sto me presjece,tamam sam se sabrao i oduzeo koliko imam da trosim do prvog
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
- DurmitorskiJablan
- Postovi: 250
- Pridružen/a: 08 sep 2024, 12:10
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Re: FK Sarajevo
koja je svrha posjete i slikanje sa Ramom Isakom onda.
J*** vam sve uhljupsko
J*** vam sve uhljupsko
Zadnja izmjena: FCUM, dana/u 27 sep 2024, 13:45, ukupno mijenjano 1 put.
FC United Of Manchester !
Against Modern Football !
This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !
Against Modern Football !
This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !
- TurkishAirlines
- Postovi: 3474
- Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15
Re: FK Sarajevo
Kakve veze Ramo ima sa Mup HNK ?
Free PALESTINA
MIRVICU ODLAZI!!!
#sirimopozitivu
"Imati i ne znati, gore je nego nemati"
MIRVICU ODLAZI!!!
#sirimopozitivu
"Imati i ne znati, gore je nego nemati"
Re: FK Sarajevo
FC United Of Manchester !
Against Modern Football !
This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !
Against Modern Football !
This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10168
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ako misle na vlastite navijace nijednu utakmicu nakon listice do kraja polusezone ne smijemo igrati mimo vikenda.
Ovo je prevrsilo svaku mjeru vise.Sad ce mi odgovoriti ne pitamo se mi,moj qurac.Ne pitaju se ni drugi pa ih ne guraju 5 kola zaredom radni dan.Nismo mi Gosk
Vrsite pritisak zbog nas,ne dajte!Dosta klimanja glavom
Ovo je prevrsilo svaku mjeru vise.Sad ce mi odgovoriti ne pitamo se mi,moj qurac.Ne pitaju se ni drugi pa ih ne guraju 5 kola zaredom radni dan.Nismo mi Gosk
Vrsite pritisak zbog nas,ne dajte!Dosta klimanja glavom
Zadnja izmjena: NajvecaRadosti, dana/u 27 sep 2024, 13:50, ukupno mijenjano 1 put.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
- Lobudaraczapamcenje
- Postovi: 4858
- Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
RAMO VRATI DRES
@turkishairlines nek FUP obezbijedi dolazak i odlazak navijaca. Teritorija je Federacije
@turkishairlines nek FUP obezbijedi dolazak i odlazak navijaca. Teritorija je Federacije
- 1 9 4 6 -
pored nas ovakvih, dusmani nam nisu potrebni!
MI NIKAD ODUSTATI NECEMO!
pored nas ovakvih, dusmani nam nisu potrebni!
MI NIKAD ODUSTATI NECEMO!
Re: FK Sarajevo
Jašta će, boli ih qracLobudaraczapamcenje je napisao/la: ↑27 sep 2024, 13:49RAMO VRATI DRES
@turkishairlines nek FUP obezbijedi dolazak i odlazak navijaca. Teritorija je Federacije
🇵🇸
- luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
pobjedit ćemo ustaše sa ili bez navijača, sa ili bez sudijske lakrdije, tako da se ne sikiram previše.
međutim, strašno je to što ko god dolazi na Koševo, kordoni policije su na stadionu, od podrške, specijalne do interventne. s druge strane mi gdje god trebamo doći 'ne mogu nam garantovati sigurnost pa nam zabrane da dođemo', samo po sebi ovo obrazloženje je veliki apsurd.
Na Klubu je i ljudima koji primaju od istog platu da pronađu modalitet da se s ovim izbori sad i odmah zbog ljudi koji odvajaju svoje novce i žive za Klub.
međutim, strašno je to što ko god dolazi na Koševo, kordoni policije su na stadionu, od podrške, specijalne do interventne. s druge strane mi gdje god trebamo doći 'ne mogu nam garantovati sigurnost pa nam zabrane da dođemo', samo po sebi ovo obrazloženje je veliki apsurd.
Na Klubu je i ljudima koji primaju od istog platu da pronađu modalitet da se s ovim izbori sad i odmah zbog ljudi koji odvajaju svoje novce i žive za Klub.
- TurkishAirlines
- Postovi: 3474
- Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15
Re: FK Sarajevo
Pa znam ja sta pricas, a znamo svi sta je u praksi i kako funkcionise.Lobudaraczapamcenje je napisao/la: ↑27 sep 2024, 13:49RAMO VRATI DRES
@turkishairlines nek FUP obezbijedi dolazak i odlazak navijaca. Teritorija je Federacije
To se nece nikad desiti.
Free PALESTINA
MIRVICU ODLAZI!!!
#sirimopozitivu
"Imati i ne znati, gore je nego nemati"
MIRVICU ODLAZI!!!
#sirimopozitivu
"Imati i ne znati, gore je nego nemati"
Re: FK Sarajevo
Mater ustasku u pi.cku.
I kao uvijek negoduju sto ih zovemo Listica
Listica ste, je.bo vam to selo mater bolesnu.
I kao uvijek negoduju sto ih zovemo Listica
Listica ste, je.bo vam to selo mater bolesnu.
- FKS -
- TurkishAirlines
- Postovi: 3474
- Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15
Re: FK Sarajevo
Shvatam ja da mozda ne razumijes najbolje sve ovo, ali da bi ti Ramo mogao bilo sta Mup mora traziti ispomoc od FUP-a i tek onda oni mogu doci i obezbjediti navijace.
Zasto ne traze ispomoc, nzm. Mozda sto u FUP-u ima "balija" pa ne zele ih u Sirokom, itd itd.. Da ne duljimo
Nije sve u smajliju
Free PALESTINA
MIRVICU ODLAZI!!!
#sirimopozitivu
"Imati i ne znati, gore je nego nemati"
MIRVICU ODLAZI!!!
#sirimopozitivu
"Imati i ne znati, gore je nego nemati"
Re: FK Sarajevo
Sto napadate lika, upravu je. Kad vec ocijukamo s Ramom, nek FUP obezbijedi tekmu i cao. Cak je i zakonski regulisano, ako nesto manja instanca ne moze (mup hnk) nek preuzme visa (mup fbih) !
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
- Lobudaraczapamcenje
- Postovi: 4858
- Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
ako ima volje i politicke zelje da se odradi, moze se to srediti. najvj da nece pa eto da znamo na cemu smo s ovim nasim vlastodrscimaTurkishAirlines je napisao/la: ↑27 sep 2024, 13:58Pa znam ja sta pricas, a znamo svi sta je u praksi i kako funkcionise.Lobudaraczapamcenje je napisao/la: ↑27 sep 2024, 13:49RAMO VRATI DRES
@turkishairlines nek FUP obezbijedi dolazak i odlazak navijaca. Teritorija je Federacije
To se nece nikad desiti.
nek se na nama ispisavaju i gostujuci dodju na sami pocetak tekme a izadju na kraju. I lesinari, a i listicani su imali full tretman (iako ih nije bilo ih-ha na Kosevu i ko biva ugrozeni bili)..
ne pristati na ovo. Kad fino od kluba sjede u lozi, svakih 7 dana dobiju dres sa svojim imenom na njemu -- evo im nek se pokazu koliko su stvarno jaki i pitaju se (ako se pitaju
- 1 9 4 6 -
pored nas ovakvih, dusmani nam nisu potrebni!
MI NIKAD ODUSTATI NECEMO!
pored nas ovakvih, dusmani nam nisu potrebni!
MI NIKAD ODUSTATI NECEMO!
Re: FK Sarajevo
pod broj 1 nauci sta je posao jednog ministra unutrasnjih poslova pa komentarisiTurkishAirlines je napisao/la: ↑27 sep 2024, 14:01Shvatam ja da mozda ne razumijes najbolje sve ovo, ali da bi ti Ramo mogao bilo sta Mup mora traziti ispomoc od FUP-a i tek onda oni mogu doci i obezbjediti navijace.
Zasto ne traze ispomoc, nzm. Mozda sto u FUP-u ima "balija" pa ne zele ih u Sirokom, itd itd.. Da ne duljimo
Nije sve u smajliju
https://fbihvlada.gov.ba/hr/ministar-is ... ih-poslova
Zadnja izmjena: FCUM, dana/u 27 sep 2024, 14:09, ukupno mijenjano 1 put.
FC United Of Manchester !
Against Modern Football !
This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !
Against Modern Football !
This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10168
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Oni nama moraju obezbjediti 5% stadiona,sve ostalo su suplje.Mup tog kantona nema nikakav argument da zabrani.Za godinu i po 2 puta su uspjeli "garantovati nasu sigurnost" prema tome ne znam sta je sad problem i razlog zabrane?Ovo sto su oni naveli moze bilo koji mup za bilo koju utakmicu
Pismo sastaviti i direkt Uefi
Pismo sastaviti i direkt Uefi
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
-
BordoArmy88
- Postovi: 3251
- Pridružen/a: 22 mar 2014, 21:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
3:23 "...jer ko s hajducima i vucima živi nikada mira neće imati..."
Ko nam je kriv kada smo pristali i na nametnutu zastavu, himnu, kantone, policiju za svaki kanton zasebno odgovornu i nacionalno obojenu (prije svega kod bošnjačkih katolika) pa i da sa ovim fašistima, četnicima, teroristima itd. igramo u istoj ligi...rokni se bošnjo glupi što misliš da će se vuk i hajduk promijeniti.
Zadnja izmjena: BordoArmy88, dana/u 27 sep 2024, 14:23, ukupno mijenjano 3 puta.
- TurkishAirlines
- Postovi: 3474
- Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15
Re: FK Sarajevo
Ma to treba Savez da donese odluku da se mora obezbjediti prisustvo gostujucih navijaca jos pri tom da moraju uci prije pocetka tekme, ali to ce tesko da se desi.Lobudaraczapamcenje je napisao/la: ↑27 sep 2024, 14:07ako ima volje i politicke zelje da se odradi, moze se to srediti. najvj da nece pa eto da znamo na cemu smo s ovim nasim vlastodrscimaTurkishAirlines je napisao/la: ↑27 sep 2024, 13:58Pa znam ja sta pricas, a znamo svi sta je u praksi i kako funkcionise.Lobudaraczapamcenje je napisao/la: ↑27 sep 2024, 13:49RAMO VRATI DRES
@turkishairlines nek FUP obezbijedi dolazak i odlazak navijaca. Teritorija je Federacije
To se nece nikad desiti.
nek se na nama ispisavaju i gostujuci dodju na sami pocetak tekme a izadju na kraju. I lesinari, a i listicani su imali full tretman (iako ih nije bilo ih-ha na Kosevu i ko biva ugrozeni bili)..
ne pristati na ovo. Kad fino od kluba sjede u lozi, svakih 7 dana dobiju dres sa svojim imenom na njemu -- evo im nek se pokazu koliko su stvarno jaki i pitaju se (ako se pitaju)
Zaboravljaju ljudi da smo mi drzava sa dva entiteta i BD, da federacija ima 10 kantona i da svaki kanton ima svoj MUP i gdje oni imaju nadleznost u granicama svoga kantona.
@FCUM
Free PALESTINA
MIRVICU ODLAZI!!!
#sirimopozitivu
"Imati i ne znati, gore je nego nemati"
MIRVICU ODLAZI!!!
#sirimopozitivu
"Imati i ne znati, gore je nego nemati"
- prijeratni mangup
- Postovi: 92
- Pridružen/a: 23 apr 2009, 01:50
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Dvica u lištici !
- MortemHz
- Interni moderator
- Postovi: 53068
- Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo

Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.
