FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste za smjenu stručnog štaba?

Da
72
34%
Ne
139
66%
 
Ukupno glasova: 211

Avatar
skullcrusher
Postovi: 974
Pridružen/a: 16 maj 2022, 13:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skullcrusher » 21 maj 2024, 20:31

Da hoce Mirvic i FKS da sponzorisu GFC Sarajevo bilo kako nesto pa da imamo gradski derbi i u futsalu prejako bi bilo. Sigurno da bi dio para bacenih na pojedince tu se mogao ulozit i lijepu prico napravit. Samo predlazem pozzzzz
1946 !
Sarajevo ljubavi moja...

Avatar
PeppermintSA
Postovi: 1986
Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PeppermintSA » 21 maj 2024, 20:31

skullcrusher je napisao/la:
21 maj 2024, 20:31
Da hoce Mirvic i FKS da sponzorisu GFC Sarajevo bilo kako nesto pa da imamo gradski derbi i u futsalu prejako bi bilo. Sigurno da bi dio para bacenih na pojedince tu se mogao ulozit i lijepu prico napravit. Samo predlazem pozzzzz
i meni nedavno palo na pamet

Avatar
skullcrusher
Postovi: 974
Pridružen/a: 16 maj 2022, 13:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skullcrusher » 21 maj 2024, 20:35

PeppermintSA je napisao/la:
21 maj 2024, 20:31
skullcrusher je napisao/la:
21 maj 2024, 20:31
Da hoce Mirvic i FKS da sponzorisu GFC Sarajevo bilo kako nesto pa da imamo gradski derbi i u futsalu prejako bi bilo. Sigurno da bi dio para bacenih na pojedince tu se mogao ulozit i lijepu prico napravit. Samo predlazem pozzzzz
i meni nedavno palo na pamet
Ma realno bas dobra ideja sigurno bi bilo praceno, ove godine su sa najmanjim budzetom u ligi u finalu nasi, tu su potrebna bas mala ulaganja za fine rezultate sto bi bilo dobro samo ako se sjete ovi nasi genijalci.
1946 !
Sarajevo ljubavi moja...

Avatar
Osttribine
Postovi: 2804
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 21 maj 2024, 20:42

TurkishAirlines je napisao/la:
21 maj 2024, 19:50
Strah od neJmanja Mirvicevih para pretvorilo nas je u pichketine, kakve do sad nismo bili.

Pa reci ako je nesta lose, pa makar glavu izgubio.

Sta ste se prepali, Mirvic da hoce otici otisao bi davno.
Covjek ima svoje interese koji nisu fudbalski. Neka uziva podrsku, moze mu se.
I otici ce nekad sigurno, ali da li ce tada ovi pozitivci sa foruma navijati za ovaj klub pitanje je, njima je bitno da im zamaze oci sa ponekim Penjarandom, igracem sa bogatim CV, a to sto mu je ucinak u klubu takav da vrijeme provodi po kafanama jb to, da se oni mogu po forumu qrciti imenima koja dovodimo, a rezultati nikad gori, nakon rata nikad nismo uvezali 3 sezone zaredom na cetvrtoj poziciji. Ali imaju oni milion opravdanja od Vice, sudija, Ziljkica šatro mafije (a to je posebna provala ali elem nejse :D ), pa onog teatralnog napustanja utakmice protiv Borca u 92.minuti i najavljenog "rata" Savezu, samo nam ta borba nesto utihnu prije nego je i pocela. Uglavnom po njima nista nije do nas. Da hoce samo jos ova sa ŠB proci pa da malo svi dahnemo dušom uz utakmice sa EP u Njemackoj.

Avatar
Pantelija
Postovi: 13012
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 21 maj 2024, 20:43

Nesto kontam, zasto nije rozman dao priliku juniorima?
Siroki odigrao sa 3-4 igraca ispod 19 cak ispod 18 cini se
kod nas samo celik
zar nije bolje dati priliku pramenkovicu, nurkovicu, pa i 2006. alajmovicu, mehicu.... ne shvatam zasto igra hasic koji se zna da ide, durakovic koji znamo svi kako igra... nikakva logika i nikakva ideja, da se djeci pokaze da ce dobiti sansu a steta... ima tu finog materijala
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

fks74
Postovi: 9409
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 21 maj 2024, 20:44

H8Z7 je napisao/la:
21 maj 2024, 19:26
James1987 je napisao/la:
21 maj 2024, 19:13
H8Z7 je napisao/la:
21 maj 2024, 19:03


Što Jakirovića ne pljuje? Podržava sam Rožmana ali preko dosta toga ne mogu preći umjesto da igramo bolje mi sve lošiji igramo. Od zimsih pojačanja samo Iliev nešto. Dovodi igrače za 4 pozadi on onda kreće sa tri. Ako je vama ovo a još i dosta toga drugog ok meni vala nije.
A sta jel se to treba svake sezone mjenjati trener i cekat da li ce neki zadovoljiti apetite navijaca ne valja sabljic, vasovsk, dudić vjerojatno da dođe i jakirović nasli bi manu sve dok je tako necemo se nikad pomaknut sa mrtve tacke
Molim te navedi mi šta je Rožman uradio, eto molim te. Šta vidite u njemu? Naravno da treba ostaviti trenera ali koji nešto pokaže ali ono što vidimo pod njegovim vodstvom ravno je Sabliću.
Zar je vama normalno da se igra tima ne popravlja, da je bolje bilo kad je došao nego sad?
Zar vrijeme nije najbolji pokazatelj za nečiji rad?
Prijedlog za trenera ?

bordobijeli
Postovi: 14290
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 21 maj 2024, 20:45

MortemHz je napisao/la:
21 maj 2024, 16:46
zagorski je napisao/la:
21 maj 2024, 16:22
bordobijeli je napisao/la:
21 maj 2024, 16:17
Mustafic postaje stranac ??
Vidi fkt!
A mozda ima neka caka dvojno drzavljanstvo i sl.?
Kako će bolan postati stranac?
Pa ne znam pitam, recimo Djedovic košarkas da nebi bio stranac uzeo njemačko drzavljanstvo i nije vise mogao igrati za BiH da bi mogao za Bajern igrati. Ne kazem da je Mustafic stranac nego pitam mjenjali se sad sta kad ce igrati za reprezentaciju Luxa.

Avatar
Surreal
Postovi: 7754
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Surreal » 21 maj 2024, 20:48

bordobijeli je napisao/la:
21 maj 2024, 20:45
MortemHz je napisao/la:
21 maj 2024, 16:46
zagorski je napisao/la:
21 maj 2024, 16:22


Vidi fkt!
A mozda ima neka caka dvojno drzavljanstvo i sl.?
Kako će bolan postati stranac?
Pa ne znam pitam, recimo Djedovic košarkas da nebi bio stranac uzeo njemačko drzavljanstvo i nije vise mogao igrati za BiH da bi mogao za Bajern igrati. Ne kazem da je Mustafic stranac nego pitam mjenjali se sad sta kad ce igrati za reprezentaciju Luxa.
Yes, Luxembourg allows individuals to retain their original citizenship while obtaining Luxembourgish citizenship
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

bordobijeli
Postovi: 14290
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 21 maj 2024, 20:52

Surreal je napisao/la:
21 maj 2024, 20:48
bordobijeli je napisao/la:
21 maj 2024, 20:45
MortemHz je napisao/la:
21 maj 2024, 16:46


Kako će bolan postati stranac?
Pa ne znam pitam, recimo Djedovic košarkas da nebi bio stranac uzeo njemačko drzavljanstvo i nije vise mogao igrati za BiH da bi mogao za Bajern igrati. Ne kazem da je Mustafic stranac nego pitam mjenjali se sad sta kad ce igrati za reprezentaciju Luxa.
Yes, Luxembourg allows individuals to retain their original citizenship while obtaining Luxembourgish citizenship
:thumbup:

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54762
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 21 maj 2024, 20:53

bordobijeli je napisao/la:
21 maj 2024, 20:45
MortemHz je napisao/la:
21 maj 2024, 16:46
zagorski je napisao/la:
21 maj 2024, 16:22


Vidi fkt!
A mozda ima neka caka dvojno drzavljanstvo i sl.?
Kako će bolan postati stranac?
Pa ne znam pitam, recimo Djedovic košarkas da nebi bio stranac uzeo njemačko drzavljanstvo i nije vise mogao igrati za BiH da bi mogao za Bajern igrati. Ne kazem da je Mustafic stranac nego pitam mjenjali se sad sta kad ce igrati za reprezentaciju Luxa.
Ne mijenja. On praktički od rođenja ima njihovo državljanstvo i naše na osnovu porijekla.
Može postati stranac ako se iz nekog razloga odrekne našeg državljanstva, to se sigurno neće desiti.
Luksemburg dozvoljava dvojna državljanstva što je on i iskoristio.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

fks74
Postovi: 9409
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 21 maj 2024, 20:56

holyman je napisao/la:
21 maj 2024, 18:47
Kako to vazda nekom iskusnom igracu cija je karijera u padu i koji je stigao ovdje nesto ne godi. A ostalih 25 igraca regularno i disciplinovano radi.

Kako se to hamza nije pozalio
Upravo to, treba pustiti nekoga ko ima ime da radimšta hoće a momke koji rade i šute staviti po strani. Rožman radi na disciplini i hoće da se zna ko je baba u kući. Tako da niko pa i jedan Vrančić i Peneranda nisu iznad kluba i drugih igrača. Mladi igrači kojima je Rožman bio trener ga hvale.

Avatar
NazorUso
Postovi: 3919
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 21 maj 2024, 21:23

Vjerujemo svi Vrancicu. Profesionalac, igracina, vrhunski majstor... Zato je dobio 73786 ponude otkako je otjeran od strane mrcine Rozmana.
Otimaju se za njega.
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2535
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TurkishAirlines » 21 maj 2024, 21:35

Osttribine je napisao/la:
21 maj 2024, 20:42
TurkishAirlines je napisao/la:
21 maj 2024, 19:50
Strah od neJmanja Mirvicevih para pretvorilo nas je u pichketine, kakve do sad nismo bili.

Pa reci ako je nesta lose, pa makar glavu izgubio.

Sta ste se prepali, Mirvic da hoce otici otisao bi davno.
Covjek ima svoje interese koji nisu fudbalski. Neka uziva podrsku, moze mu se.
I otici ce nekad sigurno, ali da li ce tada ovi pozitivci sa foruma navijati za ovaj klub pitanje je, njima je bitno da im zamaze oci sa ponekim Penjarandom, igracem sa bogatim CV, a to sto mu je ucinak u klubu takav da vrijeme provodi po kafanama jb to, da se oni mogu po forumu qrciti imenima koja dovodimo, a rezultati nikad gori, nakon rata nikad nismo uvezali 3 sezone zaredom na cetvrtoj poziciji. Ali imaju oni milion opravdanja od Vice, sudija, Ziljkica šatro mafije (a to je posebna provala ali elem nejse :D ), pa onog teatralnog napustanja utakmice protiv Borca u 92.minuti i najavljenog "rata" Savezu, samo nam ta borba nesto utihnu prije nego je i pocela. Uglavnom po njima nista nije do nas. Da hoce samo jos ova sa ŠB proci pa da malo svi dahnemo dušom uz utakmice sa EP u Njemackoj.
I uvijek budes "plava fekalija na pdf-u" "Morteme banuj navijaca zelje" itd

Toliki strah vlada temom od kritike, to se zadugo nije vidjelo. Al kritikuje se cinjenicama.

Treba reci istinu, OVO NIJE DOBRO. OVO JE UZASNO.

Ja nzm da li neko zeli da cuje ovo, od kad je Mirvic u klubu, nama je Zrinjski pobjegao za tri godine citavih 85 bodova. Znaci sto zrinjski napravi za dvije gosine, mi moramo za tri.
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!


#sirimopozitivu

"Imati i ne znati, gore je nego nemati"

Avatar
hordasDoboj
Postovi: 1791
Pridružen/a: 10 avg 2014, 19:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hordasDoboj » 21 maj 2024, 21:41

Pantelija je napisao/la:
21 maj 2024, 20:43
Nesto kontam, zasto nije rozman dao priliku juniorima?
Siroki odigrao sa 3-4 igraca ispod 19 cak ispod 18 cini se
kod nas samo celik
zar nije bolje dati priliku pramenkovicu, nurkovicu, pa i 2006. alajmovicu, mehicu.... ne shvatam zasto igra hasic koji se zna da ide, durakovic koji znamo svi kako igra... nikakva logika i nikakva ideja, da se djeci pokaze da ce dobiti sansu a steta... ima tu finog materijala
U najavi za tekmu protiv Posusja je rekao da zeli dati mladjim igracima sansu, da li je mislio juniorima ili ovim koji su se do sad vrtili (Čelik i Nurković na klupi). Mozda nije bilo realno sad jer su igrali 2 dana prije derbi ali protiv Sirokog se nadam da ce biti bar jos 1 junior unutra i ostali na klupi.
Nikad neću zaboraviti riječi kapitena Biogradlića: “Upamtite, Sarajevo može biti prvak države, a može i ispasti iz lige, ali Želju uvijek treba pobijediti, jer ta nam je pobjeda najvažnija” - sjeća se Čerkić.

Tatamata1946
Postovi: 1727
Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tatamata1946 » 21 maj 2024, 21:46

Pantelija je napisao/la:
21 maj 2024, 20:43
Nesto kontam, zasto nije rozman dao priliku juniorima?
Siroki odigrao sa 3-4 igraca ispod 19 cak ispod 18 cini se
kod nas samo celik
zar nije bolje dati priliku pramenkovicu, nurkovicu, pa i 2006. alajmovicu, mehicu.... ne shvatam zasto igra hasic koji se zna da ide, durakovic koji znamo svi kako igra... nikakva logika i nikakva ideja, da se djeci pokaze da ce dobiti sansu a steta... ima tu finog materijala
Ne mozes porediti Sarajevo i Siroki. Pa gadjali bi ga kisobranima da je izgubio u toj revijalnoj utakmici

jurisicduska
Postovi: 4643
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la jurisicduska » 21 maj 2024, 21:57

Pantelija je napisao/la:
21 maj 2024, 20:43
Nesto kontam, zasto nije rozman dao priliku juniorima?
Siroki odigrao sa 3-4 igraca ispod 19 cak ispod 18 cini se
kod nas samo celik
zar nije bolje dati priliku pramenkovicu, nurkovicu, pa i 2006. alajmovicu, mehicu.... ne shvatam zasto igra hasic koji se zna da ide, durakovic koji znamo svi kako igra... nikakva logika i nikakva ideja, da se djeci pokaze da ce dobiti sansu a steta... ima tu finog materijala
Iskreno Nurkovicu ne mora ni davat sansu tu se vidi da ne moze vec treba mu naci neku pozajmicu ako slucajno sta se desi neki nagli skok mada je vec to 19 godina nema tu igraca. Pramenkovica nisam nesto upratio. Kakav je on ?

Alajmovic, Koso po meni trebaju sad u prvi tim 16,17 godina. Sve nek igraju. Moze I Kenan Vrban 15 godina odmah u prvi tim.
Ono što vodi i vuče svijet, nisu lokomotive, nego ideje. – Viktor Igo.

Avatar
nokee
Postovi: 2303
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 21 maj 2024, 22:06

Opet tabori idu, branioci Rozmana vs tjeraci Rozmana. Sta vam je, pomalo.
Jest eto Vrancic ce samo pozitivno pricati o treneru koji mu je rekao da mu ne treba vise. Ma hajte molim vas. A od Vrancica smo SVI ocekivali puno vise, dobili krompir.
Evo i Penaranda, dobio je sansu nista pokazao nije osim petljanja lopte u prazno, nazalost. Koliko god ime bio. Pricamo o 2 igraca sa OGROMNIM platama. Znaci treba drzati i placati takvog igraca i dalje? Samo jer je igrao premiership i hej cuj Klop ga NEKAD cijenio. Joj likova tbjrb isto ko da nismo gledali Vranciceve bravure citavu sezonu. Pozitivan lik onako gotivan ali necemo ga zato drzati sigurno. Necemo ulaziti u to sto ga je i Jakir otpisao itd..
Rozman nek ide ako se nadje bolji trener i stvarno nekakav ugrade u odnosu na njega. Ako crmo na Corica, Husrefa i slicne, neka hvala. Nek ovaj bar ide u neki kontinuitet.

I da SVI vidimo da ovo nije dobro bilo. Samo neki hoce da udju u objektivne razloge zasto je takva sezona bila, neke boli racku da samo da smo prvaci i tjt. Naravno da ima i do ss, ali ima i do brdo vanjskih razloga na koje se nije moglo uticati.

Avatar
Pantelija
Postovi: 13012
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 21 maj 2024, 22:11

Tatamata1946 je napisao/la:
21 maj 2024, 21:46
Pantelija je napisao/la:
21 maj 2024, 20:43
Nesto kontam, zasto nije rozman dao priliku juniorima?
Siroki odigrao sa 3-4 igraca ispod 19 cak ispod 18 cini se
kod nas samo celik
zar nije bolje dati priliku pramenkovicu, nurkovicu, pa i 2006. alajmovicu, mehicu.... ne shvatam zasto igra hasic koji se zna da ide, durakovic koji znamo svi kako igra... nikakva logika i nikakva ideja, da se djeci pokaze da ce dobiti sansu a steta... ima tu finog materijala
Ne mozes porediti Sarajevo i Siroki. Pa gadjali bi ga kisobranima da je izgubio u toj revijalnoj utakmici
Igrao je nerjeseno sa ovima pa ga nisu gadjali
Plus uvijek je raja podrzavala mladjenigrace i samo je mogo dobiti simpatije navijaca ...
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

fks74
Postovi: 9409
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 21 maj 2024, 22:26

TurkishAirlines je napisao/la:
21 maj 2024, 21:35
Osttribine je napisao/la:
21 maj 2024, 20:42
TurkishAirlines je napisao/la:
21 maj 2024, 19:50
Strah od neJmanja Mirvicevih para pretvorilo nas je u pichketine, kakve do sad nismo bili.

Pa reci ako je nesta lose, pa makar glavu izgubio.

Sta ste se prepali, Mirvic da hoce otici otisao bi davno.
Covjek ima svoje interese koji nisu fudbalski. Neka uziva podrsku, moze mu se.
I otici ce nekad sigurno, ali da li ce tada ovi pozitivci sa foruma navijati za ovaj klub pitanje je, njima je bitno da im zamaze oci sa ponekim Penjarandom, igracem sa bogatim CV, a to sto mu je ucinak u klubu takav da vrijeme provodi po kafanama jb to, da se oni mogu po forumu qrciti imenima koja dovodimo, a rezultati nikad gori, nakon rata nikad nismo uvezali 3 sezone zaredom na cetvrtoj poziciji. Ali imaju oni milion opravdanja od Vice, sudija, Ziljkica šatro mafije (a to je posebna provala ali elem nejse :D ), pa onog teatralnog napustanja utakmice protiv Borca u 92.minuti i najavljenog "rata" Savezu, samo nam ta borba nesto utihnu prije nego je i pocela. Uglavnom po njima nista nije do nas. Da hoce samo jos ova sa ŠB proci pa da malo svi dahnemo dušom uz utakmice sa EP u Njemackoj.
I uvijek budes "plava fekalija na pdf-u" "Morteme banuj navijaca zelje" itd

Toliki strah vlada temom od kritike, to se zadugo nije vidjelo. Al kritikuje se cinjenicama.

Treba reci istinu, OVO NIJE DOBRO. OVO JE UZASNO.

Ja nzm da li neko zeli da cuje ovo, od kad je Mirvic u klubu, nama je Zrinjski pobjegao za tri godine citavih 85 bodova. Znaci sto zrinjski napravi za dvije gosine, mi moramo za tri.
Treba kritikovati ali ti nikada ništa nisi pozitivno napisao, ima vas još koji ste sumnjivi i to ne bez razloga.

Avatar
NisamIsmirMirvic
Postovi: 1736
Pridružen/a: 01 sep 2023, 13:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NisamIsmirMirvic » 21 maj 2024, 22:40

Meni se Vrancic ne cini uopste kao neki petljanac. Ne vjerujem da ovo govori iz sujete i jer ga je Rozman otjerao. Covjek je profesionalac sa jednom fantasticnom karijerom iza sebe, nema on nikakve potrebe da se bilo kome ovdje dokazuje ili pravda. Po meni nista skandalozno nije izjavio, a i samog Mirvica je nahvalio da valja.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amidzaa, izdzezveubrazil, johntravolta123 i 27 gostiju.