pazi-totenham
i da su T.Silva i Nesta najbolji stoperski tandem na svijetu !
malo budi realan-ljudi dobro igraju al mogu da budu tek 3 il 4 stoperski tandem u evropi
subotic-humels
piqe-puyol
vidic-ferdinand
T.silva-Nesta
u Seriji A-a vecc sam rekao da to nije ni slicno LP a to vem je i totenham dokazao---pazi-totenham
i da su T.Silva i Nesta najbolji stoperski tandem na svijetu !
malo budi realan-ljudi dobro igraju al mogu da budu tek 3 il 4 stoperski tandem u evropi
subotic-humels
piqe-puyol
vidic-ferdinand
T.silva-Nesta
Zadnja izmjena: eurofighter typhoon, dana/u 07 mar 2011, 19:12, ukupno mijenjano 8 puta.
trener partizana Alexandar Stanojevic:sviđa mi se igra barcelone ali bih vise volio da igramo kao bayern!!!!!
The "bomber" is one of the best striker ever
Der "TITAN"
Der "KAISER"
The "bomber" is one of the best striker ever
Der "TITAN"
Der "KAISER"
Re: AC Milan
Čuj ovo subotic i humels najjači stoperski par u evropieurofighter typhoon je napisao/la:
i malo budi realan-ljudi dobro igraju al mogu da budu tek 3 il 4 stoperski tandem u evropi
subotic-humels
piqe-puyol
vidic-ferdinand
T.silva-Nesta
Re: AC Milan
vjerujem da si zadnju utakmicu Milana gledao na BHT protiv Tottenhama, iako Nesta i Silva nisu igrali zajedno na stoperskim pozicijama, vec je igrao Yepes stopera a Silva krpio' vezni red ... Brate pogledaj malo ove zadnje utakmice Milan 3:0 Napoli i Juventus 0 :1 Milan .... govorilo se da Milan nista nece moci protiv njih a naprotiv smo ih dobili uz To da ove 2 ekipe nisu imale niti jedan opasan sut prema golujacky09 je napisao/la:robovi88 je napisao/la: i da su T.Silva i Nesta najbolji stoperski tandem na svijetu !
Zlatan Ibrahimović : The most Complete Striker in The World !
A.C Milan The Most Successful Club in The World ! ♥
Mi dispiace per te non va, Noi Siamo in Serie A, ma tu vai bene per la Serie A HAHAHA!
A.C Milan The Most Successful Club in The World ! ♥
Mi dispiace per te non va, Noi Siamo in Serie A, ma tu vai bene per la Serie A HAHAHA!
Re: AC Milan
da a donedavno su to bili Compper i Simunic, Madlung i Barzagli, Noveski i Svensson, Demichelis i Buyten ...juventus 0244 je napisao/la:Čuj ovo subotic i humels najjači stoperski par u evropieurofighter typhoon je napisao/la:
i malo budi realan-ljudi dobro igraju al mogu da budu tek 3 il 4 stoperski tandem u evropi
subotic-humels
piqe-puyol
vidic-ferdinand
T.silva-Nesta![]()
![]()
( budi i ti malo realan
)
Zlatan Ibrahimović : The most Complete Striker in The World !
A.C Milan The Most Successful Club in The World ! ♥
Mi dispiace per te non va, Noi Siamo in Serie A, ma tu vai bene per la Serie A HAHAHA!
A.C Milan The Most Successful Club in The World ! ♥
Mi dispiace per te non va, Noi Siamo in Serie A, ma tu vai bene per la Serie A HAHAHA!
Re: AC Milan
ajde da si stavio Vidica i Ferdnanda nego ove tuljane i z Borusije ili 2 klepana iz Barce hahahahah bas si me nasmijao, djete moje pojma ti nemas od fudbalaeurofighter typhoon je napisao/la:Jooj eto ti nas uci sta nama fali a sta ne fali, navijam za ovaj klub 20 godina i ti meni ovdje poso pametovat ko nam fali, pricas nesto za odbranu a neznas da je ta odbrana primila najmanje golova u Seriji Arobovi88 je napisao/la:eurofighter typhoon je napisao/la:dobro to, al fali vam jedan vrhunski bek.
Bayen-Lahm
Inter-Maicon
Barca-Alves
Milan-????u Seriji A-a vecc sam rekao da to nije ni slicno LP a to vem je i totenham dokazao---pazi-totenhami da su T.Silva i Nesta najbolji stoperski tandem na svijetu !i malo budi realan-ljudi dobro igraju al mogu da budu tek 3 il 4 stoperski tandem u evropi
subotic-humels
piqe-puyol
vidic-ferdinand
T.silva-Nesta
- eurofighter typhoon
- Postovi: 190
- Pridružen/a: 25 feb 2011, 14:55
- Kontakt:
Re: AC Milan
izvini ako si me pogresno protumacio al nisam htio da napisem da su subotic-humels najbolji....juventus 0244 je napisao/la:Čuj ovo subotic i humels najjači stoperski par u evropieurofighter typhoon je napisao/la:
i malo budi realan-ljudi dobro igraju al mogu da budu tek 3 il 4 stoperski tandem u evropi
subotic-humels
piqe-puyol
vidic-ferdinand
T.silva-Nesta![]()
![]()
( budi i ti malo realan
)
htio sam rec da su ova tri tandema(bez obzira na redoslijed) ipak bolji od neste-t.silve
trener partizana Alexandar Stanojevic:sviđa mi se igra barcelone ali bih vise volio da igramo kao bayern!!!!!
The "bomber" is one of the best striker ever
Der "TITAN"
Der "KAISER"
The "bomber" is one of the best striker ever
Der "TITAN"
Der "KAISER"
- dr.feelgood
- Postovi: 85
- Pridružen/a: 12 feb 2011, 15:47
- Kontakt:
Re: AC Milan
Subotic-Humels ove sezone dobro odigrali i odmah su najbolji sotperski tandem na svijetu, smijesno
ali jos je smjesnije ovo Piqe-Puyol, sa Barcinim veznim redom bih i ja bio vrhunski stoper.
Silva je trenutno jedan od najjjacih stopera u Evropi a Nesta institucija i odlicno se slazu na terenu,
sta bi tek radili da imamo malo jace bekove
ali jos je smjesnije ovo Piqe-Puyol, sa Barcinim veznim redom bih i ja bio vrhunski stoper.
Silva je trenutno jedan od najjjacih stopera u Evropi a Nesta institucija i odlicno se slazu na terenu,
sta bi tek radili da imamo malo jace bekove
- DAVID VILLA 7'
- Postovi: 1793
- Pridružen/a: 24 jul 2010, 14:54
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: AC Milan
Kolko si gledo utakmica barce 2 ili 3 ?dr.feelgood je napisao/la:Subotic-Humels ove sezone dobro odigrali i odmah su najbolji sotperski tandem na svijetu, smijesno
ali jos je smjesnije ovo Piqe-Puyol, sa Barcinim veznim redom bih i ja bio vrhunski stoper.
Silva je trenutno jedan od najjjacih stopera u Evropi a Nesta institucija i odlicno se slazu na terenu,
sta bi tek radili da imamo malo jace bekove
Francesco Totti: "Barca igra kao nitko u povijesti. Ne mogu joj ništa ni tri Reala"
David Villa 7'
Visca Barca !
Mes Que Un Club !
David Villa 7'
Visca Barca !
Mes Que Un Club !
- dr.feelgood
- Postovi: 85
- Pridružen/a: 12 feb 2011, 15:47
- Kontakt:
Re: AC Milan
Postujem Barcu maksimalno, ali ekipe koje igraju protiv njih imaju u toku utakmice 2-3 postena napada,DAVID VILLA 7' je napisao/la:Kolko si gledo utakmica barce 2 ili 3 ?dr.feelgood je napisao/la:Subotic-Humels ove sezone dobro odigrali i odmah su najbolji sotperski tandem na svijetu, smijesno
ali jos je smjesnije ovo Piqe-Puyol, sa Barcinim veznim redom bih i ja bio vrhunski stoper.
Silva je trenutno jedan od najjjacih stopera u Evropi a Nesta institucija i odlicno se slazu na terenu,
sta bi tek radili da imamo malo jace bekove
i normalno je da nece primiti puno golova. Kad su Xavi i Iniesta zadnji put izgubili loptu na sredini terena
pa da je sjevnula neka kontra i da su se tu stoperi iskazali...
Piqe u Man U. nije mogao prici prvom timu, a Puyol je cesto znao da pravi kikseve u odbrani...
u bilo kojem drugom klubu oni bi bili prosjecni ili u najboljem slucaju samo "dobri igraci" i nista vise.
Re: AC Milan
@robovi
De mi reci sto stalno potenciras cetvrtak,sta je to u cetvrtak?
De mi reci sto stalno potenciras cetvrtak,sta je to u cetvrtak?
Re: AC Milan
Hahhahahahah ja mene, ma trebam u cetvrtak vadit ljekarski za poso pa me prpa'scudetto je napisao/la:@robovi
De mi reci sto stalno potenciras cetvrtak,sta je to u cetvrtak?
A Utakmica u srijedu pa sve mijesam
Zlatan Ibrahimović : The most Complete Striker in The World !
A.C Milan The Most Successful Club in The World ! ♥
Mi dispiace per te non va, Noi Siamo in Serie A, ma tu vai bene per la Serie A HAHAHA!
A.C Milan The Most Successful Club in The World ! ♥
Mi dispiace per te non va, Noi Siamo in Serie A, ma tu vai bene per la Serie A HAHAHA!
Re: AC Milan
Joj ,cujte typhona . ... sto se lik bruka ,subotic ,pa sramota ako im bayern ne moze uvalit dva gola ,oni onda dobar
stoperski par ,joj bruko moja ..... bayern ne moze uvalit Hanoveru da uvali njima ,naravno nisu oni losi ,u odnosu na bundes ligu imaju dobre stopere ,al halo lille ima bolje stopere realno ,a ovo da milan ima najbolji stoperski par ,pa tu i tamo ,imaju sjajne igrace ..al on je zaboravio spomenuti chelsea (terry i ivanovic ) ,inter(lucio ,samuel ),real (pepe,carvalho ) ,liverpool (carragher,skrtel )..pa cak i juventus
(chileini ,bonuchi ),,znaci sve su ovo stoperski parovi koji su daleko bolji od subotic i humelsa ,a koji milanu mogu konkurisat a neki su mozda i bolji od milanovi ,kao man.utd .. barcin ..takoder ..itd..da ne bi otvarali novu raspravu ,to je otprilke to ... 
IO SONO INTERISTA
Non ha senso per me ..la mia vita senza te..!
il cuore della nord batte dentro di me ...ale ale
e era iniseme .. corniamo il sogno !!!
Non ha senso per me ..la mia vita senza te..!
il cuore della nord batte dentro di me ...ale ale
e era iniseme .. corniamo il sogno !!!
Re: AC Milan
Puyol je srcan igrac i nista vise napravio je u kraije xy gresaka, ali ja ga volim jer gine za svaku loptu nesto slicno ko Gattuso nema izgubljne lopte...a ove Subotice i Humelse necu ni komentarisati jer nisu vrijedi 
Re: AC Milan
eurofighter typhoon ------ Po svemu sudeći ti navijas za neki Njemački klub

Jer ako su Hummels i Subotic najbolji tandem u evropi onda ...
onda ...
Nemam šta više reći
Jer ako su Hummels i Subotic najbolji tandem u evropi onda ...
onda ...
Nemam šta više reći
Zemljo tisucljetna, na vjernost ti se kunem, od mora do Save, od Drine do Une.
Jedna si, jedina, moja domovina, Jedna si jedina, Bosna i Hercegovina !!!
Jedna si, jedina, moja domovina, Jedna si jedina, Bosna i Hercegovina !!!
Online
Trenutno korisnika/ca: celikmilan i 1 gost.


