FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
75
14%
2. Borbu za Evropu
165
30%
3. Sredinu tabele
91
17%
4. Borbu za opstanak
211
39%
 
Ukupno glasova: 542

lakilone
Postovi: 697
Pridružen/a: 02 feb 2023, 07:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lakilone » 30 mar 2024, 20:13

Sabahudin Žujo, a za šefa stručnog štaba Amara Osima i kraj price.

let3
Postovi: 29279
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la let3 » 30 mar 2024, 20:15

TMmanija2012 je napisao/la:
30 mar 2024, 19:59
Skupstino na tebe je red ,pazite sta radite :) Ovoj bagri treba dozivotno zabraniti da kroce na nas stadion.
Ne ne ne :nene: bagra treba ostati, poloziti racune, vratiti svaki fening koji su ukrali iz kluba na razne nacine. Pa tek onda ih nabiti nogom sto dalje od Grbavice. Oni bi sad da se ispale.
Najgori su oni koji su konstantno u talu sa menagerima igracima. Pa nemoguce da kloc Drljo toliko igra bez jakih leđa. I Bruno je u talu sa tom bandom.

Avatar
MrAmarOsim
Postovi: 671
Pridružen/a: 03 maj 2023, 12:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrAmarOsim » 30 mar 2024, 20:20

let3 je napisao/la:
30 mar 2024, 20:15
TMmanija2012 je napisao/la:
30 mar 2024, 19:59
Skupstino na tebe je red ,pazite sta radite :) Ovoj bagri treba dozivotno zabraniti da kroce na nas stadion.
Ne ne ne :nene: bagra treba ostati, poloziti racune, vratiti svaki fening koji su ukrali iz kluba na razne nacine. Pa tek onda ih nabiti nogom sto dalje od Grbavice. Oni bi sad da se ispale.
Najgori su oni koji su konstantno u talu sa menagerima igracima. Pa nemoguce da kloc Drljo toliko igra bez jakih leđa. I Bruno je u talu sa tom bandom.
Sve je to fino, lijepo, pametno. Ali mi nemamo vremena za to, a ne samo vremena, nemamo živaca, snage, podrške za to. Sad treba spasiti što se spasiti može, izvući sezonu kako kog znamo i možemo. Minute su fakat u pitanju, a mi ih sve manje imamo.
"Ovi igrači za koje se plaćaju enormne sume novca su prije svega životinje fizički."
Najtrofejniji trener PLBiH - Amar Osim

Avatar
Machak
Postovi: 3485
Pridružen/a: 05 nov 2019, 13:30
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Machak » 30 mar 2024, 20:20

Samo se vi pojedini lozite da ce doci Amar sa "svojim ljudima" da bude od portira do direktora - trenera i sportskog direkora, a da ce mu pare za njegove hirove pasti sa neba.
Zadnja izmjena: Machak, dana/u 30 mar 2024, 20:21, ukupno mijenjano 1 put.
Mjau !

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19416
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 30 mar 2024, 20:21

let3 je napisao/la:
30 mar 2024, 20:15
TMmanija2012 je napisao/la:
30 mar 2024, 19:59
Skupstino na tebe je red ,pazite sta radite :) Ovoj bagri treba dozivotno zabraniti da kroce na nas stadion.
Ne ne ne :nene: bagra treba ostati, poloziti racune, vratiti svaki fening koji su ukrali iz kluba na razne nacine. Pa tek onda ih nabiti nogom sto dalje od Grbavice. Oni bi sad da se ispale.
Najgori su oni koji su konstantno u talu sa menagerima igracima. Pa nemoguce da kloc Drljo toliko igra bez jakih leđa. I Bruno je u talu sa tom bandom.

Ne @Let samo to ne :D

Nemoj tako ali ovdje se pravda kako Drljo kida na treningu.
Yebem mu materinu mater, Drlji i ko ga cuva.

U talu su mnogi nemoj da se lazemo. Krug napravljen i nicije maslo nije za Ramazana.

Kad se ovaj plamen pretvori u vatru tek tad ces skontati da i oni sto bi krvi dali su u talu i stete klubu.
1921 1921 1921 1921


The Bosnian-born Ottoman commander who stopped Napoleon.
Ahmed Jazzar is born 1722. Bosnian intellectual Safvet Basagic wrote that he was born in Fatnica, village located around 70 kilometres from the historic city of Mostar in BiH.

Brkooo
Postovi: 2297
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Brkooo » 30 mar 2024, 20:22

Vec sam pisao o tome da je najveci problem naseg kluba, glomazna i neucinkovita skupstina. Na jednom mjestu puno glupih, egoisticnih i izuzetno nesposobnih ljudi(cast bas rijetkim izuzecima)koji su direktno izabrali Hasanbegovica, Tanovica itd. Posljedice tog njihovog "rada", "znanja", i dizanja rukica smo svi vidjeli. Toliko su sjebali ugled kluba da je to nevjerovatno.

Ljudi sad iz ocaja prizivaju i npr Kozarica zato sto je za Tanovica i sadasnje debile iz uprave cak i on, Florentino Perez, a Tanovic i slicni nisu sami sebe izabrali na pozicije koje obnasaju nego ih je ova skupstina izabrala..

ExBlueone
Postovi: 1538
Pridružen/a: 28 nov 2019, 21:48
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ExBlueone » 30 mar 2024, 20:22

let3 je napisao/la:
30 mar 2024, 20:15
TMmanija2012 je napisao/la:
30 mar 2024, 19:59
Skupstino na tebe je red ,pazite sta radite :) Ovoj bagri treba dozivotno zabraniti da kroce na nas stadion.
Ne ne ne :nene: bagra treba ostati, poloziti racune, vratiti svaki fening koji su ukrali iz kluba na razne nacine. Pa tek onda ih nabiti nogom sto dalje od Grbavice. Oni bi sad da se ispale.
Najgori su oni koji su konstantno u talu sa menagerima igracima. Pa nemoguce da kloc Drljo toliko igra bez jakih leđa. I Bruno je u talu sa tom bandom.
Tačno. Pozvati SIPU, tužilaštvo, prečešljati svaki papir, sašlušati svjedoke.

Sad il nikad

Avatar
godrina
Postovi: 2978
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la godrina » 30 mar 2024, 20:24

I ja sam definitivno za promjenu, ovi nas u crno zavise. Samo ne znam kako nova uprava moze doprinijet opstanku kad imamo desetak kola do kraja.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil

let3
Postovi: 29279
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la let3 » 30 mar 2024, 20:29

Machak je napisao/la:
30 mar 2024, 20:20
Samo se vi pojedini lozite da ce doci Amar sa "svojim ljudima" da bude od portira do direktora - trenera i sportskog direkora, a da ce mu pare za njegove hirove pasti sa neba.
Ne lozim se uopste da ce doci Amar, sto se mene tice neka dođe i napušeni Senad Zeric za sefa struke, ali se konacno mora stati u kraj ovoj bandi. Oni su odlucili da nas zakopaju 2 metra pod zemlju. Ili ce oni zakopati Zelju ili ce se njim stati u kraj, nema trece opcije.

Orvel
Postovi: 111
Pridružen/a: 10 mar 2024, 16:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Orvel » 30 mar 2024, 20:30

MrAmarOsim je napisao/la:
30 mar 2024, 19:52
Sada je sve u rukama skupštine. Ne budu li prihvatili ostavke i postavili Gredića za predsjednika, znači da Misimović nikad iz kluba nije izašao, i da Manijaci više nemaju nikakav kredibilitet.
Ovdje je sve receno. Ako ove "ostavke" ne budu prihvacene jasno je da se cuvaju fotelje. A serem vam se u sve i jednu fotelju ako je tako, nije drzavna firma da se uhljebite nego klub koji mora profunkcionisati normalno.

A sta ces i kad odu ovi jadnici, doci ce novi koji opet ne mogu carobnim stapicem sve popraviti do kraja sezone i onda ako ispadnemo krivit cemo te nove a ne ovu ekipicu koja veze o sportskom biznisu nema.

Avatar
TefalTava
Postovi: 131
Pridružen/a: 20 mar 2024, 10:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TefalTava » 30 mar 2024, 20:31

let3 je napisao/la:
30 mar 2024, 20:11
https://sportsport.ba/fudbal/fk-zeljezn ... bor/471674

A sad bi da bjeze od odgovornosti, jelde. Da se ispale, da ne polazu racune za svoj javasluk i nerad. Pa neka neko drugi preuzme njihova sranja koja bi ostavili iza sebe.
Jbm li vam pleme bezobrazno, licemjerno, dvolicno :puke:
he he he das ostavku i onda na kraju sezone imas super priloge na n1 sta je uzrok kraha u FK Željezničar, šokantne i ekskluzivne tvrdnje , savrsen rad MJO posao dobar a para laka :mrgreen:

Orvel
Postovi: 111
Pridružen/a: 10 mar 2024, 16:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Orvel » 30 mar 2024, 20:34

aldixon97 je napisao/la:
30 mar 2024, 18:40
Jedna insajderska , strpite se 2.4 velike stvari dolaze , samo opusteno :opaopa:
E hvala ti, haj se sad indajdiraj u unutrasnjost majcinu. Sto ne mogu vise ovih insajdera, upravo ovakvi degeni koji misle da sve znaju u klubu i informacije koje mogu doci do svakog i objavljivat se po youtube cak i jesu jedan od razloga zasto smo tu gdje jesmo. Svi sve znaju, niko odgovornosti nema.

Avatar
mamonelafo
Postovi: 517
Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mamonelafo » 30 mar 2024, 20:37

Orvel je napisao/la:
30 mar 2024, 20:34
aldixon97 je napisao/la:
30 mar 2024, 18:40
Jedna insajderska , strpite se 2.4 velike stvari dolaze , samo opusteno :opaopa:
E hvala ti, haj se sad indajdiraj u unutrasnjost majcinu. Sto ne mogu vise ovih insajdera, upravo ovakvi degeni koji misle da sve znaju u klubu i informacije koje mogu doci do svakog i objavljivat se po youtube cak i jesu jedan od razloga zasto smo tu gdje jesmo. Svi sve znaju, niko odgovornosti nema.
Da! Yebe nas što info dolaze do morona, tipa onaj lik na yt.
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

Jači od ratova, režima i partija!

segasega1
Postovi: 258
Pridružen/a: 17 jan 2022, 13:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la segasega1 » 30 mar 2024, 20:38

Nevjerivatno sta su sve uspjeli ovi usrati.Nikad gori nismo bili a nikad veca zelja za Grbavicom.Gledam jucer onu dijecu na sjeveru ali i na ostalim tribinama.A kad pogledam na teren dode mi da zatvorim oci

aldixon97
Postovi: 16
Pridružen/a: 06 apr 2023, 13:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la aldixon97 » 30 mar 2024, 20:41

mamonelafo je napisao/la:
30 mar 2024, 20:37
Orvel je napisao/la:
30 mar 2024, 20:34
aldixon97 je napisao/la:
30 mar 2024, 18:40
Jedna insajderska , strpite se 2.4 velike stvari dolaze , samo opusteno :opaopa:
E hvala ti, haj se sad indajdiraj u unutrasnjost majcinu. Sto ne mogu vise ovih insajdera, upravo ovakvi degeni koji misle da sve znaju u klubu i informacije koje mogu doci do svakog i objavljivat se po youtube cak i jesu jedan od razloga zasto smo tu gdje jesmo. Svi sve znaju, niko odgovornosti nema.
Da! Yebe nas što info dolaze do morona, tipa onaj lik na yt.
Zivi bili pa vidjeli , brzo ce 2.4 lagano samo , opusteno drugari :bih: :opaopa:

Orvel
Postovi: 111
Pridružen/a: 10 mar 2024, 16:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Orvel » 30 mar 2024, 20:46

Dinamo je mogao staviti Zajeca za predsjednika, zasto mi ne mozemo godinama imati ljude u klubu koji vole Zelju i koji znaju sportski biznis?

Ko god dodje valja mu gasiti ovaj pozar i strah me da ne istrosimo i te ljude ako budu kvalitetni ljudi.

Avatar
maldini3
Postovi: 1709
Pridružen/a: 31 jan 2017, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la maldini3 » 30 mar 2024, 20:52

Ovi su morali otici nakon kraha price sa arapima mozda bi se tada i mogao naci neko ko ce preuzeti UO. U ovim uslovima kad smo pred federalnom ligom ja ne vidim nekoga ko ce uzeti klub i staviti svoje ime u istu recenicu sa ispadanjem
Željezničar za život cijeli
Forza Milan
Pivopije

BIZMARK66
Postovi: 536
Pridružen/a: 01 mar 2024, 21:52

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BIZMARK66 » 30 mar 2024, 21:10

Bolje bez ikona otići drugu ligu al ovi lopovi svi da lete iz kluba. Pod ruku rumenog i Brunu pa neka materi priča kako smo dobro igrali

Avatar
braco
Postovi: 8756
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 30 mar 2024, 21:11

braco je napisao/la:
20 mar 2024, 15:24
Općenito mislim da nas je u ovim gostujućim utakmicama u drugoj polusezoni sjebao nedostatak koncentracije defanzivaca i određena doza nonšalantnosti. Kad govorimo o defanzivi, tu nije kriva formacija što su kod prvog gola Zvijezde onako reagovali svi naši defanzivci od Galića, štopera i Radinovića. I kod drugog gola Zrinjskog Cocalić lagano trčkara vjerovatno misleći da će Cavnić zaustaviti Nardina i naravno onda nije stigao pokriti Cavnića kad je Nardin prošao. Ne smatram samo da je Cocalić kriv nego dajem samo primjer. Protiv Širokog niđe Radinovića i Drlje kod dijagonale kod prvog gola Širokog, a drugi gol bolje i ne komenatarisati.

Pa eto i zbog te nonšalantnosti koje sam spomenuo je Bruno podero majicu protiv Zvijezde jer Drljo nije ispoštovano kretnju kod dubinske lopte. Da se naravno pričati i o formaciji i svemu, ali prije svega moramo igrati agresivnije u odbrani u gostima i sa više koncentracije. Koliko god da je napad loš ove sezone, mislim da je odbrana bila malo bolja da bi izvukli nekoliko remija ako ništa, što bi dalo skroz neki drugi narativ čitavoj priči. Ovako si bezveze primio gol u zadnjoj minuti protiv Veleža u Vrapčićima zbog Drine, primaš gol u sudijskoj nadoknadi protiv Borca u BL, primaš gol u sudijskoj nadoknadi protiv Zrinjskoj u onoj prvoj utakmici, dva puta protiv GOŠK-a primaš golove u zadnjim minutama i u obje te utakmice gubiš po bod koji bi ti danas itekako značio. Da si bar u 3 od 5 navedenih utakmica uspio po bod uzeti, valjalo bi ti. I dalje bi bio mizeran učinak u gostima ali ne bi bar imao tu psihološku barijeru da nisi boda uzeo u gostima, a uz ta 3 hipotetička remija ne bi bio predzadnji.
braco je napisao/la:
28 mar 2024, 22:38
godrina je napisao/la:
28 mar 2024, 21:58
braco je napisao/la:
28 mar 2024, 17:20
Trener Veleža potvrdio da im zbog povreda sutra nema Guliashvilija i onog malog Čaića što im je na posudbi iz Dinama
Ja sve kontam da to nije vrapcicka patka za gruzijca. Vidjet cemo, bilo bi dobro za nas. Nek se momak odma u subotu oporavi :)
Sa ili bez njega mi moramo bit agresivni,, puno trcat i pokusat nekako bez puno filozofije naprijed. Jedan rani gol bi nam puno dobrog donio, primjer derbi.
Stvorit ćemo neke šanse i sutra, samo hoćemo li ih realizovati. Mišljenja sam da jedina utakmica ovog proljeća gdje nikako nismo mogli uzeti bod na osnovu prikazanog je gostovanje u Čitluku protiv Širokog gdje bukvalno ništa nisi odigrao. U ove dvije utakmice sa Zrinjskim ovog proljeća smo apsolutno mogli više od samo jednog boda uzeti da je bilo realizacije. Protiv Zvijezde si mogao X izvući jer vodiš 0-1 i primaš nevjerovatno 2 glupa gola, čak iako si tanko odigrao od prvog gola Zvijezde do kraja tekme ali si ako ništa pokazao znakove života tu utakmicu za razliku od tekme sa Širokom, pogotovo jer skoro svako kolo imaš utakmica u kojim neka ekipa uzme bod sa nivoom igre kojeg smo mi pokazali u Ugljeviku.
Ponovo zbog SKANDALOZNE reakcije odbrane nismo uzeli bar jedan bod u utakmici u kojoj po prikazanom nije bilo nikakve potrebe da izgubiš 3 boda s obzirom na igru koju je prikazao Velež. Napad je jednako sramotan kao i odbrana, ali nepodnošljivo je više postalo da pola utakmica u kojim izgubiš primiš neki glupi gol, a po dešavanjima na terenu možeš bar bod izvući. Neki će reći yebo bod, ali da si u bar 3-4 utakmice uzeo po bod, bio bi ako ništa za nijansu u komfornoj poziciji kako sam naveo u citiranom postu. Kad odigraš kao protiv Širokog u gostima onda ne možeš ni žalit za bodom jer ga nisi ni zaslužio ali ova utakmica od sinoć i još nekoliko drugih ove sezone stvarno me izbace iz cipela.

Prošle sezone smo na početku marta bili ekipa koja je uz Igman sačuvala najmanje puta mrežu u kompletnoj ligi i bio si u nizu od 3 vezana kiksa (poraz od Borca na Grbavici, remi sa Posušjem na Grbavici i poraz u Konjicu) i onda su se napravile rokade u odbrani gdje je Muftić stavljen na gol, a i Aco je vraćen u startnih 11 i onda si 3 naredne utakmice sačuvao mrežu i gle čuda odmah si u te 3 utakmice upisao pobjede protiv Slobode kući, Sloge u gostima i remi 0:0 sa pitarima, dakle čim se odbrana stablizovala krenuli su i bolji rezultati.

Opet kažem, napad je jednako skandalozan, ako ne i gori od odbrane i nek' ih sram bude da glavno krilo i glavni špic imaju skupa 0 golova u ligi ove sezone ali se ne mogu oteti dojmu da smo previše utakmica ispušili bespotrebno zbog gluposti odbrane. Isto tako zbog tog napada se i kaže "kad ne iskoristiš svoje šanse, onda te protivnik kazni" i to je također činjenica jer promašajima se dešava psihološki utjecaj da se uvlači i dodatna nervoza u ekipu ali eto vodio si i protiv Zvijezde u gostima pa su te opet ljudi okrenuli, a vodio si i kući protiv GOŠK-a pa su te ljudi opet okrenuli.

Kad sam kod napada nevjerovatno koliko smo puta imali priliku ove sezone da kaznimo protivnika i uvijek kad fulimo nam se obije o glavu. Promašaji Amoaha i Krpića protiv Slobode u kupu i onda naravno nam ljudi zabiju golčinu, Krpić fula 1 na 1 sa GOŠK-om na Grbavici pri rezultatu 1:0 i da je to pogodio bilo bi 2:0 i gotova tekma, koliko god da je usrana odbrana, GOŠK bi psihički pao na 2:0, pa promašaji protiv Zrinjskog u obje utakmice ovog proljeća, pa ona utakmica u decembru protiv Veleža kad smo isto zjanili Dženo fula strašnu šansu na samom početku meča, pa promašaj Krpića kod 0:0 rezultata u Gabeli gdje je izašo 1 na 1 sa golmanom, pa nekoliko odličnih šansi protiv Igmana u Konjicu prvo poluvrijeme, sve i jednu utakmicu si na kraju izgubio. Da ne govorim koliko smo bodova izgubili u sudijskoj nadoknadi...

Sve što moglo otići u kontru ove sezone, otišlo je.

Avatar
mamonelafo
Postovi: 517
Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mamonelafo » 30 mar 2024, 21:14

I SAMIR BEKRIĆ IZ KLUBA! MARŠ!!!!!
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

Jači od ratova, režima i partija!

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Paromlinac i 22 gosta.