Više bi volio na ovom svijetu
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Valjda grijesim ali Hamza tesko da uveze par utakmica u nekoj formi, malo on s glavom ima problem (moj dojam), pored toga puno bolje se snalazi u formaciji kao jucer gdje nije sam gore.
Koliko god mi se nije svidila ova formacija protiv Goska, toliko je jucer djelovala dobro. Naravno to sve zavisi i od protivnika kako se postavi.
Sad samo mirne glave, bez euforije, utakmicu po utakmicu. Sljedeca Igman, bice teze nego protiv Tuzle u to sam ubjedjen. Jedino ako ih otvorimo sa golom u prvih 20min onda mozemo ocekivati odlicnu utakmicu s nase strane. Vidjeli smo kako se ponasamo ako ga nedoBog primimo, nadam se da ce se i to popraviti.
A naredni derbi, mislim da nije realno stanje sinoc od komsinice, realno im je falilo previse igraca, recimo bolje su odigrali sa Zrinjskim kad su full bili nego sinoc. Ne treba nas zavarati, a i derbi je valjda znamo kako to ide. Sve je tu moguce! Al od nas ocekujem puuuno bolje zalaganje pa sta bude.
Koliko god mi se nije svidila ova formacija protiv Goska, toliko je jucer djelovala dobro. Naravno to sve zavisi i od protivnika kako se postavi.
Sad samo mirne glave, bez euforije, utakmicu po utakmicu. Sljedeca Igman, bice teze nego protiv Tuzle u to sam ubjedjen. Jedino ako ih otvorimo sa golom u prvih 20min onda mozemo ocekivati odlicnu utakmicu s nase strane. Vidjeli smo kako se ponasamo ako ga nedoBog primimo, nadam se da ce se i to popraviti.
A naredni derbi, mislim da nije realno stanje sinoc od komsinice, realno im je falilo previse igraca, recimo bolje su odigrali sa Zrinjskim kad su full bili nego sinoc. Ne treba nas zavarati, a i derbi je valjda znamo kako to ide. Sve je tu moguce! Al od nas ocekujem puuuno bolje zalaganje pa sta bude.
Re: FK Sarajevo
Ljudi pisu a nista ne razmisljaju hahah cuj ne moze da uveze par utakmica a lik igra u golgeterskoj formi zivota
-
pjankesarajevo
- Postovi: 1570
- Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️
Re: FK Sarajevo
Hamza svako 84’ zabije gol. Zvijer.
Yugoslavia: ★★
Bosnia&Herzegovina League: ★★★★★
Bosnia&Herzegovina Cup: ★★★★★★★★
Super Cup: ★
18.05.2019. 🏆
Bosnia&Herzegovina League: ★★★★★
Bosnia&Herzegovina Cup: ★★★★★★★★
Super Cup: ★
18.05.2019. 🏆
-
Sanchez87hz
- Postovi: 872
- Pridružen/a: 11 feb 2023, 13:18
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Vala na toj slici i ne djeluje da je bomba.
-
Sanchez87hz
- Postovi: 872
- Pridružen/a: 11 feb 2023, 13:18
- Kontakt:
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10157
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ziljkicu samo jos jednom da ti se sjetim oni najmiliji za ovo sto si nam uradio.
Gledaj yebote koliko nas je kepec sa peštera kocio kako je otisao licimo na ekipu.9 golova na 2 utakmice.I protiv Borca smo licili na nesto
Gledaj yebote koliko nas je kepec sa peštera kocio kako je otisao licimo na ekipu.9 golova na 2 utakmice.I protiv Borca smo licili na nesto
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: FK Sarajevo
Mislio sam vise na period do sada, ali ok pogresno sam napisao. Nekako brzo padne, imao je on super utakmica i do sada i vrhunskih golova, ali ovo je mozda prvi put da je uvezao nesto. Nadajmo se da potraje.
Brzo mi zaboravimo kakvim se imenima ovdje nazivao, vrlo lako je vratiti par stranica, al ok to smo mi. Nek 2 utakmice neda go eto istih imena.
Nego gledam cesto NHL, kako bi nam legao ovaj Benedik Mioc na AM poziciji, top igrac a dostupan sigurno, plus istice ugovor.
https://www.transfermarkt.com/benedik-m ... ler/245061
Re: FK Sarajevo
Na CAM će doći najvjerovatnije onaj iz CSKA Sofianokee je napisao/la: ↑30 mar 2024, 11:23Mislio sam vise na period do sada, ali ok pogresno sam napisao. Nekako brzo padne, imao je on super utakmica i do sada i vrhunskih golova, ali ovo je mozda prvi put da je uvezao nesto. Nadajmo se da potraje.
Brzo mi zaboravimo kakvim se imenima ovdje nazivao, vrlo lako je vratiti par stranica, al ok to smo mi. Nek 2 utakmice neda go eto istih imena.
Nego gledam cesto NHL, kako bi nam legao ovaj Benedik Mioc na AM poziciji, top igrac a dostupan sigurno, plus istice ugovor.
https://www.transfermarkt.com/benedik-m ... ler/245061
https://www.transfermarkt.com/lazar-tuf ... ler/257466
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10157
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Prica se da na tu poziciju zavrsavamo Tufegdzica.Ceka se samo ljeto da raskine tamonokee je napisao/la: ↑30 mar 2024, 11:23Mislio sam vise na period do sada, ali ok pogresno sam napisao. Nekako brzo padne, imao je on super utakmica i do sada i vrhunskih golova, ali ovo je mozda prvi put da je uvezao nesto. Nadajmo se da potraje.
Brzo mi zaboravimo kakvim se imenima ovdje nazivao, vrlo lako je vratiti par stranica, al ok to smo mi. Nek 2 utakmice neda go eto istih imena.
Nego gledam cesto NHL, kako bi nam legao ovaj Benedik Mioc na AM poziciji, top igrac a dostupan sigurno, plus istice ugovor.
https://www.transfermarkt.com/benedik-m ... ler/245061
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: FK Sarajevo
Ja sam Hamzu dosta kritikovao, da je mlitav u duelima, usporen kao da igra stalno pod gripom ali ovo u zadnje vrijeme sto pruza je za svaku pohvalu.nokee je napisao/la: ↑30 mar 2024, 11:23Mislio sam vise na period do sada, ali ok pogresno sam napisao. Nekako brzo padne, imao je on super utakmica i do sada i vrhunskih golova, ali ovo je mozda prvi put da je uvezao nesto. Nadajmo se da potraje.
Brzo mi zaboravimo kakvim se imenima ovdje nazivao, vrlo lako je vratiti par stranica, al ok to smo mi. Nek 2 utakmice neda go eto istih imena.
Nego gledam cesto NHL, kako bi nam legao ovaj Benedik Mioc na AM poziciji, top igrac a dostupan sigurno, plus istice ugovor.
https://www.transfermarkt.com/benedik-m ... ler/245061
Kyeremeh isto tako zadnjih par utakmica odlican, dosta se izgleda probudio inat kako kod nas navijaca tako i kod igraca nakon onog prekida protiv Borca.
A vjerujem da ima i do toga sto je otjeran Zilkic jer harmonija i jedinstvo u timu su najvazniji. Mozes ti i Ronalda imati ali ako ti kvari atmosferu i cini saigrace losijim nemas od njega nikakve koristi.
You are someone else I am still right here
Ismire odlazi!!!
Ismire odlazi!!!
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Bolje im je nek pogledaju sta ima u Lokomotivi i ostalim Hr klubovima,klasa vise za vecinu igraca iz Srbije,dzaba ce biti bacanje para.H8Z7 je napisao/la: ↑30 mar 2024, 11:31Na CAM će doći najvjerovatnije onaj iz CSKA Sofianokee je napisao/la: ↑30 mar 2024, 11:23Mislio sam vise na period do sada, ali ok pogresno sam napisao. Nekako brzo padne, imao je on super utakmica i do sada i vrhunskih golova, ali ovo je mozda prvi put da je uvezao nesto. Nadajmo se da potraje.
Brzo mi zaboravimo kakvim se imenima ovdje nazivao, vrlo lako je vratiti par stranica, al ok to smo mi. Nek 2 utakmice neda go eto istih imena.
Nego gledam cesto NHL, kako bi nam legao ovaj Benedik Mioc na AM poziciji, top igrac a dostupan sigurno, plus istice ugovor.
https://www.transfermarkt.com/benedik-m ... ler/245061
https://www.transfermarkt.com/lazar-tuf ... ler/257466
- feniksptica
- Postovi: 19096
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
- Kontakt:
-
Sanchez87hz
- Postovi: 872
- Pridružen/a: 11 feb 2023, 13:18
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Bez Prevarande puno bolje izgledamo,nadam se da ce Duljevic cim prije uci u formu i da moze igrati bar 75 min.
Re: FK Sarajevo
Da ne bude da remetim atmosferu, ali nekako puno lakse to izgleda kada nema Hasica i Penarande, tecnija je igra, lopta brze mijenja posjed i na taj nacin je protivnicka odbrana uvijek u raskoraku.
Bez zelje da osporim Ajdina, on je nas najbolji igrac, ali ozbiljno treba razmotriti u kojim utakmicama je potrebna njegova pomoc, a u kojima se moze igrati bez njega, bas poput jucerasnje.
Bez zelje da osporim Ajdina, on je nas najbolji igrac, ali ozbiljno treba razmotriti u kojim utakmicama je potrebna njegova pomoc, a u kojima se moze igrati bez njega, bas poput jucerasnje.
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.
Zlatna kopacka ssba lige za sezonu 2023/24.
Zadnja klupa - sampioni 34 sezone ss.ba lige.
Zlatna kopacka ssba lige za sezonu 2023/24.
Zadnja klupa - sampioni 34 sezone ss.ba lige.
- NisamInSajder
- Postovi: 3708
- Pridružen/a: 25 jan 2021, 18:45
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Najavljiva nam Rožman kakvo će Sarajevo biti uskoro...STRAŠNO.
Sve pohvale, svaka čast ekipi i SŠ. Kyeremeh ušutkiva sve na ovoj poziciji, svaka čast. Do sada je sve blijed ili katastrofalan bio, ali ova pozicija mu leži samo tako, korisiti svoje kvalitete najbolje. Hamza, o njemu se nema šta govoriti, uvijek sam pisao stavi ga na špica i pusti ga bar utakmica da uđe u formu i imat će 20+ golova u sezoni u ovoj ligi.
Sada utakmicu po utakmicu do krajnjeg cilja i da se ušutkaju svi kritičari i neprijatelji kluba.
Sve pohvale, svaka čast ekipi i SŠ. Kyeremeh ušutkiva sve na ovoj poziciji, svaka čast. Do sada je sve blijed ili katastrofalan bio, ali ova pozicija mu leži samo tako, korisiti svoje kvalitete najbolje. Hamza, o njemu se nema šta govoriti, uvijek sam pisao stavi ga na špica i pusti ga bar utakmica da uđe u formu i imat će 20+ golova u sezoni u ovoj ligi.
Sada utakmicu po utakmicu do krajnjeg cilja i da se ušutkaju svi kritičari i neprijatelji kluba.
Suti, samo suti
suti moj djecace plavi
suti moj djecace plavi
Online
Trenutno korisnika/ca: BungaBum, johntravolta123, Lik, Turo i 35 gostiju.




