Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Gigovic, Njegomirovic i slicni bi u ratnim uslovima opusteno bilo ratni zlocinci, egzekutori.
Kada "Ono" sada ovakve stvari radi zbog "visih" ciljeva, brutalno i pred kamerama. Samo mozes sve to pretvoriti u ratne uslove, nove "vise ciljeve", bez kamera i sa drugim sredstvima.
Profil takvih ljudi je jasan.
Kada "Ono" sada ovakve stvari radi zbog "visih" ciljeva, brutalno i pred kamerama. Samo mozes sve to pretvoriti u ratne uslove, nove "vise ciljeve", bez kamera i sa drugim sredstvima.
Profil takvih ljudi je jasan.
- FKS -
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Interesantna tema za diskusiju, i različita mišljenja, i neka su, tako treba. Kao što se može vidjeti, onih par nazovi navijača Zrinjskog su se uhinjili, kao i klub kada je delegiranje sudija i suđenje u pitanju, nigdje ih. Pojela maca. Navijači Borca životom brane Vicu, a navijači Sarajeva svu krivicu vide u par nas, navijača Želje koji su prepoznali ofirni pristup Mirvića i atak kroz sve moguće kanale, kao alibi za veliku potrošnju, a mali rezultat.
Moje mišljenje je da bi Sarajevo i moglo sa Vicom, samo kada bi ih ozbiljno shvatao. A kako će ih svatiti kada uz svu uvalu ispadaju od nekih bezveznih azijskih ekipa u pretkolima Europskih takmičenja.
Budi mangup, investiraj dodatno, pa se bez titule plasiraj u grupe. Garantujem ti da bi se nakon toga prošetao ligom. Ovo što radite ne pije vode, i nećete ovom propagandom i PR-om napraviti ništa.
Za Želju se ne brinite, mi ćemo svojim putem, i nećemo sigurno zajedno sa onima koji nam naku dženazu klanjaju.
I ponavljam ponovo. Od 95 pa do 2020 ste imali predsjednike saveza mrtve pitare. Pušinu i Begića. Generalne sekretare Bakovića i Džemidžića, bordo prijatelje. Sudijsku organizaciju Salem Prolić, Ibro Hasanbegović i Pilav. Znači drmali ste savezom 25 godina, i sada plačete ko kuje. Pičići pravi. Šuti, radi i bori se. U Europi nema Njegomirovića i Gigovića. Napravi nešto tamo. A ne ko djeca uključili kukavicu. Ne ide to tako drugovi moji.
Moje mišljenje je da bi Sarajevo i moglo sa Vicom, samo kada bi ih ozbiljno shvatao. A kako će ih svatiti kada uz svu uvalu ispadaju od nekih bezveznih azijskih ekipa u pretkolima Europskih takmičenja.
Budi mangup, investiraj dodatno, pa se bez titule plasiraj u grupe. Garantujem ti da bi se nakon toga prošetao ligom. Ovo što radite ne pije vode, i nećete ovom propagandom i PR-om napraviti ništa.
Za Želju se ne brinite, mi ćemo svojim putem, i nećemo sigurno zajedno sa onima koji nam naku dženazu klanjaju.
I ponavljam ponovo. Od 95 pa do 2020 ste imali predsjednike saveza mrtve pitare. Pušinu i Begića. Generalne sekretare Bakovića i Džemidžića, bordo prijatelje. Sudijsku organizaciju Salem Prolić, Ibro Hasanbegović i Pilav. Znači drmali ste savezom 25 godina, i sada plačete ko kuje. Pičići pravi. Šuti, radi i bori se. U Europi nema Njegomirovića i Gigovića. Napravi nešto tamo. A ne ko djeca uključili kukavicu. Ne ide to tako drugovi moji.
-
12345678922
- Postovi: 610
- Pridružen/a: 21 dec 2022, 12:30
- Kontakt:
- skullcrusher
- Postovi: 1192
- Pridružen/a: 16 maj 2022, 13:46
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Reci posteno necete vi svojim putem nego vi ne smijete pisnuti protiv saveza tu bi vam bio kraj hinje i phicke najvece, isti taj Vico vas je prosle godine i ostavio u ligi. Evo iskreno bio sam napisao bas dug post i obrisao jer je ova prva recenica sve ono sto vi imate tj nemate a nemate nista niti smijete progovoriti. Smeta i vama sto vas sudije gule i kad hoce kradu ali vi ne smijete pisnuti. Hvala i svako dobroVeteranSA je napisao/la: ↑14 okt 2024, 14:49Interesantna tema za diskusiju, i različita mišljenja, i neka su, tako treba. Kao što se može vidjeti, onih par nazovi navijača Zrinjskog su se uhinjili, kao i klub kada je delegiranje sudija i suđenje u pitanju, nigdje ih. Pojela maca. Navijači Borca životom brane Vicu, a navijači Sarajeva svu krivicu vide u par nas, navijača Želje koji su prepoznali ofirni pristup Mirvića i atak kroz sve moguće kanale, kao alibi za veliku potrošnju, a mali rezultat.
Moje mišljenje je da bi Sarajevo i moglo sa Vicom, samo kada bi ih ozbiljno shvatao. A kako će ih svatiti kada uz svu uvalu ispadaju od nekih bezveznih azijskih ekipa u pretkolima Europskih takmičenja.
Budi mangup, investiraj dodatno, pa se bez titule plasiraj u grupe. Garantujem ti da bi se nakon toga prošetao ligom. Ovo što radite ne pije vode, i nećete ovom propagandom i PR-om napraviti ništa.
Za Želju se ne brinite, mi ćemo svojim putem, i nećemo sigurno zajedno sa onima koji nam naku dženazu klanjaju.
I ponavljam ponovo. Od 95 pa do 2020 ste imali predsjednike saveza mrtve pitare. Pušinu i Begića. Generalne sekretare Bakovića i Džemidžića, bordo prijatelje. Sudijsku organizaciju Salem Prolić, Ibro Hasanbegović i Pilav. Znači drmali ste savezom 25 godina, i sada plačete ko kuje. Pičići pravi. Šuti, radi i bori se. U Europi nema Njegomirovića i Gigovića. Napravi nešto tamo. A ne ko djeca uključili kukavicu. Ne ide to tako drugovi moji.
1946 !
Sarajevo ljubavi moja...
Sarajevo ljubavi moja...
-
exFighter1926
- Postovi: 185
- Pridružen/a: 08 nov 2022, 19:33
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Teske teme! Ima nas koji pratimo ligu od 2000. Od prve sezone do ove trenutne, nema kluba koji nije izvukao i koji ne izvlaci neku korist, kompromise itd. Ispadalo se zbog raznih zepcea, leotara, zelje, celika i sad kad je dosao red da mi krademo onda ajmo posteno! E pa poserem se na to vase postenje. Gdje bio 4R kad se Borac izbacio iz liga zbog Čelika, ili kad je Olimpic u startu davao 6 bodova Sa klubovima, ili kad se zadnje kolo pustale tekme da ispadne Borac. Odmah da kazem da ovo ofirno stimanje ne podrzavam i ne vidim potrebu za tim, jer realno u zadnje 3-4 godine smo imali stalno ekipu za mjesto koje vodi u evropu i to je sasvim oke, ali kad vidim sta ostali klubovi rade onda mi puca neka stvar, nek kradu, krast ce i sljedeci ko dodje, a vi ako mislite da ce se to ikad promjeniti, varata se jer je u ovoj drzavi sve nakaradno i sve je veza i stela, ove 4 godine jasemo mi, vjerovatno cemo i naredne 4 , pa cemo u krug. I mislim da ste svi svjesni da nema kluba u BiH u koji nije umjesana politika, onaj ko kaze da nije zavarava samog sebe…
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
@killa
Manje vise, sve ono sto mi je i receno. Ono sto uporno prolazi ispod radara, a van je svake logike u pravnoj drzavi, je izostavljanje suda kao vrhovne instance jedne drzave, neukljucivanja tuzilastva u proces, jer koliko me sjecanje sluzi, tuzilastvo bi trebalo biti to "udruzenje" koje ce na osnovu prikupljenih dokaza protiv stranke-stranaka, pokrenuti istrazni postupak, u ovom slucaju protiv celnika nfsBiH. A to se moze napraviti i bez udruzenja. Ne amnestiram ni svoj klub, situacija je bila takva jeste, nerad i nesposobnost, ali mislim da za takav vid udruzenja se malo vise tematski i sistemski treba posvetiti samoj svrsi i polju djelovanja, naravno sa strucnim ljudima, nego sto je bio slucaj. Makar ja tako mislim.
Manje vise, sve ono sto mi je i receno. Ono sto uporno prolazi ispod radara, a van je svake logike u pravnoj drzavi, je izostavljanje suda kao vrhovne instance jedne drzave, neukljucivanja tuzilastva u proces, jer koliko me sjecanje sluzi, tuzilastvo bi trebalo biti to "udruzenje" koje ce na osnovu prikupljenih dokaza protiv stranke-stranaka, pokrenuti istrazni postupak, u ovom slucaju protiv celnika nfsBiH. A to se moze napraviti i bez udruzenja. Ne amnestiram ni svoj klub, situacija je bila takva jeste, nerad i nesposobnost, ali mislim da za takav vid udruzenja se malo vise tematski i sistemski treba posvetiti samoj svrsi i polju djelovanja, naravno sa strucnim ljudima, nego sto je bio slucaj. Makar ja tako mislim.
Sarajevski Željezničar.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Daj komisiju nakon svake tekme
Regularni golovi ajmo dalje
Brokula: "..Prije je Kina zapadni Tajvan.." 👌
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Opusti se Gennaro De Tommaso12345678922 je napisao/la: ↑14 okt 2024, 14:58Kad se simpatizer miješa u navijačke obračune pritom nije pokupio dobre informacije.
![]()
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nikad niko ovako brutalno nije otimao niti se kome svake godine stelilo da ti je zabranjeno da pogledas igraca kamoli da pobijedis. Kad toliko dugo pratis ajde izvadi nam omjer faulova koje sviraju Borcu,penala,zute,crvene pa mi nadji barem pribliznu statistiku da se nekome tako sviralo. Nadam se sljedeci ko dodje da ce biti barem duplo gori i brutalniji od ove spodobe na celu saveza.exFighter1926 je napisao/la: ↑14 okt 2024, 15:02Teske teme! Ima nas koji pratimo ligu od 2000. Od prve sezone do ove trenutne, nema kluba koji nije izvukao i koji ne izvlaci neku korist, kompromise itd. Ispadalo se zbog raznih zepcea, leotara, zelje, celika i sad kad je dosao red da mi krademo onda ajmo posteno! E pa poserem se na to vase postenje. Gdje bio 4R kad se Borac izbacio iz liga zbog Čelika, ili kad je Olimpic u startu davao 6 bodova Sa klubovima, ili kad se zadnje kolo pustale tekme da ispadne Borac. Odmah da kazem da ovo ofirno stimanje ne podrzavam i ne vidim potrebu za tim, jer realno u zadnje 3-4 godine smo imali stalno ekipu za mjesto koje vodi u evropu i to je sasvim oke, ali kad vidim sta ostali klubovi rade onda mi puca neka stvar, nek kradu, krast ce i sljedeci ko dodje, a vi ako mislite da ce se to ikad promjeniti, varata se jer je u ovoj drzavi sve nakaradno i sve je veza i stela, ove 4 godine jasemo mi, vjerovatno cemo i naredne 4 , pa cemo u krug. I mislim da ste svi svjesni da nema kluba u BiH u koji nije umjesana politika, onaj ko kaze da nije zavarava samog sebe…
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Golovi možda jesu regularni ali, da li je kompletno suđenje? Pa ne treba zasjedati komisija samo kad su golovi "sporni".
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Opet ista priča "Željo ovo, Željo ono"....fokusirajte se na sebe, svi klubovi. Prvenstvo ima +30 utakmica, i onda je neko nekome kriv zbog pobjede/poraza u zadnjem kolu. Dajte ba.
Jedini klasični primjer otete titule u jednoj utakmici u 90-oj minuti je penal za Zrinjski u Bijeljini. Navedite još neki primjer, ja ga se ne sjećam. Tada su se svi smijali i naslađivali i navijačima i upravljačkim strukturama u Želji. A tek onda kad se ostali klubovi "dignu" na slične primjere pljačke, ne njihovom klubu, nego nekom od konkurenata, i to najžešćih, možeo očekivati pozitivne iskorake, i zajednički pristup više klubova. Ovako pritisak "jer su po meni udarili" neće donijeti ništa, a posebno ne pod vodstvom Mirvića i Ibrakovića.
Jedini klasični primjer otete titule u jednoj utakmici u 90-oj minuti je penal za Zrinjski u Bijeljini. Navedite još neki primjer, ja ga se ne sjećam. Tada su se svi smijali i naslađivali i navijačima i upravljačkim strukturama u Želji. A tek onda kad se ostali klubovi "dignu" na slične primjere pljačke, ne njihovom klubu, nego nekom od konkurenata, i to najžešćih, možeo očekivati pozitivne iskorake, i zajednički pristup više klubova. Ovako pritisak "jer su po meni udarili" neće donijeti ništa, a posebno ne pod vodstvom Mirvića i Ibrakovića.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pa valjda nesto rade i ti ocjenjjivači posmatrači.
Mogo je biti jos jedan crveni i to je to
Brokula: "..Prije je Kina zapadni Tajvan.." 👌
- TurkishAirlines
- Postovi: 3474
- Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Da li moze neko postaviti imena sudaca od pocetka ove sezone za FK Borac?
Free PALESTINA
MIRVICU ODLAZI!!!
#sirimopozitivu
"Imati i ne znati, gore je nego nemati"
MIRVICU ODLAZI!!!
#sirimopozitivu
"Imati i ne znati, gore je nego nemati"
- MokraKifla
- Postovi: 685
- Pridružen/a: 06 sep 2024, 19:38
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Music, Peljto, Halkic, Gigovic, Njegomirovic, Jelic, KesicTurkishAirlines je napisao/la: ↑14 okt 2024, 15:28Da li moze neko postaviti imena sudaca od pocetka ove sezone za FK Borac?
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Po do sada viđenom, reklo bi se da ocjenjivači i posmatrači ne rade ništa osim onako kako im se kaže.
Dovoljan pokazatelj su dvije utakmice u BL - borac - Sarajevo i evo ova sad, borac - Velež.
Vidjet' ćemo kako će Vaso Miskin Crni proći u BL.
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
-
killafrommanilla
- Postovi: 4329
- Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Hahahahaha ma ja nebitan crveni na 0:1 i to stopera U21. Osim sto bi bilo 10 na 10, a nisu toliko dominantniji bili ni s igracem vise, morao bi uci u21 negdje drugo odmah
Bezveze sta, jos jedan maali crveni bio i to je to, sudjenje evropsko s 1739 prekrsaja.
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče
A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!
A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Koliko im Mirvić (a evo sad i Abdulah) smeta(ju) to nisu istine. U snove im dolazi.

Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ne smetaju oni nikome, osim vama samima, ali živi bili pa vidjeli. Evo jedno pitanje, koja je svrha povratka Ibrakovića u klub? Šta on konkretno može unaprijediti kod vas?
Loše savjetnike vlasnik ima, ne znam šta očekuje od ovog papundeka.
Loše savjetnike vlasnik ima, ne znam šta očekuje od ovog papundeka.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jeste vama je zabranjeno da nas pobjedite u BLmosarajvosa83 je napisao/la: ↑14 okt 2024, 14:45Tako je Luca ides na blok opet. Da je ikad bilo po nasim principima zato onda nismo ovako ko Borac otimali i osvajali? Zasto nije bilo zabranjeno da nas iko pobijedi,nemoj mi tih vasih lazi i patetike.Platonova je napisao/la: ↑14 okt 2024, 14:37Po Sarajevskim principima i vrijednostima, jel ta priča ?!mosarajvosa83 je napisao/la: ↑14 okt 2024, 14:31Vidjeli u Borcu nema zezanja,jedva pobijedjuju a ostali isto dobro igraju,daj delegiraj sad sve sudije njima iz RS svaka tekma haha kakvi su ovo kriminalci. Treba se trajno rijesiti ove mafije iz RS,urediti savez po totalno drugim principima
VOLIMO PUNK I BANJALUČKOG BORCA !
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Niko nikad nije krao kao sada borac.
Niko nije poklopio više stvari nego borac.
Niko nije poklopio više stvari nego borac.
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.


