Premijer liga BiH - aktuelno

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mosarajvosa83 » 14 okt 2024, 15:54

Platonova je napisao/la:
14 okt 2024, 15:51
mosarajvosa83 je napisao/la:
14 okt 2024, 14:45
Platonova je napisao/la:
14 okt 2024, 14:37

Po Sarajevskim principima i vrijednostima, jel ta priča ?!
Tako je Luca ides na blok opet. Da je ikad bilo po nasim principima zato onda nismo ovako ko Borac otimali i osvajali? Zasto nije bilo zabranjeno da nas iko pobijedi,nemoj mi tih vasih lazi i patetike.
Jeste vama je zabranjeno da nas pobjedite u BL ;) to je dokazano prošlo kolo
Ono je bila lakrdija kakva nije vidjenja,nije dao da pridjemo golu al nikako nije mogao da zaustavi sut sa 30 jbga treba pojacati protiv nas jer nemoguca misija je nas da dobijete,nek svirne sljedeci put 100 faulova mozda bude sta

Avatar
Pendulum
Postovi: 5304
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pendulum » 14 okt 2024, 15:57

VeteranSA je napisao/la:
14 okt 2024, 15:51
Ne smetaju oni nikome, osim vama samima, ali živi bili pa vidjeli. Evo jedno pitanje, koja je svrha povratka Ibrakovića u klub? Šta on konkretno može unaprijediti kod vas?
Loše savjetnike vlasnik ima, ne znam šta očekuje od ovog papundeka.
Iz tvojih, i iz tabora plavih navijača, postova se tačno vidi da nikome Mirvić ne smeta. :mrgreen:

Vidjet' ćemo šta će Abdulah unaprijediti.
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

Platonova
Postovi: 344
Pridružen/a: 26 sep 2024, 07:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Platonova » 14 okt 2024, 16:01

mosarajvosa83 je napisao/la:
14 okt 2024, 15:54
Platonova je napisao/la:
14 okt 2024, 15:51
mosarajvosa83 je napisao/la:
14 okt 2024, 14:45


Tako je Luca ides na blok opet. Da je ikad bilo po nasim principima zato onda nismo ovako ko Borac otimali i osvajali? Zasto nije bilo zabranjeno da nas iko pobijedi,nemoj mi tih vasih lazi i patetike.
Jeste vama je zabranjeno da nas pobjedite u BL ;) to je dokazano prošlo kolo
Ono je bila lakrdija kakva nije vidjenja,nije dao da pridjemo golu al nikako nije mogao da zaustavi sut sa 30 jbga treba pojacati protiv nas jer nemoguca misija je nas da dobijete,nek svirne sljedeci put 100 faulova mozda bude sta
Imali još 5 prilika, kaže nisu mogli prići golu...e svašta :tokralju:
VOLIMO PUNK I BANJALUČKOG BORCA !

jasta
Postovi: 1977
Pridružen/a: 29 okt 2011, 17:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jasta » 14 okt 2024, 16:15

Samo jak borac snsd ga spašava!!!

1. Pažljivo izabiranje glavnog i var sudije!!!
2. Glavni ima zadatak:
- da pokuša suditi normalno ako borca ide
- da svaki pokušaj muške igre, sankcioniše
- da faulovima oduzima mogućnost igranja odbrane
- da se igrači boje ikakvog starta i boje se kartona
- da unese strah i nesigurnost protivniku
- da osokoli napadače borca na prodore jer znaju da će im svaki pad svirati
- da dozvoli defanzivcima jaku igru jer znaju da im neće svirati faul ili ne daj Bože dati karton
- imalo sumnjivi korneri, auti opet idu borcu
3.uloga var sudije da vidi i najmizerniju priliku za penal, nešto što samo liči na penal, a protivniku da ne vidi i ono što je čist crveni, penal
4.uloga arene je da pušta usporene snimke koje ona hoće, da ima debilne komentatore i debilne emisije koje moraju šutiti o svemu ovome
5. uloga raznih delegata i komisija je da ovo sve opravdaju
- sudije su zaplašili sa Peljtom, pa je odmah poslije Jelić imao fantastično sudjenje, samo što nije gol dao za borac
6. uloga par botova pa i na forumu da priču pravda ili odvodi od suštini
7. uloga Vice je da pomogne Sarajevu, Želji, Veležu....i ostalima kad oni više ne budu prijetnja Borcu, da bi se priča vratila na evo svi kradu.....
- kartoniranje ostalih ekipa na drugim mečevima je posebna tema

Ufffff nije mi bilo teško....uživam u ovome.

Avatar
Riquelme
Postovi: 363
Pridružen/a: 26 apr 2021, 09:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Riquelme » 14 okt 2024, 16:22

killafrommanilla je napisao/la:
14 okt 2024, 15:43
Riquelme je napisao/la:
14 okt 2024, 15:25
Pendulum je napisao/la:
14 okt 2024, 15:11



Golovi možda jesu regularni ali, da li je kompletno suđenje? Pa ne treba zasjedati komisija samo kad su golovi "sporni".
Pa valjda nesto rade i ti ocjenjjivači posmatrači.
Mogo je biti jos jedan crveni i to je to
Hahahahaha ma ja nebitan crveni na 0:1 i to stopera U21. Osim sto bi bilo 10 na 10, a nisu toliko dominantniji bili ni s igracem vise, morao bi uci u21 negdje drugo odmah

Bezveze sta, jos jedan maali crveni bio i to je to, sudjenje evropsko s 1739 prekrsaja.
nije nebitan al dobije nizu ocjenu za to .najbolje da ce za svaku tekmu komisija zasjedat
Brokula: "..Prije je Kina zapadni Tajvan.." 👌

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59749
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 14 okt 2024, 16:30

Bore se za ozdravljenje fudbala tako što pokušavaju instalirati Abdulaha Ibrakovića. :crazy:

Pa se još čude što niko neće sa njima. :bow:
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Avatar
Pendulum
Postovi: 5304
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pendulum » 14 okt 2024, 16:36

Riquelme je napisao/la:
14 okt 2024, 16:22
killafrommanilla je napisao/la:
14 okt 2024, 15:43
Riquelme je napisao/la:
14 okt 2024, 15:25


Pa valjda nesto rade i ti ocjenjjivači posmatrači.
Mogo je biti jos jedan crveni i to je to
Hahahahaha ma ja nebitan crveni na 0:1 i to stopera U21. Osim sto bi bilo 10 na 10, a nisu toliko dominantniji bili ni s igracem vise, morao bi uci u21 negdje drugo odmah

Bezveze sta, jos jedan maali crveni bio i to je to, sudjenje evropsko s 1739 prekrsaja.
nije nebitan al dobije nizu ocjenu za to .najbolje da ce za svaku tekmu komisija zasjedat
Za svaku tekmu borca, izgleda da će morati. :bih:
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pablo11 » 14 okt 2024, 16:52

12345678922 je napisao/la:
14 okt 2024, 14:58
curvanord je napisao/la:
14 okt 2024, 12:07
Kakav se hit album sprema nakon sinoćnjih dešavanja na APu 🎶🎶🎶🎶
Kad se simpatizer miješa u navijačke obračune pritom nije pokupio dobre informacije.

:bih:
Ma samo se slozi da su nasi bjezali,video je montaza nije istina ono sto se vidi :tokralju: :beba:
Fk Željezničar.

Avatar
Riquelme
Postovi: 363
Pridružen/a: 26 apr 2021, 09:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Riquelme » 14 okt 2024, 17:08

Pendulum je napisao/la:
14 okt 2024, 16:36
Riquelme je napisao/la:
14 okt 2024, 16:22
killafrommanilla je napisao/la:
14 okt 2024, 15:43


Hahahahaha ma ja nebitan crveni na 0:1 i to stopera U21. Osim sto bi bilo 10 na 10, a nisu toliko dominantniji bili ni s igracem vise, morao bi uci u21 negdje drugo odmah

Bezveze sta, jos jedan maali crveni bio i to je to, sudjenje evropsko s 1739 prekrsaja.
nije nebitan al dobije nizu ocjenu za to .najbolje da ce za svaku tekmu komisija zasjedat
Za svaku tekmu borca, izgleda da će morati. :bih:
Da je sam zbog njih. Nije bolje ni sa ostalim.
Svako se **** nad slabijim.
Sjeti se Husrefa i njegove izjave nakon Velež-Konjic.
Brokula: "..Prije je Kina zapadni Tajvan.." 👌

Hole82
Postovi: 89
Pridružen/a: 20 dec 2020, 10:38
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hole82 » 14 okt 2024, 17:09

curvanord je napisao/la:
14 okt 2024, 12:07
Kakav se hit album sprema nakon sinoćnjih dešavanja na APu 🎶🎶🎶🎶

Zar nije prvo na crtanju grafita pa onda na AP i onda kao uspjeh izbosti nekog? I onda opet po starom danas, bjezi i zovi muriju?
Mani se ovih prica u ovim vremenima, mani se price o ovim stvarima, posebno jer nicemu dobrom ne pridonosis. Budi pametan. Svoj poso furaj.

curvanord
Postovi: 1033
Pridružen/a: 07 mar 2022, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la curvanord » 14 okt 2024, 17:13

Hole82 je napisao/la:
14 okt 2024, 17:09
curvanord je napisao/la:
14 okt 2024, 12:07
Kakav se hit album sprema nakon sinoćnjih dešavanja na APu 🎶🎶🎶🎶

Zar nije prvo na crtanju grafita pa onda na AP i onda kao uspjeh izbosti nekog? I onda opet po starom danas, bjezi i zovi muriju?
Mani se ovih prica u ovim vremenima, mani se price o ovim stvarima, posebno jer nicemu dobrom ne pridonosis. Budi pametan. Svoj poso furaj.
Ti si taj vođo

let3
Postovi: 31804
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la let3 » 14 okt 2024, 17:15

Virtu4l je napisao/la:
14 okt 2024, 16:30
Bore se za ozdravljenje fudbala tako što pokušavaju instalirati Abdulaha Ibrakovića. :crazy:

Pa se još čude što niko neće sa njima. :bow:
:lol: :lol: :thumbup:

Avatar
Pendulum
Postovi: 5304
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pendulum » 14 okt 2024, 17:19

Manite se ćorava posla, djeco draga. Kakvi noževi kakve pi*ke materine, šta vam je?
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

Platonova
Postovi: 344
Pridružen/a: 26 sep 2024, 07:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Platonova » 14 okt 2024, 17:36

Ja još kmečim po navici, u bordo majici u bordo majiciii, ja još kmečimmm...
VOLIMO PUNK I BANJALUČKOG BORCA !

bvsic
Postovi: 4843
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 14 okt 2024, 17:39

Platonova je napisao/la:
14 okt 2024, 17:36
Ja još kmečim po navici, u bordo majici u bordo majiciii, ja još kmečimmm...
Jesi li sam smislio il je vico i tu pomogao

Avatar
Pendulum
Postovi: 5304
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pendulum » 14 okt 2024, 17:51

bvsic je napisao/la:
14 okt 2024, 17:39
Platonova je napisao/la:
14 okt 2024, 17:36
Ja još kmečim po navici, u bordo majici u bordo majiciii, ja još kmečimmm...
Jesi li sam smislio il je vico i tu pomogao
:rol: :rol:
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

fks74
Postovi: 13462
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fks74 » 14 okt 2024, 18:07

Pendulum je napisao/la:
14 okt 2024, 16:36
Riquelme je napisao/la:
14 okt 2024, 16:22
killafrommanilla je napisao/la:
14 okt 2024, 15:43


Hahahahaha ma ja nebitan crveni na 0:1 i to stopera U21. Osim sto bi bilo 10 na 10, a nisu toliko dominantniji bili ni s igracem vise, morao bi uci u21 negdje drugo odmah

Bezveze sta, jos jedan maali crveni bio i to je to, sudjenje evropsko s 1739 prekrsaja.
nije nebitan al dobije nizu ocjenu za to .najbolje da ce za svaku tekmu komisija zasjedat
Za svaku tekmu borca, izgleda da će morati. :bih:
Bogami se i željezničar fino gura.

Platonova
Postovi: 344
Pridružen/a: 26 sep 2024, 07:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Platonova » 14 okt 2024, 18:08

bvsic je napisao/la:
14 okt 2024, 17:39
Platonova je napisao/la:
14 okt 2024, 17:36
Ja još kmečim po navici, u bordo majici u bordo majiciii, ja još kmečimmm...
Jesi li sam smislio il je vico i tu pomogao
U duetu smo odpjevali ;) uskoro i traka
VOLIMO PUNK I BANJALUČKOG BORCA !

12345678922
Postovi: 610
Pridružen/a: 21 dec 2022, 12:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la 12345678922 » 14 okt 2024, 18:11

jasta je napisao/la:
14 okt 2024, 16:15
Samo jak borac snsd ga spašava!!!

1. Pažljivo izabiranje glavnog i var sudije!!!
2. Glavni ima zadatak:
- da pokuša suditi normalno ako borca ide
- da svaki pokušaj muške igre, sankcioniše
- da faulovima oduzima mogućnost igranja odbrane
- da se igrači boje ikakvog starta i boje se kartona
- da unese strah i nesigurnost protivniku
- da osokoli napadače borca na prodore jer znaju da će im svaki pad svirati
- da dozvoli defanzivcima jaku igru jer znaju da im neće svirati faul ili ne daj Bože dati karton
- imalo sumnjivi korneri, auti opet idu borcu
3.uloga var sudije da vidi i najmizerniju priliku za penal, nešto što samo liči na penal, a protivniku da ne vidi i ono što je čist crveni, penal
4.uloga arene je da pušta usporene snimke koje ona hoće, da ima debilne komentatore i debilne emisije koje moraju šutiti o svemu ovome
5. uloga raznih delegata i komisija je da ovo sve opravdaju
- sudije su zaplašili sa Peljtom, pa je odmah poslije Jelić imao fantastično sudjenje, samo što nije gol dao za borac
6. uloga par botova pa i na forumu da priču pravda ili odvodi od suštini
7. uloga Vice je da pomogne Sarajevu, Želji, Veležu....i ostalima kad oni više ne budu prijetnja Borcu, da bi se priča vratila na evo svi kradu.....
- kartoniranje ostalih ekipa na drugim mečevima je posebna tema

Ufffff nije mi bilo teško....uživam u ovome.
+1
curvanord je napisao/la:
14 okt 2024, 17:13
Hole82 je napisao/la:
14 okt 2024, 17:09
curvanord je napisao/la:
14 okt 2024, 12:07
Kakav se hit album sprema nakon sinoćnjih dešavanja na APu 🎶🎶🎶🎶

Zar nije prvo na crtanju grafita pa onda na AP i onda kao uspjeh izbosti nekog? I onda opet po starom danas, bjezi i zovi muriju?
Mani se ovih prica u ovim vremenima, mani se price o ovim stvarima, posebno jer nicemu dobrom ne pridonosis. Budi pametan. Svoj poso furaj.
Ti si taj vođo
ne, feđa je
Zadnja izmjena: 12345678922, dana/u 14 okt 2024, 18:13, ukupno mijenjano 1 put.

Kamaga11
Postovi: 2019
Pridružen/a: 18 jul 2023, 12:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Kamaga11 » 14 okt 2024, 18:13

curvanord je napisao/la:
14 okt 2024, 17:13
Hole82 je napisao/la:
14 okt 2024, 17:09
curvanord je napisao/la:
14 okt 2024, 12:07
Kakav se hit album sprema nakon sinoćnjih dešavanja na APu 🎶🎶🎶🎶

Zar nije prvo na crtanju grafita pa onda na AP i onda kao uspjeh izbosti nekog? I onda opet po starom danas, bjezi i zovi muriju?
Mani se ovih prica u ovim vremenima, mani se price o ovim stvarima, posebno jer nicemu dobrom ne pridonosis. Budi pametan. Svoj poso furaj.
Ti si taj vođo
Nije ti on vodja ne sikiraj se. Vodja ti bjezi :tralala: :tralala:
MI SMO ŽELJINI ŽELJO JE NAŠ
90KA pobjednik SS foruma.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Arma00, laznokrilo, ludilompredozirani, prisonbreak, relativizam, Venom, Zigazaga i 22 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []