FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste za smjenu stručnog štaba?

Da
74
35%
Ne
139
65%
 
Ukupno glasova: 213

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown2 » 03 jan 2024, 15:03

Ova Lokomotiva nesto mrzi nase mlade igrace.Krdzalic,Karic i Mehmedovic igrali skupa 26 minuta. :tokralju:

VenamaHrabrih
Postovi: 2449
Pridružen/a: 26 feb 2018, 21:31
Lokacija: sarajevo-pula-aix
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VenamaHrabrih » 03 jan 2024, 15:04

feniksptica je napisao/la:
03 jan 2024, 14:11
VenamaHrabrih je napisao/la:
03 jan 2024, 13:54
Nećemo Sj. Koreju, ali de banuj onoga, jer nam se ne sviđa kako i šta piše.
Vrijeme je najbolji sudija i ono će pokazati. Samo ti Evanderu piši! Eto, svima ostalima "svaka ko u kamen uklesana". Jest, al' u curku.
Ma nek pise ko sta hoce. Al on nije dosljedan i ne priznaje grešku a takvi ljudi idu u krajnost je to je ono sto ne valja.
Ako je reko 50000 eur plata pa onda to sam promjeni u KM sve ok nesto tu nije uredu
Erare humanum est. Pogriješio, pa šta? Ima li to neko ovdje dosljedan? Sjećam se davno, prije par godina, rasprave o legendarnom Husrefovom statusu. Da ne pominjem svoju ulogu u raspravi, svi oni koji su ga aklamacijski proglašavali legendom, danas su najžešći njegovi pljuvači. Dosljednost, ili hipokrizja? Ne sudite prijevremeno i ne sudite oštro, sutra i vi možete biti u istoj situaciji radi svog mišljenja koje se neće sviđati trenutnom mainstreamu.

Istinasamo123
Postovi: 775
Pridružen/a: 23 avg 2022, 00:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Istinasamo123 » 03 jan 2024, 15:04

Hajdeee je napisao/la:
03 jan 2024, 13:40
Ajla mora i zvanicno otici.
I otici ce.
Tacka.
Morala je i onda i izvarase nas ko zadnje levate, mogla je onda i kosica ostati bar ko domar

NajvecaRadosti
Postovi: 6478
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 03 jan 2024, 15:05

FCUM je napisao/la:
03 jan 2024, 14:54
Morpheus je napisao/la:
03 jan 2024, 14:52
UČLANJUJTE SE!
OBAVEZNO!

Trebao ti bar klub da malo poradi na hajcu. Ovo do sad je nula obicna.

Kakav je ovaj mali novi
Sjajan igrac
U Olimpiji na posudbi bio odlican.Prodat Dinamu iz Kustosije onda u Lokomotivi iz nekog bizarnog razloga nije dobio minutazu.Nemaju pojma ljudi.Jedan od najveci talenata na ovim prostorima,19 godina tek.Ovo nam je 3 vezni igrac za ovaj rok,od toga 2 su U21.Ocito Simon nije nikako bio zadovoljan sa tom linijom,mozda neko i ode jer imamo sad vec 6 vezni igraca+Andjusic i ne racnajuci Vrancica
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

mosarajvosa83
Postovi: 5432
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 03 jan 2024, 15:06

Dobri potezi da se sve dovode mladi,perspektivni igraci.

Avatar
Nirton
Postovi: 6578
Pridružen/a: 18 feb 2021, 10:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Nirton » 03 jan 2024, 15:07

Fin posao je ovo sa Krdzalicem, nije u planovima Dinama i nije igrao u posljednje vrijeme, pa ni cijena nece sigurno biti visoka. Krdzalic ima samo 19 godina, igrao je u sampionskoj ekipi Olimpije i igra za nasu mladu reprezentaciju. Treba nam ofanzivni vezni kao zamjena za Avramovskog jer se ne mozemo osloniti samo na Mustafica, i lijevo krilo ako ode Penaranda. Ostalo ne bih dirao.
I vole te širom Bosne i Hercegovine, vole te i širom Evrope, širom svijeta. Ima nas mnogo, mnogo onih kojima srce zaigra kada mislimo na tebe. Mnogo onih kojima grb kuca umjesto srca u grudima.

VenamaHrabrih
Postovi: 2449
Pridružen/a: 26 feb 2018, 21:31
Lokacija: sarajevo-pula-aix
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VenamaHrabrih » 03 jan 2024, 15:07

BordoBBoja je napisao/la:
03 jan 2024, 14:45
VenamaHrabrih je napisao/la:
03 jan 2024, 14:43
BordoBBoja je napisao/la:
03 jan 2024, 14:39


Posebno kad su ovi audio-vizuelni dokazi u pitanju
Tako je, srećo moja. Šta ćeš da ti kupim? Kad već toliko misliš o meni, red je. Može li "Najlepše želje", mliječna?
Ma zastekao si ti dovoljno para, pa nemoj stedit
Uzmi milku
Eh... troše se pare... Da sam svakom milku kupovo, ne bih danas ni za eurobloka imo. Ali, ruku na srce, ti si zaslužio. Možel veeelika milka-debilka sa vinjakom? Jedino, ako nisi u mumine prešo...

Morpheus
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Morpheus » 03 jan 2024, 15:08

slika

mosarajvosa83
Postovi: 5432
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 03 jan 2024, 15:09

NajvecaRadosti je napisao/la:
03 jan 2024, 15:05
FCUM je napisao/la:
03 jan 2024, 14:54
Morpheus je napisao/la:
03 jan 2024, 14:52
UČLANJUJTE SE!
OBAVEZNO!

Trebao ti bar klub da malo poradi na hajcu. Ovo do sad je nula obicna.

Kakav je ovaj mali novi
Sjajan igrac
U Olimpiji na posudbi bio odlican.Prodat Dinamu iz Kustosije onda u Lokomotivi iz nekog bizarnog razloga nije dobio minutazu.Nemaju pojma ljudi.Jedan od najveci talenata na ovim prostorima,19 godina tek.Ovo nam je 3 vezni igrac za ovaj rok,od toga 2 su U21.Ocito Simon nije nikako bio zadovoljan sa tom linijom,mozda neko i ode jer imamo sad vec 6 vezni igraca+Andjusic i ne racnajuci Vrancica
Pa nisi koga imao uvesti sanklupe zadnju tekmu. Vrancic,Zeljkovic,Avramovski out i ostao si bio na 3 veznjaka,sada pojacani sa Matanovicem i Krdzalicem. Anesa bi doveo samo ako nije posudba,

Avatar
miky_hz
Postovi: 23205
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 03 jan 2024, 15:10

JavierBosnia je napisao/la:
03 jan 2024, 15:01
miky_hz je napisao/la:
03 jan 2024, 14:59
.Mislim da skupa Andy i Mirvic mogu izvuci ozbiljnu lovu za njega...
Nisam siguran al mislim da su oni raskinuli saradnju nakon toga
Prije 3 mjeseca je bio kod Makija u Dribleru pricao o toj situaciji da su fulili sa Dinamom,tj da je Anes to želio da se vrati dole bla bla...Jedino ako je friško nešto o tome da ga ne zastupa više nisam iskreno cuo.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
NisamIsmirMirvic
Postovi: 1736
Pridružen/a: 01 sep 2023, 13:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NisamIsmirMirvic » 03 jan 2024, 15:11

Istinasamo123 je napisao/la:
03 jan 2024, 14:50
Vi nemate sredine nikakave slijepo se zastupa sve i svasta.
Treba realno gledati na situaciju a sto se tice odnosa Mirvic - Vico je vise od prijateljskog i ne vidim kakvu to mi borbu vodimo kad malo malo sjede po Sarajevu zajedno.
Na sve kradje se ocigledne Borca sve se zavrsavalo na novinskim natpisima, je li nece ili ne smije ali Mirvic tu ne vodi nikakvu borbu za Sarajevo, sad zbog cega je to tako on zna.
A to da je nesto nemoguce je Zrinski prosle godinr pokazao da je moguce odes tamo toliko bolji i jaci od Borca i das im toliko golova da ih sudija toliko ne moze ponistiti. Mi trazimo u svemu krivca osim u nasem klubu. Dvije utakmice protiv sloge posteno izgubis, posteno si imao sudjenje protiv Borca na Kosevu, bolji ljudi bili. Druga stvar je to sto Mirvic misli da je namazan i da je nekom zamazao oci i ostavi rospiju da prima platu od kluba.
I za kraju za nasu traljavu igru preslikanu od evrope je zasluzan trener ne ja, Mirvic, Vico ili Zrinjski...
Znamo svi u kakvoj drzavi zivimo, nismo djeca. Generalno, imas dva puta da rijesis neki problem: glavom kroz zid, ili stiti sebe kako znas i umijes.

U ovom slucaju konkretno, prva opcija bi podrazumijevala da svom snagom i otvoreno ides protiv saveza. To nije izdavanje saopstenja na Instagramu, nego konkretne stvari. Ako to hocemo OK, ali onda trebamo svi prihvatiti da je cijena toga sudijsko klanje iz kola u kolo, za pocetak, pa onda stimaljke i razvaljivanje kluba na svaki nacin. Znaci na titulu i bilo kakav veci sportski uspjeh odmah zaboravi.

Drugi put je da se branis u savezu, ostvaris neki odnos sa ljudima, ubacujes svoje tamo gdje treba i tako stitis sebe. Za to treba imati zeludac i treba biti spreman na to da imas orahe u dzepovima.

Mirvic kao covjek iz poslovnog svijeta, koji i ovdje ulaze, vrlo dobro zna kako stvari stoje. Otvori i najmanju firmu, trafiku eto, pa ces vidjeti sta i kako. Hoces li sjesti s nekim iz opstine i gurnuti mu nesto u padze da ti se brze papiri zavrse ili ces se boriti s birokratijom i politikom mjesecima, ako ne godinama? Mislim mozes i to, ali onda prihvati da ce konkurencija dok ti sve zavrsis napraviti jos 5 trafika.

Znaci Mirvic (i bilo koji drugi kapitalista) ce uvijek izabrati ovu drugu opciju, jer ljudi prvenstveno gledaju da zastite svoju investiciju, ne da ispravljaju krive Drine.

Taj Zrinjski je zapravo odlican primjer, ali ne iz razloga koji ti navodis. To je klub koji ima podrsku politike i jako dobro kotira u savezu vec godinama. U zadnje vrijeme su se izdigli iznad lige, ali to nije samo produkt postenog i pametnog sportskog rada, nego i raznih aktivnosti koje veze nemaju sa samim fudbalom. Oni su nasli nacin da udju u savez i da se zastite, i upravo zbog toga niko nece na Zrinjskom ostriti ****, pa ni Vico.

Istinasamo123
Postovi: 775
Pridružen/a: 23 avg 2022, 00:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Istinasamo123 » 03 jan 2024, 15:12

mosarajvosa83 je napisao/la:
03 jan 2024, 14:55
Istinasamo123 je napisao/la:
03 jan 2024, 14:50
mosarajvosa83 je napisao/la:
03 jan 2024, 02:36

Zanima li te Dodik,Vico predsjednik Borca 2 dana prije nego je usao u savez,predsjednik sudacke komisije bivsi direktor borca a sada u upravi? Nije Mirvic svemoguc,pored borbe da dovedes i isfinansiras ekipu,moras se borit i protiv ovog sto je prosto nemoguce ne samo ove vec i sljedecih sezona.
Vi nemate sredine nikakave slijepo se zastupa sve i svasta.
Treba realno gledati na situaciju a sto se tice odnosa Mirvic - Vico je vise od prijateljskog i ne vidim kakvu to mi borbu vodimo kad malo malo sjede po Sarajevu zajedno.
Na sve kradje se ocigledne Borca sve se zavrsavalo na novinskim natpisima, je li nece ili ne smije ali Mirvic tu ne vodi nikakvu borbu za Sarajevo, sad zbog cega je to tako on zna.
A to da je nesto nemoguce je Zrinski prosle godinr pokazao da je moguce odes tamo toliko bolji i jaci od Borca i das im toliko golova da ih sudija toliko ne moze ponistiti. Mi trazimo u svemu krivca osim u nasem klubu. Dvije utakmice protiv sloge posteno izgubis, posteno si imao sudjenje protiv Borca na Kosevu, bolji ljudi bili. Druga stvar je to sto Mirvic misli da je namazan i da je nekom zamazao oci i ostavi rospiju da prima platu od kluba.
I za kraju za nasu traljavu igru preslikanu od evrope je zasluzan trener ne ja, Mirvic, Vico ili Zrinjski...
Zrinjski ima Beusa. Sta nekog brine kome sad Mirvic i kako daje plate? Jel je dajem ja ili ti? Jel mislis da ce te neko pitati gdje ce svoje licne pare trositi i nama racune polagati. Zaboravite to napokon,odmaknite se od mahalskog razmisljanja,cim izadjete vani negdje to zaboravite da ce vama neko racune polagat.
Sta zrinjski ima beusa, nije beus razbio Borca O 3 tamo. Jesmo mi krivi sto nam se predsjednik lize sa Vicom mi smo onda saucesnici u srozavanju lige cim suti.
Neka trosi kako hoce mene ne zanima samo nisam siso veslu da nam podvalis pricu za Ajlu nek je vodi kuci nek je zeni, a sto se rezultata tice skrsio je para toliko da bi bar 2 trebali biti..

Avatar
nokee
Postovi: 2303
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 03 jan 2024, 15:12

Koliko sam puta pisao da hocemo dovesti Anesa i evo izgleda da se sad poklopilo. Odlican mlad igrac.
Valjda necemo nagomilati veznjaka, a opet nam fali taj ubitacni AM, iako imamo Mustafica i Mehmedovica nije mi to to za tu poziciju.

VenamaHrabrih
Postovi: 2449
Pridružen/a: 26 feb 2018, 21:31
Lokacija: sarajevo-pula-aix
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VenamaHrabrih » 03 jan 2024, 15:15

mosarajvosa83 je napisao/la:
03 jan 2024, 14:57
VenamaHrabrih je napisao/la:
03 jan 2024, 14:53
mosarajvosa83 je napisao/la:
03 jan 2024, 13:58


Lik od kad je ovdje nije napisao nista pozitivno o klubu,navijacima. Lik je smece i pricacu njegovim jezikom. Ovo sto on radi nije misljenje ili kritika vec zloba,moras za pocetak nauciti razlike. Mozda volis da ti pljuje po klubu?
Možda čovjek ne vidi ništa pozitivno, kao što nisam vidio ni ja od rata na ovamo, a pogotovo u Mirzinoj eri. Ovo je po mome mišljenju, prvi put da klub zauzima čvrst kurs i postoje ozbiljne indicije da FKS ide pravim putem. Možda je jednostavno više umoran od raznoraznih iznevjerenih obećanja, pa sad i u hladno puše.
Ako ćemo biti do kraja iskreni, ko ovdje uopšte zna napisati konstruktivnu kritiku? Svi njegovi postovi, kakvi god da su, kad se stave na jednu hrpu, ne mogu pretegnuti jednu psovku upućenu našem igrača, a kojima vrvi ovaj pdf. Nešto se ne sjećam da ste tako unisono tražili ban tih i takvih osoba.
Možda ti voliš psovanje djece, matera i mnogobrojne uže i šire rodbine igračima?
Koliko sam losih trenutaka imao sa klubom,razocarenja itd pa nisam kkub pljuvao,opet sam imao neku nadu,pozitivu al nikad na klub kao ovaj pavijan sto radi. Jest,volim da psujem igracima familije,majke itd iz prve si pogodio.
Isto kao što si ti isprve pogodio da volim pljuvanje po klubu.
Svako drugačije doživljava vlastite emocije. Upravo relativiziraš i izvlačiš iz konteksta ono što si sam napisao. Etiketiraš mene pitanjem, s kad se tebi postavi isto pitanje, zauzimaš pasivno-agresivni stav.
Zašto misliš da je to bolje od Evanderovog?
*pitanje je retoričko.

Avatar
donDondon
Postovi: 3663
Pridružen/a: 15 apr 2021, 09:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la donDondon » 03 jan 2024, 15:18

Istinasamo123 je napisao/la:
03 jan 2024, 15:00
donDondon je napisao/la:
03 jan 2024, 09:10
imas ekipu,imas finansije,imas sd,imas trenera imas investitora i onda klasnicni bosnjo nadje neku zamjerku
a kad kuce se ne pita ni za boju zidova
Sve imas najbolje u ligi i 4 si.Ja necu slijepo biti zaludjen necim sto ovde se predstavlja a mi u biti nista bolji nego 2014.
Ja neznam u kojem svijetu zivite kakvim ocima gledate na svijet,. Ovde sam primjetio da kad se kritika i najmanja uputi javi se 5 matuzalema koji samo sjede i cekaju da se prepiru sa nekim jer nemaju nikakvih obaveza u zivotu.Navijaci Real Madrida nadju zamjerke svom klubu najvecem na svijetu ali eto mi ne smijemo nista ruzno napisati na klub koji je za taj Real amatersko drustvo..
Svi neke napretka neke vide 2023 je godina a meni je sve u klubu kao da je 2014.
a sta je u klubu kao 2014
jel marketing isti
jel trener isti ili moderniji
jel isto placas obestecenja za igrace
jel ista primanja dobijaju igraci
jel ista pojacanja dolaze,mladi perspektivni igraci
jel i tad dosao igrac koji je prije 2,3 godine vrijedio 10miliona
jel i tad igrao igrac koji je sad na cijeni 3 miliona(aka renan)
jesil i tad dobijao ovoliko na obestecenjima i ovoliko transfera pravio
jel i tad borac uzimao i kaom i sakom za titulu
jesil i tad imao zrinjskog u grunoj fazi evroskog takmicenja
jel i tad neko u ekpi imao strijelca koji u sezoni skupi 33 gola
jesil i tad imao isti ovoliko clanova
jesil i tad imao isti ovoliki prosjek gledalaca

milion jos stvari a neki gledaju samo tabelu koja i nije realna kad uzmes nas sistem,sport,vlast,politiku,nasu i nesrecu u pojedinim tekmama i nase neiuskustvo
Premier League of Bosnia and Herzegovina:
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21

Anex
Postovi: 2938
Pridružen/a: 23 avg 2014, 23:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Anex » 03 jan 2024, 15:18

Morpheus je napisao/la:
03 jan 2024, 14:58
AVNOJ je napisao/la:
03 jan 2024, 14:55
Morpheus je napisao/la:
03 jan 2024, 14:52
UČLANJUJTE SE!
Ide dobro
1800+.....i dalje brojimo
Do petka da je preko 2000!
Sutra ovo ide preko 2000

Sanchez87hz
Postovi: 701
Pridružen/a: 11 feb 2023, 13:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sanchez87hz » 03 jan 2024, 15:20

Istinasamo123 je napisao/la:
03 jan 2024, 15:12
mosarajvosa83 je napisao/la:
03 jan 2024, 14:55
Istinasamo123 je napisao/la:
03 jan 2024, 14:50

Vi nemate sredine nikakave slijepo se zastupa sve i svasta.
Treba realno gledati na situaciju a sto se tice odnosa Mirvic - Vico je vise od prijateljskog i ne vidim kakvu to mi borbu vodimo kad malo malo sjede po Sarajevu zajedno.
Na sve kradje se ocigledne Borca sve se zavrsavalo na novinskim natpisima, je li nece ili ne smije ali Mirvic tu ne vodi nikakvu borbu za Sarajevo, sad zbog cega je to tako on zna.
A to da je nesto nemoguce je Zrinski prosle godinr pokazao da je moguce odes tamo toliko bolji i jaci od Borca i das im toliko golova da ih sudija toliko ne moze ponistiti. Mi trazimo u svemu krivca osim u nasem klubu. Dvije utakmice protiv sloge posteno izgubis, posteno si imao sudjenje protiv Borca na Kosevu, bolji ljudi bili. Druga stvar je to sto Mirvic misli da je namazan i da je nekom zamazao oci i ostavi rospiju da prima platu od kluba.
I za kraju za nasu traljavu igru preslikanu od evrope je zasluzan trener ne ja, Mirvic, Vico ili Zrinjski...
Zrinjski ima Beusa. Sta nekog brine kome sad Mirvic i kako daje plate? Jel je dajem ja ili ti? Jel mislis da ce te neko pitati gdje ce svoje licne pare trositi i nama racune polagati. Zaboravite to napokon,odmaknite se od mahalskog razmisljanja,cim izadjete vani negdje to zaboravite da ce vama neko racune polagat.
Sta zrinjski ima beusa, nije beus razbio Borca O 3 tamo. Jesmo mi krivi sto nam se predsjednik lize sa Vicom mi smo onda saucesnici u srozavanju lige cim suti.
Neka trosi kako hoce mene ne zanima samo nisam siso veslu da nam podvalis pricu za Ajlu nek je vodi kuci nek je zeni, a sto se rezultata tice skrsio je para toliko da bi bar 2 trebali biti..
+1

Avatar
miky_hz
Postovi: 23205
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 03 jan 2024, 15:20

Rijedak je slučaj da se mladi fudbaleri ovakvog pedigrea poput Anesovog odluče vratiti ili doći u Premijer ligu BiH, ali očigledno je da Sarajevo postaje prepoznato kao klub sa visokim mogućnostima za međunarodni transfer i stvaranje karijere mladim igračima.

Koliko smo sada samo u prednosti kada razgovaramo sa mladjim igracima i njihovim zastupnicima zbog unazad par godina dobrih izlaznih transfera mladjih igraca. :salut:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

NajvecaRadosti
Postovi: 6478
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 03 jan 2024, 15:21

Bar nam u21 nece bit problem neko vrijeme
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

mosarajvosa83
Postovi: 5432
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 03 jan 2024, 15:23

Da ponovim kao i prije,kad dovede sve strance,kad prestane gledat misljenje mahalaca,kvazi legendi tad ce naprijed klub ici. Na dobro si putu Mirvicu,samo jos jace. Napokon se dovode i mladhi igraci,zeljni igre. Nasi igraci su jedino trazeni u ovoj ligi i tako treba ostati. Hoce ljudi da odredjuju kome ce i koliko da daje svog novca,to ima kod nas samo nihdje vise.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: SilaMoc1946, Surreal i 43 gosta.