FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

FoSte95
Postovi: 11513
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FoSte95 » 30 mar 2024, 08:19

Sazg je napisao/la:
30 mar 2024, 00:53
Allah te nagradio ina ovom i na onom svijetu
Više bi volio na ovom svijetu :mrgreen: :urnebes:

Avatar
nokee
Postovi: 3508
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 30 mar 2024, 08:57

Valjda grijesim ali Hamza tesko da uveze par utakmica u nekoj formi, malo on s glavom ima problem (moj dojam), pored toga puno bolje se snalazi u formaciji kao jucer gdje nije sam gore.

Koliko god mi se nije svidila ova formacija protiv Goska, toliko je jucer djelovala dobro. Naravno to sve zavisi i od protivnika kako se postavi.

Sad samo mirne glave, bez euforije, utakmicu po utakmicu. Sljedeca Igman, bice teze nego protiv Tuzle u to sam ubjedjen. Jedino ako ih otvorimo sa golom u prvih 20min onda mozemo ocekivati odlicnu utakmicu s nase strane. Vidjeli smo kako se ponasamo ako ga nedoBog primimo, nadam se da ce se i to popraviti.

A naredni derbi, mislim da nije realno stanje sinoc od komsinice, realno im je falilo previse igraca, recimo bolje su odigrali sa Zrinjskim kad su full bili nego sinoc. Ne treba nas zavarati, a i derbi je valjda znamo kako to ide. Sve je tu moguce! Al od nas ocekujem puuuno bolje zalaganje pa sta bude.

Morpheus
Postovi: 2750
Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Morpheus » 30 mar 2024, 09:00

nokee je napisao/la:
30 mar 2024, 08:57
Valjda grijesim ali Hamza tesko da uveze par utakmica u nekoj formi
Kako misliš da uveže, pa evo uvezao je. Zadnje četiri utakmice šest golova.

spezial
Postovi: 3908
Pridružen/a: 23 feb 2021, 17:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la spezial » 30 mar 2024, 09:08

Morpheus je napisao/la:
30 mar 2024, 09:00
nokee je napisao/la:
30 mar 2024, 08:57
Valjda grijesim ali Hamza tesko da uveze par utakmica u nekoj formi
Kako misliš da uveže, pa evo uvezao je. Zadnje četiri utakmice šest golova.
Ljudi pisu a nista ne razmisljaju hahah cuj ne moze da uveze par utakmica a lik igra u golgeterskoj formi zivota

mirzatele
Postovi: 12008
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mirzatele » 30 mar 2024, 09:40

Morpheus je napisao/la:
30 mar 2024, 09:00
nokee je napisao/la:
30 mar 2024, 08:57
Valjda grijesim ali Hamza tesko da uveze par utakmica u nekoj formi
Kako misliš da uveže, pa evo uvezao je. Zadnje četiri utakmice šest golova.
:rol:

pjankesarajevo
Postovi: 1570
Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pjankesarajevo » 30 mar 2024, 10:00

mirzatele je napisao/la:
30 mar 2024, 09:40
Morpheus je napisao/la:
30 mar 2024, 09:00
nokee je napisao/la:
30 mar 2024, 08:57
Valjda grijesim ali Hamza tesko da uveze par utakmica u nekoj formi
Kako misliš da uveže, pa evo uvezao je. Zadnje četiri utakmice šest golova.
:rol:
:rol: Joj mozgova majko oj pa jel ovo moguce. Hamza ubija a oni skepticni :rol:
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️

Avatar
Benkara21
Postovi: 3659
Pridružen/a: 01 avg 2015, 14:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benkara21 » 30 mar 2024, 10:25

Hamza svako 84’ zabije gol. Zvijer.
Yugoslavia: ★★
Bosnia&Herzegovina League: ★★★★★
Bosnia&Herzegovina Cup: ★★★★★★★★
Super Cup: ★
18.05.2019. 🏆

Sanchez87hz
Postovi: 872
Pridružen/a: 11 feb 2023, 13:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sanchez87hz » 30 mar 2024, 10:25

slika
Ona je bomba 🙂

Morpheus
Postovi: 2750
Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Morpheus » 30 mar 2024, 10:33

Vala na toj slici i ne djeluje da je bomba.

Sanchez87hz
Postovi: 872
Pridružen/a: 11 feb 2023, 13:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sanchez87hz » 30 mar 2024, 10:46

Morpheus je napisao/la:
30 mar 2024, 10:33
Vala na toj slici i ne djeluje da je bomba.
Ma to je bio video pa sam samo slikao ekran i ne izgleda dobro,al uzivo znaci boze :D

NajvecaRadosti
Postovi: 10157
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 30 mar 2024, 11:21

Ziljkicu samo jos jednom da ti se sjetim oni najmiliji za ovo sto si nam uradio.

Gledaj yebote koliko nas je kepec sa peštera kocio kako je otisao licimo na ekipu.9 golova na 2 utakmice.I protiv Borca smo licili na nesto
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Avatar
nokee
Postovi: 3508
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 30 mar 2024, 11:23

spezial je napisao/la:
30 mar 2024, 09:08
Morpheus je napisao/la:
30 mar 2024, 09:00
nokee je napisao/la:
30 mar 2024, 08:57
Valjda grijesim ali Hamza tesko da uveze par utakmica u nekoj formi
Kako misliš da uveže, pa evo uvezao je. Zadnje četiri utakmice šest golova.
Ljudi pisu a nista ne razmisljaju hahah cuj ne moze da uveze par utakmica a lik igra u golgeterskoj formi zivota
Mislio sam vise na period do sada, ali ok pogresno sam napisao. Nekako brzo padne, imao je on super utakmica i do sada i vrhunskih golova, ali ovo je mozda prvi put da je uvezao nesto. Nadajmo se da potraje.
Brzo mi zaboravimo kakvim se imenima ovdje nazivao, vrlo lako je vratiti par stranica, al ok to smo mi. Nek 2 utakmice neda go eto istih imena.

Nego gledam cesto NHL, kako bi nam legao ovaj Benedik Mioc na AM poziciji, top igrac a dostupan sigurno, plus istice ugovor.
https://www.transfermarkt.com/benedik-m ... ler/245061

Avatar
H8Z7
Postovi: 7184
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 30 mar 2024, 11:31

nokee je napisao/la:
30 mar 2024, 11:23
spezial je napisao/la:
30 mar 2024, 09:08
Morpheus je napisao/la:
30 mar 2024, 09:00

Kako misliš da uveže, pa evo uvezao je. Zadnje četiri utakmice šest golova.
Ljudi pisu a nista ne razmisljaju hahah cuj ne moze da uveze par utakmica a lik igra u golgeterskoj formi zivota
Mislio sam vise na period do sada, ali ok pogresno sam napisao. Nekako brzo padne, imao je on super utakmica i do sada i vrhunskih golova, ali ovo je mozda prvi put da je uvezao nesto. Nadajmo se da potraje.
Brzo mi zaboravimo kakvim se imenima ovdje nazivao, vrlo lako je vratiti par stranica, al ok to smo mi. Nek 2 utakmice neda go eto istih imena.

Nego gledam cesto NHL, kako bi nam legao ovaj Benedik Mioc na AM poziciji, top igrac a dostupan sigurno, plus istice ugovor.
https://www.transfermarkt.com/benedik-m ... ler/245061
Na CAM će doći najvjerovatnije onaj iz CSKA Sofia
https://www.transfermarkt.com/lazar-tuf ... ler/257466
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

NajvecaRadosti
Postovi: 10157
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 30 mar 2024, 11:35

nokee je napisao/la:
30 mar 2024, 11:23
spezial je napisao/la:
30 mar 2024, 09:08
Morpheus je napisao/la:
30 mar 2024, 09:00

Kako misliš da uveže, pa evo uvezao je. Zadnje četiri utakmice šest golova.
Ljudi pisu a nista ne razmisljaju hahah cuj ne moze da uveze par utakmica a lik igra u golgeterskoj formi zivota
Mislio sam vise na period do sada, ali ok pogresno sam napisao. Nekako brzo padne, imao je on super utakmica i do sada i vrhunskih golova, ali ovo je mozda prvi put da je uvezao nesto. Nadajmo se da potraje.
Brzo mi zaboravimo kakvim se imenima ovdje nazivao, vrlo lako je vratiti par stranica, al ok to smo mi. Nek 2 utakmice neda go eto istih imena.

Nego gledam cesto NHL, kako bi nam legao ovaj Benedik Mioc na AM poziciji, top igrac a dostupan sigurno, plus istice ugovor.
https://www.transfermarkt.com/benedik-m ... ler/245061
Prica se da na tu poziciju zavrsavamo Tufegdzica.Ceka se samo ljeto da raskine tamo
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

fera
Postovi: 6770
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 30 mar 2024, 12:03

nokee je napisao/la:
30 mar 2024, 11:23
spezial je napisao/la:
30 mar 2024, 09:08
Morpheus je napisao/la:
30 mar 2024, 09:00

Kako misliš da uveže, pa evo uvezao je. Zadnje četiri utakmice šest golova.
Ljudi pisu a nista ne razmisljaju hahah cuj ne moze da uveze par utakmica a lik igra u golgeterskoj formi zivota
Mislio sam vise na period do sada, ali ok pogresno sam napisao. Nekako brzo padne, imao je on super utakmica i do sada i vrhunskih golova, ali ovo je mozda prvi put da je uvezao nesto. Nadajmo se da potraje.
Brzo mi zaboravimo kakvim se imenima ovdje nazivao, vrlo lako je vratiti par stranica, al ok to smo mi. Nek 2 utakmice neda go eto istih imena.

Nego gledam cesto NHL, kako bi nam legao ovaj Benedik Mioc na AM poziciji, top igrac a dostupan sigurno, plus istice ugovor.
https://www.transfermarkt.com/benedik-m ... ler/245061
Ja sam Hamzu dosta kritikovao, da je mlitav u duelima, usporen kao da igra stalno pod gripom ali ovo u zadnje vrijeme sto pruza je za svaku pohvalu.
Kyeremeh isto tako zadnjih par utakmica odlican, dosta se izgleda probudio inat kako kod nas navijaca tako i kod igraca nakon onog prekida protiv Borca.
A vjerujem da ima i do toga sto je otjeran Zilkic jer harmonija i jedinstvo u timu su najvazniji. Mozes ti i Ronalda imati ali ako ti kvari atmosferu i cini saigrace losijim nemas od njega nikakve koristi.
You are someone else I am still right here

Ismire odlazi!!!

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 30 mar 2024, 12:19

H8Z7 je napisao/la:
30 mar 2024, 11:31
nokee je napisao/la:
30 mar 2024, 11:23
spezial je napisao/la:
30 mar 2024, 09:08


Ljudi pisu a nista ne razmisljaju hahah cuj ne moze da uveze par utakmica a lik igra u golgeterskoj formi zivota
Mislio sam vise na period do sada, ali ok pogresno sam napisao. Nekako brzo padne, imao je on super utakmica i do sada i vrhunskih golova, ali ovo je mozda prvi put da je uvezao nesto. Nadajmo se da potraje.
Brzo mi zaboravimo kakvim se imenima ovdje nazivao, vrlo lako je vratiti par stranica, al ok to smo mi. Nek 2 utakmice neda go eto istih imena.

Nego gledam cesto NHL, kako bi nam legao ovaj Benedik Mioc na AM poziciji, top igrac a dostupan sigurno, plus istice ugovor.
https://www.transfermarkt.com/benedik-m ... ler/245061
Na CAM će doći najvjerovatnije onaj iz CSKA Sofia
https://www.transfermarkt.com/lazar-tuf ... ler/257466
Bolje im je nek pogledaju sta ima u Lokomotivi i ostalim Hr klubovima,klasa vise za vecinu igraca iz Srbije,dzaba ce biti bacanje para.

Avatar
feniksptica
Postovi: 19096
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la feniksptica » 30 mar 2024, 12:24

LA GA NO

slika
Plavo oko plakalo je.

BOT (ponude u inbox)

Sanchez87hz
Postovi: 872
Pridružen/a: 11 feb 2023, 13:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sanchez87hz » 30 mar 2024, 12:24

Bez Prevarande puno bolje izgledamo,nadam se da ce Duljevic cim prije uci u formu i da moze igrati bar 75 min.

Avatar
Napapijri
Postovi: 4518
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Napapijri » 30 mar 2024, 12:26

Da ne bude da remetim atmosferu, ali nekako puno lakse to izgleda kada nema Hasica i Penarande, tecnija je igra, lopta brze mijenja posjed i na taj nacin je protivnicka odbrana uvijek u raskoraku.

Bez zelje da osporim Ajdina, on je nas najbolji igrac, ali ozbiljno treba razmotriti u kojim utakmicama je potrebna njegova pomoc, a u kojima se moze igrati bez njega, bas poput jucerasnje.
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

Zlatna kopacka ssba lige za sezonu 2023/24.

Zadnja klupa - sampioni 34 sezone ss.ba lige.

Avatar
NisamInSajder
Postovi: 3708
Pridružen/a: 25 jan 2021, 18:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NisamInSajder » 30 mar 2024, 12:31

Najavljiva nam Rožman kakvo će Sarajevo biti uskoro...STRAŠNO.

Sve pohvale, svaka čast ekipi i SŠ. Kyeremeh ušutkiva sve na ovoj poziciji, svaka čast. Do sada je sve blijed ili katastrofalan bio, ali ova pozicija mu leži samo tako, korisiti svoje kvalitete najbolje. Hamza, o njemu se nema šta govoriti, uvijek sam pisao stavi ga na špica i pusti ga bar utakmica da uđe u formu i imat će 20+ golova u sezoni u ovoj ligi.

Sada utakmicu po utakmicu do krajnjeg cilja i da se ušutkaju svi kritičari i neprijatelji kluba.
Suti, samo suti
suti moj djecace plavi

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 22 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []