FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koga bi voljeli vidjeti na klupi FK Sarajevo od imena što se spominju u javnosti?

Safet Sušić
10
21%
Husref Musemić
11
23%
Zoran Zeljković
2
4%
Ostanak Simona Rožmana
25
52%
 
Ukupno glasova: 48

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2572
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TurkishAirlines » 12 maj 2024, 16:01

Surreal je napisao/la:
12 maj 2024, 15:58
ON VOLI SARAJ'VO
PRAVI JE HORDAŠ
Ismir Mirvic
Jedan je od nas :urnebes:

Lik nas je bas unazadio :salut:
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!


#sirimopozitivu

"Imati i ne znati, gore je nego nemati"

Pitaristok
Postovi: 1717
Pridružen/a: 23 jun 2015, 16:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitaristok » 12 maj 2024, 16:08

Osima ako niste peta kolona ovih sa grbavice ne kontam kako imate razuma ili casti da Mirvica nesta kritikujete na krajnje gnusan nacin. Bez njegovih para mi bi se sa ovima pomenutim borili za opstanak 1m%. Bez Mirve mi smo kokuzi, a kokuzi su na dnu.

Avatar
Vanja8
Postovi: 10398
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 12 maj 2024, 16:09

Maroon1946 je napisao/la:
12 maj 2024, 14:18
Vanja8 je napisao/la:
12 maj 2024, 14:14
Niko se njemu nije mijesao u posao, imao je slobodu kao ni jedan drugi trener i to sto pisete su gluposti...
Covjek je ocigledno vezao svoju karijeru za Ibricica i neka mu je srecno...
Niti cu ga kuditi , niti cu ga hvaliti, pozeljeti mu svako dobro i puno uspijeha kako privatno tako i u sportskom segmentu.

Simon hvala na svemu i Sretno :salut:

FKS je sportska institucija, dolasci, odlasci trenera su redovna desavanja i nista se posebno nece desiti i sa njegovim odlaskom i nije mi jasno da neki vec pisu propala sledeca sezona...
Zasto, na osnovu cega sudite tako ?
Mozda ste naculi da dolazi Hus, pa vec digli ruke... :urnebes: :urnebes:
Načuli da dolazi najtrofejniji trener i digli ruke. :damn:
Nemoj samo da dovedu jos jednog "modernog" jer mi se sere cim cujem tu rijec. Prije bi Čalu doveo nego sve pomenute jer znam da ćemo se sa njim bar potući za titulu.
Ma jaa, vidimo i sami, svi evropski velikani stoje u redu i cekaju da angazuju Husa, pa mi Boga molimo da da odabere nas...

Avatar
Maroon1946
Postovi: 280
Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Maroon1946 » 12 maj 2024, 16:14

Vanja8 je napisao/la:
12 maj 2024, 16:09
Maroon1946 je napisao/la:
12 maj 2024, 14:18
Vanja8 je napisao/la:
12 maj 2024, 14:14
Niko se njemu nije mijesao u posao, imao je slobodu kao ni jedan drugi trener i to sto pisete su gluposti...
Covjek je ocigledno vezao svoju karijeru za Ibricica i neka mu je srecno...
Niti cu ga kuditi , niti cu ga hvaliti, pozeljeti mu svako dobro i puno uspijeha kako privatno tako i u sportskom segmentu.

Simon hvala na svemu i Sretno :salut:

FKS je sportska institucija, dolasci, odlasci trenera su redovna desavanja i nista se posebno nece desiti i sa njegovim odlaskom i nije mi jasno da neki vec pisu propala sledeca sezona...
Zasto, na osnovu cega sudite tako ?
Mozda ste naculi da dolazi Hus, pa vec digli ruke... :urnebes: :urnebes:
Načuli da dolazi najtrofejniji trener i digli ruke. :damn:
Nemoj samo da dovedu jos jednog "modernog" jer mi se sere cim cujem tu rijec. Prije bi Čalu doveo nego sve pomenute jer znam da ćemo se sa njim bar potući za titulu.
Ma jaa, vidimo i sami, svi evropski velikani stoje u redu i cekaju da angazuju Husa, pa mi Boga molimo da da odabere nas...
Izvini, ali koji nas je to vodio a da su za njega evropski velikani stojali u redu? Ne treba nama Guardiola ni Ancelotti da osvojimo bh. ligu. Mijenjao si tolike trenere u zadnje 4 godine i nikakav rezultat nisi napravio. Mozemo li provjerenu formulu probat ili cemo dati nekom novom magu iz Bugarske, Slovenije, Hrvatske da nas vodi pa da u ovo doba sljedece godine opet vodimo grcevitu borbu za Evropu? Niko ne govori da je Hus Sir Alex Ferguson, ali sto se nas tice mi boljeg trenera nismo imali.

Kmenkake
Postovi: 451
Pridružen/a: 08 jul 2021, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kmenkake » 12 maj 2024, 16:17

Maroon1946 je napisao/la:
12 maj 2024, 16:00
Braća bi radije da ostanemo u ovoj dubiozi nego da osvajamo titule sa Musemićem jer eto nije halalio 130 hiljada pošto bi svi mi halalili jer krvarimo bordo!!! Inat silan pitarski. Ako je tako onda bolje i ne zasluzujemo. Ja bi doveo bilo koju istinsku bordo legendu prije nego sto bi dovodio stručnjake ala Rožman,Sablić,Vasoski. Izgube se cim dodju jer ne shvate gdje su dosli.
Sto se mene lično tiče,pisao sam vec,nek nije halalio,ni ja ne bih! Ali mislim da Husref,na stranu sve sto je osvojio,nije trener koji nama treba trenutno,a i u budućnosti.Bez obzira kakva je liga,bar sto se tice modernog fudbala,nama treba trener koji će gledati naprijed u svim segmentima igre...Mislim da Husref nije taj profil.

Avatar
napoleon72
Postovi: 5316
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 12 maj 2024, 16:18

Maroon1946 je napisao/la:
12 maj 2024, 16:00
Braća bi radije da ostanemo u ovoj dubiozi nego da osvajamo titule sa Musemićem jer eto nije halalio 130 hiljada pošto bi svi mi halalili jer krvarimo bordo!!! Inat silan pitarski. Ako je tako onda bolje i ne zasluzujemo. Ja bi doveo bilo koju istinsku bordo legendu prije nego sto bi dovodio stručnjake ala Rožman,Sablić,Vasoski. Izgube se cim dodju jer ne shvate gdje su dosli.
Ma nije bolan do tih para uopste, nego je covjek 5 puta bio trener, ovo bi mu bio 6. mandat. Pet puta u 20 i kusur godina si sef strucnog staba, pet puta si dobijao otkaze. Sta bismo to novo vidjeli od njega? Za neki instant uspjeh vjerovatno nema boljeg trenera, al njegovo traje dvije sezone maksimalno, do trece se raspadne sve i vratis se 10 koraka unazad. A i taj instant uspjeh ne mozes dobit u ovakvim okolnostima, sa ovako politicki uredjenom ligom. A znamo kako ide kod Husrefa - dodje, napravi neku solidnu ekipu i igru, eventualno osvoji trofej (kad je sve regularno, u ovim uslovima tesko), onda izgubi svlacionicu, pocnu klanovi, svadje, belaji, i to je to. Pet puta vidjen scenario. Al najgore od svega, moze li ista u ovoj drzavi proci bez recikliranja? Mi smo mentalno jos u 80tim, furka na Jugoslaviju, rock and roll, fudbalske virtuoze i stil igre koji izumire, povratak u neku zonu komfora u kojoj ti je nekad bilo dobro itd.
GRMI SA SJEVERA!
1946

90ka deseti heroj Bosne

Avatar
Maroon1946
Postovi: 280
Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Maroon1946 » 12 maj 2024, 16:19

Kmenkake je napisao/la:
12 maj 2024, 16:17
Maroon1946 je napisao/la:
12 maj 2024, 16:00
Braća bi radije da ostanemo u ovoj dubiozi nego da osvajamo titule sa Musemićem jer eto nije halalio 130 hiljada pošto bi svi mi halalili jer krvarimo bordo!!! Inat silan pitarski. Ako je tako onda bolje i ne zasluzujemo. Ja bi doveo bilo koju istinsku bordo legendu prije nego sto bi dovodio stručnjake ala Rožman,Sablić,Vasoski. Izgube se cim dodju jer ne shvate gdje su dosli.
Sto se mene lično tiče,pisao sam vec,nek nije halalio,ni ja ne bih! Ali mislim da Husref,na stranu sve sto je osvojio,nije trener koji nama treba trenutno,a i u budućnosti.Bez obzira kakva je liga,bar sto se tice modernog fudbala,nama treba trener koji će gledati naprijed u svim segmentima igre...Mislim da Husref nije taj profil.

slika

Idemo dalje drug sa modernim. Kad ih 30 promijenimo možda ćemo kup osvojit! :njanjanja:

Kmenkake
Postovi: 451
Pridružen/a: 08 jul 2021, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kmenkake » 12 maj 2024, 16:25

Maroon1946 je napisao/la:
12 maj 2024, 16:19
Kmenkake je napisao/la:
12 maj 2024, 16:17
Maroon1946 je napisao/la:
12 maj 2024, 16:00
Braća bi radije da ostanemo u ovoj dubiozi nego da osvajamo titule sa Musemićem jer eto nije halalio 130 hiljada pošto bi svi mi halalili jer krvarimo bordo!!! Inat silan pitarski. Ako je tako onda bolje i ne zasluzujemo. Ja bi doveo bilo koju istinsku bordo legendu prije nego sto bi dovodio stručnjake ala Rožman,Sablić,Vasoski. Izgube se cim dodju jer ne shvate gdje su dosli.
Sto se mene lično tiče,pisao sam vec,nek nije halalio,ni ja ne bih! Ali mislim da Husref,na stranu sve sto je osvojio,nije trener koji nama treba trenutno,a i u budućnosti.Bez obzira kakva je liga,bar sto se tice modernog fudbala,nama treba trener koji će gledati naprijed u svim segmentima igre...Mislim da Husref nije taj profil.

slika

Idemo dalje drug sa modernim. Kad ih 30 promijenimo možda ćemo kup osvojit! :njanjanja:
A dobro :rol: bez zajebancije,lista trenera sto si postavio je dosta diskutabilna.Reci mi jesmo li dali nekom vremena,prelazne rokove itd??? Nismo drug! Svi mi želimo instant rezultat pa da na osnovu toga istrpimo trenera,ali u realnosti to ne ide tako.

Ok,ti imaš svoje mišljenje,ja neko moje...i normalno je da se ne slažemo.

Ali ja opet nisam za Husrefa jer ne živimo u vremenu stare slave..

Lijep pozdrav!

Avatar
TETRAPAK
Postovi: 334
Pridružen/a: 18 maj 2015, 13:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TETRAPAK » 12 maj 2024, 16:26

Nije problem sto Rozman ide, problem je koga ce budale dovesti. Ja tipujem na Osima pa da se opet u bojkot ide. Naravno karikiram ali dovesce nekog ko ce donijeti brdo problema sa sobom imam osjecaj.

Istinasamo123
Postovi: 792
Pridružen/a: 23 avg 2022, 00:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Istinasamo123 » 12 maj 2024, 16:28

Osttribine je napisao/la:
12 maj 2024, 13:32
Aduka87 je napisao/la:
12 maj 2024, 13:15
Sad novi trener nova era, opet prekrizavanje 10 igraca i toliko dovodjenja, smijurija, pricajte sta hocete al Mirvom nikad od nas ozbiljnog kluba, sve kontas haj sabura, leci ce sve i onda ovo, bjezi vise.
Gdje ces to napisati, pa vidis da lik juce napisa kako su nam ove 3 sezone pod njegovim vlasnistvom najuspjesnije po broju osvojenih bodova, je.bo to sto su protivnici sakupili 20,30 bodova vise od nas, kakvi likovi. I onda kad kazes da ovo ne valja i da ovim rezultatima ne smijes biti zadovoljan jer FK Sarajevo nije Gošk ili Posušje npr da se zadovoljava plasmanom na cetvrtu poziciju i da smo Evropu ove sezone izborili zahvaljuci dvjema prvoplasiranim ekipama koje igraju u finalu Kupa onda si mahalaš, trovac, husrefovac i sta sve ne. Navijaci Ismira Mirvica, a ne FK Sarajevo. Tri godine su pod njegovim predsjedavanjem prosle, a rezultati katastrofa, neke od najvecih blamaza dozivljene nakon rata, jedino sto je pozitivno je to sto su igracima plate redovne i velike koje postignutim rezultatima ne opravdavaju. Ali dobro naci ce se ovih botova pozitivaca da nas ubjedjuju kako su nam svi drugi krivi i da nista nije do nas i kako treba vremena za bolje rezultate.
Dvije godine pricam o tome lobotomci vise vole mirvica od klubai tjeraju svoj inat i interes iako klubu ne ide dobro.

Avatar
Bosniak10
Postovi: 1077
Pridružen/a: 21 maj 2023, 15:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bosniak10 » 12 maj 2024, 16:34

TETRAPAK je napisao/la:
12 maj 2024, 16:26
Nije problem sto Rozman ide, problem je koga ce budale dovesti. Ja tipujem na Osima pa da se opet u bojkot ide. Naravno karikiram ali dovesce nekog ko ce donijeti brdo problema sa sobom imam osjecaj.
Pa najveće pitanje je ko će normalan doći kod nas. Što zbog saveza, toksične sredine, do stalnog mijenjanja trenera. Ovo sa Rožmanom je zvučalo predobro da bi bilo istinito od početka nekako a opet bi volio da ostane jer sumnjam da možemo naći išta bolje. Eventualno neko ko bolje poznaje našu ligu.
€2.000.000

Sanchez87hz
Postovi: 705
Pridružen/a: 11 feb 2023, 13:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sanchez87hz » 12 maj 2024, 16:39

Istinasamo123 je napisao/la:
12 maj 2024, 15:35
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
12 maj 2024, 13:02
Kako god, hvala i sretno u budućnosti Simone, nikad bliže nismo bili da uhvatimo kontinuitet da nas isti trener vodi drugu sezonu zaredom..
Nemamo vremena za tugovati, odmah kontaktirati nekoliko trenera.
Nekih posebnih želja više čovjek ni ne može imati, ali eto, po mogućnosti neko kome nije vrhunac ova kukuruz liga.
Bude li Husref, Ćorić i ta klapa, odmah ko navijači trebamo smanjiti očekivanja da se sačuva zdravlje koliko god je moguće.
A kakvo si imao ocekivanje sa slovencem?
Fk cetvrto mjesto
Meni bas sa Slovencem otislo zdravlje,sta ti je reci bosnjo kad zavrsimo cetvrti onda je kao sve ok,a od najtrofejnijeg trenera kao trebamo da pazimo na zdravlje :bow: :bih:

Avatar
Osttribine
Postovi: 2806
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 12 maj 2024, 16:43

I ako je nas najtrofejniji trener i ne zasluzuje vrijedjanje koje nekolicina ovih papaka sa foruma redovno provodi, ali ga vise na nasoj klupi ne bih volio vidjeti nikad iz razloga sto je to vec vidjen scenario kako bi zavrsilo, istina ne bi sigurno bio prvak s obzirom na ove okolnosti oko sudjenja, ali ne bi sigurno ni zaostatak za prvakom iznosio 20 ili 30 i kusur bodova, e taj zaostatak je najveci problem i smijesno se vaditi na sudije pri tolikom bodovnom zaostatku. Imali smo gresaka na nasu stetu u ovoj sezoni istina, ali isto tako u nekim utakmicama su sudijske odluke isle nama u prilog, pa u kup utakmici sa Slobodom u penal seriji nas golman je na svaku loptu ranije izlazio ali nam je to sudija progledao kroz prste, naravno to ovi koji kritikuju sudjenje nece spomenuti.
A da me neko pita a koga bi ti doveo, nemam pojma fkt, samo znam da me pojede ovo sto tri sezone zaredom zavrsavamo na cetvrtoj poziciji sa enormnom dvocifrenom bodovnom razlikom za prvakom drzave, a za to nam nisu krive sudije, nego nase lutanje sa trenerima, igracima, daj nam kakvih "imena" (citaj Prevaranda i sl.) da mi mozemo palamuditi kako ih samo mi u ovoj ligi mozemo dovesti.

pjankesarajevo
Postovi: 559
Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pjankesarajevo » 12 maj 2024, 16:56

Nego moze li Igman dobiti ovo? -15 je isto satisfakcija. Bolje nego -12
Joj sada gledam, primili smo isto golova ko mrtvi Zeljo :crazy:
Zadnja izmjena: pjankesarajevo, dana/u 12 maj 2024, 16:57, ukupno mijenjano 1 put.
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️

Avatar
kempes
Postovi: 525
Pridružen/a: 05 mar 2024, 22:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kempes » 12 maj 2024, 16:57

Neće Husref ništa napraviti, nadam se da su ovo bombe oko njegovog angažmana.

Conscious
Postovi: 318
Pridružen/a: 23 mar 2016, 18:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Conscious » 12 maj 2024, 16:57

Pa ja nmg vjerovati da je Husref u kombinaciji, opet i opet i opet i opet i opet :crazy:

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8297
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 12 maj 2024, 16:58

Ma najjača stvar je meni da ovdje ljudi misle da smo za boljeg nego za Husrefa, Feđe ili Zalizanog. Hoće nazor nekakav evropski fudbal, evropski klub, a mahala hara u i oko kluba, raznih lobanja se mota oko kluba, nezdrava i toksična sredina, a liga krkanska i mešetarenje je sasvim normalna stvar. Radi kladara u 3 smjene. Nisam ni ja za Husrefa ili zalizanog, ali za boljeg i nismo.

Avatar
Vanja8
Postovi: 10398
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 12 maj 2024, 17:01

Maroon1946 je napisao/la:
12 maj 2024, 16:14
Vanja8 je napisao/la:
12 maj 2024, 16:09
Maroon1946 je napisao/la:
12 maj 2024, 14:18


Načuli da dolazi najtrofejniji trener i digli ruke. :damn:
Nemoj samo da dovedu jos jednog "modernog" jer mi se sere cim cujem tu rijec. Prije bi Čalu doveo nego sve pomenute jer znam da ćemo se sa njim bar potući za titulu.
Ma jaa, vidimo i sami, svi evropski velikani stoje u redu i cekaju da angazuju Husa, pa mi Boga molimo da da odabere nas...
Izvini, ali koji nas je to vodio a da su za njega evropski velikani stojali u redu? Ne treba nama Guardiola ni Ancelotti da osvojimo bh. ligu. Mijenjao si tolike trenere u zadnje 4 godine i nikakav rezultat nisi napravio. Mozemo li provjerenu formulu probat ili cemo dati nekom novom magu iz Bugarske, Slovenije, Hrvatske da nas vodi pa da u ovo doba sljedece godine opet vodimo grcevitu borbu za Evropu? Niko ne govori da je Hus Sir Alex Ferguson, ali sto se nas tice mi boljeg trenera nismo imali.
Moras da shvatis da je njegovo proslo, jednostavno kao sto su i nase kone dovodile Amara kao najtrofejnijeg trenera lige pa se strmeknule u hendek iz kojeg se i sad cupaju...
Kod Husa se zna da je uvijek tempirana bomba, a generalno iz svake sredine gdje je bio otisao je, hajde da kazem, "neslavno"...
No, kakav god on bio, njegov nacin, pristup i poimanje taktike je vec u istoriji.
Igraj dugacke lopte na Mersu, pa ce se nesto isceprkati, pusti to...

Rekao sam da necu da branim niti da hvalim Rozmana, ali koliko god malo ili puno znao, pokusavao je i 4-2-3-1 i 4-3-3 i 3-5-2...
Mi kao klub moramo teziti ka napretku, moramo gledati u buducnost, a ne vracati se u 2013 g

bosnas_
Postovi: 4038
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bosnas_ » 12 maj 2024, 17:01

Rozman nije opravdao ocekivanja i to je to. Realno, trener skromnih mogucnosti, takvih u nasoj ligi imate koliko hocete..
Mirvic mu je dao odrjesene ruke, dobar budzet, ali i pored toga jedva 4 mjesto u ovoj smjesnoj ligi.
Ogromne pare su ulozene u klub, ali jedva se domoglo Evrope, na svu srecu.. na ljeto treba puno pametnije raditi

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2572
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TurkishAirlines » 12 maj 2024, 17:03

pjankesarajevo je napisao/la:
12 maj 2024, 16:56
Nego moze li Igman dobiti ovo? -15 je isto satisfakcija. Bolje nego -12
Joj sada gledam, primili smo isto golova ko mrtvi Zeljo :crazy:
:rol:

Eto o cemu prosjecni pitar razmislja dok se u njegovoj avlije odlucuje o buducnosti kluba :tokralju:

Sta ces ti cinjenicno objasniti njemu a da shvati, ama bas nista.
Zadnja izmjena: TurkishAirlines, dana/u 12 maj 2024, 17:04, ukupno mijenjano 1 put.
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!


#sirimopozitivu

"Imati i ne znati, gore je nego nemati"

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19FKS46, Dave, Lecler, Maroon1946 i 40 gostiju.