FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste za smjenu stručnog štaba?

Da
80
36%
Ne
145
64%
 
Ukupno glasova: 225

pjankesarajevo
Postovi: 559
Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pjankesarajevo » 12 maj 2024, 14:44

Hahaahahaahhahah sta nam uradi jedan tekst na nekakvom slovenackom portalu hahahahaahah.

Kakva sredina za raditi. Bas lijepo.
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️

Dadox
Postovi: 1159
Pridružen/a: 19 jul 2018, 20:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dadox » 12 maj 2024, 14:48

Pregovora covjek sa Olimpijom, i to je to sta ces

Avatar
H8Z7
Postovi: 4555
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 12 maj 2024, 14:52

mnon46 je napisao/la:
12 maj 2024, 13:53
Iliev, Rogić
Pojačanje, Duraković
Beganović, Mulalić
Čelik, Đuričković, Soldo, pojačanje
Julardžija, Buljubašić, Mustafić
Pojačanje, Anđušić, Duljević, Mehmedović
Čataković, Kyeremeh, Guliashvili

Treći golman, Kapetanović, Krdžalić. 23 igrača.

Po ovome, trebaju nam 3 pojačanja na ljeto, u slučaju prodaje nekog od gore pobrojanih dovesti novog. Duljević i Anđušić su višak osim ako ne planiramo sa krilima igrati ali ovdje sam ih stavio na ofanzivne veznjake iako Anđušiću ne leži to a Dulja je apsolutno nespreman. Tako da nam je od ofanzivnih veznih tu samo Mehmedović koji nije za prvu postavu i treba nam neko kreativniji.
Mislim da Aničiću i Radoviću ističe ugovor, Aničiću se zahvaliti a Radović je bolji od Durakovića, samo ovaj ima ugovor. Hasić se vraća u Tursku. Oliveiru probati prodati i osloboditi mjesto za dodatnog stranca, a sa Penaradnom Boga pitaj će se riješiti situacija, da zna lopte, zna, da je bolikhurac, bolikhurac je.
Imaš trećeg golmana onog Farisa
Lijevi bek pod moranje, štoper, 10ka, ako Renan ode i napadača. To je to znači.
Lijevi bek ima u NK Bravo istiće mu ugovor čini mi se sad na ljeto, štoper moja želja Feratović, 10ka valjda je onaj Tufegdžić i napadač ali ako ode Renana. Duljevića max. forsirati na pripremama da može odigrati barem 65 min fudbala, pa onda Anđušić umjesto njega.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

kosevodom
Postovi: 48
Pridružen/a: 22 avg 2023, 18:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kosevodom » 12 maj 2024, 14:54

U ovoj ligi je trener najmanje bitna stavka. To postane bitno tek kad ekipa ima fizicku spremu i tehnicku profinjenost na nivou da mogu zapravo ispostovati zamisli trenera. Kamoli tek sudijske rezije i slicno.
Rozman bi sa ovom ekipom bio prvak ove sezone da nije golova iz ofsajda, faula za protivnike na svaki dodir, unistavanja igre izmisljanjem i slicno, kao i da nije autogolova Sahinovica, zakasnjelih izlazaka u blok na suteve sa 20 metara itd. Na to ne utice Rozman, niti je covjek kriv za to.

Ja i ljudi oko mene koji prate Sarajevo svi navijamo da Rozman ostane. Dosta je mijenjanja trenera i nemira.

Avatar
mnon46
Postovi: 3368
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mnon46 » 12 maj 2024, 15:01

H8Z7 je napisao/la:
12 maj 2024, 14:52
mnon46 je napisao/la:
12 maj 2024, 13:53
Iliev, Rogić
Pojačanje, Duraković
Beganović, Mulalić
Čelik, Đuričković, Soldo, pojačanje
Julardžija, Buljubašić, Mustafić
Pojačanje, Anđušić, Duljević, Mehmedović
Čataković, Kyeremeh, Guliashvili

Treći golman, Kapetanović, Krdžalić. 23 igrača.

Po ovome, trebaju nam 3 pojačanja na ljeto, u slučaju prodaje nekog od gore pobrojanih dovesti novog. Duljević i Anđušić su višak osim ako ne planiramo sa krilima igrati ali ovdje sam ih stavio na ofanzivne veznjake iako Anđušiću ne leži to a Dulja je apsolutno nespreman. Tako da nam je od ofanzivnih veznih tu samo Mehmedović koji nije za prvu postavu i treba nam neko kreativniji.
Mislim da Aničiću i Radoviću ističe ugovor, Aničiću se zahvaliti a Radović je bolji od Durakovića, samo ovaj ima ugovor. Hasić se vraća u Tursku. Oliveiru probati prodati i osloboditi mjesto za dodatnog stranca, a sa Penaradnom Boga pitaj će se riješiti situacija, da zna lopte, zna, da je bolikhurac, bolikhurac je.
Imaš trećeg golmana onog Farisa
Lijevi bek pod moranje, štoper, 10ka, ako Renan ode i napadača. To je to znači.
Lijevi bek ima u NK Bravo istiće mu ugovor čini mi se sad na ljeto, štoper moja želja Feratović, 10ka valjda je onaj Tufegdžić i napadač ali ako ode Renana. Duljevića max. forsirati na pripremama da može odigrati barem 65 min fudbala, pa onda Anđušić umjesto njega.
To je to, sve preko 5 novih igrača bi bilo da smo opet na istom, otjeraj autobus, dovedi autobus. Ovako ti 3 sigurno trebaju, bukvalno pod moranje, ova 2 zavisi od rostera koga ćemo prodati.
U jednom trenutku govorimo za koga će mali navijati, šta će punac reći. Kaže mlada "Nek je ono meni živo i zdravo, pa nek navija za koga hoće". Tajac. Prekida ga brat riječima "Ma nek bude malo i bolesno, samo nek navija za Sarajevo".

Avatar
hazarder
Postovi: 1450
Pridružen/a: 20 sep 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hazarder » 12 maj 2024, 15:03

kosevodom je napisao/la:
12 maj 2024, 14:54
U ovoj ligi je trener najmanje bitna stavka. To postane bitno tek kad ekipa ima fizicku spremu i tehnicku profinjenost na nivou da mogu zapravo ispostovati zamisli trenera. Kamoli tek sudijske rezije i slicno.
Rozman bi sa ovom ekipom bio prvak ove sezone da nije golova iz ofsajda, faula za protivnike na svaki dodir, unistavanja igre izmisljanjem i slicno, kao i da nije autogolova Sahinovica, zakasnjelih izlazaka u blok na suteve sa 20 metara itd. Na to ne utice Rozman, niti je covjek kriv za to.

Ja i ljudi oko mene koji prate Sarajevo svi navijamo da Rozman ostane. Dosta je mijenjanja trenera i nemira.
Naravno da bi najbolje bilo da mu inat proradi i ostane nakon svega što je prošao ove sezone, ali ako on lično hoće da ide, malo je toga što mi (navijači) ili bilo ko u klubu može učiniti. Ponavljam, pi.cke nam ne trebaju.

A ako ima istine u tome da Mirvić glumi trenera i gura njemu "interesantne" igrače, onda OK, može al' prvo sastavi ekipu koja će titulu osigurat' 10 kola prije kraja lige pa onda postavljaj formaciju i igrače koje ti duša hoće. Može i on dres obuć i zaigrat što se mene tiče. Od mene će dobit' stand-up ovacije kako god odigrao. :D

Tatamata1946
Postovi: 1742
Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tatamata1946 » 12 maj 2024, 15:30

Ma svi smo umorni od stalnih promjena i navijamo da ostane ali nece nam realno ni faliti puno Rozman ako ode.
On nas je kostao kao niko do sad i dobro je ogulio Mirvica i klub. Ne mogu ni zamisliti koliko su kostali svi ti raskidi i posudbe igraca kojih se odrekao. Sve su to igraci koji bi igrali prvu postavu u Zrinjskom, Borcu, Velezu i sl. Koliko kostaju igraci koje su doveli. Koliko kostaju Rozman i njegovi ljudi. Koliko kosta gubitak bodova protiv ekipa sa dna tabele i ono izvodjenje igraca sa terena.
A na kraju zavrsili cetvrti i strepis od svake ekipe u ligi na domacem terenu.
Kostao nas je finansijski Rozman kao niko do sad. Stavite se u kozu Rozmana i u kozu Mirvica i kluba. Kome je lakse i ko je na gubitku a ko na dobitku?!
Opet kazem vecina nas bi da napokon nekog istrpimo dvije sezone ali i ako ode nece nam puno faliti

Istinasamo123
Postovi: 790
Pridružen/a: 23 avg 2022, 00:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Istinasamo123 » 12 maj 2024, 15:35

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
12 maj 2024, 13:02
Kako god, hvala i sretno u budućnosti Simone, nikad bliže nismo bili da uhvatimo kontinuitet da nas isti trener vodi drugu sezonu zaredom..
Nemamo vremena za tugovati, odmah kontaktirati nekoliko trenera.
Nekih posebnih želja više čovjek ni ne može imati, ali eto, po mogućnosti neko kome nije vrhunac ova kukuruz liga.
Bude li Husref, Ćorić i ta klapa, odmah ko navijači trebamo smanjiti očekivanja da se sačuva zdravlje koliko god je moguće.
A kakvo si imao ocekivanje sa slovencem?
Fk cetvrto mjesto

Avatar
stojko
Postovi: 1770
Pridružen/a: 18 jan 2024, 16:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la stojko » 12 maj 2024, 15:37

hazarder je napisao/la:
12 maj 2024, 13:34
Branio sam ga od prvog dana, ali ako je istina da sam hoće da ide onda je obična pitchkurina. Stalo se i iza njega i iza igrača usprkos raznim brukanjima na terenu ove sezone. Ne treba nam beskičmenjak. Ta priča da Mirvić nameće igrače ne pije vode. Koliko to minuta Renan i Pena imaju u zadnjih 10 utakmica svega vam?
Ne moze trener sebi dozvoliti da mu neki krkan odredjuje sastav.
Kod nas mirvic gura svoga zagondziju i taldziju a Rozman to naravno ne trpi.

Avatar
Surreal
Postovi: 7807
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Surreal » 12 maj 2024, 15:40

HUSREF MUSEMIĆ!!!
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Avatar
Bosniak10
Postovi: 1076
Pridružen/a: 21 maj 2023, 15:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bosniak10 » 12 maj 2024, 15:40

slika

Izviniti se čovjeku kako je zaslužio i krenuti po osmu.
€2.000.000

TarpiTarpi
Postovi: 482
Pridružen/a: 01 feb 2020, 15:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TarpiTarpi » 12 maj 2024, 15:42

Husref :salut:

Nećemo da budemo S4rajevo!

Avatar
stojko
Postovi: 1770
Pridružen/a: 18 jan 2024, 16:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la stojko » 12 maj 2024, 15:43

Bosniak10 je napisao/la:
12 maj 2024, 15:40
slika

Izviniti se čovjeku kako je zaslužio i krenuti po osmu.
Krme taldzijsko!

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9667
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 12 maj 2024, 15:44

Bosniak10 je napisao/la:
12 maj 2024, 15:40
slika

Izviniti se čovjeku kako je zaslužio i krenuti po osmu.
A za šta mu se trebamo izvinuti konkretno?
Pričate o njegovoj smjeni isto ko da nakon nje nismo imali ako ne i najduži niz bez poraza od svih Europskih klubova.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
Bosniak10
Postovi: 1076
Pridružen/a: 21 maj 2023, 15:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bosniak10 » 12 maj 2024, 15:52

Ukupno gledajući, Husref Musemić s dvije osvojene titule u ulozi šefa stručnog štaba i dva osvojena Kupa BiH, kao i trećim pretkolom Lige prvaka (2007), bez ikakve konkurencije je najuspješniji i najtrofejniji trener u historiji kluba s Koševa. Kada se tome dodaju i titula iz igračkih dana, kao i titula prvaka Bosne i Hercegovine 1999. godine, onda sumnje nema, Husref Musemić je pojedinačno najtrofejnija legenda kluba s Koševa.

Ismire, vrijeme je.
€2.000.000

VenamaHrabrih
Postovi: 2450
Pridružen/a: 26 feb 2018, 21:31
Lokacija: sarajevo-pula-aix
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VenamaHrabrih » 12 maj 2024, 15:54

U principu me boli kikič ko je trener. Što neko gore napisa, trener dolazi do izražaja u ekipi koja može provesti njegove zamisli, a naši još niti ne znaju fudbalski hodati, a ne nešto više. Nema to više veze ni sa trenerima, a ni sa vlasnicima, direktorima, hurcima-palcima... Jednostavno je od rata na ovamo, u klubu hejbet neukog i neobrazovanog kadra. Taj i takav kadar je jedino sposoban biti poltronima. Tako je to u svakoj firmi. I to je permanentni problem. Naravno, onda postaju problemom i vlasnici, jerbo neće da rješavaju taj i takav problem, odnosno nikad se ništa ne popravlja, nego iznovs ruši i opet pogrešno gradi, jer je Mirvići, ili nekom drugom, važnije da se okruži poltronima koji ćemu titrati ego, čime se opet vraćamo na početak, a to je bazična glupost. Svakako, u takvom nakaradnom sistemu najkrivlji je onaj koji glasno viče: Car je gol! Dok ne bude kvalitativnog ulaganja u obrazovanje kadra, stalno ćemo izgledati kao pas koji lovi vlastiti rep. Fasada drži, a temelji klize...

Avatar
PeppermintSA
Postovi: 1995
Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PeppermintSA » 12 maj 2024, 15:55

Daleko od toga da mislim da je Rozman dobar trener, ali isto tako, treba priznati da je imao ozbiljnih problema u ovoj jednoj sezoni. Hoću reci, ne čudi me da želi ići. Idemo redom:

1. Sudijske lakrdije u režiji Borca i njegove sudijske komisije koje su nam direktno uzele desetak bodova, uz svu lošu igru.

2. Izbacivanje iz kupa na način na koji smo izbačeni, sto je sigurno najveća sudijska lakrdija, kad se uzme u obzir sve, u posljednjih ihi godina

3. Afera “Ziljkic” i silne prijetnje, reketi, upadi na treninge isl. Dakle, ko je upućen zna o čemu govorim.

4. Nekolicina tuča i problema medju igračima + nedisciplina pojedinaca, završivši s ovim odlaskom Rene u Madrid i Penerande boga pitaj gdje

5. Uz sve to, standardni pritisak koji šef stručnog štaba na klupi Sarajeva osjeća

Nije ništa od ovoga alibi za očajnu igru i neuigranost ekipe. Medjutim, treba sve ovo uzeti kao fakt i Simonu poželjeti sreću, kada vec ide, a ne ga vrijedjati.
Zadnja izmjena: PeppermintSA, dana/u 12 maj 2024, 15:55, ukupno mijenjano 1 put.

BigZlatan
Postovi: 194
Pridružen/a: 01 feb 2024, 19:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BigZlatan » 12 maj 2024, 15:55

Radis 25 godina u BiH i imas 2 titule prvaka. hvala Bogu nece on nikad vise biti trener Sarajeva.

Avatar
Surreal
Postovi: 7807
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Surreal » 12 maj 2024, 15:58

ON VOLI SARAJ'VO
PRAVI JE HORDAŠ
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Avatar
Maroon1946
Postovi: 274
Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Maroon1946 » 12 maj 2024, 16:00

Braća bi radije da ostanemo u ovoj dubiozi nego da osvajamo titule sa Musemićem jer eto nije halalio 130 hiljada pošto bi svi mi halalili jer krvarimo bordo!!! Inat silan pitarski. Ako je tako onda bolje i ne zasluzujemo. Ja bi doveo bilo koju istinsku bordo legendu prije nego sto bi dovodio stručnjake ala Rožman,Sablić,Vasoski. Izgube se cim dodju jer ne shvate gdje su dosli.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.