jasta je napisao/la: ↑14 okt 2024, 16:15
Samo jak borac snsd ga spašava!!!
1. Pažljivo izabiranje glavnog i var sudije!!!
2. Glavni ima zadatak:
- da pokuša suditi normalno ako borca ide
- da svaki pokušaj muške igre, sankcioniše
- da faulovima oduzima mogućnost igranja odbrane
- da se igrači boje ikakvog starta i boje se kartona
- da unese strah i nesigurnost protivniku
- da osokoli napadače borca na prodore jer znaju da će im svaki pad svirati
- da dozvoli defanzivcima jaku igru jer znaju da im neće svirati faul ili ne daj Bože dati karton
- imalo sumnjivi korneri, auti opet idu borcu
3.uloga var sudije da vidi i najmizerniju priliku za penal, nešto što samo liči na penal, a protivniku da ne vidi i ono što je čist crveni, penal
4.uloga arene je da pušta usporene snimke koje ona hoće, da ima debilne komentatore i debilne emisije koje moraju šutiti o svemu ovome
5. uloga raznih delegata i komisija je da ovo sve opravdaju
- sudije su zaplašili sa Peljtom, pa je odmah poslije Jelić imao fantastično sudjenje, samo što nije gol dao za borac
6. uloga par botova pa i na forumu da priču pravda ili odvodi od suštini
7. uloga Vice je da pomogne Sarajevu, Želji, Veležu....i ostalima kad oni više ne budu prijetnja Borcu, da bi se priča vratila na evo svi kradu.....
- kartoniranje ostalih ekipa na drugim mečevima je posebna tema
Ufffff nije mi bilo teško....uživam u ovome.