FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

bvsic
Postovi: 4878
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bvsic » 22 sep 2024, 18:14


43:20
1:21:00
Kakvi golovii :salut: :salut:

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 22 sep 2024, 18:28

Ja sam se zaledio bio kad je Guli precku pogodio,reko povrijedi ga onaj levat.

Anex
Postovi: 3813
Pridružen/a: 23 avg 2014, 23:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Anex » 22 sep 2024, 18:37

Postoji li mogućnost da se ovo smeće tuži i da nama više ne sudi nikad ili treba platiti kakvom narkomanu da mu završi karijeru yebem mu djecu i mrtve,pogino dabogda prije sljedećeg kola

Tele33
Postovi: 1303
Pridružen/a: 27 jan 2013, 00:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tele33 » 22 sep 2024, 18:42

Ma nema prave analize suđenja na ovakvim utakmjcama bez da tabire prekrsaj po prekrsaj i karton po karton. Ovo dviej tri situacije pa kazes nije to strasno hajde.
Samo naprijed Saraj'vo!

obrijanopile
Postovi: 1158
Pridružen/a: 10 mar 2021, 13:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la obrijanopile » 22 sep 2024, 18:50

Ovi sa portala stavili samo situaciju sa Gullijem, a niije samo ovo sporna situacija u Banjaluci. Sporna je i ruka igrača Borca u Borcvom kaznenom prostori i faul nad Andzusicu i jos nekoliko veoma diskutabilnih odluka na štetu Sarajeva, prekidi kontranapada i sviranje kao falova, kernela u korist Borca koji nisu postojali. Sramota je sve ovo svesti na penal nad Guliashviliem...
Evo i oni tebe selame!

fks74
Postovi: 13470
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 22 sep 2024, 19:19

bvsic je napisao/la:
22 sep 2024, 17:55
spezial je napisao/la:
22 sep 2024, 17:26
taurunum je napisao/la:
22 sep 2024, 17:22
Guli igrac kola

Jovic i guli u timu kola

👍
Nagradili jovica jer ih je jedini ispostovao pokusao im nastelit gol, ali onaj debil fulio penal :rol:
Jovic je odlican bio, meni samo fali Bubanja na ovo sve, smijesno da nije u kolu
Bubanja je napravio penal.

bvsic
Postovi: 4878
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bvsic » 22 sep 2024, 19:22

fks74 je napisao/la:
22 sep 2024, 19:19
bvsic je napisao/la:
22 sep 2024, 17:55
spezial je napisao/la:
22 sep 2024, 17:26


Nagradili jovica jer ih je jedini ispostovao pokusao im nastelit gol, ali onaj debil fulio penal :rol:
Jovic je odlican bio, meni samo fali Bubanja na ovo sve, smijesno da nije u kolu
Bubanja je napravio penal.
"napravio" je veliki upitnik.
Covjek je pojeo vezni red njihov, bez greske

Bordo10
Postovi: 433
Pridružen/a: 21 avg 2023, 20:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bordo10 » 22 sep 2024, 19:26

Nego primjetim rijetko ko da pohvali sigurno i autorativno izdanje golmana, veoma je lijepo gospodario svojim prostorom, i sve odradio bez greske, i losih odluka, pa eto da i to navedemo.

Avatar
miky_hz
Postovi: 22532
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 22 sep 2024, 19:50

bvsic je napisao/la:
22 sep 2024, 17:55
spezial je napisao/la:
22 sep 2024, 17:26
taurunum je napisao/la:
22 sep 2024, 17:22
Guli igrac kola

Jovic i guli u timu kola

👍
Nagradili jovica jer ih je jedini ispostovao pokusao im nastelit gol, ali onaj debil fulio penal :rol:
Jovic je odlican bio, meni samo fali Bubanja na ovo sve, smijesno da nije u kolu
Ima više timova kola :mrgreen:


DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

bordobijeli
Postovi: 18330
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 22 sep 2024, 19:51

miky_hz je napisao/la:
22 sep 2024, 17:48
Pioniri -Zeljeznicar-Sarajevo 1:4
Kadeti- Zeljeznicar-Sarajevo 1:4
Juniori Sarajevo-Siroki 2:0
Seniori Borac-Sarajevo 0:1


Vikend gori :salut:
Napokon treneri u akademiji I seniorima koji imaju karakter koji treba FKS . Dosta je bilo prodavača magle ,modernih trenera I suplje priče. Bravo za Zekica apsolutno trenutno broj 1 u klubu a pohvale i za Skoru,Gogalica, Dzakmica. Pomalo se vraćamo na pravo onaj bordo ,pitarski dnk.
Bravo Sarajevo idemo dalje, samo sabur i pametno bez euforije, samo rad i mir.

Avatar
miky_hz
Postovi: 22532
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 22 sep 2024, 19:57

Nezvanične informacije govore da je nekoliko sudija u opticaju, ali da je trenutno Darko Gedžić jedan od glavnih kandidata i čini se najbliže tome da dijeli pravdu u meču Sarajeva i Željezničara.


Divnog su sudiju našli
Kontrolor suđenja "oborio" Gedžića, ako Komitet za suđenje potvrdi ocjenu pada s liste
Bizarna situacija na Grbavici: Sudija greškom isključio Krpića pa poništio crveni
Smatramo kako je glavni sudac utakmice Darko Gedžić iz Brčkoga sa svojim pomoćnicima ozbiljno oštetio našu momčad u spomenutoj utakmici odigranoj na Mokrom Docu te svojim odlukama uvelike utjecao na sami tijek i ishod utakmice.


Itd.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Pendulum
Postovi: 5305
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pendulum » 22 sep 2024, 20:01

Bordo10 je napisao/la:
22 sep 2024, 19:26
Nego primjetim rijetko ko da pohvali sigurno i autorativno izdanje golmana, veoma je lijepo gospodario svojim prostorom, i sve odradio bez greske, i losih odluka, pa eto da i to navedemo.
Od mene je dobio +1 tamo na temi gdje glasamo. :mrgreen: :bih:
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

Avatar
luckystrike
Postovi: 3246
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la luckystrike » 22 sep 2024, 20:05

Mislim da je Bandić bolja opcija od Gedžića.

Bude li se išlo zelji na ruku linijski je nanic a gigovic će opet u VAR kombi.

pjankesarajevo
Postovi: 1570
Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pjankesarajevo » 22 sep 2024, 20:10

bordobijeli je napisao/la:
22 sep 2024, 19:51
miky_hz je napisao/la:
22 sep 2024, 17:48
Pioniri -Zeljeznicar-Sarajevo 1:4
Kadeti- Zeljeznicar-Sarajevo 1:4
Juniori Sarajevo-Siroki 2:0
Seniori Borac-Sarajevo 0:1


Vikend gori :salut:
Napokon treneri u akademiji I seniorima koji imaju karakter koji treba FKS . Dosta je bilo prodavača magle ,modernih trenera I suplje priče. Bravo za Zekica apsolutno trenutno broj 1 u klubu a pohvale i za Skoru,Gogalica, Dzakmica. Pomalo se vraćamo na pravo onaj bordo ,pitarski dnk.
Bravo Sarajevo idemo dalje, samo sabur i pametno bez euforije, samo rad i mir.
Joj sad kad te Pantelija zaskoci gdje ces pohvaliti Akademiju bolan joj joj
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 53068
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 22 sep 2024, 20:13

Mrtvi Darko Gedžić :tokralju:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

pjankesarajevo
Postovi: 1570
Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pjankesarajevo » 22 sep 2024, 20:14

mnon46 je napisao/la:
22 sep 2024, 12:28
pjankesarajevo je napisao/la:
22 sep 2024, 12:23
MSOZ101 je napisao/la:
22 sep 2024, 11:30
slika

Evo još jedne dobre stvari koja nam ide na ruku ove polusezone. Između dvije evropske utakmice, nakon dalekog gostovanja, borac dolazi na AFH.
Ili ce ti otkazati ili ce pomjeriti.
Bez našeg odobrenja, ne mogu ni ovo ni ono.
Mogu pomjeriti do 7 dana prije tekme uz saglasnost NSBiH, ne pita se protivnik.
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️

bvsic
Postovi: 4878
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bvsic » 22 sep 2024, 20:18

pjankesarajevo je napisao/la:
22 sep 2024, 20:14
mnon46 je napisao/la:
22 sep 2024, 12:28
pjankesarajevo je napisao/la:
22 sep 2024, 12:23


Ili ce ti otkazati ili ce pomjeriti.
Bez našeg odobrenja, ne mogu ni ovo ni ono.
Mogu pomjeriti do 7 dana prije tekme uz saglasnost NSBiH, ne pita se protivnik.
Kako je takvo nesto moguce, zar nisu ispucali oni mogucnosti svoje?

Avatar
taurunum
Postovi: 99
Pridružen/a: 02 sep 2024, 11:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la taurunum » 22 sep 2024, 20:21

slika

bordobijeli
Postovi: 18330
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 22 sep 2024, 20:26

pjankesarajevo je napisao/la:
22 sep 2024, 20:10
bordobijeli je napisao/la:
22 sep 2024, 19:51
miky_hz je napisao/la:
22 sep 2024, 17:48
Pioniri -Zeljeznicar-Sarajevo 1:4
Kadeti- Zeljeznicar-Sarajevo 1:4
Juniori Sarajevo-Siroki 2:0
Seniori Borac-Sarajevo 0:1


Vikend gori :salut:
Napokon treneri u akademiji I seniorima koji imaju karakter koji treba FKS . Dosta je bilo prodavača magle ,modernih trenera I suplje priče. Bravo za Zekica apsolutno trenutno broj 1 u klubu a pohvale i za Skoru,Gogalica, Dzakmica. Pomalo se vraćamo na pravo onaj bordo ,pitarski dnk.
Bravo Sarajevo idemo dalje, samo sabur i pametno bez euforije, samo rad i mir.
Joj sad kad te Pantelija zaskoci gdje ces pohvaliti Akademiju bolan joj joj
:kafa:

Lucas
Postovi: 4861
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 22 sep 2024, 20:27

bordobijeli je napisao/la:
22 sep 2024, 19:51
miky_hz je napisao/la:
22 sep 2024, 17:48
Pioniri -Zeljeznicar-Sarajevo 1:4
Kadeti- Zeljeznicar-Sarajevo 1:4
Juniori Sarajevo-Siroki 2:0
Seniori Borac-Sarajevo 0:1


Vikend gori :salut:
Napokon treneri u akademiji I seniorima koji imaju karakter koji treba FKS . Dosta je bilo prodavača magle ,modernih trenera I suplje priče. Bravo za Zekica apsolutno trenutno broj 1 u klubu a pohvale i za Skoru,Gogalica, Dzakmica. Pomalo se vraćamo na pravo onaj bordo ,pitarski dnk.
Bravo Sarajevo idemo dalje, samo sabur i pametno bez euforije, samo rad i mir.
Jesi li siguran da je Gogalić u Akademiji ? Znam da je dugi niz godina uposlenik jedne firme.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 22 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []