6 puta manje od "jednog od nas" koji zeli da ga dozivotno suspenduju jer se namirio za zivota klepivsi klub kojeg "voli vise od zivota"...
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
-
pjankesarajevo
- Postovi: 1570
- Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️
Re: FK Sarajevo
Ma nebitno ba GIS, niko lika nije ni spomenuo, to je vise onako bila zahebancija...GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑02 sep 2024, 17:19Nisam siguran da sam ga ikad na forumu komentarisao, ali u svakom slučaju je dobro odigrao onih par mečeva što sam Stupčanice odgledao. Jedino mi je upitnik bio kakav je defanzivno i tehničko-taktički( ono najbitnije), a dio odgovora mi je dao sinoćnji meč.Vanja8 je napisao/la: ↑02 sep 2024, 17:04Prvo tupane, ako hoces nekog da vrijedjas na osnovu tvog prosipanja po forumu , onda sacekaj da te neko imenuje...thebain666 je napisao/la: ↑02 sep 2024, 13:46
Nije “pola nas”, pogledaj moje postove i neces naci da sam igdje ijednog igraca ispljuvao ili komentarisao na osnovu nicega. Samo sam tad za napisao za Odinaku da mislim da je bolji od Unusica, u cemu me je on demantovao. A ovdje ova 2 pokusavaju izvrnuti pricu i ispasti fol smijesni. Papci klasicni
Nisi ti jedini pisao kako je Odinaka, fudbaler za lige pet, vec je bilo i drugih koju su tako pisali...
Cak mislim i da je GIS isto ga hvalio na sva usta...
Znaci, ako te neko imenuje i u pri tome te vrijedja, onda uzvrati, a ako te niko i ne pomene, a ti ko biva pametnjakovic i nazivao bi nekog papcim, onda nazovi tako onog ko te pravio, a ako sumnjas da je jedan od nas to uradio onda imas pravo, slazem se
Svakako da ne bi bilo svrhe dovoditi ga jer je stranac, a pored Beganovića se sigurno ne bi naigrao. Ovako imamo top rezervnog beka( bar po trenutnoj formi ), a još i nije stranac.
Pa sta bi trebao da nam radi @Duska, onda...
Koliko smo svi ovdje nekad pogrijesili u procjeni pojedinih igraca, pa sta treba svakom ko te prozove hebati mater, bjezi ba..
Zadnja izmjena: Vanja8, dana/u 02 sep 2024, 17:46, ukupno mijenjano 1 put.
-
pjankesarajevo
- Postovi: 1570
- Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
A sto se uopste anamo tamo naki igraci porede sa nama?GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑02 sep 2024, 17:19Nisam siguran da sam ga ikad na forumu komentarisao, ali u svakom slučaju je dobro odigrao onih par mečeva što sam Stupčanice odgledao. Jedino mi je upitnik bio kakav je defanzivno i tehničko-taktički( ono najbitnije), a dio odgovora mi je dao sinoćnji meč.Vanja8 je napisao/la: ↑02 sep 2024, 17:04Prvo tupane, ako hoces nekog da vrijedjas na osnovu tvog prosipanja po forumu , onda sacekaj da te neko imenuje...thebain666 je napisao/la: ↑02 sep 2024, 13:46
Nije “pola nas”, pogledaj moje postove i neces naci da sam igdje ijednog igraca ispljuvao ili komentarisao na osnovu nicega. Samo sam tad za napisao za Odinaku da mislim da je bolji od Unusica, u cemu me je on demantovao. A ovdje ova 2 pokusavaju izvrnuti pricu i ispasti fol smijesni. Papci klasicni
Nisi ti jedini pisao kako je Odinaka, fudbaler za lige pet, vec je bilo i drugih koju su tako pisali...
Cak mislim i da je GIS isto ga hvalio na sva usta...
Znaci, ako te neko imenuje i u pri tome te vrijedja, onda uzvrati, a ako te niko i ne pomene, a ti ko biva pametnjakovic i nazivao bi nekog papcim, onda nazovi tako onog ko te pravio, a ako sumnjas da je jedan od nas to uradio onda imas pravo, slazem se
Svakako da ne bi bilo svrhe dovoditi ga jer je stranac, a pored Beganovića se sigurno ne bi naigrao. Ovako imamo top rezervnog beka( bar po trenutnoj formi ), a još i nije stranac.
Hebes karinaku ba eeee
I bilo bi divno da iznosimo svoja, a kritikujemo tudja misljenja a ne da se vrijedjamo. Vanja lagano samo nije niko vrijedan zivaca.
Unučić nas odlican igrac
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️
-
pjankesarajevo
- Postovi: 1570
- Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Moraju kaznu dobiti tu nema price. Samo cemo da vidimo ako je 1 tekma sa zatvorenim istokom, onda su definitivno Vicine kujice.MaroonBjelave je napisao/la: ↑02 sep 2024, 16:52Yebo medije, mene zanima kad zasjeda disciplinska komisija?VolimoSarajevo je napisao/la: ↑02 sep 2024, 14:43Zasto mediji ne pisu o sinocnjem prekidu?
Da smo mi u pitanju,bilo bi milion clanaka,zakoni, moguće suspenzije itd ...
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️
Re: FK Sarajevo
Ma generalno kad pogledas komentare unazad mjesec- dva, sta se sve pisalo o tim nasim pojacanjima, mislim ruzno se i sjecati tog vremena, ali su ljudi pod Zekicem, vecinu forumasa demantovali...pjankesarajevo je napisao/la: ↑02 sep 2024, 17:45A sto se uopste anamo tamo naki igraci porede sa nama?GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑02 sep 2024, 17:19Nisam siguran da sam ga ikad na forumu komentarisao, ali u svakom slučaju je dobro odigrao onih par mečeva što sam Stupčanice odgledao. Jedino mi je upitnik bio kakav je defanzivno i tehničko-taktički( ono najbitnije), a dio odgovora mi je dao sinoćnji meč.Vanja8 je napisao/la: ↑02 sep 2024, 17:04
Prvo tupane, ako hoces nekog da vrijedjas na osnovu tvog prosipanja po forumu , onda sacekaj da te neko imenuje...
Nisi ti jedini pisao kako je Odinaka, fudbaler za lige pet, vec je bilo i drugih koju su tako pisali...
Cak mislim i da je GIS isto ga hvalio na sva usta...
Znaci, ako te neko imenuje i u pri tome te vrijedja, onda uzvrati, a ako te niko i ne pomene, a ti ko biva pametnjakovic i nazivao bi nekog papcim, onda nazovi tako onog ko te pravio, a ako sumnjas da je jedan od nas to uradio onda imas pravo, slazem se
Svakako da ne bi bilo svrhe dovoditi ga jer je stranac, a pored Beganovića se sigurno ne bi naigrao. Ovako imamo top rezervnog beka( bar po trenutnoj formi ), a još i nije stranac.
Hebes karinaku ba eeee
I bilo bi divno da iznosimo svoja, a kritikujemo tudja misljenja a ne da se vrijedjamo. Vanja lagano samo nije niko vrijedan zivaca.
Unučić nas odlican igrac![]()
![]()
Re: FK Sarajevo
Da se prisjetimo, ali svakako je jos rano, da se smijemo.
- GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11459
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Duška je kraljVanja8 je napisao/la: ↑02 sep 2024, 17:43Ma nebitno ba GIS, niko lika nije ni spomenuo, to je vise onako bila zahebancija...GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑02 sep 2024, 17:19Nisam siguran da sam ga ikad na forumu komentarisao, ali u svakom slučaju je dobro odigrao onih par mečeva što sam Stupčanice odgledao. Jedino mi je upitnik bio kakav je defanzivno i tehničko-taktički( ono najbitnije), a dio odgovora mi je dao sinoćnji meč.Vanja8 je napisao/la: ↑02 sep 2024, 17:04
Prvo tupane, ako hoces nekog da vrijedjas na osnovu tvog prosipanja po forumu , onda sacekaj da te neko imenuje...
Nisi ti jedini pisao kako je Odinaka, fudbaler za lige pet, vec je bilo i drugih koju su tako pisali...
Cak mislim i da je GIS isto ga hvalio na sva usta...
Znaci, ako te neko imenuje i u pri tome te vrijedja, onda uzvrati, a ako te niko i ne pomene, a ti ko biva pametnjakovic i nazivao bi nekog papcim, onda nazovi tako onog ko te pravio, a ako sumnjas da je jedan od nas to uradio onda imas pravo, slazem se
Svakako da ne bi bilo svrhe dovoditi ga jer je stranac, a pored Beganovića se sigurno ne bi naigrao. Ovako imamo top rezervnog beka( bar po trenutnoj formi ), a još i nije stranac.
Pa sta bi trebao da nam radi @Duska, onda...![]()
![]()
Koliko smo svi ovdje nekad pogrijesili u procjeni pojedinih igraca, pa sta treba svakom ko te prozove hebati mater, bjezi ba..
Ma svakako, svjetske skauting službe lošu procjenu imaju, a kamoli tek mi na forumu gdje od fudbala vjerovatno niko ni ne živi, nego prati kao hobi.
Nego, da dođu veznjak i krilo pa da se ima šta komentarisati aBd
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka
-
pjankesarajevo
- Postovi: 1570
- Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Gdje ga iskopa sjeverne ti Koreje
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️
Re: FK Sarajevo
ABgda, u ovih 5 dana...GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑02 sep 2024, 18:08Duška je kraljVanja8 je napisao/la: ↑02 sep 2024, 17:43Ma nebitno ba GIS, niko lika nije ni spomenuo, to je vise onako bila zahebancija...GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑02 sep 2024, 17:19
Nisam siguran da sam ga ikad na forumu komentarisao, ali u svakom slučaju je dobro odigrao onih par mečeva što sam Stupčanice odgledao. Jedino mi je upitnik bio kakav je defanzivno i tehničko-taktički( ono najbitnije), a dio odgovora mi je dao sinoćnji meč.
Svakako da ne bi bilo svrhe dovoditi ga jer je stranac, a pored Beganovića se sigurno ne bi naigrao. Ovako imamo top rezervnog beka( bar po trenutnoj formi ), a još i nije stranac.
Pa sta bi trebao da nam radi @Duska, onda...![]()
![]()
Koliko smo svi ovdje nekad pogrijesili u procjeni pojedinih igraca, pa sta treba svakom ko te prozove hebati mater, bjezi ba..![]()
Ma svakako, svjetske skauting službe lošu procjenu imaju, a kamoli tek mi na forumu gdje od fudbala vjerovatno niko ni ne živi, nego prati kao hobi.
Nego, da dođu veznjak i krilo pa da se ima šta komentarisati aBd![]()
Re: FK Sarajevo
U pravu je @Vanja8 srali smo momački oko igrača, prvi ja po Joviću najviše, malo manje po ostalim. Momci se pokazali koliko mogu borbenosti im je na nivou, nisu LP ali nisu ni onakvi kakve sam očekivao da će biti.
Kako sam kenjao tako je i red da se izvinem, da Bog da me svaki igrač koji bude dočekan na taj način ovako demantovao pa još i bolje.
Samo da se Rockov još popravi.
Kako sam kenjao tako je i red da se izvinem, da Bog da me svaki igrač koji bude dočekan na taj način ovako demantovao pa još i bolje.
Samo da se Rockov još popravi.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
Re: FK Sarajevo
Pa hoćeli šta ubrzo biti...GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑02 sep 2024, 18:08Duška je kraljVanja8 je napisao/la: ↑02 sep 2024, 17:43Ma nebitno ba GIS, niko lika nije ni spomenuo, to je vise onako bila zahebancija...GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑02 sep 2024, 17:19
Nisam siguran da sam ga ikad na forumu komentarisao, ali u svakom slučaju je dobro odigrao onih par mečeva što sam Stupčanice odgledao. Jedino mi je upitnik bio kakav je defanzivno i tehničko-taktički( ono najbitnije), a dio odgovora mi je dao sinoćnji meč.
Svakako da ne bi bilo svrhe dovoditi ga jer je stranac, a pored Beganovića se sigurno ne bi naigrao. Ovako imamo top rezervnog beka( bar po trenutnoj formi ), a još i nije stranac.
Pa sta bi trebao da nam radi @Duska, onda...![]()
![]()
Koliko smo svi ovdje nekad pogrijesili u procjeni pojedinih igraca, pa sta treba svakom ko te prozove hebati mater, bjezi ba..![]()
Ma svakako, svjetske skauting službe lošu procjenu imaju, a kamoli tek mi na forumu gdje od fudbala vjerovatno niko ni ne živi, nego prati kao hobi.
Nego, da dođu veznjak i krilo pa da se ima šta komentarisati aBd![]()
Re: FK Sarajevo
Ako pogledamo kakvu je JAKIR ekipu napravio od OJEBINA iz HNL u velezu B pa kasnije i sa Rijekom da se zakljucit da je za nase standarde potreban trener TIPA zoran ZEKO ZEKIC..
Recimo Coric husref i taj nivo trenera oni neprate ni prenijer ligu za sporne trenutke a kamolu drugu ligu srbije hrvaske..Izjave Husrefove NEPOSTOJI MLAD I STARU IGRAC isto Ojebina iz SB je nekoji dan rekao..
Velez B i SB dugi niz godina 14-15 godina dovlaci igrace iz 2-3 lige hrvaske i tako reci sve zivo promasio. Doso Jakir umocio 4/4 takodje one sto je ocero takodje umocio 4/4. Istu stvar uradio na Rijeci otjero vracica i co sve ubodo i doveo igrace iz zrinjskog i par iz hnl2 sve pogci gdje tako reci bio jaci od Dinama (uzeo bi prvenstvo da MAMIC nije to odradio pametno kupio im naj jacu osovinuJAKIRA I RAZJEBO IH..
Ista stvar ove godine je sa NAMA, ovo sto ZEKIC laze da on nece da se mjesa 95% igraca koje smo doveli otjerali posudili su njegovo autorsko djelo..onaj belgijanac nezna gdje se picka balazi u vlastete mu zene a da zna za jovica iz zapecka ili unusic sa nekog ostrva
Cak i ako istinu govori minimum (sto je i rekao da radi) naveo je specifikacije igraca sto je jednako dobro kao direktno da imenicno trazi tog i tog. To takodje pokazaju koliko covjek zna. Recimo Husref fedja coric kad davaju specifikacije to rade u biti visok nizak brz spori tehnicki podkovan grubija i eventualni da je desnjak lijevak..
Dok recimo Zekic to ubjasnjava mnogo preciznije i sa parametrima tipa koliko trci po utakmicu koji mu je radius srca kod intenzivnog trcanja
Takodje ako pogledate BUBANJU on ubi igrace protivnicke i tek bakon 12 faula zuti i onda lagano povuce rucnu i privede bez crvenog.. on nije naucio te stvari od zekica vec kroz igru i treninge i igranje u boljoj lizi
Dok vidio si onog tipa iz godka nidalov i djurickovica
Recimo Coric husref i taj nivo trenera oni neprate ni prenijer ligu za sporne trenutke a kamolu drugu ligu srbije hrvaske..Izjave Husrefove NEPOSTOJI MLAD I STARU IGRAC isto Ojebina iz SB je nekoji dan rekao..
Velez B i SB dugi niz godina 14-15 godina dovlaci igrace iz 2-3 lige hrvaske i tako reci sve zivo promasio. Doso Jakir umocio 4/4 takodje one sto je ocero takodje umocio 4/4. Istu stvar uradio na Rijeci otjero vracica i co sve ubodo i doveo igrace iz zrinjskog i par iz hnl2 sve pogci gdje tako reci bio jaci od Dinama (uzeo bi prvenstvo da MAMIC nije to odradio pametno kupio im naj jacu osovinuJAKIRA I RAZJEBO IH..
Ista stvar ove godine je sa NAMA, ovo sto ZEKIC laze da on nece da se mjesa 95% igraca koje smo doveli otjerali posudili su njegovo autorsko djelo..onaj belgijanac nezna gdje se picka balazi u vlastete mu zene a da zna za jovica iz zapecka ili unusic sa nekog ostrva
Cak i ako istinu govori minimum (sto je i rekao da radi) naveo je specifikacije igraca sto je jednako dobro kao direktno da imenicno trazi tog i tog. To takodje pokazaju koliko covjek zna. Recimo Husref fedja coric kad davaju specifikacije to rade u biti visok nizak brz spori tehnicki podkovan grubija i eventualni da je desnjak lijevak..
Dok recimo Zekic to ubjasnjava mnogo preciznije i sa parametrima tipa koliko trci po utakmicu koji mu je radius srca kod intenzivnog trcanja
Takodje ako pogledate BUBANJU on ubi igrace protivnicke i tek bakon 12 faula zuti i onda lagano povuce rucnu i privede bez crvenog.. on nije naucio te stvari od zekica vec kroz igru i treninge i igranje u boljoj lizi
Dok vidio si onog tipa iz godka nidalov i djurickovica
-
Pitaristok
- Postovi: 2150
- Pridružen/a: 23 jun 2015, 16:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ne nadajte se pojacanjima
-
pjankesarajevo
- Postovi: 1570
- Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️
Re: FK Sarajevo
Haha gdje nece lik je klasapjankesarajevo je napisao/la: ↑02 sep 2024, 19:1634 godine covjeku sumnjam da ce ga Zekic. Ali vidjecemo
-
bordobijeli
- Postovi: 18324
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Re: FK Sarajevo
Da nama uskoro na vrata ne zakucaju Hajduk ili Osijek... 
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.



