Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11687
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la OnlyLeft22 » 10 maj 2024, 09:38

Beduin je napisao/la:
10 maj 2024, 09:37
OnlyLeft22 je napisao/la:
10 maj 2024, 09:14
Opet spominju imena

Kakva nemoc :bow:

Blamiraju se na svakom koraku
Nisam pratio od kup utakmice (nisam ni nju odgledao), sta se desilo sa ljudima od puta? Zapalili transove, okrenuli naopako na tekmi ili jos nista?
Nisam ni ja gledao...

Nisu jos nista uradili
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Direktorcic
Postovi: 1999
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Direktorcic » 10 maj 2024, 09:42

Beduin je napisao/la:
10 maj 2024, 09:37
OnlyLeft22 je napisao/la:
10 maj 2024, 09:14
Opet spominju imena

Kakva nemoc :bow:

Blamiraju se na svakom koraku
Nisam pratio od kup utakmice (nisam ni nju odgledao), sta se desilo sa ljudima od puta? Zapalili transove, okrenuli naopako na tekmi ili jos nista?
Ljudima od puta su istekla bolovanja,zavrsili godisnji odmori,transparent se pokupio pa ce opet na ljeto okacit kad se vrate iz makarske

MostarskiBijeli
Postovi: 49
Pridružen/a: 03 jul 2023, 14:34
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MostarskiBijeli » 10 maj 2024, 09:51

Ma sve je istina sto vi kazete,sve se tocno ispostavilo.
Imate vi dosta tih mahalskih pacijenata sto u nenin fildzan gledaju pa istrcite u mahalu proslijedit.Jucer mi se javlja porukom rano ujutro jedan poznanik.Kaze prijatelju sad nemate ni nase ni vase transparente,valjda mislio da je FUP uzeo,I ta prica ide brzinom svjetlosti od tekije do zalika pa na kraju dana opet hladan tus,pa daj nesto novo.
Odo fuka pit,slobodan dan,suncano,kakvo je kod vas vrijeme.
Idi opala uslikaj koju sliku terena da vidimo jel se oporavio,papak mali mahalski.

AntonioCapetti
Postovi: 31
Pridružen/a: 14 apr 2024, 16:41
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la AntonioCapetti » 10 maj 2024, 09:51

MostarskiBijeli je napisao/la:
10 maj 2024, 08:53
ANTIFA ! je napisao/la:
10 maj 2024, 07:34
zlo87 je napisao/la:
10 maj 2024, 01:38
"I manje zlo je zlo, imači kada ne jebu to"

Ovom parolom Ljudi od puta ispadaju još nekonkurentniji. Grupa sa ogromnim respektom ne samo u BiH nego na Balkanu, ne zbog akcijanja, koreografija, nego zbog svoje konstante. Dugo perioda su bili daleko ispred Red Armya, do prije četiri godine. Od tada, skoro sve sami porazi, što od RA, što od Hz, što od TM. Imali su jedan upad u Mahalu, jedan napad na Hz (nisu stale poslije Ljubuskog) i jedan napad na krpu RA u Posušju.

Poraze sve od RA ne znam na pamet, Manijaci ih napali jednom na autoputu, jednom kad su se vracali iz Evrope, pa se okrenuli na sred ceste kad su culi da su TM na ulici. U skorije vrijeme od RA ogroman poraz na autoputu kada cak nisu ni stali, ljudi ih ganjali do naplatnih kucica. Pored toga, malo je poznato da ih je RA napao isto cini mi se poslije neko Evropske utakmice, "navijacki" je napadnuto auto koje je nosilo transparente, ali je bio samo gas, sto bi uradile sve grupe u BiH.

Tu dolazimo do ove zadnje akcije RA. Na koji drugi nacin su mogli uzeti krpe? Ne staju na autoputu, ne staju kad je napad na krpe, ne staju skoro nigdje i onda se nadju uvrijedjeni i smatraju zlim cinom sto su napadnuti u haustoru, sve zbog lose organizacije i nepaznje. Pa onda vracaju na ovaj bijedan nacin na koji su vratili opravdavajuci to dirnuli ste u osinjak. Dirnuo vam se taj osinjak mnogo puta, pa niste vracali, a niste ni stajali. Sami ste krivi sto ste doveli grupu do toga da Red Army uopste dodje na ideju da vam uzme krpe. Znate da je to istina, mozda bolna, ali je takva.

Poznato je da je mnogo ozbiljnijih clanova ex Ultrasa otislo vani za boljim zivotom, pa je grupa oslabila. Ali, te oscilacije su normalne. Ovo sto ste uradili nije normalno i ne mozete to opravdati cinom Red Armya zbog gore navedenih argumenata. Jako, jako respektabilna grupa i u BiH i na Balkanu sad je u ocima vecine osim ovih sto to gledaju na nacionalnoj osnovi postala neozbiljna vise ovim zadnjim cinom nego li gubljenjem ograde. Post bez namjere da se iko nadje uvrijedjen, samo realno glediste na osnovu desavanja koje znam.
Sve opisano u jednom postu i stvari tako stoje. Nesto kontam pa nije se valjda warlord za ovo borio godinama i pravio grupu da se sluze Velja Nevolja krimi lopovskim akcijama u po noci... Stvarno steta napisao sam u proslu subotu bili su navijaci do ovog cina, nakon ovog su pokusaj od navijaca...
A majke mi ni vasi da ih posere idiot Bakota,jedan aplauz za njega I za vas sto ste ga ložili pa vam strpa historiju na nisko prizemlje u neku avliju.
Sad se spustajte slaufima niz Neretvu jedino vam.je to preostalo izgleda.
Skontali ljudi da su dosli do ideje da se obuku u molere i pretuku momka dok ulazi u stan
Da ste bar objasnili idiotu da se davno moglo tako upadat,da su prosla vremena čeka ispred haustora ,a kamoli u haustoru.Bravo,navijacka.akcija nema sta.I da mislis da ce se fer ici na vas haha.
Ima istine u postu Zlo87,niko ne bjezi od.toga,ali su isto grupa na kojoj su mnogi zube lomili,cak i dan danas prave price na kojim vi pisete po 100 stranica,znaci da kopa po vasim glavama.
Ili je idiot V.J koji je rekao da ce doticnom pripadniku MUPa koji je suspendovat platit advokata. Saradnja sa murijom to je zlo, ljudi od puta ne jebu to.

Kamaga11
Postovi: 1775
Pridružen/a: 18 jul 2023, 12:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Kamaga11 » 10 maj 2024, 10:05

Kad ce Horde sabani pocet sa imenima? nisu odavno spominjali, pa ni inicijale.
MI SMO ŽELJINI ŽELJO JE NAŠ
90KA pobjednik SS foruma.

Vjeverica777
Postovi: 732
Pridružen/a: 24 maj 2020, 23:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vjeverica777 » 10 maj 2024, 10:05

Ali sta je s terenom u Vrapcicima? Kad će isprika za obmanu javnosti, šta se čeka

MostarskiVelez
Postovi: 96
Pridružen/a: 17 sep 2014, 16:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MostarskiVelez » 10 maj 2024, 10:11

zlo87 je napisao/la:
10 maj 2024, 01:38
"I manje zlo je zlo, imači kada ne jebu to"

Ovom parolom Ljudi od puta ispadaju još nekonkurentniji. Grupa sa ogromnim respektom ne samo u BiH nego na Balkanu, ne zbog akcijanja, koreografija, nego zbog svoje konstante. Dugo perioda su bili daleko ispred Red Armya, do prije četiri godine. Od tada, skoro sve sami porazi, što od RA, što od Hz, što od TM. Imali su jedan upad u Mahalu, jedan napad na Hz (nisu stale poslije Ljubuskog) i jedan napad na krpu RA u Posušju.

Poraze sve od RA ne znam na pamet, Manijaci ih napali jednom na autoputu, jednom kad su se vracali iz Evrope, pa se okrenuli na sred ceste kad su culi da su TM na ulici. U skorije vrijeme od RA ogroman poraz na autoputu kada cak nisu ni stali, ljudi ih ganjali do naplatnih kucica. Pored toga, malo je poznato da ih je RA napao isto cini mi se poslije neko Evropske utakmice, "navijacki" je napadnuto auto koje je nosilo transparente, ali je bio samo gas, sto bi uradile sve grupe u BiH.

Tu dolazimo do ove zadnje akcije RA. Na koji drugi nacin su mogli uzeti krpe? Ne staju na autoputu, ne staju kad je napad na krpe, ne staju skoro nigdje i onda se nadju uvrijedjeni i smatraju zlim cinom sto su napadnuti u haustoru, sve zbog lose organizacije i nepaznje. Pa onda vracaju na ovaj bijedan nacin na koji su vratili opravdavajuci to dirnuli ste u osinjak. Dirnuo vam se taj osinjak mnogo puta, pa niste vracali, a niste ni stajali. Sami ste krivi sto ste doveli grupu do toga da Red Army uopste dodje na ideju da vam uzme krpe. Znate da je to istina, mozda bolna, ali je takva.

Poznato je da je mnogo ozbiljnijih clanova ex Ultrasa otislo vani za boljim zivotom, pa je grupa oslabila. Ali, te oscilacije su normalne. Ovo sto ste uradili nije normalno i ne mozete to opravdati cinom Red Armya zbog gore navedenih argumenata. Jako, jako respektabilna grupa i u BiH i na Balkanu sad je u ocima vecine osim ovih sto to gledaju na nacionalnoj osnovi postala neozbiljna vise ovim zadnjim cinom nego li gubljenjem ograde. Post bez namjere da se iko nadje uvrijedjen, samo realno glediste na osnovu desavanja koje znam.
:tokralju:

Bravo majstore.

Kmenkake
Postovi: 443
Pridružen/a: 08 jul 2021, 18:05
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Kmenkake » 10 maj 2024, 10:22

Kamaga11 je napisao/la:
10 maj 2024, 10:05
Kad ce Horde sabani pocet sa imenima? nisu odavno spominjali, pa ni inicijale.
Hoćemo li prvo imena momaka sa Južne tribine koji uopšte nemaju nikakve veze sa fudbalom,Manijacima,Željezničarom...?

RodjeniiBrato
Postovi: 1367
Pridružen/a: 09 feb 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la RodjeniiBrato » 10 maj 2024, 10:27

Napišite svoja imena, ne vidim razlog da pišete imena momaka sa bilo koje tribine jer oni vas ne uzimaju u usta sigurno ;)
❶❾ ❷ ❷ ★ ❶❾❽❶

Kmenkake
Postovi: 443
Pridružen/a: 08 jul 2021, 18:05
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Kmenkake » 10 maj 2024, 10:32

RodjeniiBrato je napisao/la:
10 maj 2024, 10:27
Napišite svoja imena, ne vidim razlog da pišete imena momaka sa bilo koje tribine jer oni vas ne uzimaju u usta sigurno ;)
Ja sam se registrovao mailom sa ličnim podacima,tako da dosta od mene.

TuzlaCityfighter
Postovi: 829
Pridružen/a: 30 apr 2023, 11:13
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la TuzlaCityfighter » 10 maj 2024, 10:33

Beduin je napisao/la:
10 maj 2024, 09:37
OnlyLeft22 je napisao/la:
10 maj 2024, 09:14
Opet spominju imena

Kakva nemoc :bow:

Blamiraju se na svakom koraku
Nisam pratio od kup utakmice (nisam ni nju odgledao), sta se desilo sa ljudima od puta? Zapalili transove, okrenuli naopako na tekmi ili jos nista?
Prvo da plate momcima koji su odradili posao, kad ih otkupe, mozda ih i zapale.
Elvir Baljic

MostarskiSin
Postovi: 1910
Pridružen/a: 10 avg 2021, 16:34
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MostarskiSin » 10 maj 2024, 10:37

MostarskiBijeli je napisao/la:
10 maj 2024, 08:53
ANTIFA ! je napisao/la:
10 maj 2024, 07:34
zlo87 je napisao/la:
10 maj 2024, 01:38
"I manje zlo je zlo, imači kada ne jebu to"

Ovom parolom Ljudi od puta ispadaju još nekonkurentniji. Grupa sa ogromnim respektom ne samo u BiH nego na Balkanu, ne zbog akcijanja, koreografija, nego zbog svoje konstante. Dugo perioda su bili daleko ispred Red Armya, do prije četiri godine. Od tada, skoro sve sami porazi, što od RA, što od Hz, što od TM. Imali su jedan upad u Mahalu, jedan napad na Hz (nisu stale poslije Ljubuskog) i jedan napad na krpu RA u Posušju.

Poraze sve od RA ne znam na pamet, Manijaci ih napali jednom na autoputu, jednom kad su se vracali iz Evrope, pa se okrenuli na sred ceste kad su culi da su TM na ulici. U skorije vrijeme od RA ogroman poraz na autoputu kada cak nisu ni stali, ljudi ih ganjali do naplatnih kucica. Pored toga, malo je poznato da ih je RA napao isto cini mi se poslije neko Evropske utakmice, "navijacki" je napadnuto auto koje je nosilo transparente, ali je bio samo gas, sto bi uradile sve grupe u BiH.

Tu dolazimo do ove zadnje akcije RA. Na koji drugi nacin su mogli uzeti krpe? Ne staju na autoputu, ne staju kad je napad na krpe, ne staju skoro nigdje i onda se nadju uvrijedjeni i smatraju zlim cinom sto su napadnuti u haustoru, sve zbog lose organizacije i nepaznje. Pa onda vracaju na ovaj bijedan nacin na koji su vratili opravdavajuci to dirnuli ste u osinjak. Dirnuo vam se taj osinjak mnogo puta, pa niste vracali, a niste ni stajali. Sami ste krivi sto ste doveli grupu do toga da Red Army uopste dodje na ideju da vam uzme krpe. Znate da je to istina, mozda bolna, ali je takva.

Poznato je da je mnogo ozbiljnijih clanova ex Ultrasa otislo vani za boljim zivotom, pa je grupa oslabila. Ali, te oscilacije su normalne. Ovo sto ste uradili nije normalno i ne mozete to opravdati cinom Red Armya zbog gore navedenih argumenata. Jako, jako respektabilna grupa i u BiH i na Balkanu sad je u ocima vecine osim ovih sto to gledaju na nacionalnoj osnovi postala neozbiljna vise ovim zadnjim cinom nego li gubljenjem ograde. Post bez namjere da se iko nadje uvrijedjen, samo realno glediste na osnovu desavanja koje znam.
Sve opisano u jednom postu i stvari tako stoje. Nesto kontam pa nije se valjda warlord za ovo borio godinama i pravio grupu da se sluze Velja Nevolja krimi lopovskim akcijama u po noci... Stvarno steta napisao sam u proslu subotu bili su navijaci do ovog cina, nakon ovog su pokusaj od navijaca...
A majke mi ni vasi da ih posere idiot Bakota,jedan aplauz za njega I za vas sto ste ga ložili pa vam strpa historiju na nisko prizemlje u neku avliju.
Sad se spustajte slaufima niz Neretvu jedino vam.je to preostalo izgleda.
Skontali ljudi da su dosli do ideje da se obuku u molere i pretuku momka dok ulazi u stan
Da ste bar objasnili idiotu da se davno moglo tako upadat,da su prosla vremena čeka ispred haustora ,a kamoli u haustoru.Bravo,navijacka.akcija nema sta.I da mislis da ce se fer ici na vas haha.
Ima istine u postu Zlo87,niko ne bjezi od.toga,ali su isto grupa na kojoj su mnogi zube lomili,cak i dan danas prave price na kojim vi pisete po 100 stranica,znaci da kopa po vasim glavama.
Kad vec pisemo o imenima, je li vam Vlado vratio udarni trans?

Vi i dalje mislite da su ovo jednake akcije, jedna izvedena u 19:00 na putu od stadiona do stana a druga u 03:30. Zasto niste sacekali poslije utakmice ispred kuce i sve uzeli na isti nacin nego vecinom upadate kada ni kerova nema na ulici. Normalno jer nemate muda, to ste dokazali na autoputu kada niste ni pokusali stati na ravnopravan broj.

Evo i neku noc kod pumpe, ravnopravan broj i opet nastadase Nikolic i ekipa. Znaci ne pamtim kad je UM nanio poraz RA a da je bila priblizna brojka na obe strane.

Avatar
donDondon
Postovi: 3659
Pridružen/a: 15 apr 2021, 09:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la donDondon » 10 maj 2024, 10:40

MostarskiSin je napisao/la:
09 maj 2024, 23:56
MostarskiBijeli je napisao/la:
09 maj 2024, 23:46
Radobolja je napisao/la:
09 maj 2024, 23:15


Kako je raspad sistema komsija evo zadnje tri veceri akcijanje,kazes nasi popisani transi a sta mislis u kakvom su stanju vasi
Opet nesto tipa 15 na 3 ?
Sto ne dodjete na pravo mjesto,valjda je to najmanje sto mozete uraditi nakon 60 zastava i pokazat da ima zivota bar malo u vama?
Vama dlaka nije falila sa glave,ali ste odradjeni za sva vremena,pusteno vam je da mislite da nas nema pa dam dam dam.Ali ok,svak ima svoju furku,samo akcijajte,po meni takvim ispadima po gradu samo tonete dublje,takve vas situacije nece vratiti u zivot,ali vas izbor.Samo pazite da vi je budete izakcijani.
A legendo odvadi malo, cuj 15 na 3 :rol:

Ako mislis na bitku kod pumpe na bulevaru, sve cisto ko suza, 3 na 3. Mogu ti cak poslati imena momaka s obe strane u pp ali ne bi bilo u redu :mrgreen:

Uostalom koga vise boli kita za to, momci su odlucili da nema gasenja i da ostaju ista imena. Mi ovdje mozemo srat do kad hoces a skoro niko s foruma pojma nema sta se desava unutar grupa.
bilo bi glupo nakon neke tuce na benzinskoj promijeniti ime
ja ličnu cekam po nekoliko sedmica a kamoli jos promjena imena,komplikovano je to
nema veze jesul se potukli i kako je zavrsilo neka ostanuj imena ista
Premier League of Bosnia and Herzegovina:
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21

MostarskiSin
Postovi: 1910
Pridružen/a: 10 avg 2021, 16:34
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MostarskiSin » 10 maj 2024, 10:41

donDondon je napisao/la:
10 maj 2024, 10:40
MostarskiSin je napisao/la:
09 maj 2024, 23:56
MostarskiBijeli je napisao/la:
09 maj 2024, 23:46


Opet nesto tipa 15 na 3 ?
Sto ne dodjete na pravo mjesto,valjda je to najmanje sto mozete uraditi nakon 60 zastava i pokazat da ima zivota bar malo u vama?
Vama dlaka nije falila sa glave,ali ste odradjeni za sva vremena,pusteno vam je da mislite da nas nema pa dam dam dam.Ali ok,svak ima svoju furku,samo akcijajte,po meni takvim ispadima po gradu samo tonete dublje,takve vas situacije nece vratiti u zivot,ali vas izbor.Samo pazite da vi je budete izakcijani.
A legendo odvadi malo, cuj 15 na 3 :rol:

Ako mislis na bitku kod pumpe na bulevaru, sve cisto ko suza, 3 na 3. Mogu ti cak poslati imena momaka s obe strane u pp ali ne bi bilo u redu :mrgreen:

Uostalom koga vise boli kita za to, momci su odlucili da nema gasenja i da ostaju ista imena. Mi ovdje mozemo srat do kad hoces a skoro niko s foruma pojma nema sta se desava unutar grupa.
bilo bi glupo nakon neke tuce na benzinskoj promijeniti ime
ja ličnu cekam po nekoliko sedmica a kamoli jos promjena imena,komplikovano je to
nema veze jesul se potukli i kako je zavrsilo neka ostanuj imena ista
:rol:

Kamaga11
Postovi: 1775
Pridružen/a: 18 jul 2023, 12:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Kamaga11 » 10 maj 2024, 10:55

Kmenkake je napisao/la:
10 maj 2024, 10:22
Kamaga11 je napisao/la:
10 maj 2024, 10:05
Kad ce Horde sabani pocet sa imenima? nisu odavno spominjali, pa ni inicijale.
Hoćemo li prvo imena momaka sa Južne tribine koji uopšte nemaju nikakve veze sa fudbalom,Manijacima,Željezničarom...?
Moze napisi, ali onda poslije isto napisi o svojoj tribini.
MI SMO ŽELJINI ŽELJO JE NAŠ
90KA pobjednik SS foruma.

Kmenkake
Postovi: 443
Pridružen/a: 08 jul 2021, 18:05
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Kmenkake » 10 maj 2024, 10:57

Kamaga11 je napisao/la:
10 maj 2024, 10:55
Kmenkake je napisao/la:
10 maj 2024, 10:22
Kamaga11 je napisao/la:
10 maj 2024, 10:05
Kad ce Horde sabani pocet sa imenima? nisu odavno spominjali, pa ni inicijale.
Hoćemo li prvo imena momaka sa Južne tribine koji uopšte nemaju nikakve veze sa fudbalom,Manijacima,Željezničarom...?
Moze napisi, ali onda poslije isto napisi o svojoj tribini.
Hahahahaha

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2521
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la TurkishAirlines » 10 maj 2024, 10:58

redbull93 je napisao/la:
10 maj 2024, 09:09
Je li istina ili mahalska prica da su ultrasi do informacija dosli preko pripadnika mupa, izvjesnog lukende?
Obavezno ban za ove ispitavace kojima je mrsko procitati 100 strana, pa nas ovde moraju ispitivati jel ovaj il onaj :nedam:
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!


#sirimopozitivu

"Imati i ne znati, gore je nego nemati"

UltrasZenica
Postovi: 483
Pridružen/a: 26 sep 2013, 22:09
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la UltrasZenica » 10 maj 2024, 11:03

let3 je napisao/la:
09 maj 2024, 16:03
UltrasZenica je napisao/la:
09 maj 2024, 15:57
let3 je napisao/la:
09 maj 2024, 14:21


Ohani malo ljudino sa tom pricom :thumbdown:
Pa nije covjek nista pogresno rekao. Glumite patriotizam, nazivate druge cetnicima zbog gluposti par debila, a vi sjedite s njima. Isto tako furate acab, kacite krpe sloboda navijacima, a koristite uniforme od istih kako bi akcijali. Najzalosnije od svega je sto se jos ponosite s tim...
Uvlacis me u whataboutism, pa da ti odgovorim na slican nacin - A sta vi sad radite ? Isto....zbog par debila citavu grupu nazivate cetnicima i normalizujete takav govor.
Zar ne vidis koliko je to maloumno ;)
Jbg prijatelju malo je to licemjerno. Kada ste vi prozivali, skandirali, dizali parole, a kao vrhunac montirali klipove i objavljivali ih na oficijelne profile grupe tada je to bilo 'ok' i nije predstavljalo 'normalizovanje' govora.

Eh sada kada se kolo okrenulo, gdje ste sami sebi krivi sto vas ljudi sprdaju, to je maloumno. Mozda bi i bilo maloumno da ne pokusavate izjednacit pojedine debile koji nisu imali veze sa navijackom grupom i tribinom sa 'debilima' koji ti trenutno vode navijanje u hamza majicama i predstavljaju jezgro grupe. :)

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11824
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la AllGunsBlazing » 10 maj 2024, 11:17

Ma nisu to samo oni. Kad je pao Bogdanov, onaj se zvezdas sjebao ovdje pisati kako taj nikad nije bio clan grupe. :urnebes:
Celik!3,2,2.

Avatar
LamineDiarra
Postovi: 172
Pridružen/a: 02 mar 2024, 13:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la LamineDiarra » 10 maj 2024, 11:17

koprcanje pijačara, dan šesti.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.