Ma kakvi 5,6 ozbiljni igrača , sljedeći novi igrač Bruno Unusic...
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Celo & Abdi
- TurkishAirlines
- Postovi: 3474
- Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15
Re: FK Sarajevo
Imam info, FS Srbije nas zeli u ping pong Superligi Srbije.
Nemanja Mirvic se dobro premislja.
Nemanja Mirvic se dobro premislja.
Zadnja izmjena: TurkishAirlines, dana/u 25 jun 2024, 21:32, ukupno mijenjano 1 put.
Free PALESTINA
MIRVICU ODLAZI!!!
#sirimopozitivu
"Imati i ne znati, gore je nego nemati"
MIRVICU ODLAZI!!!
#sirimopozitivu
"Imati i ne znati, gore je nego nemati"
Re: FK Sarajevo
Bar za svojih 22 godine ima 111 seniorskih utakmica, znači napredujemo
Ako dođe biće da se na Mulalića ne računa.
Re: FK Sarajevo
Na ovom forumu obitava toliko agendaša, predstavnika raznoraznih stranaka, menadžera, neprijatelja kluba koji se predstavljaju kao veliki navijači i brinu za interes kluba, a kad nešto napišu shvatiš da ni najveći dušamani ne bi izrekli takvu glupost (ne kažem da si jedan od njih).Kmenkake je napisao/la: ↑25 jun 2024, 18:47
Hahahahaha
Ja uopšte nisam stranacki opredijeljen,a i pisao sam nekad koliko se sjećam da Mandića treba smijeniti.
Ko god da bude načelnik,zar je realno da pristane da troškove održavanja stadiona,plate i ostalo uzme na sebe ,a da mogućnost ubiranja prihoda da Ismiru Mirvicu?
FK Sarajevo nema ništa sa ovim!
P.S. Od ovog svakako nema ništa jer je ugovor poništen,ali za sve buduće opcije...
Kad smo još uvijek kod teme stadion. Općina Centar je jedina općina u ovoj disfunkcionalnoj državi koja hoće da klub gradi stadion u njenom vlasništvu dok u svim ostalim normalnim sredinama općina gradi stadione u vlasništvu lokalnih klubova.
Sabrina i Srđan su jarani. Ugovor o koncesiji je bio ništa drugo do politička igranka. Srđan se pere o klub i krivi njega za nezaživljavanje ugovora, ali nigdje ne spominje svoju havericu sa kojom je saučesnik u zločinu. Kod Mirvića mi je strašno krivo to što niko od strane rukovodilaca kluba neće da izađe u javnost i kaže kako su prethodni direktori radili na štetu kluba, a u korist svojih havera u vidu menadžera, načelnika, pojedinih igrača. Shvatam da i on snosi dio krivice jer je on i imenovao ublehe poput Sabrine, Ajle, onog koordinatora za omladinski pogon. Ti ljudi su se rastalili, ušićarili i otišli, a nama ukrali godine i godine vremena u kojima smo samo stagnirali.
- GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11453
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Može.
Ne znam kakav je, ali igrao je u drugoj najboljoj ekipi, 6 asistencija, pri tome neće sigurno biti preskup.
Ko alternativa Beganoviću ne može bolje
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka
-
Tatamata1946
- Postovi: 2547
- Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
U Ilijasu natkriju stadion a ne mogu nama jednu tribinu. Prije 30 godina zavrsen rat a mi jos gledamo u vremensku prognozu da li povesti djecu na utakmicu da ne pokisnuBeton je napisao/la: ↑25 jun 2024, 21:32Na ovom forumu obitava toliko agendaša, predstavnika raznoraznih stranaka, menadžera, neprijatelja kluba koji se predstavljaju kao veliki navijači i brinu za interes kluba, a kad nešto napišu shvatiš da ni najveći dušamani ne bi izrekli takvu glupost (ne kažem da si jedan od njih).Kmenkake je napisao/la: ↑25 jun 2024, 18:47
Hahahahaha
Ja uopšte nisam stranacki opredijeljen,a i pisao sam nekad koliko se sjećam da Mandića treba smijeniti.
Ko god da bude načelnik,zar je realno da pristane da troškove održavanja stadiona,plate i ostalo uzme na sebe ,a da mogućnost ubiranja prihoda da Ismiru Mirvicu?
FK Sarajevo nema ništa sa ovim!
P.S. Od ovog svakako nema ništa jer je ugovor poništen,ali za sve buduće opcije...
Kad smo još uvijek kod teme stadion. Općina Centar je jedina općina u ovoj disfunkcionalnoj državi koja hoće da klub gradi stadion u njenom vlasništvu dok u svim ostalim normalnim sredinama općina gradi stadione u vlasništvu lokalnih klubova.
Sabrina i Srđan su jarani. Ugovor o koncesiji je bio ništa drugo do politička igranka. Srđan se pere o klub i krivi njega za nezaživljavanje ugovora, ali nigdje ne spominje svoju havericu sa kojom je saučesnik u zločinu. Kod Mirvića mi je strašno krivo to što niko od strane rukovodilaca kluba neće da izađe u javnost i kaže kako su prethodni direktori radili na štetu kluba, a u korist svojih havera u vidu menadžera, načelnika, pojedinih igrača. Shvatam da i on snosi dio krivice jer je on i imenovao ublehe poput Sabrine, Ajle, onog koordinatora za omladinski pogon. Ti ljudi su se rastalili, ušićarili i otišli, a nama ukrali godine i godine vremena u kojima smo samo stagnirali.
- muhamedhulk
- Postovi: 8516
- Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Duska i pretjerivanje. Sigurno nikad niko nije cuo da je sasvim normalno da se plati bonus kad se potpisuje free igrac. Necete vjerovati ali to se radi i u Evropi.
Ne znam sto se cudite oko igraca sa istoka, ta nova ekipa za sport je sigurno nasla na istoku neke preporuke od nekih agencija..i pokusavaju da ubodu sa nekim. Nista cudno, sansu imaju, trener je taj koji ce odluciti jesul dobri ili ne.
Moje misljenje je da Oliveira ide i ocekujem i Ristica i nekog Akademca u ekipi…
Ne znam sto se cudite oko igraca sa istoka, ta nova ekipa za sport je sigurno nasla na istoku neke preporuke od nekih agencija..i pokusavaju da ubodu sa nekim. Nista cudno, sansu imaju, trener je taj koji ce odluciti jesul dobri ili ne.
Moje misljenje je da Oliveira ide i ocekujem i Ristica i nekog Akademca u ekipi…
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!
Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!
Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!
Re: FK Sarajevo
A neces vjerovat placaju za panjinumuhamedhulk je napisao/la: ↑25 jun 2024, 21:40Duska i pretjerivanje. Sigurno nikad niko nije cuo da je sasvim normalno da se plati bonus kad se potpisuje free igrac. Necete vjerovati ali to se radi i u Evropi.![]()
Ne znam sto se cudite oko igraca sa istoka, ta nova ekipa za sport je sigurno nasla na istoku neke preporuke od nekih agencija..i pokusavaju da ubodu sa nekim. Nista cudno, sansu imaju, trener je taj koji ce odluciti jesul dobri ili ne.
Moje misljenje je da Oliveira ide i ocekujem i Ristica i nekog Akademca u ekipi…
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin
Re: FK Sarajevo
Općina populacijski tri puta manja od Centra, sa vjerovatno pet puta manjim budžetom realizuje milionski projekat.Tatamata1946 je napisao/la: ↑25 jun 2024, 21:39U Ilijasu natkriju stadion a ne mogu nama jednu tribinu. Prije 30 godina zavrsen rat a mi jos gledamo u vremensku prognozu da li povesti djecu na utakmicu da ne pokisnuBeton je napisao/la: ↑25 jun 2024, 21:32Na ovom forumu obitava toliko agendaša, predstavnika raznoraznih stranaka, menadžera, neprijatelja kluba koji se predstavljaju kao veliki navijači i brinu za interes kluba, a kad nešto napišu shvatiš da ni najveći dušamani ne bi izrekli takvu glupost (ne kažem da si jedan od njih).Kmenkake je napisao/la: ↑25 jun 2024, 18:47
Hahahahaha
Ja uopšte nisam stranacki opredijeljen,a i pisao sam nekad koliko se sjećam da Mandića treba smijeniti.
Ko god da bude načelnik,zar je realno da pristane da troškove održavanja stadiona,plate i ostalo uzme na sebe ,a da mogućnost ubiranja prihoda da Ismiru Mirvicu?
FK Sarajevo nema ništa sa ovim!
P.S. Od ovog svakako nema ništa jer je ugovor poništen,ali za sve buduće opcije...
Kad smo još uvijek kod teme stadion. Općina Centar je jedina općina u ovoj disfunkcionalnoj državi koja hoće da klub gradi stadion u njenom vlasništvu dok u svim ostalim normalnim sredinama općina gradi stadione u vlasništvu lokalnih klubova.
Sabrina i Srđan su jarani. Ugovor o koncesiji je bio ništa drugo do politička igranka. Srđan se pere o klub i krivi njega za nezaživljavanje ugovora, ali nigdje ne spominje svoju havericu sa kojom je saučesnik u zločinu. Kod Mirvića mi je strašno krivo to što niko od strane rukovodilaca kluba neće da izađe u javnost i kaže kako su prethodni direktori radili na štetu kluba, a u korist svojih havera u vidu menadžera, načelnika, pojedinih igrača. Shvatam da i on snosi dio krivice jer je on i imenovao ublehe poput Sabrine, Ajle, onog koordinatora za omladinski pogon. Ti ljudi su se rastalili, ušićarili i otišli, a nama ukrali godine i godine vremena u kojima smo samo stagnirali.
Re: FK Sarajevo
Ako ima istine za Unušića - super. I dosadašnja karijera, i prošlosezonska statistika, pa i pozicija. Možda i on bude ubleha, niko nije vidovit, al barem mu je taj neki fudbalski background znatno bolji nego kod menadžerskih polovnjaka iz Srbije.
Samo što sumnjam da će ovo biti česta pojava.
Tačno jedva čekam da se lezbače i ostali pušiqrci okrenu kontra svog ajatolaha - a doći će i do toga, sigurno. Papanluk koji ih spaja, će im i dohakati.
Samo što sumnjam da će ovo biti česta pojava.
Tačno jedva čekam da se lezbače i ostali pušiqrci okrenu kontra svog ajatolaha - a doći će i do toga, sigurno. Papanluk koji ih spaja, će im i dohakati.
The saddest thing in life is wasted talent.
Re: FK Sarajevo
GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑25 jun 2024, 21:35Može.
Ne znam kakav je, ali igrao je u drugoj najboljoj ekipi, 6 asistencija, pri tome neće sigurno biti preskup.
Ko alternativa Beganoviću ne može bolje![]()
Pa osjekov igrac, na posudbi bio valjda zoran zna i trazi te deficitne pozicije koje mu trebaju. I valjda kroz trening vidi sta kako i gdje, sacekajmo ove prijateljske jos vise ce uvidjet sta gdje i kako skripi... Nadat se najboljem
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.
Re: FK Sarajevo
Ne znam ja ko ti prijeti ni zasto ti prijeti ali nije u redu ovoliko lazi iznositi bez ikakvog pokrica i blatiti ime momka koji nije u takvim rabotama. Al dobro, tebi na obraz.jurisicduska je napisao/la: ↑25 jun 2024, 20:14Ima veze jer je ovaj mali igrac od njegovog druga I nikakvim drugim konekcijama ne bi dosao u Sarajevo u zivotu. Ovaj mali nema mjesta u prvih 50 igraca Sarajeva. Imamo u akademiji do 16 godina 15 boljih igraca.nokee je napisao/la: ↑25 jun 2024, 20:07Samo malo. Kakve veze ima Alen Skoro kao direktor akademije sa dovodjenjem i provizijom? Posto vidim da znas tacno u bobu cifre koje su se uzele i ko je tacno u talu..jurisicduska je napisao/la: ↑25 jun 2024, 19:57Nije niko nista ukrao. Tako su dovedeni igraci.
Nije to protivzakonito. Najnormalnija transakcija u fudbalu.
Samo sto bi mogli pored toga gledat I da dovedu koga kvalitetnog u Sarajevo a ne samo tu bijednu proviziju.
E cuj napise teske optuzbe da se radi u talovima i kaze nema tu nista protuzakonito itd.
Navuces gnjev na momka koji veze nema stim i kad ti par ljudi odgovori povlacis se sa tim nije nista protuzakonito.
Zanimljivo, nadasve..![]()
Nije nista protivzakonito. Samo nam dolaze igraci na taj nacin I debelo se naplacuju razni amateri.
Sto reko moj drug. Nek placaju. Dokle kako niko ne zna.
Nemam se ja sta povlaciti. Mogo sam napisati post bez poznanstva Ristica I Skore I sad ne bi vodili ovu diskusiju nit bi ja morao odgovarat na privatne poruke.
Al nema problema. Upravu ste. I treba se povuci pogotovo odavde.
Druga stvar jel fkt ima jos ljudi koji vjeruju da je ona hudnica Ajla toliko mocna I da ona donosi nekakve odluke a Mirvic nema pojma naivan i malo zabrinut.
Ja cu podrzavat Sarajevo dok sam ziv I za razliku od vas pojedinih zaboli me kita ko ce mi prijetiti po forumima pisat mi na fb I tako.
- belosevic23
- Postovi: 1340
- Pridružen/a: 11 jun 2017, 01:35
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Cim njemu vadzine vode glavne stvari u klubu nema od njega nista, ajla je direktorica fk sarajevo d.o.o. za fan shop, razocarao me ismir i bojim se da ce nam klub odvesti u ambis..sve do sad sam mislio da zaista voli i radi za sarajevo..ali ovo sa risticem...
Re: FK Sarajevo
Logičnije je da će mu se prijetiti ako je rekao istinu,da je sve jedna obična laz napisana na forumu niko na to ne bi reagovao.nokee je napisao/la: ↑25 jun 2024, 21:49Ne znam ja ko ti prijeti ni zasto ti prijeti ali nije u redu ovoliko lazi iznositi bez ikakvog pokrica i blatiti ime momka koji nije u takvim rabotama. Al dobro, tebi na obraz.jurisicduska je napisao/la: ↑25 jun 2024, 20:14Ima veze jer je ovaj mali igrac od njegovog druga I nikakvim drugim konekcijama ne bi dosao u Sarajevo u zivotu. Ovaj mali nema mjesta u prvih 50 igraca Sarajeva. Imamo u akademiji do 16 godina 15 boljih igraca.nokee je napisao/la: ↑25 jun 2024, 20:07
Samo malo. Kakve veze ima Alen Skoro kao direktor akademije sa dovodjenjem i provizijom? Posto vidim da znas tacno u bobu cifre koje su se uzele i ko je tacno u talu..
E cuj napise teske optuzbe da se radi u talovima i kaze nema tu nista protuzakonito itd.
Navuces gnjev na momka koji veze nema stim i kad ti par ljudi odgovori povlacis se sa tim nije nista protuzakonito.
Zanimljivo, nadasve..![]()
Nije nista protivzakonito. Samo nam dolaze igraci na taj nacin I debelo se naplacuju razni amateri.
Sto reko moj drug. Nek placaju. Dokle kako niko ne zna.
Nemam se ja sta povlaciti. Mogo sam napisati post bez poznanstva Ristica I Skore I sad ne bi vodili ovu diskusiju nit bi ja morao odgovarat na privatne poruke.
Al nema problema. Upravu ste. I treba se povuci pogotovo odavde.
Druga stvar jel fkt ima jos ljudi koji vjeruju da je ona hudnica Ajla toliko mocna I da ona donosi nekakve odluke a Mirvic nema pojma naivan i malo zabrinut.
Ja cu podrzavat Sarajevo dok sam ziv I za razliku od vas pojedinih zaboli me kita ko ce mi prijetiti po forumima pisat mi na fb I tako.
Re: FK Sarajevo
Lik se sprda kako je doso a i ove godine vidimo gdje sve ide samo najveci optimisti jos misle da mozemo nesto u evropi i ligi sa ovakvim pristupombelosevic23 je napisao/la: ↑25 jun 2024, 21:50Cim njemu vadzine vode glavne stvari u klubu nema od njega nista, ajla je direktorica fk sarajevo d.o.o. za fan shop, razocarao me ismir i bojim se da ce nam klub odvesti u ambis..sve do sad sam mislio da zaista voli i radi za sarajevo..ali ovo sa risticem...
-
Tatamata1946
- Postovi: 2547
- Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Druze javi se na kraju sezone da vidimo taj ambis. Ili jos bolje na kraju 25/26 sezonebelosevic23 je napisao/la: ↑25 jun 2024, 21:50Cim njemu vadzine vode glavne stvari u klubu nema od njega nista, ajla je direktorica fk sarajevo d.o.o. za fan shop, razocarao me ismir i bojim se da ce nam klub odvesti u ambis..sve do sad sam mislio da zaista voli i radi za sarajevo..ali ovo sa risticem...
Zapamti dobro svoj post
Re: FK Sarajevo
Malo sam se raspitao, ovaj mali je zalog za budućnost. 
-
OsmaDolazi
- Postovi: 2713
- Pridružen/a: 01 jun 2020, 18:31
- Lokacija: Grbavica
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Stetno po klub ce biti ako nakon sto Mirvic ode ostavi iza sebe gomilu skupih igraca koje ce navijaci FKS morati isplatiti ili cemo bankrotirati. Do tada je stetno po njega i njegove ahbabe investitore.Evander je napisao/la: ↑25 jun 2024, 20:41Ciji sam ja bot i koga i koje intrese zastupam?
A ti nam lijepo objasni sve ove stetne ugovore po klub, raskide, nekakve price za malu djecu o Vivarosu i slicno.
PS Ni malo ma ni najmanje se ne slazem sa njegovom politikom vodjenja kluba, cuvanja Ajli, Potura i SFK lezbača, ali nacin na koji vi vidite borbu protiv Mirvica i hrakanjem po forumima nista necete postici. Sl
Svima bi nam interes trebao biti jako FK Sarajevo bez vlastitih interesa u svemu tome. Sa novcima kojim raspolazemo bi to moralo puno bolje, ali Mirvic se okruzio ljudima koji imaju svoje interese koji su veci u odnosu na interese kluba. Ljudi koji to vide, vide to vec dvije godine skoro. Jos od bojkota. Vasim hrakanjem mozemo samo pasti na nivo Zeljeznicara sto nije u interesu ni jednog istinskog navijaca kluba. A sa tim hrakanjem se stvara samo kontraefekat. Postoje nacini kojim se bori protiv pijavica u klubu i aktivno se radi na tom polju vjerovali ili ne.
A opet glavni u toj piramidi je Mirvic. Polako gubi potporu i onih njemu najzagrizenijih navijaca sa petljanjem oko Ajle, Poture i ostalih.
Ali, ali, ali... Ako ne bude njega (Tana) mi se vracama u prosjecnost PLBiH lige gdje bi vrlo vjerovatno se borili za opstanak jer i trenutno osim novaca nemamo nikoga ni u savezu ni od ljudi sa parama koji su spremni uletiti u klub.
A ovo nisu 2000-e godine gdje si mogao igrati PLBiH sa 500 000 KM. Ako nemamo bolje od ovoga, onda treba pokusati isoraviti sto ne valja u ovoj strukturi i nadograditi sa kvalitetnijim ljudima i strukturom. A to SFK lezbe nisu sigurno.
Eto.
- belosevic23
- Postovi: 1340
- Pridružen/a: 11 jun 2017, 01:35
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Evo 3-4 sezone grcevita borba za 4 mjesto sa slogama doboj, tuzlama siminim hanovima i co. a prvaci nam po 20 bodova bjezali, nemam vise trunke optimizma niti se zelim zavaravati...Tatamata1946 je napisao/la: ↑25 jun 2024, 21:56Druze javi se na kraju sezone da vidimo taj ambis. Ili jos bolje na kraju 25/26 sezonebelosevic23 je napisao/la: ↑25 jun 2024, 21:50Cim njemu vadzine vode glavne stvari u klubu nema od njega nista, ajla je direktorica fk sarajevo d.o.o. za fan shop, razocarao me ismir i bojim se da ce nam klub odvesti u ambis..sve do sad sam mislio da zaista voli i radi za sarajevo..ali ovo sa risticem...
Zapamti dobro svoj post
Online
Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 4 gosta.




