Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
-
JVVVST
- Postovi: 1026
- Pridružen/a: 17 jun 2020, 21:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la JVVVST » 27 jul 2024, 00:13
OsmanhodzicBuco je napisao/la: ↑26 jul 2024, 18:58
JVVVST je napisao/la: ↑26 jul 2024, 17:23
Kad se sjetim prica kad je slovenska konjina dosla... Neka ga treba vrrmena da ss vidi potpis treba 1 2 3 prelazna roka...
Jel sramota ove sto su ga branili do zadnjeg trena?
Je li neki trener nekad svom nasljedniku ostavio fizicki spremniju ekipu, i cistiju od mahalasa i rekreativaca?
Jedan od profesionalnijih trenera koji nas je vodio. Hvala mu i sretno. O bivsima sve najbolje, nemoj biti takav.
Jeste Husref Vinku
Moze on bit profesionalan i nemahalas do sutra, kada NE ZNA voditi ekipu. Vidimo kako izgleda kad dodje neko ko zna. Ne treba mu 3 prrlazna roka da se vidi da je dosao
Ja volim volim volim samo tebe...
BŽKŠ
-
masterfan
- Postovi: 508
- Pridružen/a: 16 avg 2021, 23:13
-
Kontakt:
Post
Postao/la masterfan » 27 jul 2024, 00:16
ajdohordas je napisao/la: ↑26 jul 2024, 23:09
masterfan je napisao/la: ↑26 jul 2024, 22:54
hordasDoboj je napisao/la: ↑26 jul 2024, 17:30
Ako je tamo izmedju C5 i C6 onda su nas isti nervirali
Jest, ta strana je bila
A ne možeš im zamjerit. To su likovi koji su tu i protiv Zvijezde 09 realno... na istom sam dijelu bio znam otprilike o kome se radi...
Veći poraz mi je ova dijaspora... kakav mentalitet ti ljudi imaju nevjerovatno. Jednom/dva puta godišnje dođeš na tekmu i hoćeš preko reda u fan shop, hoćeš preko reda ući, zauzimaš mjesto ostalima na poluvremenu, psuješ na pogrešan pas, oni bi da određuju neka pravila na stadionu itd itd
Fuj fuj fuj !
Da sam im sta zamjerio vjerovatno bi i sta odgovorio, mada realno ne moze ni on ocekivat da upravlja sa onolikim narodom i naredjivat da se sjedne.
A dijasporci su opet prica za sebe, iste te stvari rade svugdje, bio to stadion ili fan shop ili pošta ili pekara.
-
Gomis99
- Postovi: 768
- Pridružen/a: 18 dec 2014, 11:07
-
Kontakt:
Post
Postao/la Gomis99 » 27 jul 2024, 00:16
SamoDaKazeem je napisao/la: ↑26 jul 2024, 19:54
napoleon72 je napisao/la: ↑26 jul 2024, 19:44
SamoDaKazeem je napisao/la: ↑26 jul 2024, 19:32
E čuj ne valja Ljajić
Ljajić igračina i
popišao bi ligu uzduž i poprijeko.
Ali će doći u željezničare nikad,a možda ni tad.
Ne budite smiješni.
Za koliko igraca u historiji ove lige je ovo receno, do sad bi svi tereni istruhli od tolike pisake.
TSS, Zahirovic, Ara Ledzero, Ermin Zec, Penaranda, Bodul... niko ni pisnuo nije.
Jedina imena koja su fkt opravdala ocekivanja su Jajalo, Benko i Stilic. Prva dvojica sad vec poprilicno davno, drugi sistem i format lige i sve.
Legendo koji je to igrač vrijedio 20 mil i igrao ovu ligu?
Čuj Bodul,Ermin Zec hahhaha
Čovjek igrao za Romu,Inter,Fiorentinu...Zahirović,Duljević,Sušić i slični ublehaši ga na tv u gledali ko i mi.
Ne provaljujte se tako vam Boga,Ljajića možete sa Dzekom porediti ne sa ovim polovnjacima.
I naravo da neće doći u vasu miskin.
Bukvalno ljudi porede majstora koji je u strasnim klubovima igrao i imao zapazenu ulogu sa igracima koji za dva zivota ne bi mogli primirisati ovim ekipama. Sta vam je razumijem da je takva prica ako se povezuje s njima, ali budite realni on bi i nama pojacanje bio i povrijedjen. A sta se desava s njim je l raskinuo ugovor s Pazarom ili sta ? Jer ako je slobodan takav tip igraca nama treba. Igrac poteza.
-
Kmenkake
- Postovi: 913
- Pridružen/a: 08 jul 2021, 18:05
-
Kontakt:
Post
Postao/la Kmenkake » 27 jul 2024, 00:18
fks74 je napisao/la: ↑26 jul 2024, 22:28
Anex je napisao/la: ↑26 jul 2024, 21:57
SamoDaKazeem je napisao/la: ↑26 jul 2024, 15:14
Raja idemo li u Trnavu @mosarajvosa83,bvsic,fks74,anex
Možemo negdje usput i
Može,pijemo pive prije polaska u Slovačku i tamo nakon prolaza
Bez mene ko domina, ja tek završio peti ciklus hemoterapija. Sretno ko ide i nadam se prolazu.
Brz oporavak...biće utakmica...evo i mene mlađeg,doduše ne sa istim problemom,ali za moje godine kako kažu...otkud tebi to

bićemo spremni za grupnu fazu sljedeće sezone

-
SamoDaKazeem
- Postovi: 1529
- Pridružen/a: 21 jul 2023, 23:00
-
Kontakt:
Post
Postao/la SamoDaKazeem » 27 jul 2024, 00:19
Gomis99 je napisao/la: ↑27 jul 2024, 00:16
SamoDaKazeem je napisao/la: ↑26 jul 2024, 19:54
napoleon72 je napisao/la: ↑26 jul 2024, 19:44
Za koliko igraca u historiji ove lige je ovo receno, do sad bi svi tereni istruhli od tolike pisake.
TSS, Zahirovic, Ara Ledzero, Ermin Zec, Penaranda, Bodul... niko ni pisnuo nije.
Jedina imena koja su fkt opravdala ocekivanja su Jajalo, Benko i Stilic. Prva dvojica sad vec poprilicno davno, drugi sistem i format lige i sve.
Legendo koji je to igrač vrijedio 20 mil i igrao ovu ligu?
Čuj Bodul,Ermin Zec hahhaha
Čovjek igrao za Romu,Inter,Fiorentinu...Zahirović,Duljević,Sušić i slični ublehaši ga na tv u gledali ko i mi.
Ne provaljujte se tako vam Boga,Ljajića možete sa Dzekom porediti ne sa ovim polovnjacima.
I naravo da neće doći u vasu miskin.
Bukvalno ljudi porede majstora koji je u strasnim klubovima igrao i imao zapazenu ulogu sa igracima koji za dva zivota ne bi mogli primirisati ovim ekipama. Sta vam je razumijem da je takva prica ako se povezuje s njima, ali budite realni on bi i nama pojacanje bio i povrijedjen. A sta se desava s njim je l raskinuo ugovor s Pazarom ili sta ? Jer ako je slobodan takav tip igraca nama treba. Igrac poteza.
Neće doći ni nama,a pogotovo njima.
Čovjek ozbiljne ponude za vani ima,štrumfovska mitomanija kraja nema.
-
VolimoSarajevo
- Postovi: 500
- Pridružen/a: 04 okt 2023, 12:42
-
Kontakt:
Post
Postao/la VolimoSarajevo » 27 jul 2024, 00:20
Vidimo se u Trnavi ako Bog da.
Fks zelim ti brz oporavak,a raja koja ide privatno pamet u glavu.Nemoj da privlacite paznju i da budete bezveze mete.
Čekajte nase pa s njima udjite u grad.
Salove i ostala obilježja cuvati,nema potrebe da padaju bezveze.Idemo u Trnavu po 3 boda!

-
kupus army
- Postovi: 1687
- Pridružen/a: 02 mar 2010, 23:12
-
Kontakt:
Post
Postao/la kupus army » 27 jul 2024, 00:29
Jesu sektori 15, 16 i 17 u Trnavi namjenjeni našim navijačima ili strogo sektor 16 kako je pisalo ranije?
Kao dijete 's tobom ja osjetilo bol,svu srecu ovog svijeta,dobro,a i zlo!
-
Pena
- Postovi: 587
- Pridružen/a: 30 jun 2023, 20:40
-
Kontakt:
Post
Postao/la Pena » 27 jul 2024, 00:31
SamoDaKazeem je napisao/la: ↑27 jul 2024, 00:19
Gomis99 je napisao/la: ↑27 jul 2024, 00:16
SamoDaKazeem je napisao/la: ↑26 jul 2024, 19:54
Legendo koji je to igrač vrijedio 20 mil i igrao ovu ligu?
Čuj Bodul,Ermin Zec hahhaha
Čovjek igrao za Romu,Inter,Fiorentinu...Zahirović,Duljević,Sušić i slični ublehaši ga na tv u gledali ko i mi.
Ne provaljujte se tako vam Boga,Ljajića možete sa Dzekom porediti ne sa ovim polovnjacima.
I naravo da neće doći u vasu miskin.
Bukvalno ljudi porede majstora koji je u strasnim klubovima igrao i imao zapazenu ulogu sa igracima koji za dva zivota ne bi mogli primirisati ovim ekipama. Sta vam je razumijem da je takva prica ako se povezuje s njima, ali budite realni on bi i nama pojacanje bio i povrijedjen. A sta se desava s njim je l raskinuo ugovor s Pazarom ili sta ? Jer ako je slobodan takav tip igraca nama treba. Igrac poteza.
Neće doći ni nama,a pogotovo njima.
Čovjek ozbiljne ponude za vani ima,štrumfovska mitomanija kraja nema.
Lik je tamo u ligi medju top5, sprda se sta radi, kakve golove zabija strasno
-
NazorUso
- Postovi: 6857
- Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
-
Kontakt:
Post
Postao/la NazorUso » 27 jul 2024, 00:33
JVVVST je napisao/la: ↑27 jul 2024, 00:13
OsmanhodzicBuco je napisao/la: ↑26 jul 2024, 18:58
JVVVST je napisao/la: ↑26 jul 2024, 17:23
Kad se sjetim prica kad je slovenska konjina dosla... Neka ga treba vrrmena da ss vidi potpis treba 1 2 3 prelazna roka...
Jel sramota ove sto su ga branili do zadnjeg trena?
Je li neki trener nekad svom nasljedniku ostavio fizicki spremniju ekipu, i cistiju od mahalasa i rekreativaca?
Jedan od profesionalnijih trenera koji nas je vodio. Hvala mu i sretno. O bivsima sve najbolje, nemoj biti takav.
Jeste Husref Vinku
Moze on bit profesionalan i nemahalas do sutra, kada NE ZNA voditi ekipu. Vidimo kako izgleda kad dodje neko ko zna. Ne treba mu 3 prrlazna roka da se vidi da je dosao
Cuj usro ostavio hahahahhaha a otjerao najboljeg kondicionog hahahahahah joj i sad ga silje na zvezdasa...
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
-
Pena
- Postovi: 587
- Pridružen/a: 30 jun 2023, 20:40
-
Kontakt:
Post
Postao/la Pena » 27 jul 2024, 00:37
NazorUso je napisao/la: ↑27 jul 2024, 00:33
JVVVST je napisao/la: ↑27 jul 2024, 00:13
OsmanhodzicBuco je napisao/la: ↑26 jul 2024, 18:58
Je li neki trener nekad svom nasljedniku ostavio fizicki spremniju ekipu, i cistiju od mahalasa i rekreativaca?
Jedan od profesionalnijih trenera koji nas je vodio. Hvala mu i sretno. O bivsima sve najbolje, nemoj biti takav.
Jeste Husref Vinku
Moze on bit profesionalan i nemahalas do sutra, kada NE ZNA voditi ekipu. Vidimo kako izgleda kad dodje neko ko zna. Ne treba mu 3 prrlazna roka da se vidi da je dosao
Cuj usro ostavio hahahahhaha a otjerao najboljeg kondicionog hahahahahah joj i sad ga silje na zvezdasa...
Rozman trener koji nije imao igracku karijeru
-
Anex
- Postovi: 3813
- Pridružen/a: 23 avg 2014, 23:23
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la Anex » 27 jul 2024, 00:38
fks74 je napisao/la: ↑26 jul 2024, 22:28
Anex je napisao/la: ↑26 jul 2024, 21:57
SamoDaKazeem je napisao/la: ↑26 jul 2024, 15:14
Raja idemo li u Trnavu @mosarajvosa83,bvsic,fks74,anex
Možemo negdje usput i
Može,pijemo pive prije polaska u Slovačku i tamo nakon prolaza
Bez mene ko domina, ja tek završio peti ciklus hemoterapija. Sretno ko ide i nadam se prolazu.
Sretno brate da još puno evropskih tekmi zajedno ispratimo abd
-
NazorUso
- Postovi: 6857
- Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
-
Kontakt:
Post
Postao/la NazorUso » 27 jul 2024, 00:38
Pena je napisao/la: ↑27 jul 2024, 00:37
NazorUso je napisao/la: ↑27 jul 2024, 00:33
JVVVST je napisao/la: ↑27 jul 2024, 00:13
Jeste Husref Vinku
Moze on bit profesionalan i nemahalas do sutra, kada NE ZNA voditi ekipu. Vidimo kako izgleda kad dodje neko ko zna. Ne treba mu 3 prrlazna roka da se vidi da je dosao
Cuj usro ostavio hahahahhaha a otjerao najboljeg kondicionog hahahahahah joj i sad ga silje na zvezdasa...
Rozman trener koji nije imao igracku karijeru
Murinjo bio Zlatna lopta 646 puta
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
-
Kmenkake
- Postovi: 913
- Pridružen/a: 08 jul 2021, 18:05
-
Kontakt:
Post
Postao/la Kmenkake » 27 jul 2024, 00:38
Kmenkake je napisao/la: ↑27 jul 2024, 00:18
fks74 je napisao/la: ↑26 jul 2024, 22:28
Anex je napisao/la: ↑26 jul 2024, 21:57
Može,pijemo pive prije polaska u Slovačku i tamo nakon prolaza
Bez mene ko domina, ja tek završio peti ciklus hemoterapija. Sretno ko ide i nadam se prolazu.
Brz oporavak...biće utakmica...evo i mene mlađeg,doduše ne sa istim problemom,ali za moje godine kako kažu...otkud tebi to

bićemo spremni za grupnu fazu sljedeće sezone
P.S. Kad nabacim sportske kukove,blindiram "šasiju" i krenem u proces oporavka mogao bih za 7,8 mjeseci umjesto Catakovica igrati...
-
Lucas
- Postovi: 4858
- Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
-
Kontakt:
Post
Postao/la Lucas » 27 jul 2024, 00:41
Polako sa Zekicem, odradio je tek tri utakmice. Istina, ovo do sada nagovještava finu pricu, jesmo igrali sa ekipama solidnog kvaliteta, ali sačekajmo veci uzorak utakmica, pogotovo protiv jačih ekipa u prvenstvu.
-
bvsic
- Postovi: 4859
- Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
-
Kontakt:
Post
Postao/la bvsic » 27 jul 2024, 00:44
Lucas je napisao/la: ↑27 jul 2024, 00:41
Polako sa Zekicem, odradio je tek tri utakmice. Istina, ovo do sada nagovještava finu pricu, jesmo igrali sa ekipama solidnog kvaliteta, ali sačekajmo veci uzorak utakmica, pogotovo protiv jačih ekipa u prvenstvu.
Prije protiv goska i slobode, mitomana

(borbe za opstanak) nego jacih
-
GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11452
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
-
Kontakt:
Post
Postao/la GospodinIzSarajeva » 27 jul 2024, 01:24
NazorUso je napisao/la: ↑27 jul 2024, 00:38
Pena je napisao/la: ↑27 jul 2024, 00:37
NazorUso je napisao/la: ↑27 jul 2024, 00:33
Cuj usro ostavio hahahahhaha a otjerao najboljeg kondicionog hahahahahah joj i sad ga silje na zvezdasa...
Rozman trener koji nije imao igracku karijeru
Murinjo bio Zlatna lopta 646 puta
Mourinho, Nagelsmann, Sarri..
Al’ ako forum kaže da je nešto tako, onda je tako.
Isto kao što je onaj napisao da je svako budala ko misli da je odbrana bila dobra, a nama trener pohvalio trojku pozadi

Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka
-
Pitarsam
- Postovi: 1961
- Pridružen/a: 18 jul 2023, 01:58
Post
Postao/la Pitarsam » 27 jul 2024, 01:31
Mi smo Pitari,najaci smo najaci!
👉Ubica Mitomana i Botova😎
-
FoSte95
- Postovi: 11513
- Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
- Lokacija: Tunguzija
-
Kontakt:
Post
Postao/la FoSte95 » 27 jul 2024, 03:33
A vidi lik tamo ima u 25 utakmica 11 golova tako da ne može se reći da nije neki kvalitet pokazao. I ua našu ligu sigurno bi pojačanje bio mada ne vjerujem da će on u Želju. Za vikend je igrao za Pazar i dao dva gola
-
Jadnimi
- Postovi: 2378
- Pridružen/a: 02 mar 2019, 13:19
-
Kontakt:
Post
Postao/la Jadnimi » 27 jul 2024, 06:39
Pitarsam je napisao/la: ↑27 jul 2024, 01:31
kupus army je napisao/la: ↑27 jul 2024, 00:29
Jesu sektori 15, 16 i 17 u Trnavi namjenjeni našim navijačima ili strogo sektor 16 kako je pisalo ranije?
#15-16-17


Ja gledam ovu sliku i u žutom okviru čitam GARANTOVAN PROLAZAK
-
nokee
- Postovi: 3511
- Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
-
Kontakt:
Post
Postao/la nokee » 27 jul 2024, 07:38
Gomis99 je napisao/la: ↑27 jul 2024, 00:16
SamoDaKazeem je napisao/la: ↑26 jul 2024, 19:54
napoleon72 je napisao/la: ↑26 jul 2024, 19:44
Za koliko igraca u historiji ove lige je ovo receno, do sad bi svi tereni istruhli od tolike pisake.
TSS, Zahirovic, Ara Ledzero, Ermin Zec, Penaranda, Bodul... niko ni pisnuo nije.
Jedina imena koja su fkt opravdala ocekivanja su Jajalo, Benko i Stilic. Prva dvojica sad vec poprilicno davno, drugi sistem i format lige i sve.
Legendo koji je to igrač vrijedio 20 mil i igrao ovu ligu?
Čuj Bodul,Ermin Zec hahhaha
Čovjek igrao za Romu,Inter,Fiorentinu...Zahirović,Duljević,Sušić i slični ublehaši ga na tv u gledali ko i mi.
Ne provaljujte se tako vam Boga,Ljajića možete sa Dzekom porediti ne sa ovim polovnjacima.
I naravo da neće doći u vasu miskin.
Bukvalno ljudi porede majstora koji je u strasnim klubovima igrao i imao zapazenu ulogu sa igracima koji za dva zivota ne bi mogli primirisati ovim ekipama. Sta vam je razumijem da je takva prica ako se povezuje s njima, ali budite realni on bi i nama pojacanje bio i povrijedjen. A sta se desava s njim je l raskinuo ugovor s Pazarom ili sta ? Jer ako je slobodan takav tip igraca nama treba. Igrac poteza.
Jbt pa nama i 10 primjera nebi otvorilo oci? Nisu dovoljne bile ove Penarande i ostali majstori u kopackama koje ne mirise ni jedan normalan trener jer:
Kontaju da su igracine pa ne morani ni potrcati,
Kontaju da su igracine pa ne moraju trenirati,
Narusavanje atmosfere u svlacionice bi ti bilo u najavi itd itd.
Toliko smo tih primjera imali u zadnje vrijeme al dzaba izgleda.
Daleeeko mu kuca od nas.
Trenutno korisnika/ca: haklamas i 38 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []