FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste za smjenu stručnog štaba?

Da
68
33%
Ne
136
67%
 
Ukupno glasova: 204

mosarajvosa83
Postovi: 5431
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 08 maj 2024, 12:44

Ovdje su pojedinci kad je Ibricic dosao a sa njim i Rozman dizali taj potez u nebesa a sad kad isti ide pljuju zivotom. Treba napomenuti da su Akrapa nakon jedne tekme hvalili kao Murinja i jos dosta toga,cisto da znamo sa kako ogranicenim likovima komuniciramo. Ovaj forum kad manje pratis ili nikako odmoris se totalno. Leglo strumfova i bolesnika koji su sami sebi teski

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 4082
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 08 maj 2024, 12:49

SamoDaKazeem je napisao/la:
08 maj 2024, 12:43
Eto ti ga sad.Novi direktor,nove primjedbe,novi sistemi :opaopa:
Sabur iduću sezonu,pravimo sistem al ovaj put pravi sistem!
I usput ćemo savezu **** mamicu :bih:
otisla ayla mag. Ili je i ovaj Ayla... jarane lose jeste, ne znamo gdje smo i sta smo. Evo dodje direktor, koji nesto zna pa odlucio da iskoristi isto..
nek nismo mi napravili pritisak i otjerali trenera a investitor nek odluci sta je najbolje i po njega i po nas. Evo imao je par gresaka, vise je mogao nauciti na njima. S trenerima, varijanta sd i trenera, domaceg trenera..
Mi navijaci cekamo, nadamo se najboljem. A ti bi bio rahat da nemamo marke, sigurno bi bolje bilo. Svidja ti se pravo kad ne mozemo trenera registrovati jer nemamo za pjeske :mrgreen: :mrgreen: :urnebes: :urnebes: :clap: da anceloti dodje, nesto bi se naslo za njega da zulja. E preselio Modrica na klupu itd.
- 1 9 4 6 -

Avatar
NisamIsmirMirvic
Postovi: 1727
Pridružen/a: 01 sep 2023, 13:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NisamIsmirMirvic » 08 maj 2024, 12:50

AVNOJ je napisao/la:
08 maj 2024, 12:38
Ibričić se neče vračati kad mu istekne suspenzija.
Rozman bi i ostao ali se izgleda on tu baš puno i ne pita.
Novi direktor ima ogromne primjedbe na sve.
Znaci definitivno totalno bacena i potracena sezona, o novcu necemo. Kakve su mu primjedbe? Pretpostavljam da su vezane za kadar i kako je selektiran.

Avatar
H8Z7
Postovi: 4468
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 08 maj 2024, 12:55

NisamIsmirMirvic je napisao/la:
08 maj 2024, 12:50
AVNOJ je napisao/la:
08 maj 2024, 12:38
Ibričić se neče vračati kad mu istekne suspenzija.
Rozman bi i ostao ali se izgleda on tu baš puno i ne pita.
Novi direktor ima ogromne primjedbe na sve.
Znaci definitivno totalno bacena i potracena sezona, o novcu necemo. Kakve su mu primjedbe? Pretpostavljam da su vezane za kadar i kako je selektiran.
Pretpostavljam da ima primjedbe na ugovore.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

JVVVST
Postovi: 957
Pridružen/a: 17 jun 2020, 21:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la JVVVST » 08 maj 2024, 12:55

Razmisljanje, nisam nikakav insider
Kontam da je Ibricic ocekivao da ce dobijat platu za vrijeme suspenzije, poceo maj, nije mu legla, i popizdio

Nije mi ga zao sekunde, seljacina zesca.

Rozmana bih ostavio do kraja sezone svakako. Na kraju sumirati sve i razici se. Cetvrto mjesto sa ovakvim rosterom je zestok neuspjeh, sta god neko mislio o njemu. Nek vodi i Julardziju sa sobom.

Sto se tice novog trenera, mislim da je, bar zasad, dosta "mladih, modernih", koji podcjenjuju nasu ligu. Ovo je posebna bara gdje ne vaze pravila kao u normalnim ligama. Nase uzdizanje i stvaranje velikog Sarajeva moze poceti samo kada se, za pocetak, zacementiramo kao najjaci tim u ligi, kao sto je Zrinjski trenutno. (Borac to nije i nece ni biti, koliko god ovakvih titula osvojili).
Prvi izbor Husref, ali ako ne on, onda neko ko pozna nasu ligu uzduz i poprijeko, makar to bio Jagodica Bobica.
Ja volim volim volim samo tebe...


BŽKŠ

Avatar
Bosniak10
Postovi: 1059
Pridružen/a: 21 maj 2023, 15:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bosniak10 » 08 maj 2024, 12:59

Surreal je napisao/la:
08 maj 2024, 11:49
Iskreno, ima jako dobrih trenera na tržištu, tako da ne bih žalio za Simonom.

Od onih sasvim realnih: Mislav Karoglan, Denis Ćorić, Petar Šegrt i moja najveća želja Veljko Paunović.
Sa svim pomenutim će biti grčevita borba za Evropu kao i ove god. Radije bi Čalu nego sve ove.
€2.000.000

SamoDaKazeem
Postovi: 447
Pridružen/a: 21 jul 2023, 23:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SamoDaKazeem » 08 maj 2024, 13:01

Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
08 maj 2024, 12:49
SamoDaKazeem je napisao/la:
08 maj 2024, 12:43
Eto ti ga sad.Novi direktor,nove primjedbe,novi sistemi :opaopa:
Sabur iduću sezonu,pravimo sistem al ovaj put pravi sistem!
I usput ćemo savezu **** mamicu :bih:
otisla ayla mag. Ili je i ovaj Ayla... jarane lose jeste, ne znamo gdje smo i sta smo. Evo dodje direktor, koji nesto zna pa odlucio da iskoristi isto..
nek nismo mi napravili pritisak i otjerali trenera a investitor nek odluci sta je najbolje i po njega i po nas. Evo imao je par gresaka, vise je mogao nauciti na njima. S trenerima, varijanta sd i trenera, domaceg trenera..
Mi navijaci cekamo, nadamo se najboljem. A ti bi bio rahat da nemamo marke, sigurno bi bolje bilo. Svidja ti se pravo kad ne mozemo trenera registrovati jer nemamo za pjeske :mrgreen: :mrgreen: :urnebes: :urnebes: :clap: da anceloti dodje, nesto bi se naslo za njega da zulja. E preselio Modrica na klupu itd.
Boga ti me nemoj ti više citirati.Ti si još zelen.
Dođe direktor koji nešto zna :o
Gdje zna,šta zna,koga zna???
Odakle ti znaš da zna?
Jel to onaj što je reko da Tan prebacuje pare iz lijevog u desni džep pa onda dođe u Tanov zadžepak?
Uvijek slavite kad neka ubleha dođe prije nego što razmislite o bilo čemu.
Ružićaste naočale i :geek:

Avatar
scholsey
Postovi: 1801
Pridružen/a: 26 feb 2020, 21:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la scholsey » 08 maj 2024, 13:06

Samo Sarajvo, samo turbulencije. :opaopa: :opaopa:

Ove cringe objave po Instagramu su opasna bruka za svakog odraslog poslovno ozbiljnog muškarca. Tačno ne mogu da vjerujem da to ne vide, al dobro.. svako ima svoje. Biće toga još, jer sa papcima u klubu ne može bez papanluka.

Naravno da nimalo ne žalim odlazak ove ljake sa pozicije SD-a. Nevezano za to što ga ne podnosim, on pojma nema o ovom poslu i nema ga se šta čekati, jer je ograničenih intelektualnih sposobnosti i previše zadrt seljak da bi nešto naučio. Na račun svoje igračke reputacije na Balkanu će dobiti još par ovih SD poslova, i tu će se manje ili više izofirati jer opet neće znati.. i onda će se baviti menadžerisanjem igrača ili će se i on početi vrtiti oko repke.

Možda i u neki reality uđe, ne bi me čudilo, baš je pravi tip porodičnog čovjeka za takvo nešto.. :zviz:

Ne vjerujem da njegov i Rožmanov ugovor imaju veze u tolikoj mjeri da ne mogu jedan bez drugog. Ali jazuk i ako tako bude.. doći će neki novi trener i eto. Pisao sam već više puta pa nema potrebe da se ponavljam, nije Rožman nešto za čime treba žaliti.

Ako ode, to naravno ne mora nužno značiti neku novu restrukturizaciju ekipe i desetine novih igrača. Čvrsto vjerujem da će ih doći onoliko, koliko bi ih došlo i da su ova dvojica ostala, pošto već imamo bar neki kostur ekipe. Sve to je opet na dugom štapu i ne vidim poentu nagađanja kad se ništa ne zna.
The saddest thing in life is wasted talent.

Avatar
Aduka87
Postovi: 9281
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 08 maj 2024, 13:08

Pa novog direktora nisu ni predstavili, samo znamo da mu je ugovor na 90 dana i tjt, zasto bi neko ko ce otic nakon 90 dana odlucuje o sudbini npr Rozmana ili mi ne znamo ono sto oni znaju ?
Mislim smijesno je postalo, sad dovedi novog trenera i SD onda oni opet prekrize 5 igraca, dovedu svoje i sve opet u krug, smijesni smo postali.
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 4082
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 08 maj 2024, 13:30

SamoDaKazeem je napisao/la:
08 maj 2024, 13:01
Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
08 maj 2024, 12:49
SamoDaKazeem je napisao/la:
08 maj 2024, 12:43
Eto ti ga sad.Novi direktor,nove primjedbe,novi sistemi :opaopa:
Sabur iduću sezonu,pravimo sistem al ovaj put pravi sistem!
I usput ćemo savezu **** mamicu :bih:
otisla ayla mag. Ili je i ovaj Ayla... jarane lose jeste, ne znamo gdje smo i sta smo. Evo dodje direktor, koji nesto zna pa odlucio da iskoristi isto..
nek nismo mi napravili pritisak i otjerali trenera a investitor nek odluci sta je najbolje i po njega i po nas. Evo imao je par gresaka, vise je mogao nauciti na njima. S trenerima, varijanta sd i trenera, domaceg trenera..
Mi navijaci cekamo, nadamo se najboljem. A ti bi bio rahat da nemamo marke, sigurno bi bolje bilo. Svidja ti se pravo kad ne mozemo trenera registrovati jer nemamo za pjeske :mrgreen: :mrgreen: :urnebes: :urnebes: :clap: da anceloti dodje, nesto bi se naslo za njega da zulja. E preselio Modrica na klupu itd.
Boga ti me nemoj ti više citirati.Ti si još zelen.
Dođe direktor koji nešto zna :o
Gdje zna,šta zna,koga zna???
Odakle ti znaš da zna?
Jel to onaj što je reko da Tan prebacuje pare iz lijevog u desni džep pa onda dođe u Tanov zadžepak?
Uvijek slavite kad neka ubleha dođe prije nego što razmislite o bilo čemu.
Ružićaste naočale i :geek:
nikad vise. Samo ste mi trn u oku pa jace od mene. Inace, vi iskusni ostvareni gospodine, posto tako sve fino znate, savjetujem vam da se ukljucite u klub i u procese. Mozda i finansijski da se ukljucite, vidi se da ste situirani. Vapimo za takvim, pronicljivim i iskusnim.

Ponovo ne valja direktor, covjek je barem iz svijeta sporta za razliku od prethodnika sa Oprese. Taj isti Tan je i danas ukljucen u nas klub, pa mu doveli tog da mu opet premjesta sadrzaje iz dzepova, kako da ne. :urnebes:
- 1 9 4 6 -

Avatar
Aduka87
Postovi: 9281
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 08 maj 2024, 13:31

Tacno vidim da cemo izvuc mrtvi Aktobe

Tako bi FK Sarajevo kao nositelj za protivnika imao jedne od ovih ekipa: Torpedo (Bjelorusija), Floriana (Malta), Valur (Island), Torpedo Kutaisi (Gruzija), Vikingur (Farska Ostrva), Stjarnan (Island), Aktobe (Kazahstan), VPS (Finska), Shelbourne (Irska), Auda (Latvija), Neman (Bjelorusija), Bruno's, Magpies (Gibrlatar), Šiauliai (Litvanija), Sliema (Malta),Tallina Kalev (Estonija). Tu će biti i predstavnici San Marina, Crne Gore, Albanije, Sjeverne Makedonije, a koji će to klubovi biti tačno saznat će se po završetku tamošnjih prvenstava.
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

TrofejiSuTu
Postovi: 456
Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TrofejiSuTu » 08 maj 2024, 13:32

slika

slika

Pronadji razliku !
:hmmmmm:
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!

Avatar
Objektivac1946
Postovi: 961
Pridružen/a: 24 avg 2021, 11:55
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Objektivac1946 » 08 maj 2024, 13:46

Joj teorija zavjere, tačno smo primjer za studiranja :kafa:
Sarajevo će biti, sve drugo će proći!

Zeko87
Postovi: 2276
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zeko87 » 08 maj 2024, 13:51

Ima ovdje jako puno argumenata ZA i PROTIV.

ZA: Rožman je sada naviknut na našu ligu, upoznao je sve ekipe, vidio kako stvari funkcionišu. Odlično zna ko mu treba a ko mu ne treba i sigurno bi sa njim u narednoj sezoni bili bolji minimalno 30% Vjerujem da su mu treninzi ozbiljni (mada nam fizička snaga nije na nekom nivou niti smo bolji od ostalih ekipa u tom segmentu)

PROTIV: Četvrto mjesto i 20 + bodova za vodećim sve govori, evropu su nam osigurale prve dvije ekipe. Igramo toplo, hladno bez neke prepoznatljive igre.

Kako god bilo, neka nam je sa srećom i sa što manje turbulencija u klubu.

Svi na Koševo!
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

Avatar
NisamInSajder
Postovi: 3596
Pridružen/a: 25 jan 2021, 18:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NisamInSajder » 08 maj 2024, 13:56

Kako vjetar puše.

Filozofija ovog PDFa. Rijetki imaju svoje mišljenje i svoje viđenje situacije.


Što se kluba tiče i strukture, jedino je sigurno da ništa nije sigurno.
Suti, samo suti
suti moj djecace plavi

izdzezveubrazil
Postovi: 2382
Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la izdzezveubrazil » 08 maj 2024, 14:01

NisamInSajder je napisao/la:
08 maj 2024, 13:56
Kako vjetar puše.

Filozofija ovog PDFa. Rijetki imaju svoje mišljenje i svoje viđenje situacije.


Što se kluba tiče i strukture, jedino je sigurno da ništa nije sigurno.
Sigurno je samo da Ismir ne zna i da sa milijardom investicija ne bi uspio osvojiti titulu.

Zeko87
Postovi: 2276
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zeko87 » 08 maj 2024, 14:03

NisamInSajder je napisao/la:
08 maj 2024, 13:56
Kako vjetar puše.

Filozofija ovog PDFa. Rijetki imaju svoje mišljenje i svoje viđenje situacije.


Što se kluba tiče i strukture, jedino je sigurno da ništa nije sigurno.
Pa vidi druže, zašto moramo imati mišljenje oko svega? Ja ne volim imati mišljenje oko nečega gdje ne baratam informacijama i nemam adekvatno znanje. Ja sam ovdje jer volim klub i zanimam se konkretno za proizvod (ono što gledam na terenu).

Milka mi je najdraža čokolada ali nemam pojma ko je vlasnik firme, ko radi nabavku ambalaže, koliko ide mlijeka, šećera u nju isl.

U suštini, nemam druge nego podržati svakog trenera i igrača jer njegov dobar rad mene čini sretnim. Zašto uvijek svi misle da neko radi u nečijem interesu.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

Avatar
Bolivia
Postovi: 671
Pridružen/a: 01 dec 2022, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bolivia » 08 maj 2024, 14:05

Ako Simon ode onda nemamo pravo na pogrešku s trenerom, još sljedeću sezonu možemo durat stabilizaciju i hvatanje gasa, sve preko je previše.

Znači sljedeća sezona da sve sjedne na svoje mjesto i onda kreće dominacija iako možda odmah u prvoj sezoni bude top rezultat, ovisi sve o prelaznom roku.

mosarajvosa83
Postovi: 5431
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 08 maj 2024, 14:06

izdzezveubrazil je napisao/la:
08 maj 2024, 14:01
NisamInSajder je napisao/la:
08 maj 2024, 13:56
Kako vjetar puše.

Filozofija ovog PDFa. Rijetki imaju svoje mišljenje i svoje viđenje situacije.


Što se kluba tiče i strukture, jedino je sigurno da ništa nije sigurno.
Sigurno je samo da Ismir ne zna i da sa milijardom investicija ne bi uspio osvojiti titulu.
Perez licno da dodje nece je osvojiti dok je Dodika i Vice. Cuj dominacija u ovakvoj situaciji :rol:

Hz1946
Postovi: 182
Pridružen/a: 19 jun 2023, 01:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hz1946 » 08 maj 2024, 14:17

Ja se lično ne brinem puno neka rade što misle da je najbolje ali jedno je sigurno mene na Koševu ima i naredne sezone koga god doveli ili otpustili jer NIKO nije veći od kluba.

Ako Simon ostane dati mu čitavu sezonu pa kuda puklo jer mjenjati par sedmica nakon početka iste neće upaliti kao što nije zadnjih godina.

Ako Simon ide od realnijih opcija Coric djeluje kao moderan mlad trener koji bi mogao igrati napadački fudbal ali hajde prvo ove dvije domaće da mi ispostujemo pa ćemo o transferima :bih:

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amcho1 i 9 gostiju.