Postoji li mogućnost da se ovo smeće tuži i da nama više ne sudi nikad ili treba platiti kakvom narkomanu da mu završi karijeru yebem mu djecu i mrtve,pogino dabogda prije sljedećeg kola
Ma nema prave analize suđenja na ovakvim utakmjcama bez da tabire prekrsaj po prekrsaj i karton po karton. Ovo dviej tri situacije pa kazes nije to strasno hajde.
Ovi sa portala stavili samo situaciju sa Gullijem, a niije samo ovo sporna situacija u Banjaluci. Sporna je i ruka igrača Borca u Borcvom kaznenom prostori i faul nad Andzusicu i jos nekoliko veoma diskutabilnih odluka na štetu Sarajeva, prekidi kontranapada i sviranje kao falova, kernela u korist Borca koji nisu postojali. Sramota je sve ovo svesti na penal nad Guliashviliem...
Nego primjetim rijetko ko da pohvali sigurno i autorativno izdanje golmana, veoma je lijepo gospodario svojim prostorom, i sve odradio bez greske, i losih odluka, pa eto da i to navedemo.
Nagradili jovica jer ih je jedini ispostovao pokusao im nastelit gol, ali onaj debil fulio penal
Jovic je odlican bio, meni samo fali Bubanja na ovo sve, smijesno da nije u kolu
Ima više timova kola
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".
Napokon treneri u akademiji I seniorima koji imaju karakter koji treba FKS . Dosta je bilo prodavača magle ,modernih trenera I suplje priče. Bravo za Zekica apsolutno trenutno broj 1 u klubu a pohvale i za Skoru,Gogalica, Dzakmica. Pomalo se vraćamo na pravo onaj bordo ,pitarski dnk.
Bravo Sarajevo idemo dalje, samo sabur i pametno bez euforije, samo rad i mir.
Nezvanične informacije govore da je nekoliko sudija u opticaju, ali da je trenutno Darko Gedžić jedan od glavnih kandidata i čini se najbliže tome da dijeli pravdu u meču Sarajeva i Željezničara.
Divnog su sudiju našli
Kontrolor suđenja "oborio" Gedžića, ako Komitet za suđenje potvrdi ocjenu pada s liste
Bizarna situacija na Grbavici: Sudija greškom isključio Krpića pa poništio crveni
Smatramo kako je glavni sudac utakmice Darko Gedžić iz Brčkoga sa svojim pomoćnicima ozbiljno oštetio našu momčad u spomenutoj utakmici odigranoj na Mokrom Docu te svojim odlukama uvelike utjecao na sami tijek i ishod utakmice.
Itd.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".
Nego primjetim rijetko ko da pohvali sigurno i autorativno izdanje golmana, veoma je lijepo gospodario svojim prostorom, i sve odradio bez greske, i losih odluka, pa eto da i to navedemo.
Od mene je dobio +1 tamo na temi gdje glasamo.
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Napokon treneri u akademiji I seniorima koji imaju karakter koji treba FKS . Dosta je bilo prodavača magle ,modernih trenera I suplje priče. Bravo za Zekica apsolutno trenutno broj 1 u klubu a pohvale i za Skoru,Gogalica, Dzakmica. Pomalo se vraćamo na pravo onaj bordo ,pitarski dnk.
Bravo Sarajevo idemo dalje, samo sabur i pametno bez euforije, samo rad i mir.
Joj sad kad te Pantelija zaskoci gdje ces pohvaliti Akademiju bolan joj joj
Napokon treneri u akademiji I seniorima koji imaju karakter koji treba FKS . Dosta je bilo prodavača magle ,modernih trenera I suplje priče. Bravo za Zekica apsolutno trenutno broj 1 u klubu a pohvale i za Skoru,Gogalica, Dzakmica. Pomalo se vraćamo na pravo onaj bordo ,pitarski dnk.
Bravo Sarajevo idemo dalje, samo sabur i pametno bez euforije, samo rad i mir.
Joj sad kad te Pantelija zaskoci gdje ces pohvaliti Akademiju bolan joj joj
Napokon treneri u akademiji I seniorima koji imaju karakter koji treba FKS . Dosta je bilo prodavača magle ,modernih trenera I suplje priče. Bravo za Zekica apsolutno trenutno broj 1 u klubu a pohvale i za Skoru,Gogalica, Dzakmica. Pomalo se vraćamo na pravo onaj bordo ,pitarski dnk.
Bravo Sarajevo idemo dalje, samo sabur i pametno bez euforije, samo rad i mir.
Jesi li siguran da je Gogalić u Akademiji ? Znam da je dugi niz godina uposlenik jedne firme.