Vico ti je opravdanje za sve? Kakva hudnicka izvlakusa.mosarajvosa83 je napisao/la: ↑24 feb 2024, 15:26Dok je Vice dzaba sve to mora da vam je jasno. Ovako i da imas igru ce te pokraati i to je to,nemamo ledja nikakva i silji k ko stigne al nema veze. Inace mozes 100 trenera promijeniti i opet nist a isi naucio,nece trener igra vec igraci a evo unazad koliko sve je isto.
A to za trenera, je li imas isto misljenje i kad su trenerni bili Varesanovic ili neko drugi, ili ti je ovo opravdanje samo za ovog Slovenackog ****?





